Автор Тема: Силовики влаштували "маски-шоу" в будинку Кличка: всі деталі ( обозреватель)  (Прочитано 292 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Життя столиці
7 хвилин тому

Додому до мера Києва Віталія Кличка прийшли з обшуками. Під'їзд, у якому мешкає політик, зповнили озброєні люди у шоломах.

Про це повідомили джерела OBOZREVATEL. Зазначається, що на очільника міста чекають, оскільки силовики розминулися з ним – Кличко якраз був на ранковій пробіжці.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Олексій Голобуцький
5 дн.

Банкова вирішила вдарити по Кличку. Маски-шоу прийдуть до 75 людей з оточення політика.

(click to show/hide)
« Останнє редагування: Травня 18, 2021, 10:13:15 10:13 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Сергій Фурса :

Задача – очень хочется Киев. Условия задачи – всех твоих людей фиг выберут киевляне. Все они пролетают как фанера над Парижем.

Но, блин, хочется контролировать Киев.

Что делаешь?
Есть возможность назначить своего человека на главу КМДА. Юридическая. Но это не по понятиям. Не соответствует традициям. Не популярно. А ты делаешь только популярные вещи.

Что надо сделать? Дискредитировать главу города. Чтобы сделать назначение своего человека управлять городом, который сам себе выбрал руководство, популярным.
Исполнение следует. На арене силовики. Надо дискредитировтаь Кличко по максимуму чтобы выступать спасителем Киева и киевлян от коррумпированного боксера.

(click to show/hide)

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20413
вислюк оманский идет по стопам овоща

Друзі! «Детективні» події навколо міської влади розгортаються дедалі абсурдніше!

Сьогодні вранці, десь, 7 годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців...

На моє питання що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але...Камера встановлена на моєму поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю🙂

Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича. І за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом!

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Віталій Кличко
57 хв  ·
Друзі! Короткий відеоогляд про те, як загін екіпірованих силовиків, нібито, не до мене приходив сьогодні вранці:)
Але, в двері, поки я був на тренуванні, дзвонили мені. І моїй сусідці навпроти теж.
Тому версія про якусь масштабну операцію проти контрабандистів, що, нібито, мешкають двома поверхами нижче в моєму під"їзді, виглядає непереконливою. Ретельніше якось треба...


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Кличко казав, що дзвонили у двері його сусідки і питали, де Кличко.
Там на відео є кадри, де дзвонять до його сусідки.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Цікаво, що то за постановочне шоу з " контрабандистами " двома поверхами нижче.
Кличко в інтерв' ю казав, що та квартира здається в найм.

 
« Останнє редагування: Травня 18, 2021, 04:27:02 16:27 від злата »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
зелені перетворили силовиків у бидло без імен, совісті і розуміння що відбувається.

жадюгйдний і вкотре обісраний вигляд, коли зрозуміли, що набігла купа газетників з камерами, недолуга брехня і бекання, коли їх прямо запитують, - якого хєра?

червоніти їм вже нічим, видно. а страх перед начальством - прямо звірячий. очиці бігають, брешуть і принижуються прилюдно, але ж 'пріказ єсть пріказ..'.

це з одного ряду:
'я вас на войну нє посилал!'
'я как все..' - 'а я чо? я нічо.. на себе подивися! всі голосували.'  суки.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
зелені перетворили силовиків у бидло без імен, совісті і розуміння що відбувається.

жадюгйдний і вкотре обісраний вигляд, коли зрозуміли, що набігла купа газетників з камерами, недолуга брехня і бекання, коли їх прямо запитують, - якого хєра?

червоніти їм вже нічим, видно. а страх перед начальством - прямо звірячий. очиці бігають, брешуть і принижуються прилюдно, але ж 'пріказ єсть пріказ..'.

це з одного ряду:
'я вас на войну нє посилал!'
'я как все..' - 'а я чо? я нічо.. на себе подивися! всі голосували.'  суки.

