Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 449855 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #870 : Березня 07, 2019, 12:50:57 12:50 »
Мдя. Бліда тінь мого Достоєвського FM :lol:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #871 : Березня 07, 2019, 12:57:50 12:57 »
я бы не ржал
обычные метания интеллигенции :smilie5:


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #872 : Березня 07, 2019, 01:06:13 13:06 »
я бы не ржал
обычные метания интеллигенции :smilie5:

Це митецькі метання, інтелігенція трохи адекватніша.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #873 : Березня 07, 2019, 01:28:51 13:28 »
...... Я не порохобот, .......



Ну, да. Заметно было.

Я вот специалист, химик-профессионал. А профессионалы всегда и везде нужны. Ну, отдам я свой голос "половой тряпке", не выберут Порошенко и мой не пройдёт. Ну, и что? Придёт русский мир? Ну, и что? Профессионалы везде нужны, поработаем на "русский мир" для будущих "солсберей". Всего-то делов.
Я же специалист...
No money No honey

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #874 : Березня 07, 2019, 01:53:46 13:53 »
Не гадалося, що мій перший допис, на цьому форумі, виявиться пов'язаним з подібною ситуацією... Прикро...
Річ у тому, що постійний сморід на ФУПі, теми -- при прочитання яких, просто перегортаєш сторінки, оскільки автори всих дописів на них -- в ігнорі, змусили мене шукати ресурс де люди -- насправді -- вболівали б за Україну.
Просто читав, довгий час, СУП.
Потім -- запросив зареєструватися тут пана beggy ( побачивши, що він це зробив -- пройшов процедуру реєстрації й сам ).
Негоже, як на мене, поводити себе подібним чином -- шпиняючи людину нізащо...
Скажімо, той же -- не проти ночі, згаданий -- Аеліт, у мене на ФУПі давно в списку "нечитаємих". Ставлення до нього -- як і у більшості з вас.
Я не робив би надзусилля над собою, аби зустрітися з подібною особою...
А у пана beggy ,як я розумію, інший підхід. Він воліє знати ВСІ ( і слабкі, і сильні сторони потенційного ворога ). Бо він -- Воїн ( і досить специфічної "спеціалізації" ).
Чоловік дав перелік рис (не карикатурних, викривлених --, а реальних -- як він їх побачив), потенційного -- м'яко кажучи -- опонента. Що є важливішим, сприйняти -- нову для більшості -- інформацію, а чи почати ганьбити людину, котра цю інформацію надала ?

P.s. прошу -- любителів чіплятися до кожного слова -- не коментувати і не допитуватися стосовно, згаданого мною, означення Воїн. Повірте -- я знаю, про що пишу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #875 : Березня 07, 2019, 01:59:05 13:59 »
Не гадалося, що мій перший допис, на цьому форумі, виявиться пов'язаним з подібною ситуацією... Прикро...
Річ у тому, що постійний сморід на ФУПі, теми -- при прочитання яких, просто перегортаєш сторінки, оскільки автори всих дописів на них -- в ігнорі, змусили мене шукати ресурс де люди -- насправді -- вболівали б за Україну.
Просто читав, довгий час, СУП.
Потім -- запросив зареєструватися тут пана beggy ( побачивши, що він це зробив -- пройшов процедуру реєстрації й сам ).
Негоже, як на мене, поводити себе подібним чином -- шпиняючи людину нізащо...
Скажімо, той же -- не проти ночі, згаданий -- Аеліт, у мене на ФУПі давно в списку "нечитаємих". Ставлення до нього -- як і у більшості з вас.
Я не робив би надзусилля над собою, аби зустрітися з подібною особою...
А у пана beggy ,як я розумію, інший підхід. Він воліє знати ВСІ ( і слабкі, і сильні сторони потенційного ворога ). Бо він -- Воїн ( і досить специфічної "спеціалізації" ).
Чоловік дав перелік рис (не карикатурних, викривлених --, а реальних -- як він їх побачив), потенційного -- м'яко кажучи -- опонента. Що є важливішим, сприйняти -- нову для більшості -- інформацію, а чи почати ганьбити людину, котра цю інформацію надала ?

