Сторінок:
Actions
  • #2881 від bоrderlander 03 Aug 2019

  • резервація дегенератів від дегенератки Олени Заголени
    Як на мене, то резервація кацапоботів від ефесбешниці Казльони Притули.
  • #2882 від Ad Astra 03 Aug 2019
  • А що сталося з Комарик? вона завжди була мудрою порохоботкою, а зараз пише якусь абсолютно антиемігрантську пуйню, що типу в Канаді жахлива медицина, бо вона подивилася якийсь фільм і зробила по ньому висновки  :Sho_za:

    Напишіть їй хто-небудь, що брехня. Я минулої п"ятниці особисто відвідала невідкладну допомогу і просиділа там ... аж 20 хв, поки мене не подивився лікар. Мені просто треба було зробити рентген.

    Лежала в лікарнях тут три рази і кожного разу або окрема палата, або максимум ще одна людина. І лікували, і операції робили - все просто ідеально, прекрасне відношення, відмінні лікарі та медсестри, все безплатне, ніяких хабарів і хороша інфраструктура.

    Під час епідемій (грип, і т.п.) ставлять додаткові ліжка і в коридорах теж. А то в Україні не так?
  • #2883 від Утренняя палка 03 Aug 2019
  • А що сталося з Комарик? вона завжди була мудрою порохоботкою, а зараз пише якусь абсолютно антиемігрантську пуйню, що типу в Канаді жахлива медицина, бо вона подивилася якийсь фільм і зробила по ньому висновки  :Sho_za:

    Напишіть їй хто-небудь, що брехня. Я минулої п"ятниці особисто відвідала невідкладну допомогу і просиділа там ... аж 20 хв, поки мене не подивився лікар. Мені просто треба було зробити рентген.

    Лежала в лікарнях тут три рази і кожного разу або окрема палата, або максимум ще одна людина. І лікували, і операції робили - все просто ідеально, прекрасне відношення, відмінні лікарі та медсестри, все безплатне, ніяких хабарів і хороша інфраструктура.

    Під час епідемій (грип, і т.п.) ставлять додаткові ліжка і в коридорах теж. А то в Україні не так?

    Не хворай Звездочка. Мы всегда за тебя переживаем. :Razom:
  • #2884 від majesty 03 Aug 2019
  • Володя Зеленский плакал навзрыд.. :weep:
    гипофиз :smiley15: :weep:
    cьогодні в 20:53
    IP/Host: 78.111.186.---
    Володя Зеленский плакал навзрыд, когда пришли арестовывать его отца.
    Его отца , Исаака Абрамовича , вскоре расстреляли и закопали в яме со всеми остальными.
    Он   в свое время руководил продотрядами и отбирал хлеб у крестьян. Кто прятал -расстреливал.
    Потом он лично карандашем нарисовал границы современных государств Узбекистана, Казахстана, Туркмении.

    Через время Володя Зеленский как водится родил Александра.
    Александр родил Володю, которого назвали в честь деда.
    Вот такая незатейливая история, друзья.
  • #2885 від Ad Astra 03 Aug 2019
  • Не хворай Звездочка. Мы всегда за тебя переживаем. :Razom:

    Дякую. Я клієнт медичної системи практично з роддому. В Канаді теж довелося покористуватися нею достатньо. Так що кажу вам з повною відповідальністю - комарик пише неправду.

    Що не означає, що в системі нема недоліків.
  • #2886 від Sturmer44 03 Aug 2019
  •   Скоро видалю цей блядський гадючник імені Олени Заголени навіть з закладок  :smilie9: :smilie9:

    тварюка перетворила колись найпатріотичнішу площадку для спілкування в блювотний гадючник.

    Сука конкретно написано в правилах про "штабні бригади",-  банда тімашонківців саме штабна не вилазить з форуму.

    Мразі гадять в кожній гілці.  Реакції - нуль.
  • #2887 від Бандер1вець 04 Aug 2019
  • то є правда.
    щтабних вижно за 5 хвилин.
    вони усі пишуть методичками і штампами...
    думаю ольона просто тупа а не продала фуп комусь.
     би штабних рівно за годину вичислив усіх і забанив навічно.
    це елементарно вичисляти їх :)
  • #2888 від Sturmer44 04 Aug 2019
  • то є правда.
    щтабних вижно за 5 хвилин.
    вони усі пишуть методичками і штампами...
    думаю ольона просто тупа а не продала фуп комусь.
     би штабних рівно за годину вичислив усіх і забанив навічно.
    це елементарно вичисляти їх :)

    Я теж раніше думав, що вона не знає, не звертає уваги, займається серйознішими речами, а за її спиною якісь редиски мутять воду.
    Але це не так. Все вона знає добре. І керує гнилими процесами. Жульки штабні там під її патронатом сидять. А зараз мразі зелепукінці.
    Вона не знала що Лубрикант Діма Мостів штабний зелебот-підарас ? - Знала, і дала йому модераторствувати.
    Це диверсія. Свідома.
    І х.з. чи працює вона на Москву, Але результат налітсо блять. Форум - смердючих помийка
  • #2889 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • ну і шо ми можем зробити ?
    нічого...
    притюлька то є кабила яка існує і рубає бабло...
    таке моє бачення...
  • #2890 від RG 05 Aug 2019
  • ну і шо ми можем зробити ?
    нічого...
    притюлька то є кабила яка існує і рубає бабло...
    таке моє бачення...

