Автор Тема: Йоханный Припиздент ( В.О.)  (Прочитано 17203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Йоханный Припиздент ( В.О.)
« Reply #120 : Квітня 07, 2014, 05:18:10 17:18 »
Олександр Турчинов @Turchynov

ЗавтраВРУрозгляне закон про посилення кримінальної відповідальності за сепаратизм та інші злочини проти держави


Кто нибудь!
Объясните этому В.О. что ни строгость наказания влияет на преступность, а неотвратимость этого наказания.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Йоханный Припиздент ( В.О.)
« Reply #121 : Квітня 07, 2014, 05:19:13 17:19 »
Это не ответ. Значит ниапределился :lol:

Це абсолютно відповідь. А те що ти пропонуєш це що б Генерал Брідлов питав порад у Савіка Шустера як війну вести і вимагав детальних пропозицій.

Ответ это "да, я за черезвычайное положение" или "нет, я против"
Вроде бы просто, но ты ерзаешь. И знаешь почему. И я знаю почему  :lol:

Ні, це ти просто далі флудиш. Не вийшло з Порохом, вчепився в надзвичайний стан. Тобто ти готовий говорити про що завгодно аби не про жирні і продажні БЮТівські жопи при владі які довели ситуацію до нинішнього фіаско: люди з гранатометами в ОДА Донеччини.

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Re: Йоханный Припиздент ( В.О.)
« Reply #122 : Квітня 07, 2014, 05:21:37 17:21 »
Ох и изворотливый этот аутсидер. Чего только не напишешь только бы на прямой вопрос не ответить.
Вариантов то два - да или нет. А он и про "тыщу Тимошенко" и про "продажные БЮТивские жопы" и про солнечное затмение :lol:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Йоханный Припиздент ( В.О.)
« Reply #123 : Квітня 07, 2014, 05:26:00 17:26 »
Ох и изворотливый этот аутсидер. Чего только не напишешь только бы на прямой вопрос не ответить.
Вариантов то два - да или нет. А он и про "тыщу Тимошенко" и про "продажные БЮТивские жопы" и про солнечное затмение :lol:

Я пояснюю чому ти запитаннями сипеш. Тобі треба любою ціною збити тему з топіка. А саме - якість урядування від БЮТ на прикладі ситуації з безпекою в Донецьку.

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Re: Йоханный Припиздент ( В.О.)
« Reply #124 : Квітня 07, 2014, 06:08:40 18:08 »
Я готов обсудить с тобой якисть правительства от БЮТ после того как ты ответишь на мой вопрос.
Итак - да или нет?