Сторінок:
Actions
  • #3421 від RG 31 Oct 2019
  • Вони залишали удмуртку в межах простойності  :weep:

    Дебіли, бля (с)  :fp2

    Удмуртка просто тоді трусила дупою, щоб за неї не взяли як слід, тому й не відсвічувала особливо. А зараз їй похер, 'власть памєнялась'(с) і вона на всіх борцунів ложить манду з усього розмаху   :moskali: 
  • #3422 від Outlander 31 Oct 2019
  • Я на упячці з 2002-го року. Все бачив онлайн. Упячку не здавали і боролись. І перемагали.
    Тут 90% таких же старожилів упячки. Просто феесбешниці зад не лизали, а писали правду в очі. Тому і забанені там в "ніколи". На відміну від тебе. А ти можеш продовжжувати "трюханити" і вважати себе нііпаццо крутим інформаційним воїном. А на повірку виявишся лише клоуном у підарасів.
  • #3423 від Ad Astra 31 Oct 2019
  • Але бидло треба затикати. Бо воно і тут загадить все

    Саме так. І до того ж, навіть ще один голос у захист проукраїнського дописувача, коли його атакують чорнороті хабалки та кацапські боти, має значення.

    Ви б пішли у фейсбук та подивилися на огидні карикатури проти Федини та Марусі із членами і т.п. Та почали б натискати кнопки та ріпортити, щоб гниду забанили з Фейсбука.
  • #3424 від RG 31 Oct 2019
  • Валя, ти в нас теж борциця ? Прямо з стратосфери херачіш по врагу ?   :weep:
  • #3425 від Ad Astra 31 Oct 2019
  • Валя, ти в нас теж борциця ? Прямо з стратосфери херачіш по врагу ?   :weep:

    У кацапа платівку заїло :) Звернися до тігріка полосатого на фуп, вона психологша (OMFG!), зможе допомогти тобі розібратися у власних комплексах  :weep: :weep: :weep:

    Кацап до кацапа по своє  :lol: :lol: :lol:
  • #3426 від RG 31 Oct 2019
  • У кацапа платівку заїло :) Звернися до тігріка полосатого на фуп, вона психологша (OMFG!), зможе допомогти тобі розібратися у власних комплексах  :weep: :weep: :weep:

    Кацап до кацапа по своє  :lol: :lol: :lol:

    В якого кацапа ? Скіко вас там є ?  :weep:
  • #3427 від Ad Astra 31 Oct 2019
  • В якого кацапа ? Скіко вас там є ?  :weep:

    Звідки я знаю, скільки у тебе кацапів в голові? може, тобі вже не до психолога, а вже до психіатра тре ...
  • #3428 від Sturmer44 01 Nov 2019
  • Валя, ти в нас теж борциця ? Прямо з стратосфери херачіш по врагу ?   :weep:

    єбьот тебе  де вона знаходиться
    напиши опус на цю тему  "геолокація & untermensch"
  • #3429 від leonpod 01 Nov 2019
  • єбьот тебе  де вона знаходиться
    напиши опус на цю тему  "геолокація & untermensch"
    +1
  • #3430 від RG 01 Nov 2019
  • єбьот тебе  де вона знаходиться
    напиши опус на цю тему  "геолокація & untermensch"

    Накуй сходи, борєц  :weep:
  • #3431 від Ad Astra 02 Nov 2019
  • Накуй сходи, борєц  :weep:

    Ванька РГ ковбасить не по дитячому.

    Цікаво, чому?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
  • #3432 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Ванька РГ ковбасить не по дитячому.

