Сторінок:
Actions
  • #2011 від arrow 30 Mar 2019
  • А що вам удмурти чи узбеки поганого зробили?
    Нам що удмурцьку чи узбецьку мови чи культури нав'язують?
    Чи це такий тонкий спосіб вину з русских на удмуртів та узбеків перекласти?

    Я цього теж не доганяю.
  • #2012 від Capitain Cubs 30 Mar 2019
  • Не чіпайте ви цього малохольного яточника з Сум!
    Нехай пише казльоні осану.
    То ж своєрідний стьоб.
  • #2013 від Capitain Cubs 30 Mar 2019
  •  :weep:
    Re: рисую звездочки на фюзеляже
    Зєльоний крокоділ
    cьогодні в 16:32
    IP/Host: 31.133.54.---
    каровка 8-)
    давайвжеїбацця
    в ачько 8-)
  • #2014 від medved 30 Mar 2019
  • кноп таки підар,  є він в підарській сотні?


    Re: Короче,я тоже определился :)
    кноп     cьогодні в 15:10        IP/Host: 37.73.159.---
    NBA, cьогодні в 15:08
    Розгорнути попередні цитати..
    .
    А в другому турі за кого? Якщо Гриць не вийде. В парах Зе П. або Зе Т

    Если с Тимошенко то за зеленского ,а если с порохом буду опять считать считалку ::)
  • #2015 від svit 30 Mar 2019
  • Серегу СВ я лично знаю. Душевный человек. Хороший человек.

    турч всю жизнь, что я его знаю по форумам 14 лет - великоросская сволочь и юлек, что одно и то же. Понимаешь? Люди в таком возрасте не меняются.

    Сьогодні на хвупі писав що буде за Порошенко голосувати  :meowth:
    РНЕшники його за це кацапом назвали  :weep:
  • #2016 від svit 30 Mar 2019
  • кноп таки підар,  є він в підарській сотні?

    Теж системний ідіот. Як целюлітніца, po4emuchka та ще там купа таких - начебто не відбита кацапскьа паскуда, але з головою шось не так.
  • #2017 від RG 30 Mar 2019
  • Теж системний ідіот. Як целюлітніца, po4emuchka та ще там купа таких - начебто не відбита кацапскьа паскуда, але з головою шось не так.

    Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

    Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)
  • #2018 від bоrderlander 30 Mar 2019
  • Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

    Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)
    Ти про єзуїта що скажеш  :gigi:?
  • #2019 від RG 30 Mar 2019
  • Ти про єзуїта що скажеш  :gigi:?

    Та пофіг, можна писати.

    Він то ніби тролить так якось заковиристо, але  нам звичйним обивателям того не зрозуміти  :weep:
  • #2020 від Capitain Cubs 30 Mar 2019
  • Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

    Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)

    Ага. Мал кноп , да вонюч :weep:
  • #2021 від medved 31 Mar 2019
  • хуя фатера таки до сотні

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035369.0



    А где-то в Киеве...
    Herr Fater     30 березня 2019 20:14:33   IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
    ... вусмерть напивается Пётр Алексеич, гневно бурча под нос:"Быдло! Твари неблагодарное! Страх потеряли!"
  • #2022 від Утренняя палка 31 Mar 2019
  • В усякому разі те, над чим наразі працюють мої хлопці в Києві - документування злочинів Педрильї - воно не для адміністрації Додіка. Воно попаде за адекватної ціни, до демів, як Додік удумає підтримати свого .сучого сина, і до політсили, яка РЕАЛЬНО буде готовою захищати свої голоси. Це суто приватний проект.(c) Silentio

    ААААааа! Ташбаевцы в столице документують! :weep:
  • #2023 від medved 31 Mar 2019
  • Насцянку - до когорти підорів!


     
    na100ika cьогодні в 12:21
    IP/Host: ---.auditorium.volia.net
    Финикс ушел потому что решил сберечь нервы, изолировать себя от порохатых мразей
  • #2024 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • Насцянку - до когорти підорів!


     
    na100ika cьогодні в 12:21
    IP/Host: ---.auditorium.volia.net
    Финикс ушел потому что решил сберечь нервы, изолировать себя от порохатых мразей
    Переконав, беремо ;)
  • #2025 від Sturmer44 31 Mar 2019
  • Переконав, беремо ;)

    настойка Давно зашкварився.

