Автор Тема: МП ФСБ  (Прочитано 350 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6291
МП ФСБ
« : Березня 30, 2024, 12:54:29 12:54 »
Ну так шо, верховна рада проголосує нарешті за заборону цієї шарагі на території України після того, як московські попи там в себе офіційно оголосили війну священною, як і ціль підім'яти Україну під кацапстан?
Між іншим, гілочка якраз про "зеля зеля опариш єрмачок", мабуть тут нарешті побачимо люто розумні, чітко сформульовані високоінтелектуальні думки відповідної касти кшатріїв  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17240
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: МП ФСБ
« Reply #1 : Березня 30, 2024, 02:24:15 14:24 »
Щоб проголосувати, треба винести в залу.
Але хтось дуже не хоче. Вже багато місяців.
І маю підозру що оці "зеля зеля опариш єрмачок".
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33158
  • Стать: Чоловіча
Re: МП ФСБ
« Reply #2 : Березня 30, 2024, 02:33:49 14:33 »
Верховна рада ? Яка ще верховна рада, вони взагалі хер на все забили

Конвертів немає, на засідання ніхто не ходить


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33158
  • Стать: Чоловіча
Re: МП ФСБ
« Reply #3 : Березня 30, 2024, 03:09:23 15:09 »
за кордонами панство, ніколи їм час тратити

У Верховній Раді України не плануються засідання на цьому тижні, бо багато депутатів перебувають за кордоном. Про це у Telegram написав народний депутат України Ярослав Железняк.

Він зазначає, що напередодні на погоджувальній раді з фракціями були чотири міністра, які просили не відкладати їхні закони і швидко їх проголосувати.

    "Сьогодні коаліція скасовує три дня голосування. Фактично Рада не буде засідати місяць", - написав Железняк.
...
При цьому Железняк стверджує, що в порядку денному парламенту дуже багато важливих законопроектів: соціальних, освітніх, військових.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46532
  • Never give in!
Re: МП ФСБ
« Reply #4 : Березня 30, 2024, 03:33:36 15:33 »

Розслабтеся. Не панікуйте. Українське населення є у більшості своїй на боці РПЦ ніж ЗСУ. Тому РПЦ в Україні нічого не загрожує.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17240
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: МП ФСБ
« Reply #5 : Березня 30, 2024, 07:44:52 19:44 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17240
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: МП ФСБ
« Reply #6 : Березня 30, 2024, 07:47:00 19:47 »
Осередки московських попів в Україні теж отримали такі листи.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6291
Re: МП ФСБ
« Reply #7 : Березня 30, 2024, 10:39:18 22:39 »
Розслабтеся. Не панікуйте. Українське населення є у більшості своїй на боці РПЦ ніж ЗСУ. Тому РПЦ в Україні нічого не загрожує.
А ЗСУ типу з Марсу до України прибули, й не дають браццко з'єднатися двом нарідам. Ви ото як скажете щось іноді...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6291
Re: МП ФСБ
« Reply #8 : Березня 30, 2024, 10:47:11 22:47 »
Щоб проголосувати, треба винести в залу.
Але хтось дуже не хоче. Вже багато місяців.
І маю підозру що оці "зеля зеля опариш єрмачок".
Ну я теж маю таку підозру, просто шо цікаво чому. (так, я знаю що очевидна відповідь - зедебілізм)
Портніков колись писав статтю, щось там про те як з церквою десь боролися, й типу програли, тому мовляв не можна отак взяти й заборонити МП ФСБ. Нажаль, не можу знайти ту статтю для конкретики.
Мені просто тези Портнікова там лишилися незрозумілими. Ну ок, я розумію що коли формально мир, й хтось намагається викинути МП ФСБ, то воно починає хитати місцеву владу на повну доступну їм катушку, й тому типу їх розумно(?) не чіпляти поки нема повної певності в перемозі.
Але в Україні війна, й кацапський патріархат працює на рашиньку на всі свої 200 відсотків. Нічого гірше за те, що вони зараз роблять, вони робити не можуть, інакше б вже робили.
Зебіли люблять рейдерити всякі інстанції, ну так рейдернули б собі ті "церкви". Додаток "є-релігія", церква у смартфоні, ми всі патріархі, ну як вони там це роблять зазвичай. В чому біда?