Сторінок:
Actions
  • #2791 від Ad Astra 19 Jul 2019
  • Тупиця Мирослава задається питанням:

    Re: Дана Борисова в Киеве. :X
    Myroslava
       18 липня 2019 10:47:58
    IP/Host: 91.243.210.---
    Чому рашистку погранці пропустили до України?

    А тому, тупа курко, що ти і такі, як ти, проголосували і вибрали зрадника і слугу пуйла президентом  :smilie9:
  • #2792 від Sturmer44 20 Jul 2019
  • Вовчик cьогодні в 11:54
    IP/Host: ---.la.net.ua
    Это ж все они!! .. порохоботы твари внушали все эти годы, что Юлька херовая. Бля.. я вот реально еще с года так 2005 не врубался в чем причина ненависти такой. Подонки высшей меры! Ненавижу...
  • #2793 від majesty 21 Jul 2019
  • ипать сракомой трейдмарк :weep:
    sergey1974007
    cьогодні в 11:45
    IP/Host: ---.nc.de
    Мені ютубчік разом з популярними російськими реперами і просто музичкою постійно підкидує спортовий двіж якийсь))
    І ось відосік ще цікавий))——
  • #2794 від Утренняя палка 21 Jul 2019
  • ипать сракомой трейдмарк :weep:
    sergey1974007
    cьогодні в 11:45
    IP/Host: ---.nc.de
    Мені ютубчік разом з популярними російськими реперами і просто музичкою постійно підкидує спортовий двіж якийсь))
    І ось відосік ще цікавий))——

    Серега, яркий форумный дурачок. Это же звезда! Затмил, даже всем известного клоуна мазохиста олдвудушку. Такая тяга к унижениям виртуальным, куча фотографий с залупообразным черепом, а его футболки??? :weep: В этом и есть новый фуп. Ужас... :smilie2:
  • #2795 від Yuras Yuras 21 Jul 2019
  • Серега, яркий форумный дурачок. Это же звезда! Затмил, даже всем известного клоуна мазохиста олдвудушку. Такая тяга к унижениям виртуальным, куча фотографий с залупообразным черепом, а его футболки??? :weep: В этом и есть новый фуп. Ужас... :smilie2:
    От він теж так вважає.
  • #2796 від Geo 21 Jul 2019
  • Martyn, побратиме...

    Ти на упячкє не забанений. Пишеш там.
    зверни увагу на мartyn - твого сєпарського двійника, ( з малої літери) який 2017 р.н. на упячкє.
  • #2797 від majesty 21 Jul 2019
  • вот незнакомый человек мои мысли выложил на фупе :smilie5:


    Чернь нельзя допускать к управлению государством.... B-)
    гипофиз
    cьогодні в 09:03
    IP/Host: 130.180.210.---
    Потому что это в принципе не её функция от природы.
    Управление государством или сообществом требует значительных умственных усилий.
    Чернь же всегда составляет мускульную часть любого общества.
    Как правило её желания низменны и этим часто пользуются негодяи, для проникновения во власть.
    Допуск черни к управлению государством всегда приводит к его деградации.
    В нашем случае это очевидно. Тут и примеров не надо.
  • #2798 від medved 21 Jul 2019
  • вот незнакомый человек мои мысли выложил на фупе :smilie5:


    Чернь нельзя допускать к управлению государством.... B-)
    гипофиз
    cьогодні в 09:03
    IP/Host: 130.180.210.---
    Потому что это в принципе не её функция от природы.
    Управление государством или сообществом требует значительных умственных усилий.
    Чернь же всегда составляет мускульную часть любого общества.
    Как правило её желания низменны и этим часто пользуются негодяи, для проникновения во власть.
    Допуск черни к управлению государством всегда приводит к его деградации.
    В нашем случае это очевидно. Тут и примеров не надо.

    та прямбляд нєзнакомий, гіпло на упячкє ще з часів Гонгадзе
  • #2799 від medved 21 Jul 2019
  • + прол до списку підарасів. Пасивних, чи активних хз, не розбираюсь в їх ролях.


  • #2800 від arrow 22 Jul 2019
  • Прол назавжди

    Ось за це


  • #2801 від irpin 22 Jul 2019
  • самий гарний допис за сьогодні, з тих, що прочитав:

    раб не прагне свободи, він прагне помсти!