 :smiley24:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8259
 :smiley16:

Кличко злякався обшуків у сусідів-контрабандистів: думав, що йдуть до нього, - журналіст

КИЇВ. 18 травня. УНН. Журналіст і блогер Михайло Шнайдер на своєму Facebook стверджує, що міський голова Києва Віталій Кличко злякався правоохоронців, які прийшли до його сусідів-контрабандистів, передає УНН із посиланням на 5 канал.

Цитата:

"Друзі, недавні події дуже яскраво показали, що Віталій Кличко боїться не тільки корупційних розслідувань в КМДА, а й навіть обшуків у сусідів-контрабандистів. Адже він подумав, що йдуть до нього. Мер то намагається перекласти відповідальність на силовиків, то намагається перекрутити розслідування на свою користь і назвати їх якимись міфічними "Політичними Переслідуваннями". Цікаво – тепер він буде протестувати щоразу, коли правоохоронці будуть робити свою роботу?", – написав журналіст.

Деталі

Він переконаний, що така негативна реакція – не продумана акція кандидата в президенти по боротьбі з негативом, а хоч якась спроба відбитися від звинувачень.

"Звинувачень, які він, судячи з усього, почує не тільки в ЗМІ, але і в суді. Адже наш знаменитий мер змушений розповідати про політичні переслідування, тому що дуже багато з нинішніх справ приведуть особисто до нього. Коротше кажучи, Віталій Володимирович просто боїться присісти", – констатував блогер.

На його думку, списування корупційних розслідувань на політичне переслідування для Віталія Кличка – єдина можливість "вийти сухим з ​​води" і не виявитися в місцях" не таких віддалених".

"Тільки ось Кличко варто зрозуміти, що для того, щоб не боятися правоохоронців і не придумувати смішні відмазки – потрібно просто перестати ділити і пиляти..", – резюмував Михайло Шнайдер.

Джерело: УНН
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8259

Мера Києва лякають: дві версії нового скандалу з Кличком

18 травня 2021, 21:38

Мера Києва лякають: дві версії нового скандалу з КличкомМера Києва лякають: дві версії нового скандалу з Кличком / 24 канал
Сьогодні був цікавий сюжет з обшуком у будинку, в якому мешкає Віталій Кличко. Тут цікава психологія протистояння, що виникло в Києві, і гротесковість нинішньої ситуації. Далі читайте російською.

Джерело:

фейсбук Володимира Фесенка
Уж не знаю, специально были проведены обыски у одного из соседей Виталия Владимировича, или это так совпало. Но сначала (когда появилась новость про обыски в этом доме) у многих возник едва ли не шок: неужели обыск у самого Виталия Кличко? Вновь возникло ощущение саспенса (тревожного ожидания). Но довольно скоро выяснилось, что нет, это – ложная тревога.

ПО ТЕМЕ 
Птенцы Януковича: почему произошел новый скандал с Кличко

Однако мэр Киева отреагировал очень нервно.
Может быть даже слишком нервно. Он считает, что силовики приходили именно к нему. Сама тональность этого заявления выглядела очень нервозной.

В этой связи две версии.
Либо это банальный пиар (отсюда и чрезмерная эмоциональность), и стремление выставить себя в роли политической жертвы. Это традиционный прием для украинских политиков. Но сейчас с такими заявлениями не выделишься на общем фоне. Об этом на днях говорил Медведчук, сегодня же на это намекают и в пресс-службе Петра Порошенко.
Либо Виталий Кличко действительно очень обеспокоен и даже в состоянии стресса. Неужели есть чего бояться? Возможно, после обысков у Артура Палатного, Виталий Владимирович ожидает прихода правоохранителей и к себе.
 
Правоохранители стучали именно в мою дверь, – Кличко об обысках и давлении

Но мне кажется, что мэра Киева скорее пугают, специально вводят его в повышенное нервозное состояние.

Если бы Виталия Кличко действительно хотели снять с должности главы Киевской горгосадминистрации, или провести у него показательные обыски, то наверняка сделали бы это неожиданно и резко, как это уже не раз происходило за последние месяцы (у других людей и по другим поводам).

Конечно, такие риски для мэра Киева сохраняются.
Но, возможно, на данный момент для Офиса Президента достаточно демонстрации силы центральной власти и отсутствия "неприкосновенных".
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)