P.s. прошу -- любителів чіплятися до кожного слова -- не коментувати і не допитуватися стосовно, згаданого мною, означення Воїн. Повірте -- я знаю, про що пишу.

А теперь просто, четко, конкретно?

ЧТО случилось? Кого-то забанили, лично оскорбили, обидели, выгнали, побили? Что случилось?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #876 : Березня 07, 2019, 02:01:11 14:01 »
Не гадалося, що мій перший допис, на цьому форумі, виявиться пов'язаним з подібною ситуацією... Прикро...
Річ у тому, що постійний сморід на ФУПі, теми -- при прочитання яких, просто перегортаєш сторінки, оскільки автори всих дописів на них -- в ігнорі, змусили мене шукати ресурс де люди -- насправді -- вболівали б за Україну.
Просто читав, довгий час, СУП.
Потім -- запросив зареєструватися тут пана beggy ( побачивши, що він це зробив -- пройшов процедуру реєстрації й сам ).
Негоже, як на мене, поводити себе подібним чином -- шпиняючи людину нізащо...
Скажімо, той же -- не проти ночі, згаданий -- Аеліт, у мене на ФУПі давно в списку "нечитаємих". Ставлення до нього -- як і у більшості з вас.
Я не робив би надзусилля над собою, аби зустрітися з подібною особою...
А у пана beggy ,як я розумію, інший підхід. Він воліє знати ВСІ ( і слабкі, і сильні сторони потенційного ворога ). Бо він -- Воїн ( і досить специфічної "спеціалізації" ).
Чоловік дав перелік рис (не карикатурних, викривлених --, а реальних -- як він їх побачив), потенційного -- м'яко кажучи -- опонента. Що є важливішим, сприйняти -- нову для більшості -- інформацію, а чи почати ганьбити людину, котра цю інформацію надала ?

P.s. прошу -- любителів чіплятися до кожного слова -- не коментувати і не допитуватися стосовно, згаданого мною, означення Воїн. Повірте -- я знаю, про що пишу.

якщо ви застосували слово ВОЇН, то, очевидно, ви знаєте,що Україна веде війну

і, очевидно, ви знаєте про те, що війна ведеться також і на інформаційному фронті

і , підозрюю, ви розумієте, що аеліт- воїн хуйла на цьому фронті

і, думаю, "олюднення" воїнів хуйла зовсім не йде на користь Україні

чи ні ?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #877 : Березня 07, 2019, 02:06:28 14:06 »
Не гадалося, що мій перший допис, на цьому форумі, виявиться пов'язаним з подібною ситуацією... Прикро...
Річ у тому, що постійний сморід на ФУПі, теми -- при прочитання яких, просто перегортаєш сторінки, оскільки автори всих дописів на них -- в ігнорі, змусили мене шукати ресурс де люди -- насправді -- вболівали б за Україну.
Просто читав, довгий час, СУП.
Потім -- запросив зареєструватися тут пана beggy ( побачивши, що він це зробив -- пройшов процедуру реєстрації й сам ).
Негоже, як на мене, поводити себе подібним чином -- шпиняючи людину нізащо...
Скажімо, той же -- не проти ночі, згаданий -- Аеліт, у мене на ФУПі давно в списку "нечитаємих". Ставлення до нього -- як і у більшості з вас.
Я не робив би надзусилля над собою, аби зустрітися з подібною особою...
А у пана beggy ,як я розумію, інший підхід. Він воліє знати ВСІ ( і слабкі, і сильні сторони потенційного ворога ). Бо він -- Воїн ( і досить специфічної "спеціалізації" ).
Чоловік дав перелік рис (не карикатурних, викривлених --, а реальних -- як він їх побачив), потенційного -- м'яко кажучи -- опонента. Що є важливішим, сприйняти -- нову для більшості -- інформацію, а чи почати ганьбити людину, котра цю інформацію надала ?

P.s. прошу -- любителів чіплятися до кожного слова -- не коментувати і не допитуватися стосовно, згаданого мною, означення Воїн. Повірте -- я знаю, про що пишу.
Я пана Беггі поважаю ще за ту стару розмову, коли він всіх запрошував здавати кров для наших воїнів. В той час як зрадойопи верещали, що каррупція і баригі продають українську кров.

