Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 264239 раз)

0 Користувачів і 14 Гостей дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4282
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1620 : Березня 27, 2020, 02:10:03 14:10 »
США намерены судиться с китайскими властями и взыскать с КНР убытки, нанесенные американской экономике коронавирусом. Речь может идти о колоссальной сумме – шесть триллионов долларов.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1621 : Березня 27, 2020, 02:15:54 14:15 »
КЛИЧКО ПРИЗВАЛ ДОНОСИТЬ НА КИЕВЛЯН С СИМПТОМАМИ КОРОНАВИРУСА :smiley24: :gigi:
27.03.2020 14:02
Сегодня, 27 марта, мэр Киева Виталий Кличко провел онлайн-брифинг касательно ситуации с распространением коронавируса, которым заразились уже 218 человек в Украине, и карантином в Киеве, где призвал украинцев сообщать о людях, у которых замечены симптомы коронавируса.

"Прежде всего нужно создать единую информационную базу потенциально больных лиц и тех, кто с ними контактировал. Этих людей нужно сразу же отправлять на лечение или изоляцию. Потому власть создает мониторинговую группу, работающую над сбором информации - семейных врачей, Минздрава и Госпогранслужбы, управления Нацполиции. И киевляне тоже должны присоединится к этому и предоставлять информацию про известные им случаи заболевания или людей, которые контактируют с потенциально больными", - заявил Кличко.
 
Также Кличко отметил, что только консолидацией усилий можно локализовать  и остановить распространение вируса.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1622 : Березня 27, 2020, 02:16:09 14:16 »
Obozrevatel.ua, [27.03.20 14:15]
⚡️ Геращенко: Начальник поліції Києва заразився коронавірусом

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1623 : Березня 27, 2020, 02:17:30 14:17 »
У Бориса Джонсона позитивний тест на коронавірус :smilie10:


Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон хворий на Covid-2019. Наразі він перебуває на самоізоляції.

Хоч він і ізольований, але продовжує виконувати обов'язки із керівництва державою. Про це Борис Джонсон написав у своєму твіттері.

Течение болезни будет как у Тома Хенкса.

Не более.
No money No honey

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1624 : Березня 27, 2020, 02:18:13 14:18 »
Начальник поліції Києва Крищенко захворів на коронавірус :smilie10:

У заступника голови Національної поліції України, начальника поліції Києва Андрія Крищенка підтверджено діагноз Covid-19.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1625 : Березня 27, 2020, 02:22:32 14:22 »
Ого :smilie10:

В Україну повертається зима

У зв'язку з вторгненням арктичного повітря у західних, північних та більшості центральних областей України у кінці березня – на початку квітня очікується відчутне похолодання.

https://www.depo.ua/ukr/life/v-ukrainu-povertaetsya-zima-202003271139256
No money No honey

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1626 : Березня 27, 2020, 02:29:04 14:29 »
Ого :smilie10:

В Україну повертається зима

У зв'язку з вторгненням арктичного повітря у західних, північних та більшості центральних областей України у кінці березня – на початку квітня очікується відчутне похолодання.

https://www.depo.ua/ukr/life/v-ukrainu-povertaetsya-zima-202003271139256
тайолки, хотела отключать в офисе и сдаваеміх примищеннях отопление, а тут вононочего (((

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1627 : Березня 27, 2020, 02:29:23 14:29 »
ZN.UA (Зеркало недели. Украина), [27.03.20 14:27]
Испания вернула китайскому производителю крупную партию экспресс-тестов (https://zn.ua/WORLD/ispaniya-vernula-kitayskoy-kompanii-nedostovernye-ekspress-testy-kotorye-takzhe-pokupala-ukraina-349318_.html) для диагностирования коронавируса. У тестов была чувствительность  30% вместо 80%. Аналогичные тесты у того же производителя покупала и Украина.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1628 : Березня 27, 2020, 03:11:15 15:11 »
У Києві пенсіонера без маски виштовхали з тролейбуса: відео

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1629 : Березня 27, 2020, 03:39:42 15:39 »
Коронавірус Covid-19 діагностували ще одному британському політику – захворів глава Міністерства охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1630 : Березня 27, 2020, 03:43:09 15:43 »
У Нью-Йорку встановили мобільні морги: вперше після теракту 11 вересня – фото

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1631 : Березня 27, 2020, 03:43:58 15:43 »
Денісова: В ОРДЛО близько 150 осіб госпіталізовані з підозрою на пневмонію
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline zhudyuk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1632 : Березня 27, 2020, 03:44:18 15:44 »
Новини Сумщини, мабуть користуються вітчизняними тестами для ПЛР-діагностики,
і тому дані по хворим не включають  у загальну статистику.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1633 : Березня 27, 2020, 03:46:31 15:46 »
Аби врятувати Запоріжжя від поширення COVID-19, священнослужителі Московського патріархату взлетіли у небо. Вирішили не кропити місто свяченою водою, а лише прочитати молитви. Подібний захід провели і в Одесі.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1634 : Березня 27, 2020, 04:02:38 16:02 »
У США від COVID-19 помер пастор Лендон Спрадлін, що називав коронавірус масовою істерією
Християнський пастор і музикант Лендон Спрадлін, який називав COVID-19 масовою істерією, помер від ускладнень, спричинених коронавірусом. Чоловікові було 66 років, він помер в американському штаті Вірджинія.

