Автор Тема: В Угорщині перемогли противники санкцій стосовно Росіі  (Прочитано 1016 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Партія Віктора Орбана явно не вписується в загальну ЄСовську "картинку" стосовно політики  економічних санкцій. А хто в курсі, як у них із "тєріторіальним вапросам" ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Я думаю персоонажей типа Венгрии и Греции спрашивать особо не будут если немцы решат
Америкосы с афганцами просто разобрались - "Если они поддерживают не наше решение то пусть покупают оружие на не наши деньги"

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Теріторіальниє вапроси, наскільки мені відомо, в Йоббіка
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46518
  • Never give in!
Угро-фінни. Що з них візьмеш. Вони ніколи не були європейцями.
If you are going through hell, keep going.

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
" Я думаю персоонажей типа Венгрии и Греции спрашивать особо не будут если немцы решат " -  впринципі згоден, бо дуже вже не хочеться ще однієї болячки в дупу

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Мадяри завжди були гімнистим народом. Особливо щодо України і українців.

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
там просто п....ц

более противной ситуации в Европе нет

фактически там у власти ПР+БЮТ  =  Фидес - абсолютное большинство мест (45%) ,
Йоббик ( 20% )- это даже не Свобода , и уж , конечно , не ПС , в Украине даже не вижу с чем сравнить
LMP - что-то типа нашего Демальянса ( 5% )
Единство - коалиция либеральные-социки , 5 партий ( 25% ) , ну можно сравнить с  УДАРом

Главное , там смешанная система , и Фидес побеждает по мажоритарке практически везде  , кроме Будапешта .



Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Я думаю персоонажей типа Венгрии и Греции спрашивать особо не будут если немцы решат
Америкосы с афганцами просто разобрались - "Если они поддерживают не наше решение то пусть покупают оружие на не наши деньги"

Останнім часом США проводить політику під гаслом "Fuck the EU!" Це не вислів Нуланд, це доволі популярний у Госдепі вислів самого Обами з приводу розбіжностей між США та ЄС. Меркель вже всіляко намагається продемонструвати свою лояльність до США. :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46518
  • Never give in!
Росія активно підриває ідею єдиної Європи. Але це чомусь помічають лише американці.
If you are going through hell, keep going.