    що і бачимо наочно.  :gigi:
  • #2802 від majesty 22 Jul 2019
  • не пора ли нам объявить конкурс на символ хохлобыдла

    у  меня пока в кандидатах
    людас
    вовчик
    серегадатавикидыша
  • #2803 від majesty 22 Jul 2019
  • та прямбляд нєзнакомий, гіпло на упячкє ще з часів Гонгадзе

    сарказм
    гипа нам знаком :smilie5:
  • #2804 від majesty 22 Jul 2019
  • Martyn, побратиме...

    Ти на упячкє не забанений. Пишеш там.
    зверни увагу на мartyn - твого сєпарського двійника, ( з малої літери) який 2017 р.н. на упячкє.

    с израиловки дружок зебила какой то строчит под эти ником
  • #2805 від Yuras Yuras 22 Jul 2019
  • не пора ли нам объявить конкурс на символ хохлобыдла

    у  меня пока в кандидатах
    людас
    вовчик
    серегадатавикидыша
    Серьога номерний, еталоніще.
  • #2806 від medved 23 Jul 2019
  • Прол назавжди

    Ось за це




    похуй :

     Партіі главноє чтоби проли труділісь і размножалісь, а чєм оні заняти — нєважно. Лозунг партіі гласіт: «Проли і жівотниє свободни»(с)
  • #2807 від medved 23 Jul 2019
  • там канадійка дописала -  нє вєріт, мол, шта бикувата могла сволоньтьоріть 20%. Посєму тєрзают мєня смутния  са-мнєнія - нєдотейлоріл єйо бетоняр.
  • #2808 від cynic 23 Jul 2019
  • не пора ли нам объявить конкурс на символ хохлобыдла

    у  меня пока в кандидатах
    людас
    вовчик
    серегадатавикидыша
    а нащо? робити їм рекламу чи потішити своє самолюбство? Дивно.
  • #2809 від Ad Astra 23 Jul 2019
  • там канадійка дописала -  нє вєріт, мол, шта бикувата могла сволоньтьоріть 20%. Посєму тєрзают мєня смутния  са-мнєнія - нєдотейлоріл єйо бетоняр.

    Тому що треба розрізняти тролінг і поклеп. Вам подобалось, коли Пороха називали мародером? Мені - ні.  Я ні в якому разі не порівнюю преза і Світлану, але ситуація схожа. Тому що абсолютно без ніяких доказів живу людину, одиноку матір на всю Україну обвинуватили у крадіжці грошей на АТО. У вас є якісь документи чи інші формальні докази, що вона це зробила? Та ні в кого їх нема. Є тільки слова Слава. А якщо він міг брехати у інших випадках, то міг збрехати і у цьому. І раніше (якщо  навіть допустити, що це відбулося) він мовчав, бо його все влаштовувало. І це я кажу як, власне, жертва і Світлани теж, бо коли Слав мене банив ні за що і користувався своїми модераторськими повноваженнями у поганих цілях, вона дивилася на це скрізь очі.

    Так само як зараз на фупі на Соню Кошкіну понаписували всякої гидоти. Я свічку не тримала і не є її фанаткою, але усьому ж є межа? Це жива людина, жінка, яка до того ж читає фуп і навіть колись там дописувала. Некрасиво  :smilie9:
  • #2810 від medved 23 Jul 2019
  • Тому що треба розрізняти тролінг і поклеп. Вам подобалось, коли Пороха називали мародером? Мені - ні.  Я ні в якому разі не порівнюю преза і Світлану, але ситуація схожа. Тому що абсолютно без ніяких доказів живу людину, одиноку матір на всю Україну обвинуватили у крадіжці грошей на АТО. У вас є якісь документи чи інші формальні докази, що вона це зробила? Та ні в кого їх нема. Є тільки слова Слава. А якщо він міг брехати у інших випадках, то міг збрехати і у цьому. І раніше (якщо  навіть допустити, що це відбулося) він мовчав, бо його все влаштовувало. І це я кажу як, власне, жертва і Світлани теж, бо коли Слав мене банив ні за що і користувався своїми модераторськими повноваженнями у поганих цілях, вона дивилася на це скрізь очі.