Спрадлін інфікувався коронавірусом, коли здійснював місіонерську поїздку до Нового Орлеану разом зі своєю дружиною Коли чоловік вже повертався додому, йому раптово стало погано. Відтак, він звернувся до медиків лікарні Конкорд у Південній Кароліні. Про це пише Patheos.

У лікарні стан пастора значно погіршився. Медики вирішили під'єднати його до апарату штучної вентиляції легень. Так само у лікарні Спрадліну провели тест на коронавірус. Той дав позитивний результат. Смерть Лендона Спрадліна стала однією з перший у Вірджинії.

Його дружина зараз перебуває в ізоляції. У неї вже виявили пневмонію, а результати тесту на коронавірус мають прийти з дня на день.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1635 : Березня 27, 2020, 04:05:38 16:05 »
.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1636 : Березня 27, 2020, 04:12:48 16:12 »
.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1637 : Березня 27, 2020, 04:15:14 16:15 »
У Вінниці у п'ятьох працівниць пологового будинку №5 виявили інфікування новою коронавірусною інфекцією, стан жінок задовільний
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1638 : Березня 27, 2020, 04:19:28 16:19 »
.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1639 : Березня 27, 2020, 04:40:28 16:40 »
а результати тесту на коронавірус мають прийти з дня на день.
В Норвегії власне тести роблять лише у лікарні у важких випадках, щоб знати що лікують. Для всіх інших - показники передаються лікарю віддалено, за кілька днів лікар каже "ну, скоріш за все ви тепер коронована особа", й з оселі більше не можна виходити 14 діб. Усьо

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1640 : Березня 27, 2020, 05:07:17 17:07 »
В ІСПАНІЇ КОРОНАВІРУСОМ ЗАРАЗИЛОСЯ ПОНАД 9 ТИСЯЧ МЕДИКІВ
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1641 : Березня 27, 2020, 05:08:34 17:08 »
Відомий російський письменник Борис Акунін (Григорій Чхартішвілі), який заразився коронавірусом, розповів, що захворів у п’ятницю, 13-го березня, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Про це автор по“Дивне заняття – розповідати, як хворієш на грип, але так багато народу боїться цього чортового коронавіруса, а відхворавших їм поки так трохи, що я вирішив поділитися цим особистим досвідом. Захворів я в середині дня в п’ятницю, 13-го… Власне, захворіли ми обидва, я і дружина. Але у неї була форма зовсім легка: день невеликої температури, потім два дні головного болю і ще начисто пропав нюх (є там такий симптом). у мене форма середньої тяжкості”, – написав Акунін.

За словами письменника, хвороба протікає “як паршивий затяжний грип з високою температурою”.

“Цим “днем ​​бабака”я насолоджувався днів десять. Лежав вдома, слухав аудіокниги. Знав, що побоюватися потрібно тільки проблем з диханням – в цьому випадку приїде “швидка”. Проблем з диханням не виникало, тому настрій був злісний, але спокійний. Мені не пощастило, що я був з ранніх, і в перші дні хвороби ніякого лікування ще не було. На одинадцятий день нарешті з’явився лікар з успішним досвідом і прописав мені курс антибіотиків. Ну і поступово стало краще. Ось, власне, вся розповідь”, – повідомив Акунін.пулярних детективів написав у Facebook.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1643 : Березня 27, 2020, 05:32:00 17:32 »
как на местах:



Stavnitser Andrey
1 год ·
“Андрей решил использовать ситуацию с эпидемией, чтобы совершить прыжок в кресло Главы ОДА…».

Это один телеграм канал обо мне пишет. Мило, да?

Что ж, я спешу успокоить всех, кто меня вдруг стал бояться – меня не интересует политика. Меня тошнит от всей этой бумажной возни, иерархических разборок, постоянной оглядки на кого-то старшего. Гораздо больше пользы я приношу, занимаясь своим делом, обеспечивая людей работой, выплачивая налоги и привлекая в страну милионные инвестиции.

Теперь по Области.