Ну а стосовно того, що хтось щось не те сказав чи написав... Тут є різні люди, всім не вгодиш, та й непорозуміння трапляються.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #878 : Березня 07, 2019, 02:07:17 14:07 »
Не гадалося, що мій перший допис, на цьому форумі, виявиться пов'язаним з подібною ситуацією... Прикро...
Річ у тому, що постійний сморід на ФУПі, теми -- при прочитання яких, просто перегортаєш сторінки, оскільки автори всих дописів на них -- в ігнорі, змусили мене шукати ресурс де люди -- насправді -- вболівали б за Україну.
Просто читав, довгий час, СУП.
Потім -- запросив зареєструватися тут пана beggy ( побачивши, що він це зробив -- пройшов процедуру реєстрації й сам ).
Негоже, як на мене, поводити себе подібним чином -- шпиняючи людину нізащо...
Скажімо, той же -- не проти ночі, згаданий -- Аеліт, у мене на ФУПі давно в списку "нечитаємих". Ставлення до нього -- як і у більшості з вас.
Я не робив би надзусилля над собою, аби зустрітися з подібною особою...
А у пана beggy ,як я розумію, інший підхід. Він воліє знати ВСІ ( і слабкі, і сильні сторони потенційного ворога ). Бо він -- Воїн ( і досить специфічної "спеціалізації" ).
Чоловік дав перелік рис (не карикатурних, викривлених --, а реальних -- як він їх побачив), потенційного -- м'яко кажучи -- опонента. Що є важливішим, сприйняти -- нову для більшості -- інформацію, а чи почати ганьбити людину, котра цю інформацію надала ?

P.s. прошу -- любителів чіплятися до кожного слова -- не коментувати і не допитуватися стосовно, згаданого мною, означення Воїн. Повірте -- я знаю, про що пишу.

Ну, ну, ну...
Речь же идёт не об изучении Аэлита. Разные бывают исследования и хобби. Вот у тов. beggy такое вот хобби. Изучать ядовитых тварей в живую, Бог с ним.
Речь же идёт о том, что интеллектуальный юзер озвучивает свой политический выбор. Если исходить из принципа: "Обирай відповідально", то выбор мягко говоря странный. Поэтому очень бы хотелось услышать конструктив по пунктам, а не "загалом".

Вопрос остался открытым: по каким критериям полковник Гриценко может соответствовать принципу "Обирай відповідально"?

Мне кажется, что тут при своём политическом выборе был другой принцип: "На зло маме отморожу уши".
No money No honey

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #879 : Березня 07, 2019, 02:09:03 14:09 »
сами передавайте, клавиатура перед вами. Я вообще очень люблю встречаться с фупчика и в реале. Это немного не те люди, какими мы их видим с монитора. Ну, разве что Пин2 такой же спокойный, уравновешенный и рассудительный, как с экрана, так и в жизни. Возвращаясь к Аэлиту.  Около 38 лет, закончил  киевский авиационный. Не удивлюсь, если с отличием. Умён, демагог, ни разу не украинец и Украину за державу не считает. Но живёт тут. Нарушения психики можно отметить невооружённым глазом сказав тихо слово "Мамчур". Красивый спортивно сложенный мужчина. Замена головы может и исправила бы ситуацию. Мне допустимо писать это тут, ибо все эти слова я высказал лично. Мы не подрались. Стакан пива, пьяных бить не нужно, если они сами не напрашиваются. Интересный персонаж, короче. Не каждая кунсткамера возьмёт.
Аелит один из очень немногих, кто у меня на ФУПе в игноре, при чем давно и безнадежно.
Дело не в том, что он там юлек или вата, но он как-то супер неадекватен. Его читать - просто тратить время.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #880 : Березня 07, 2019, 02:33:58 14:33 »
Тю, а на що саме той беггі обідився ?  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #881 : Березня 07, 2019, 02:37:02 14:37 »
Тю, а на що саме той беггі обідився ?  :smilie7:

Не зацінили розтікання мислію.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #882 : Березня 07, 2019, 02:41:30 14:41 »
Коротко: копни гріцацуєвца, і з нього полізе ЗРАДА.
Плохо, єслі нє всьо, то 90%.

