Сторінок:
Actions
  • #931 від majesty 09 Mar 2019
  • Amid. Ввечері іноді сама Олена Юріївна.

    это ибанат на уровне бородатой тети
  • #932 від arrow 09 Mar 2019
  • Всё! Вспомнил где я пересекался с этой падалью- ТСом A.W.

    Этот ник - A.W. был у одного шакала на фупоголике. Вы наверное помните. Такой себе "Табаки" был на подтанцовке у клоуна Силентио, вечно подгавкивал в унисон. Откровенная русскомирная тварь, рядился в патриота с заботой о нуждающихся.
    Вскрылась падаль. Не выдержала душа.

    Су-у-у-ка. А мне из-за него бан впаяли.

    Це він.
    Рідкісна гнида й відвертий українофоб.
    Зараз, природньо, топить за клована.
    Не в курсі, а за що бан?
    Ви завжди були дуже коректним дописувачем, а от ваша відома гілка примушувала зрадо-бидло лізти на стіну в істериках  :laugh:
  • #933 від Tatus 09 Mar 2019
  • Amid. Ввечері іноді сама Олена Юріївна.

    То це мене, напевне, Притула особисто забанила, бо я там трошки розкритикував її професійні дії.
  • #934 від arrow 09 Mar 2019
  • А мусарок Серж_Д, я дивлюся, перевзувся як флюгер, разом з Рюкзакяном  :weep:
  • #935 від Йожин з бажин 09 Mar 2019
  • Це він.
    Рідкісна гнида й відвертий українофоб.
    Зараз, природньо, топить за клована.
    Не в курсі, а за що бан?
    Ви завжди були дуже коректним дописувачем, а от ваша відома гілка примушувала зрадо-бидло лізти на стіну в істериках  :laugh:

    Тогда, ещё до майского демарша Фомы, модераторы игрались в плюрализм мнений и за название таких персонажей своими именами получил "на орехи".
  • #936 від arrow 09 Mar 2019
  • Тогда, ещё до майского демарша Фомы, модераторы игрались в плюрализм мнений и за название таких персонажей своими именами получил "на орехи".

    А шо там зараз, зрадойопи вирують?
  • #937 від cynic 09 Mar 2019
  • это ибанат на уровне бородатой тети
    просто юльок.не з навіжених,але в секті ,тому своїх тягне і не дає до бану.
  • #938 від Йожин з бажин 09 Mar 2019
  • А шо там зараз, зрадойопи вирують?

    Пробежался по диагонали. "Наш человек в Инглвуде" - медова квіточка даёт просраться зрадоёбам и русне.

    А, так - зрадоёбское болото.

    Дрим тим Фомы.
  • #939 від arrow 09 Mar 2019
  • Пробежался по диагонали. "Наш человек в Инглвуде" - медова квіточка даёт просраться зрадоёбам и русне.

    А, так - зрадоёбское болото.

    Дрим тим Фомы.

    Так і не сформував думки про цього персонажа Фому.
    Якесь воно.... ніяке.
  • #940 від Йожин з бажин 09 Mar 2019
  • Так і не сформував думки про цього персонажа Фому.
    Якесь воно.... ніяке.

    Зрадоёб, конформист, космополит, мелочен, мстителен, человек, значительно улучшивший свою ситуацию с ипотекой после майского шабаша :smilie5:.
  • #941 від arrow 09 Mar 2019
  • Зрадоёб, конформист, космополит, мелочен, мстителен, человек, значительно улучшивший свою ситуацию с ипотекой после майского шабаша :smilie5:.

    А тепер докладніше про шабаш. Шо там сталося? Я не в курсі.
    По Фомі - приймається, гниленьке воно.
  • #942 від Йожин з бажин 09 Mar 2019
  • А тепер докладніше про шабаш. Шо там сталося? Я не в курсі.
    По Фомі - приймається, гниленьке воно.

    Ого?! Ну, вы, блин, даёте :smilie5:

    Под предлогом оживления форума и снятия такой-сякой модерации, в лице Лесицы и МС5-го (это вообще отдельная тема) своим волевым решением аннигилировал модерские функции Лесицы (МС5 сам сложил полномочия после осознания горизонтов пиздеца). После этого на форум хлынула вся нечисть: зрадоёбы, вата, мышебратья, свинособаки - короче, весь спектр орков.


    Ватный десант высадился одномоментно. Эту характерную особенность даже отмечали. Как будто ждали команды.
    Проукраинская часть была выбита этим десантом очень быстро. С того времени контент стал откровенно ватным без каких-либо последствий для малоросов и кацапни. Такой себе лайт севинфо.

    Коптят до сих пор.