    Цікаво, чому?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
    Ну так Асмердея на Казльоноправді точно так само ковбасить. 10 років поспіль.
  • #3433 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Між іншим, точно за таку саму репліку, звернену до нього, Гео навічно забанив супчика.
    Але коли ображають та хамлять іншим, Гео робить вигляд, що нічого не відбувається.
    Ось така справедливість і таке правосуддя.
  • #3434 від Yuras Yuras 02 Nov 2019
  • Між іншим, точно за таку саму репліку, звернену до нього, Гео навічно забанив супчика.
    Але коли ображають та хамлять іншим, Гео робить вигляд, що нічого не відбувається.
    Ось така справедливість і таке правосуддя.
    Ми рядові юзери, він модер, як на мене логіка цілком зрозуміла.
  • #3435 від RG 02 Nov 2019
  • Хе-хе, стрибок застрибав  :weep:
  • #3436 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Асмєрдєюшка Ріг продовжує асмердеїти, маючи протекцію Гео  :weep:
  • #3437 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Ми рядові юзери, він модер, як на мене логіка цілком зрозуміла.
    Ага, асмєрдейці можна асмердєїти, бо він дружбан Гео. Хороша логіка. Така сама була й на юльківському Гондурасі, там навіть в правилах було записано, що "своїм можна усе"  :weep:
    Єдина відмінність СУПу від того Гондурасу, що тут ніки "не своїх" в коричневий колір не вимазують  :lol:
  • #3438 від Yuras Yuras 02 Nov 2019
  • Ага, асмєрдейці можна асмердєїти, бо він дружбан Гео. Хороша логіка. Така сама була й на юльківському Гондурасі, там навіть в правилах було записано, що "своїм можна усе"  :weep:
    Єдина відмінність СУПу від того Гондурасу, що тут ніки "не своїх" в коричневий колір не вимазують  :lol:
    Якщо ви працювали в колективі, то повинні розуміти різницю в конфліктах зі співробітниками і з керівництвом.
  • #3439 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Якщо ви працювали в колективі, то повинні розуміти різницю в конфліктах зі співробітниками і з керівництвом.
    Відколи це асмердейка Ріг став керівництвом СУПу?
    І навіть якби він був тут модером, то все одно так поводитись на форумі адміністрація не повинна собі дозволяти. Якщо хоче зберегти ресурс.
  • #3440 від Yuras Yuras 02 Nov 2019
  • Відколи це асмердейка Ріг став керівництвом СУПу?
    І навіть якби він був тут модером, то все одно так поводитись на форумі адміністрація не повинна собі дозволяти. Якщо хоче зберегти ресурс.
    РГ і ви рядові юзери
  • #3441 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • РГ і ви рядові юзери
    Я не доганяю, про що Ви сперечаєтесь.
    Ви відстоюєте думку, що Ріг має право брехати та асмердеїти, бо він рядовий юзер?
    Чи я не маю права йому відповідати, бо я рядовий?
    Нагадаю, що Ріг тут роками бреше, хамить і матюкається, а Гео це все влаштовує. Зате варто було Коту один раз відповісти, як Гео тут вже почав погрожувати баном обом сторонам конфлікту  :lol:
  • #3442 від Yuras Yuras 02 Nov 2019
  • Я не доганяю, про що Ви сперечаєтесь.
    Ви відстоюєте думку, що Ріг має право брехати та асмердеїти, бо він рядовий юзер?
    Чи я не маю права йому відповідати, бо я рядовий?
    Нагадаю, що Ріг тут роками бреше, хамить і матюкається, а Гео це все влаштовує. Зате варто було Коту один раз відповісти, як Гео тут вже почав погрожувати баном обом сторонам конфлікту  :lol:
    Я маю на увазі, що коли ви, рядові юзери ,сваритеся, то вам достатньо обом декілька днів бану, а коли соm1 обража Гео , який є модером , на попередження реагує агресивно, то він оспорює його владу, отже, цілком справедливо, що даний юзер отримує бан назавжди.
  • #3443 від bоrderlander 02 Nov 2019
  • Я маю на увазі, що коли ви, рядові юзери ,сваритеся, то вам достатньо обом декілька днів бану
    А розібратись, хто правий, а хто винуватий Вам з Гео та Дрейк релігія не дозволяє?
    Біда в тому, що зараз модерація на СУПі - це зведення особистих порахунків. Ні про яку справедливість та законність не йдеться.
  • #3444 від RG 02 Nov 2019
  • Що тут, єдиний в світі справжній патріот воспрял от нємочєй ?  :weep:
  • #3445 від Yuras Yuras 02 Nov 2019
  • А розібратись, хто правий, а хто винуватий Вам з Гео та Дрейк релігія не дозволяє?
    Біда в тому, що зараз модерація на СУПі - це зведення особистих порахунків. Ні про яку справедливість та законність не йдеться.
    У будь-якому разі рішення буде  суб'єктивним і може не влаштувати жодну зі сторін. Законність на форумі - оксюморон, а справедливості взагалі нема. Прийміть таким як є і буде вам спокій.
  • #3446 від Ad Astra 02 Nov 2019
  • Заради справедливості, Гео на форум не заходив з 24 жовтня. Може, у людини якісь справи - особистого життя ще ніхто не віднімав.

    А Дрейк тут заходила - чи у неї нема каральної функції?   :idea:
  • #3447 від RG 02 Nov 2019
  • Тєрєшкова, ти вже багато настучала ?   :weep:
  • #3448 від leonpod 02 Nov 2019
  • Тєрєшкова, ти вже багато настучала ?   :weep:
    Пане, від Вашої зневажливої зверхності тхне парашою. Українізуйтеся!
  • #3449 від RG 02 Nov 2019
  • Пане, від Вашої зневажливої зверхності тхне парашою. Українізуйтеся!

    Слухаюсь, пане leonpod ! Коротку програму українізації накидайте нам, сірим та забитим  :smilie7:
  • #3450 від Ad Astra 02 Nov 2019
  • Тєрєшкова, ти вже багато настучала ?   :weep:

    Іванушка, українською правильно "настукала".

    Так, настукала and proud of it!  :smilie5:
Сторінок:
Actions