  • #2026 від Утренняя палка 31 Mar 2019
  • Пан Бордер, я понимаю... Но прошу, добавить в список несколько юзеров с ua. politics. Этот ресурс жив, так почему Вы избегаете, того позора, который там происходит? Его тоже читают! То, что там происходит, уже давно заслуживает вашего внимания.
  • #2027 від RG 31 Mar 2019
  • Бордер, не ліберальничай, Сідора давай в список.

    Тим більше, що там років 5 вже якийсь ольгінець пише з того ніку  :smilie7:
  • #2028 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • Бордер, не ліберальничай, Сідора давай в список.

    Тим більше, що там років 5 вже якийсь ольгінець пише з того ніку  :smilie7:
    Слухай, я визнаю, що Аут часом може нахамити, але чому його так масово ненавидять? Ну навіть якщо припустити, що він десь якусь неправду про себе пише.
  • #2029 від RG 31 Mar 2019
  • Слухай, я визнаю, що Аут часом може нахамити, але чому його так масово ненавидять? Ну навіть якщо припустити, що він десь якусь неправду про себе пише.

    Нахамити - то малозначуща херня. Це кацап під прикриттям, воно гірше десятків настойок і дідусів 
  • #2030 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • Нахамити - то малозначуща херня. Це кацап під прикриттям, воно гірше десятків настойок і дідусів
    Ну що значить "кацап під прикриттям"? Аут всю дорогу розказував, що в нього три чверті російської крові і лише чверть української. Що має російський паспорт, бо отримував спадщину в Росії. Ну де тут хоч якесь прикриття? Якби він писав під прикриттям, то легенда була б зовсім інша. І ми би нічого не дізнались про російський паспорт.
  • #2031 від RG 31 Mar 2019
  • Ну що значить "кацап під прикриттям"? Аут всю дорогу розказував, що в нього три чверті російської крові і лише чверть української. Що має російський паспорт, бо отримував спадщину в Росії. Ну де тут хоч якесь прикриття? Якби він писав під прикриттям, то легенда була б зовсім інша. І ми би нічого не дізнались про російський паспорт.

    Ну от і забрали в нього нік по кацапському паспорту, тепер там ольгіно херачить.

    Ти взагалі читав, що цей гондон писав останні пару років.

    Он і за ЗеЛупу виліз агітувати, медвед вище дав посилання.
  • #2032 від Geo 31 Mar 2019
  • настойка Давно зашкварився.

    ++

    Ще в 2006-07 році.
  • #2033 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • Ну от і забрали в нього нік по кацапському паспорту, тепер там ольгіно херачить.

    Ти взагалі читав, що цей гондон писав останні пару років.

    Он і за ЗеЛупу виліз агітувати, медвед вище дав посилання.
    Як на мене, та його агітація більше схожа на відчай щось пояснити довбойопам-богоносцям. Мовляв хочете обрати собі Вазєліна - начхати, я навіть можу придумати причини, чому це на краще.
  • #2034 від cynic 31 Mar 2019
  • Як на мене, та його агітація більше схожа на відчай щось пояснити довбойопам-богоносцям. Мовляв хочете обрати собі Вазєліна - начхати, я навіть можу придумати причини, чому це на краще.
    :an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.
  • #2035 від RG 31 Mar 2019
  • :an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.

    100%  :smiley24:

    Бордерландер не хоче дивитись в корінь, а потім причитає, що до хера народу за Зелупи різні голосують  :fp2

    А тут якраз не дідусі з асмодеями, а саме сідори відіграють основну роль. Вони направляють процеси, а дідусів просто наймають, як чорноробів  :smilie7:
  • #2036 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • 100%  :smiley24:

    Бордерландер не хоче дивитись в корінь, а потім причитає, що до хера народу за Зелупи різні голосують  :fp2

