Сторінок:
Actions
  • #4621 від majesty 05 Aug 2021
  • Мне сейчас трудно понять какой из ваших двух гадюшников хуже!
    ФУП похож на жабу, СУП на гадюку...

    а сам то откуда :laugh:
  • #4622 від ЮАР 05 Aug 2021
  • Мне сейчас трудно понять какой из ваших двух гадюшников хуже!
    ФУП похож на жабу, СУП на гадюку...

    Ти хто? :smilie10:
  • #4623 від RG 05 Aug 2021
  • Це мабуть Іудушка під час бану з компа сусіда по Ольгіно балуєцця   :smilie7:
  • #4624 від ЮАР 10 Aug 2021
  • Myroslava
    cьогодні в 15:22


    Тупих порохоботів, які і далі косять за Порошенка, що завів до влади Зеленського, посилаю в бан. У їхніх головах нема зв'язку між причиною та наслідком. Клініка.

    Вот оно шо! :smilie10:
  • #4625 від Capitain Cubs 10 Aug 2021
  • У Мимосрали з логікою все заєбісь :weep:
  • #4626 від andronchik 10 Aug 2021
  • Myroslava
    cьогодні в 15:22
    Тупих порохоботів, які і далі косять за Порошенка, що завів до влади Зеленського, посилаю в бан. У їхніх головах нема зв'язку між причиною та наслідком. Клініка.
    Вот оно шо! :smilie10:
    Круто.
    Тварина вже шукає на кого звалити провину за "нові обличчя".
    Як добре, що завжди є Порошенко !  :gigi:
  • #4627 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Круто.
    Тварина вже шукає на кого звалити провину за "нові обличчя".
    Як добре, що завжди є Порошенко !  :gigi:

    Це була цитата Фаріон. Читати треба уважніше. А так погоджуюсь - мирослава в першій п"ятірці найпотворніших істот фупу.
  • #4628 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Зайшла, щоб зробити публічну заяву. На фупі відомі гниди брешуть про мене, що нік ЧьоткоПатріотка - це я. Цікаво, чим пояснять фейкові математики, криптологи та інженери ідіоти той простий факт, що нік ЧьоткоПатріотка фізично знаходиться у Києві чи Київській області, а я у відомому всім найкращому місті на планеті? на айпі ніхто не побажав подивитися?? Чи то, може, телепортацією моя delightful тушка перенеслася з берегів Дніпра на берег Bow River, за годинку подолавши тисячі кілометрів??

    Не кажучи вже про те, що я не відрізняю грапу від просеко (бо не п"ю), а нік ЧьоткоПатріотка розбирається у алкогольних тонкощах та нюансах достатньо добре, щоб підтримати деталізовану дискусію на цю тему.

    Ну і раз я вже зайшла, то прокоментую і передам месидж на Фуп.

    1) Я вам не Віка, я з вами на брудершафт не пила.

    2) Я віддала свій нік і тому в принципі не маю доступу ні до форуму, ні до привату. Інших ніків у мене нема. Реєстрація була "відкрита" лише для таргетного запущення ніків для організованого цькування Папиною Радістю певних персонажів. Фупівські Hunger Games, так сказати. Докази у мене є.

    3) Якби навіть у мене була технічна можливість дописувати, я не бажаю. Я розумію, що окремі персонажі встають та лягають з моїм іменем на вустах. Сподіваюсь, хоч не викрикують його, коли народжують фінішують, бо тут і прийде капець радистці Кет шлюбу (у кого він є).

    Але чхала я на ваші почуття, бажання і ваші вибачення. Вибачайтесь перед Хорватом, Сергієм, Кадрою за те, як ви себе по відношенню до них поводили.Те, що відбувається на фупі останні місяці - це мєрзость (С)  :smilie9: :smilie9: :smilie9:. Ви це зробили разом (С).

    А нормальні люди із здоровою психікою порпатися у лайні не будуть. Хіба що люблять хардкор. А я - ванілла  :smiley14:.
  • #4629 від ЮАР 11 Aug 2021
  • Це була цитата Фаріон. Читати треба уважніше. А так погоджуюсь - мирослава в першій п"ятірці найпотворніших істот фупу.

    З чого такий висновок? Лише тому що мироська написала два рази слово Фаріон?

  • #4630 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • З чого такий висновок? Лише тому що мироська написала два рази слово Фаріон?



    Шо, дислексія на старості років чи уже старечий маразм?

    У тій же темі:

    Лінк

    Твіт:
    https://twitter.com/farion_iryna/status/1208336743033909248
  • #4631 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Піду попрацюю. Але я ще не кончіла закінчила. Будуть персоналізовані коментарі для деяких осіб, які так хочуть мого повернення, що волають про це, забувши про гідність та правила пристойності  :smiley14:
  • #4632 від ЮАР 11 Aug 2021
  • Шо, дислексія на старості років чи уже старечий маразм?