    Пишіть там побільше, щоб їй те бабло легше було рубати   :smilie7:
  • #2891 від Утренняя палка 05 Aug 2019
  • Пишіть там побільше, щоб їй те бабло легше було рубати   :smilie7:

    Как наш венюшка... Спорит с короффками-асмердейками, а аленушке-козленушке трафик капает! :smilie7:
  • #2892 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • Пишіть там побільше, щоб їй те бабло легше було рубати   :smilie7:

    та там 90% на зарплаті писак. круглодобово строчать своє лайно.

    ми там непомітні взагалі  :smilie5:
  • #2893 від Утренняя палка 05 Aug 2019
  • та там 90% на зарплаті писак. круглодобово строчать своє лайно.

    ми там непомітні взагалі  :smilie5:

    угу угу угу :weep:
  • #2894 від Утренняя палка 05 Aug 2019
  • На каждый комментарий прибегает куча кацапских троллей и юльков асмердушек-кароффок. Ото и все...
    ps А притуле харащо!!!
  • #2895 від Capitain Cubs 05 Aug 2019
  • Може з'явитися тут.
    Воно ондо з хвупом прощається :smilie5:
  • #2896 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • colibri
    cьогодні в 19:27
    IP/Host: 31.133.59.---
    1. Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ.
    2. Суд пробачив Укртатнафті штраф на 1 млрд грн, а НПК Галичина на 326.9 млн грн.
    3. МАУ заборгувала державі 476 млн грн
    4. Україна виплатить нафтогазовій компанії Коломойського 12,5 млн дол і т. д.
    5. Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн і знятий з розшуку.
    6. Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн.
    7. Суд зняв арешт з 415 нерухомих об'єктів "Приватофіс".
    8. Запорізький завод феросплавів, що входить в групу «Приват» домігся визнання неконституційним права НАБУ через суди визнавати сумнівні угоди недійсними. Держава втратила 7 млрд грн.
    9. Прибуток "Укрнафта" за півріччя скоротився в 113 разів - з 2,06 мільярда гривень до 18,2 мільйона гривень.
    10. Заводи Коломойського отримали дотації на електроенергії на 350 млн грн щомісяця.
    11. Коломойський вимагає в якості компенсації за Приватбанк 2 млрд дол.
    12. Коломойський поновив позов до України на 700 млн дол із-за банкрутства його компанії «Аеросвіт».
    13. МАУ намагається через суд домогтися повернення 900 млн грн.
    (С)
  • #2897 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • #2898 від Ad Astra 05 Aug 2019
  • Куди воно піде постити свій флуд?

    Колись зайшов на пуфик, то фома випустив попередження - "Увага, на форумі Аеліт". Довго він там не протримався.
  • #2899 від Бувалий 05 Aug 2019
  • Куди воно піде постити свій флуд?
    Колись зайшов на пуфик, то фома випустив попередження - "Увага, на форумі Аеліт".
    Довго він там не протримався.
    У нас теж... встиг вiдзначитися...
     :bv
  • #2900 від Ливси 05 Aug 2019
  • Ну так его Дрейк кажись назавжды... :weep:
  • #2901 від RG 05 Aug 2019
  • та там 90% на зарплаті писак. круглодобово строчать своє лайно.

    ми там непомітні взагалі  :smilie5:

    Ну, масовку створюєте, типу різноманітність думок.

    А для більшого ви там і накуй не потрібні  :weep:
  • #2902 від -Юрій- 05 Aug 2019
  •  Тут справа не в нім, а в придурі, яка зібрала на фупі весь антиукраїнський збрід й забанила патриотів. На палю суку!
  • #2903 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • Ну, масовку створюєте, типу різноманітність думок.

    А для більшого ви там і накуй не потрібні  :weep:

    ми з живими форумчанами спілкуємось.
    там троха є таких.
  • #2904 від Sturmer44 05 Aug 2019
  • Це Мамчур насправді, під ніком Аеліт.

    Воно хворе на голову.

    не треба цього бидла тут
  • #2905 від RG 05 Aug 2019
  • ми з живими форумчанами спілкуємось.
    там троха є таких.

    Таких самих дурників  :fp2 

    Тримають вас там, як в зоопарку, чисто для демонстрації різноманітності екземплярів   :smilie7:
  • #2906 від Бандер1вець 05 Aug 2019
  • Таких самих дурників  :fp2 

    Тримають вас там, як в зоопарку, чисто для демонстрації різноманітності екземплярів   :smilie7:

    Риг іди в сраку і не хами добре ?
  • #2907 від Мазепа Київ 05 Aug 2019
  • Це Мамчур насправді, під ніком Аеліт.

    Воно хворе на голову.

    не треба цього бидла тут

    льотчик?
  • #2908 від -Юрій- 05 Aug 2019
  • Та нікуди фсбешна аелітна с.ка не поділась, надалі веде милу альониному вуху антиукраїнську пропаганду .
  • #2909 від Sturmer44 05 Aug 2019
  • #2910 від medved 05 Aug 2019
  • Риг іди в сраку і не хами добре ?

    слиш, дурачок, ти здається трохи обмежений, тому не в стані допетрати, що  своєю присутністю там просто легітимізуєш той бордель.
Сторінок:
Actions