Я не проти опозиції. Але опозиції ідеологічної, а не особистої.
Гріцацуєв - типовий, рафінований персональний опозиціонер: геть Петра, мене - на табуретку, і заживьом.
Тому сенсу розмовляти з гріцацуєвцамі - нуль, це така собі секта-лайт.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #883 : Березня 07, 2019, 02:44:08 14:44 »
аеліт , мабуть, чергове звання отримав

стільки відгуків про його невтомну роботу  :lol:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #884 : Березня 07, 2019, 02:46:19 14:46 »
Veni-vidi с возвращением  :smiley15:
Приятно видеть здравомыслящих людей  в обсуждаемых темах.
И таки да, с плагином разобрался и метаботом?

привет :smiley15: 
Касаемо плагина то я хз
может я что-то не так делаю
но он параноик оказался какойта))
Быренько определил в боты
всех комментаторов без исключения и меня в том числе)
Я его и снес от греха.
Мне и своей паранойи достаточно)

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #885 : Березня 07, 2019, 03:12:55 15:12 »
Аби не займати забагато площі ( цитуванням ) -- спробую викласти відповіді, на запитання,  в одному дописі
п.Гео
--- особисто між вами та паном beggy -- лише розбіжність в симпатіях між кандидатами. Але спільних "точок дотику"-- саме у вас -- з ним, набагато більше.
Мій найкращий приятель, також схильний віддати голос за Гриценка. Це мене засмучує, проте, ще маю надію його переконати.
-- пишучи "негоже...."-- мав на увазі недолугі, як на мене, спроби кепкувати пана majesty...
-- пишучи "прикро" -- констатував власну емоцію, з приводу чергового непорозуміння між українцями...
---------------------------------------------------
п.WestNik
-- так, погоджуюся, майже з всим, вами перерахованим. За винятком останнього. Як ви гадаєте -- умовний Кличко -- "знелюднював" свого чергового суперника, під час підготовки до бою, а чи вивчав всі його сильні та слабкі сторони?
Ми ( більшість з нас ) -- бачимо ворогів України ( на нашому "інтернет-рівні" ) -- як умовну юрбу "олдбоїв- мирослав-дідусів-спортсменів"...
Є певна категорія людей, які " препарують " кожного конкретного індивіда. Ну -- вважайте що це така "специфіка". І -- якщо вже застосував медичну термінологію -- то це "хірурги" (а не костоправи. До яких, доречі, також ставлюся з великою повагою )
-------------------------------------------
п.borderlander
---- так, природньо, що ми всі різні. Не завжди це враховуємо, при спілкуванні. Втім -- це вже стосується виховання, а -- скоріш навіть -- рис характеру кожного з нас...
-------------------------------------------
п.Йожин з бажин
---- я сам -- особисто -- вперше тут почув про цю кандидатуру від п.beggy. Ще є час для осмислення ситуації. Крім того -- погодьтеся -- говорити з прихильником Гриценка ( а не таврували його ), це не те, що з адептами Юлі

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #886 : Березня 07, 2019, 03:27:52 15:27 »
умовний Кличко- це шоу-бізнес

хуйло- це вбивця, думаю, різниця для вас має бути очевидною

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #887 : Березня 07, 2019, 03:54:00 15:54 »
-- так, погоджуюся, майже з всим, вами перерахованим. За винятком останнього. Як ви гадаєте -- умовний Кличко -- "знелюднював" свого чергового суперника, під час підготовки до бою, а чи вивчав всі його сильні та слабкі сторони?
Привіт  :Prapor2:
Кличко на ринзі б'ється з особистістю, й сам є особистістью. Кацапи, порохоботи, юльки, зе-виборці, прихильники гриценка - це соціальні групи. Їх так не аналізують. Це ніби якби Кличко став би аналізувати сильні та слабкі сторони опонента на (суб)клітинному рівні.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #888 : Березня 07, 2019, 04:01:42 16:01 »
бегги унизил вторый ник гонты
все пошло с этого момента
я правда тогда подбросил яркости этому моменту единения водокачки с академией наук :smilie8:

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #889 : Березня 07, 2019, 04:19:55 16:19 »
Хлопці ( WectNik, Комашки ) ---  певно я не достатньо ясно сформулював власну думку. Моя провина...
Для нас -- інтернет-"воїнів" --- це, дійсно, певні соціальні групи.
Для людини, якій намагалися встромити ножа в шию (так, Гео ? ) -- ворог виступає як цілком конкретна особа. І бажано (а чи й життєво необхідно!), знати про неї ( сильні та слабкі сторони ), "відчувати" її по-максимуму...
А потім це переходить на інстинктивний рівень...

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #890 : Березня 07, 2019, 05:38:19 17:38 »
Цитувати
Re: подробиці загибелі двох коломиян біля вершини гори Піп Іван декілька тижнів тому   :( Нове
Aelit [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 15:43
IP/Host: ---.gln.com.ua
спитайте себе чому не має таких пісень українською
я вже давно зробив висновок. що краще мати спправу будь з ким ніж з українцем. українець завжди зрадить і кине

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #891 : Березня 07, 2019, 06:42:55 18:42 »
давним давно відправив в ігнор іпануту аеліту
воно реально хворе на голову

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #892 : Березня 07, 2019, 08:51:51 20:51 »
давним давно відправив в ігнор іпануту аеліту
воно реально хворе на голову
Бот... який строчить, наче автомат...
 :bv

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #893 : Березня 07, 2019, 09:49:56 21:49 »
Хлопці ( WectNik, Комашки ) ---  певно я не достатньо ясно сформулював власну думку. Моя провина...
Для нас -- інтернет-"воїнів" --- це, дійсно, певні соціальні групи.
Для людини, якій намагалися встромити ножа в шию (так, Гео ? ) -- ворог виступає як цілком конкретна особа. І бажано (а чи й життєво необхідно!), знати про неї ( сильні та слабкі сторони ), "відчувати" її по-максимуму...
А потім це переходить на інстинктивний рівень...


о чьом твой висєр, кацапе?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #894 : Березня 07, 2019, 09:55:16 21:55 »
Хлопці ( WectNik, Комашки ) ---  певно я не достатньо ясно сформулював власну думку. Моя провина...
Для нас -- інтернет-"воїнів" --- це, дійсно, певні соціальні групи.
Для людини, якій намагалися встромити ножа в шию (так, Гео ? ) -- ворог виступає як цілком конкретна особа. І бажано (а чи й життєво необхідно!), знати про неї ( сильні та слабкі сторони ), "відчувати" її по-максимуму...
А потім це переходить на інстинктивний рівень...

набагато швидше, ніж "вивчення" ворога, відбудеться шведський синдром


Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #895 : Березня 08, 2019, 04:56:07 04:56 »
давним давно відправив в ігнор іпануту аеліту
воно реально хворе на голову
:smiley24:я маю трьох-аеліта,антика і "пожраль-посраль". І того останнього виключно з жалю :smilie1: за його тяжке дитинство. навіть чисте і рафіноване кацапйо ніколи не відправляв в ігнор.а цих просто не міг витримати.Унікуми.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #896 : Березня 08, 2019, 08:57:44 08:57 »
 :smiley24:
:smiley24:я маю трьох-аеліта,антика і "пожраль-посраль". І того останнього виключно з жалю :smilie1: за його тяжке дитинство. навіть чисте і рафіноване кацапйо ніколи не відправляв в ігнор.а цих просто не міг витримати.Унікуми.
:smiley24:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #897 : Березня 08, 2019, 09:31:59 09:31 »
Стільки честі психопату аеліту

Вже, здається, третя сторінка

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #898 : Березня 08, 2019, 09:52:56 09:52 »
Стільки честі психопату аеліту

Вже, здається, третя сторінка
:smiley15:
Та й справді. Занести в список нерукопожатих - і забути про його існування.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #899 : Березня 08, 2019, 12:28:54 12:28 »
Цікаво, а хто на ФУПі наділений правами модератора. Банхамер у них цікаво працює.