В Одесской области пять раз за последнюю неделю менялся список
опорных больниц. Каждый раз сотни волонтеров, бизнесменов, неравнодушных людей в БУКВАЛЬНОМ смысле на полпути разворачивают машины, забитые коробками с антисептиком и масками, и едут в другой конец области.

Областная больница, в которой больше всего ресурсов, петляет и прячется. Я про это писал несчетное количество раз.

Глава Облздрава, Оксана Сорочан, каждые полтора часа срывается в слезы. Губернатор Максим Куций не плачет, но решений не принимает.

А ведь все, что мы делаем эти изматывающие дни – это просто подготовка. Дальше начнется самое сложное время, время тяжелых и быстрых решений. И принимать их некому. Я в такой команде и в таком состоянии дел вступать в этот кризис не готов.

Володимир Зеленський, вы просили меня помочь – и я свою часть договора выполнил. Я собрал бизнес. 200 владельцев самых ключевых предприятий региона круглые сутки пашут над тем, чтобы найти не только дорогущие ИВЛ, но элементарные маски, костюмы, очки, перчатки, бахилы. И оплачивают их. 20 менеджеров оставили свою работу, не спят и не едят, чтобы обеспечить закупки, документооборот, логистику, коммуникации и все, что нужно Штабу.

Что за это время сделали наши партнеры из ОГА? Несколько раз позвонили мне с вопросом, сколько денег сдали бизнесмены. Даже 45 машин скорой помощи, которые уже есть, никак не могут оформить и выпустить на дороги. Знаете, что было в Одесском аэропорту, когда туда привезли тесты из Китая? Представители разных регионов подрались между собой и с Национальной гвардией за эти коробки. Каждый начал брать себе то, что видел – пришлось перекрывать выезд из аэропорта. Такое происходит во время безвластия. И это страшнее, чем пустые больницы.

Я не могу передвигать ноги властям. Я не могу заставлять работать Облздрав, командовать врачами, поднимать со стульев сотрудников ОГА и делать так, чтобы их штаб работал на самом деле, а не на бумаге. И не хочу! У меня нет медицинского образования, и говорят, что я не должен указывать докторам. Хорошо. Покажите мне, кто должен? В одесской области этого человека нет. Полный паралич.

Я требую немедленно принять окончательно решение по опорным больницам. Мы не волшебники, и не сможем по щелчку пальца снабдить 8 больниц в разных концах области всем необходимым. Я требую, чтобы штаб при ОГА начал функционировать на самом деле – каждый день выполнять свою работу – а не существовать на бумаге и в качестве контролирующего меня органа.

Я не умею неделями ждать пока все со всеми перетрут, особенно когда каждый день в стране добавляется по 100 официальных больных.

Я с удовольствием продолжу помогать городу и области на волонетерских началах, и не буду участвовать во всей вашей политической возне.

Решите вопрос с больницами. Или весь наш труд будет иметь ничтожный результат, а мы так не умеем.
_tn__=H-R

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1644 : Березня 27, 2020, 05:36:49 17:36 »
Коронавірус став косити королівські ряди: у Парижі померла принцеса

У Парижі в результаті хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, померла 86-річна принцеса Марія Тереза Бурбон-Пармська.

Про смерть Марії Терези повідомив в Facebook її молодший брат Сікст-Генріх Бурбон-Пармський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Його Королівська Високість Сікст-Генріх Бурбон повідомляє, що в четвер, 26 березня 2020 року в Парижі у віці 86 років померла його сестра Марія Тереза Бурбон-Пармська і Бурбон-Бюссетская, що стала жертвою коронавірусу COVID-19”, – йдеться в заяві.

Як відомо, Марія Тереза народилася в 1933 році і входила в династію пармских Бурбонів, перш правила герцогством Пармским в Італії, а потім стала правлячою династією Люксембургу. У число її родичів входять король Іспанії Філіп VI і герцог Карлос Пармський, раніше претендував на іспанський престол.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1645 : Березня 27, 2020, 05:44:17 17:44 »
Натовп українців на кордоні Польщі в останній день перед закриттям :fp2

Корона там гуляє..

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19193
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1646 : Березня 27, 2020, 05:59:41 17:59 »
Натовп українців на кордоні Польщі в останній день перед закриттям :fp2

Корона там гуляє..



Соціальна ізоляція по-дибільному.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1647 : Березня 27, 2020, 06:31:52 18:31 »
Соціальна ізоляція по-дибільному.
Бацьки на них немае...
 >:(

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #1648 : Березня 27, 2020, 06:51:15 18:51 »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #1649 : Березня 27, 2020, 07:19:49 19:19 »
В Італії - 919 за день. Піздєц. :smilie2:
If you are going through hell, keep going.