  • #943 від bоrderlander 09 Mar 2019
  • Зрадоёб, конформист, космополит, мелочен, мстителен, человек, значительно улучшивший свою ситуацию с ипотекой после майского шабаша :smilie5:.
    Юльок він, хоча в відносно легкій формі.
  • #944 від Bund 09 Mar 2019
  • То це мене, напевне, Притула особисто забанила, бо я там трошки розкритикував її професійні дії.
    Варто написати щось не те про форум чи ботів, то зразу в бан. Сумніваюся, що це саме вона робить. Я не вірю, що редактор буде таким займатися. Не той рівень. Для цього ж є народ по-простіше.
  • #945 від RG 09 Mar 2019
  • Ого?! Ну, вы, блин, даёте :smilie5:

    Под предлогом оживления форума и снятия такой-сякой модерации, в лице Лесицы и МС5-го (это вообще отдельная тема) своим волевым решением аннигилировал модерские функции Лесицы (МС5 сам сложил полномочия после осознания горизонтов пиздеца). После этого на форум хлынула вся нечисть: зрадоёбы, вата, мышебратья, свинособаки - короче, весь спектр орков.


    Ватный десант высадился одномоментно. Эту характерную особенность даже отмечали. Как будто ждали команды.
    Проукраинская часть была выбита этим десантом очень быстро. С того времени контент стал откровенно ватным без каких-либо последствий для малоросов и кацапни. Такой себе лайт севинфо.

    Коптят до сих пор.

    Тобто цей заробітчанин зняв бабло за те, що здав кацапомакакам форум ?

    Ну чо, доробився нарешті. Він постійно про бабло нив :weep:

    А там ще з Ліпєцкім такий МГ-42 був, ніби нормальний. Він теж при ділах ? 
  • #946 від Bund 09 Mar 2019
  • Тобто цей заробітчанин зняв бабло за те, що здав кацапомакакам форум ?

    Ну чо, доробився нарешті. Він постійно про бабло нив :weep:

    А там ще з Ліпєцкім такий МГ-42 був, ніби нормальний. Він теж при ділах ?
    Стосовно МГ42 сумніваюся. Він правильний чоловік. Знаю його особисто.
  • #947 від arrow 09 Mar 2019
  • Ого?! Ну, вы, блин, даёте :smilie5:

    Под предлогом оживления форума и снятия такой-сякой модерации, в лице Лесицы и МС5-го (это вообще отдельная тема) своим волевым решением аннигилировал модерские функции Лесицы (МС5 сам сложил полномочия после осознания горизонтов пиздеца). После этого на форум хлынула вся нечисть: зрадоёбы, вата, мышебратья, свинособаки - короче, весь спектр орков.


    Ватный десант высадился одномоментно. Эту характерную особенность даже отмечали. Как будто ждали команды.
    Проукраинская часть была выбита этим десантом очень быстро. С того времени контент стал откровенно ватным без каких-либо последствий для малоросов и кацапни. Такой себе лайт севинфо.

    Коптят до сих пор.

    Ясно. Дякую.
    Що характерно, я десь в квітні - травні намагався відновити доступ до форуму після втрати пароля, писав на адмінглці, Фома прохання проігнорував, тепер зрозуміло з яких причин.
  • #948 від RG 09 Mar 2019
  • Стосовно МГ42 сумніваюся. Він правильний чоловік. Знаю його особисто.

    То він тепер зовсім не при справах, чи як ? 
  • #949 від Bund 09 Mar 2019
  • То він тепер зовсім не при справах, чи як ?
    Не в курсі. Не цікавився.
  • #950 від RG 09 Mar 2019
  • Не в курсі. Не цікавився.

    Ну, якщо Ліпєцкій загнав комусь форум, то мав би щось йому виділити. Вони ж ніби разом стартували, коли його робили  :smilie7: 

  • #951 від bоrderlander 09 Mar 2019
  • Ну, якщо Ліпєцкій загнав комусь форум, то мав би щось йому виділити. Вони ж ніби разом стартували, коли його робили  :smilie7:
    Вони стартували, взявши бабло в дегенартивного зятя Мароса. Тому не могли нічим іншим закінчити, як повним фуфлом.
  • #952 від svit 10 Mar 2019
  • Бля, ну яка вона тупа  :smilie9:

    Ну не можу прямо, і оце створіння жиє у Німеччині??

    Цитувати
    От що мені не подобається в даній ситуації...
    ценительница алей
    9 березня 2019 22:35:04
    IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
    Порох єбашеться з Аваковим ( поліцейські з представниками НК) , що уже сама по собі дуже дивна і напружена  ситуація в країні,  а ні Гриценко , ні Кошулинський ні слова не кажуть  і ніяк не коментують цю ситуацію! Чи я щось пропустила?
    Мені вкрай не подобається поведінка Авакова, хоча я і проти Порошенка.   
    Чому проукраїнські  кандидати мовчать і не б'ють тревогу?  Чи вони вважають, що їм це на  руку?
    Де коментарії до того,  що відбувається зараз в країні,    від Кошулинського і Гриценка?