    А тут якраз не дідусі з асмодеями, а саме сідори відіграють основну роль. Вони направляють процеси, а дідусів просто наймають, як чорноробів  :smilie7:
    Ну гаразд, давай погодимось, що Бордер трохи тупуватий і щось не доганяє. То в цьому випадку не суттєво.
    Тепер поясни, в чому підступність Аута і де йому вигода від його позиції.
    Ось він весь такий ольгінець, який нібито маестро брехні і легко пошив мене в дурні. В чому полягала найопка, коли він підтримував Ющенка, підтримував помаранчевий Майдан, підтримував другий Майдан, закликав вступати до лав ЗСУ? Припустимо навіть, що він прибрехав про свою участь і на Майданах, і в АТО, але де ж тут кримінал?
  • #2037 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • :an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.
    Я не дуже розбираюсь в ваших внутрішньоамериканських розборках, а саме вони, як на мене, зробили Аутсайдера смертельним ворогом групи фупчиків, які проживають в США.
    Проте хочу сказати, що постфактум позиція Аута та Ольги Тейлор зараз виглядає не те, що обгрунтованішою, але як мінімум зрозумілішою. Обамівський зашквар з ослицею Йовановіч - це лютий пісєц, за який демократам нема прощення.
  • #2038 від RG 31 Mar 2019
  • Ну гаразд, давай погодимось, що Бордер трохи тупуватий і щось не доганяє. То в цьому випадку не суттєво.
    Тепер поясни, в чому підступність Аута і де йому вигода від його позиції.
    Ось він весь такий ольгінець, який нібито маестро брехні і легко пошив мене в дурні. В чому полягала найопка, коли він підтримував Ющенка, підтримував помаранчевий Майдан, підтримував другий Майдан, закликав вступати до лав ЗСУ? Припустимо навіть, що він прибрехав про свою участь і на Майданах, і в АТО, але де ж тут кримінал?

    Тут методика  60% правди, 40% брехні.

    Він підтримує Україну, майдани, армію і т.д. тоді, коли це йде як тренд, щоб влитись в ряди нормальних людей і заробити довіру. Такий собі Степан Мазура, тільки працює дещо тонше.

    Коли в рядах нормальної публіки настає момент якогось вибору, або виникають певні проблемні моменти ( а вони завжди виникають, бо таке життя), тоді такі от сідори починають свою роботу і вкидають ольгінське лайно.

    Сьогодні ( саме сьогодні !) він за Зелепукіна. Був би за Макаку, але вона просрала  :weep:

    Чи ти зовсім сліпий ?   
  • #2039 від bоrderlander 31 Mar 2019
  • Тут методика  60% правди, 40% брехні.

    Він підтримує Україну, майдани, армію і т.д. тоді, коли це йде як тренд, щоб влитись в ряди нормальних людей і заробити довіру. Такий собі Степан Мазура, тільки працює дещо тонше.

    Коли в рядах нормальної публіки настає момент якогось вибору, або виникають певні проблемні моменти ( а вони завжди виникають, бо таке життя), тоді такі от сідори починають свою роботу і вкидають ольгінське лайно.

    Сьогодні ( саме сьогодні !) він за Зелепукіна. Був би за Макаку, але вона просрала  :weep:

    Чи ти зовсім сліпий ?   
    Та не за Зелень він чи за Макаку. Він десь пів року тому писав, що втомився пояснювати мудрому народу його бздури. Що нема сенсу боротись з неминучим, якщо народ хоче кремлівську шльондру обрати президентом - то він її вибере.
    Хоча може я щось і пропустив з його творчості, тоді дай посилання.
  • #2040 від RG 31 Mar 2019
  • Та не за Зелень він чи за Макаку. Він десь пів року тому писав, що втомився пояснювати мудрому народу його бздури. Що нема сенсу боротись з неминучим, якщо народ хоче кремлівську шльондру обрати президентом - то він її вибере.
    Хоча може я щось і пропустив з його творчості, тоді дай посилання.

    Та я упячку зараз не читаю, хіба що по посиланнях з СУПу часом можу заглянути.

    І що він за хер такий, щоб комусь щось пояснювати. Нехай про свій кацапський паспорт пояснює    :moskali:

    Підор він ольгінський, в мене навіть найменшого сумніву немає  :smilie7:
Сторінок:
Actions