Сторінок:
Actions
  • #1 від ЮАР 01 May 2024
  • У Запоріжжі співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру митрополиту УПЦ МП Запорізькому та Мелітопольському Луці (Андрію Коваленку). Він підозрюється у розпалюванні релігійної ненависті в Україні.
  • #2 від ЮАР 01 May 2024
  • Він не підозрюється.
    Він відвертий ворог України, гірше за Пашу Мерседеса.

    Я взагалі вважав, що його мають першим взяти за дупу.

    (щоб не було запитань, так, воно донецьке. Земляк де кого)
  • #3 від Зденик 01 May 2024
  • цю секту треба забанити всю  :moskali:
  • #4 від Комашки 01 May 2024
  • Він не підозрюється.
    Він відвертий ворог України, гірше за Пашу Мерседеса.

    Я взагалі вважав, що його мають першим взяти за дупу.

    (щоб не було запитань, так, воно донецьке. Земляк де кого)
    Ну, "донецьке" - це зазвичай синонім нікчемності, тому гадаю ні для кого з нас не секрет, що фішка не в його донецькості, а в тому що цього зрадника просували й охороняли кацапчікі. Це єдине адекватне виправдання тому, що донецький бидл-колаборант сидить й рулить в Запоріжжі.
    Інша справа в тому, якого біса кацапчікі мають такі можливості в Україні у 2024
    І якого біса підозри ліплять конкретному ублюдану, а не всій "церкві" кацапського патріархату, котра абсолютно офіційно розпалює религійну ненависть та абсолютно офіційно підтримає "свящєнноє сво"
  • #5 від ЮАР 01 May 2024
  • Кажуть що він кришував наркобізнес. Тому і не чіпали.
  • #6 від Мазепа Київ 01 May 2024
  • рашиську церкву треба заборонити, вже давно  :smilie9:

    Он що кацапофашисти роблять з Украънськими церквами, якы позахоплювали на тимчасово окурованих територыях..
  • #7 від Stanton 01 May 2024
  • Ну, "донецьке" - це зазвичай синонім нікчемності, тому гадаю ні для кого з нас не секрет, що фішка не в його донецькості, а в тому що цього зрадника просували й охороняли кацапчікі. Це єдине адекватне виправдання тому, що донецький бидл-колаборант сидить й рулить в Запоріжжі.
    Інша справа в тому, якого біса кацапчікі мають такі можливості в Україні у 2024
    І якого біса підозри ліплять конкретному ублюдану, а не всій "церкві" кацапського патріархату, котра абсолютно офіційно розпалює религійну ненависть та абсолютно офіційно підтримає "свящєнноє сво"

    Увы
    мне бы тоже хотелось чтобы эта публика приуменьшилась до нуля в Украине.
    но это не микросекта ... с десятком прихожан.
    Если даже в Хмельницкой области на втором году войны с кацапией
    московские попы борзеют и это так ... а не будем обострять и нагнетать,
    то чего хотеть от восточных областей ?
    По сути все от прихожан зависит .
    Если их ничего не прошибает и все устраивает,
    ну ... тогда остается только ловить московских попов на криминале
    с железобетонными доказательствами. А это будет не быстро.

    -------------------------------------------------
    По донецким ...
    у них, как правило, особая упоротость )
    при определенной сноровке , их невозможно перепутать ни с кем в Украине )
    нахрюк: наверное, от переизбытка соли это ))
  • #8 від RG 01 May 2024
  • ...
    -------------------------------------------------
    По донецким ...
    у них, как правило, особая упоротость )
    при определенной сноровке , их невозможно перепутать ни с кем в Украине )
    нахрюк: наверное, от переизбытка соли это ))

    В нас є тут одна така. Ніби й наша людина, а от з упоротістю - тунелі в граніті можна бурити  :smilie5:
  • #9 від Feral Cat 01 May 2024
  • Володимир Сосюра, Іван Дзюба, Іван Світличний, Анатолій Солов“яненко - це теж Донбас.  Але вони на тому тлі лише одиниці...
  • #10 від Комашки 01 May 2024
  • Увы
    мне бы тоже хотелось чтобы эта публика приуменьшилась до нуля в Украине.
    но это не микросекта ... с десятком прихожан.
    Если даже в Хмельницкой области на втором году войны с кацапией
    московские попы борзеют и это так ... а не будем обострять и нагнетать,
    то чего хотеть от восточных областей ?
    По сути все от прихожан зависит .
    Если их ничего не прошибает и все устраивает,
    ну ... тогда остается только ловить московских попов на криминале
    с железобетонными доказательствами. А это будет не быстро.

    -------------------------------------------------
    По донецким ...
    у них, как правило, особая упоротость )
    при определенной сноровке , их невозможно перепутать ни с кем в Украине )
    нахрюк: наверное, от переизбытка соли это ))
    Я доволі часто таку думку чую по московському поцрєархату, що наводить мене на ідею що це мабуть просто не моє :) мені ніколи в житті не доводилося бачити справжніх віруючих, в нас навкруги були або просто дебіли, або ті хто ходили до церкви бо "а як, ну всє ж ходют і ми ходім", або комбінації. Я так принаймі сподіваюся, що в недонецькій Україні до церкви ходить хтось іще окрім цих категорій  :gigi: й мабуть я їх просто не бачу в загальній картині.

    Для мене прихожан не прошибе нічого, окрім власне закриття цього шапіто (й тоді, принаймі у Донецьку 92-2010, наступного дня до церкв пішли б тільки три з половиною бабки, котрі не почули що щапіто зачинене).

    А саму діяльність мп фсб я оцінюю як максимально можливо борзу. Тобто, якщо мпцшні пріхожані не гуртуються в натовпи й не палять скажімо автівки на головних вулицях міст - то це не тому, що таке мпцшні "попи" бережуть на випадок розгону мпц. А тому, що вони тупо не можуть наразі таке організувати.

    Тому я не відчуваю різниці між побоюванням розгону мпц та побоюванням ескалаційова з кацапстаном.

  • #11 від Комашки 01 May 2024
  • Володимир Сосюра, Іван Дзюба, Іван Світличний, Анатолій Солов“яненко - це теж Донбас.  Але вони на тому тлі лише одиниці...
    На тому тлі нормальною людиною бути - це вже досягнення, враховуючи які титанічні зусилля з обидлячування бамбаса були зроблені кацапстаном.
    Й тим не менш
Сторінок:
Actions