    Так само як зараз на фупі на Соню Кошкіну понаписували всякої гидоти. Я свічку не тримала і не є її фанаткою, але усьому ж є межа? Це жива людина, жінка, яка до того ж читає фуп і навіть колись там дописувала. Некрасиво  :smilie9:

    послухай записи істерик бикуватої.  І що значить мовчав?  Як тільки бикувата  почала вимагати 10 штук зелені за кнопку, так і  заговорив.
    Так що не вигадуй і не перекручуй.
  • #2811 від Ad Astra 23 Jul 2019
  • послухай записи істерик бикуватої.  І що значить мовчав?  Як тільки бикувата  почала вимагати 10 штук зелені за кнопку, так і  заговорив.
    Так що не вигадуй і не перекручуй.

    Я слухала ці записи і там нічого такого нема, одні інуендо та інсинуації Слава. Що значить так і заговорив? значить, якщо правда, то знав, але приховував??
  • #2812 від medved 23 Jul 2019
  • Я слухала ці записи і там нічого такого нема, одні інуендо та інсинуації Слава. Що значить так і заговорив? значить, якщо правда, то знав, але приховував??

    Ясно.  заносітє Людаса  позовітє Вія  Бульку/Трололо.
  • #2813 від majesty 23 Jul 2019
  • хоть Силентио и прозеленый клоун передайте ему на фуп что команду Днепр в финал провел Маркевич и  за свои бабки (игрокам платил свои бабки)
    а Беня тогда уже бросил Днепр на произвол судьбы и даже выход в финал Бене был абсолютно покуй
  • #2814 від RG 23 Jul 2019
  • хоть Силентио и прозеленый клоун передайте ему на фуп что команду Днепр в финал провел Маркевич и  за свои бабки (игрокам платил свои бабки)
    а Беня тогда уже бросил Днепр на произвол судьбы и даже выход в финал Бене был абсолютно покуй

    А що, цей клоун вже на упячці вишиває ?   :weep:
  • #2815 від majesty 23 Jul 2019
  • А що, цей клоун вже на упячці вишиває ?   :weep:
    вместе с грузинскими мошенниками ждет выгодных предложений от зеленого клоуна :weep:
  • #2816 від Ad Astra 24 Jul 2019
  • Ясно.  заносітє Людаса  позовітє Вія  Бульку/Трололо.

    Свят-свят, нє прі ночі будь сказано! (С) Булькотрололо не пише, але читає регулярно. Він пов"язує свій long overdue промоушен по службі із тим фактом, що перестав писати на фупі  :weep: Так що можна тільки побажати йому подальшого кар"єрного росту і не відволікатися на дурне  :smilie5:
  • #2817 від Ad Astra 24 Jul 2019
  • А що, цей клоун вже на упячці вишиває ?   :weep:

    У, я навіть намагалася вивести його на чисту воду у цій темі, але він пішов у глибоку несознанку  :weep: :weep: :weep:.
  • #2818 від majesty 24 Jul 2019
  • а шо за ташамбаепв?  очередной ишаков c полтавы? :weep:
  • #2819 від Yuras Yuras 24 Jul 2019
  • А що, цей клоун вже на упячці вишиває ?   :weep:
    Так, я  його там вчора бачив
  • #2820 від Geo 24 Jul 2019
  • Вся отборнейшая мразь упячки собралась в теме

    Порошенко в бешенстве
    (tom_cat)

    Мало того, что УПОРОТЫЙ текст с самого первого слова круче "распятых мальчиков", "залитых пеной изнасилованных эпилептичных старушек" и "съеденных снегирей"....так этот текст принадлежит ресурсу ua24ua.net.

    И ни одна упячная, тупорылая б*ядь не умеет пользоваться сервисами "who is". А оттуда видно...что:

    Whois Record for uA24uA.net

    Registrant   Vasya Patriot

    Registrant Org   Vasya Patriot

    Created on 2016-10-19

    Tech Contact   Vasya Patriot
    Znamenka 5,
    Moskva, 119019, ru

    И что?
    Семь !!! страниц уже накатали, ублюдки кацапские. Вся шушера юльковско-зелено-сепарско-ольгинская там трудится. Весь цвет помоев нации.
Сторінок:
Actions