    Цитувати
    Re: От що мені не подобається в даній ситуації...
    ценительница алей
    9 березня 2019 22:38:32
    IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
    злий вуйко,  9 березня 2019 22:37:29

    які проукраїнські кандидати, проукраїнський кандидат тільки один.

    Тільки не кажіть, що це порошенко...

    Цитувати
    Re: От що мені не подобається в даній ситуації...
    ценительница алей
    9 березня 2019 23:19:04
    IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
    A.W.,  9 березня 2019 23:15:16
    Розгорнути попередні цитати...
    Мені це абсолютно не дивно.
    Бо ні той ні той не є нормальними кандидатами. То є "проксі", для заміру можливостей проходу до парламенту. Вони нічого казати  й не будуть.

    За  Кошулинського  не знаю.... ...  але не Гриценко, бо Гриценко зараз вже не один,  там цілий блок проукраїнських сил...  всі разом є ворогом України,  зрадниками і проплаченими? А хто хороші- ПОРОХ з Трухановим,  чи Зеленський з Коломойський?

    Цитувати
    Re: От що мені не подобається в даній ситуації...
    ценительница алей
    9 березня 2019 22:51:57
    IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
    Palermo,  9 березня 2019 22:49:30
    Розгорнути попередні цитати...
    Украинскую церковь продвигает
    Украинский язык продвигает
    В Европу Украину ведёт
    Воинов УПА приравнял к ветеранам
    Десоветизацию провел

    Что из перечисленного противоречит проукраинским интересам?
    Кто из кандидатов способен поддержать этот курс ?

    Кандидат від об'єднаної демократичної опозиції ( Гриценко)
    А Порох достав тим, що дозволяє своїм подєльнікам розкрадати країну ,  на всіх важливах постах в Україні сидять його некомпетентні і жадні до грошей куми...

     :an  коротше, як кажуть - не всі вальти в колоді.
  • #953 від majesty 10 Mar 2019
  • Бля, ну яка вона тупа  :smilie9:

    Ну не можу прямо, і оце створіння жиє у Німеччині??

     :an  коротше, як кажуть - не всі вальти в колоді.

    это просто йобнутая валферщица
  • #954 від bоrderlander 10 Mar 2019
  • это просто йобнутая валферщица
    Целюлітніца в нашому списку вже є, з нею все ясно  :laugh:
    Питання по Фініксу назріло. Я би його теж записав за сумою досягнень, але кілька поважних супчиків здається вважають, що фронтові заслуги Фінікса переважають його кацапське пропогандонство. Тому хочу порадитись з товариством.
  • #955 від Задармапродавши 10 Mar 2019
  • Целюлітніца в нашому списку вже є, з нею все ясно  :laugh:
    Питання по Фініксу назріло. Я би його теж записав за сумою досягнень, але кілька поважних супчиків здається вважають, що фронтові заслуги Фінікса переважають його кацапське пропогандонство. Тому хочу порадитись з товариством.

    Фінікс за конфедерацію з Мордором,  як і його Білий вош Білецький. Ще трохи і йому буде важко це приховувати.
  • #956 від термаміл 10 Mar 2019
  • Да, підарів на ФУПі багато.
    Але порахуйте  як  там багато адекватних людей.
    Я дивлюся по голосувалках.
    Абсолютна меншість неадекватних. Але вони засмородили весь форум
  • #957 від majesty 10 Mar 2019
  • Да, підарів на ФУПі багато.
    Але порахуйте  як  там багато адекватних людей.
    Я дивлюся по голосувалках.
    Абсолютна меншість неадекватних. Але вони засмородили весь форум


    я уже говорил
    за пороха люди дела
    профи в разных областях
    им некогда кроме айтишников сидеть на форумах

    фотнамаз гламурный зятек без артемсоли
    олдбой старая агентура кгб (психушки были под ними)
    финикс бот билецкого
    боты костатой и кацапы

    короче шариковы и швондеры всех мастей
  • #958 від Задармапродавши 10 Mar 2019
  • Присвячується усім фініксам.

    https://mobile.twitter.com/PrytSLU/status/1104720481943461889
  • #959 від RG 10 Mar 2019
  • Целюлітніца в нашому списку вже є, з нею все ясно  :laugh:
    Питання по Фініксу назріло. Я би його теж записав за сумою досягнень, але кілька поважних супчиків здається вважають, що фронтові заслуги Фінікса переважають його кацапське пропогандонство. Тому хочу порадитись з товариством.

    Які ще нахер фронтові заслуги ? Ті, про які нібито десь хтось когось знає і розповів ?  :weep:

    Пиши в список, там розберемось  :smilie7: 
  • #960 від Yuras Yuras 10 Mar 2019
  • Дончаніна можете вносити: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032499.160
Сторінок:
Actions