    Дураблять!
    Я не аналізую ФУП.
    Зараз літо. Велік, каяк, мандрівки, теніс, єбля, ...

    Нема на дур і на ФУП часу.
  • #4633 від ЮАР 11 Aug 2021
  • Ти чого приперлась?
    Ти вже котрий раз нас покидаєш?
    Нетримання?
  • #4634 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Дураблять!
    Я не аналізую ФУП.
    Зараз літо. Велік, каяк, мандрівки, теніс, єбля, ...

    Нема на дур і на ФУП часу.

    Ти в принципі не тільки нічого не здатне аналізувати, а і просто тупо зробити пошук чи навіть як мінімум дочитати тему до кінця. Але лізеш з дурними коментарями.

    Відповзай, униле, і не офтоп у цій темі.
  • #4635 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Ти чого приперлась?
    Ти вже котрий раз нас покидаєш?
    Нетримання?

    Знов демонструєш дебілізм? у пості сказано, що я його написала, щоб відповісти на наклеп. Тут багато тусується з фупу і вони прочитають і прояснять там.

    Відповзай.
  • #4636 від Outlander 11 Aug 2021
  • вони прочитають і прояснять там.
    Сцуко.  :lol:
  • #4637 від ЮАР 11 Aug 2021
  • а і просто тупо зробити пошук чи навіть як мінімум дочитати тему до кінця.

    Навіщо?
    Мирося чи ти станете від того краще?
    Маю величезні сумніви.
  • #4638 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Навіщо?
    Мирося чи ти станете від того краще?
    Маю величезні сумніви.

    Медведка, ти там на фупі чомусь волаєш про необхідність мого повернення. Якщо у тебе до мене є якісь претензії, зайди сюди і напиши. Це твій єдиний шанс  :smiley14: Мої розлогіші коментарі are pending  :smiley14:.
  • #4639 від RG 11 Aug 2021
  • ...
    1) Я вам не Віка, я з вами на брудершафт не пила.
    ...

    Валька, прєвєд, як діла ?   :super:

    Дійсно, мудили якісь там тормознуті. Ми ж всі прекрасно знаємо, що ти Валєнтіна, а ніяка не Віка  :Ganba:

    А взагалі далась народу та фсбшна упячка, піздєц якийсь просто  :fp2

  • #4640 від ЮАР 11 Aug 2021
  • Медведка,

     :bu

    Ти і справді дурепа без мозку!
  • #4641 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • :bu

    Ти і справді дурепа без мозку!

    Тобі уваги не буде, не рви свій behind даремно. Медведка - то медведка, а не ЮАР. Хоча у вас є дещо цілком огидне спільне  :smiley14:
  • #4642 від irpin 11 Aug 2021
  • хєр вас поймеш хто де є, панове   :laugh:
  • #4643 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Валька, прєвєд, як діла ?   :super:

    Дійсно, мудили якісь там тормознуті. Ми ж всі прекрасно знаємо, що ти Валєнтіна, а ніяка не Віка  :Ganba:

    А взагалі далась народу та фсбшна упячка, піздєц якийсь просто  :fp2

    Валька у тебе в трусиках (С).

    Справи добре погано, потрібне підставити (С).

    Нібито ти та інші місцеві упячку не читаєте religiously кожного дня. Тут нормальних якщо не позабанювали, то повипилювали, то живіть тепер з цим.

  • #4644 від RG 11 Aug 2021
  • Валька у тебе в трусиках (С).

    Справи добре погано, потрібне підставити (С).

    Нібито ти та інші місцеві упячку не читаєте religiously кожного дня. Тут нормальних якщо не позабанювали, то повипилювали, то живіть тепер з цим.

    Я читаю упячку ... Свят-свят-свят  :fp2
     
  • #4645 від Ad Astra 11 Aug 2021
  • Отже, продовжимо мої remarks.

    Є дві особі, які показово волають - "Віка", виходь.

    Перша особа - це нік Фома Ліпецький, він же Фома Л. Питається, чому він вимагає мого повернення, коли особисто зробив все можливе, щоб я пішла з форуму? Може, у нього прокинулася совість? може, він жалкує про свої дії? Може, він дійсно вважає, що у нас був спаринг "рівних", за його такою скромною по відношенню до себе оцінкою?

    Ні, панове присяжні, це не так. Я недавно перечитала його пости з моменту, коли він звернув на мене увагу у темі Радника, і була вчергове шокована тим, скільки бруду, образ та брехливих інсинуацій він на мене вилив. Навіть коли я намагалася ігнорувати ці особисті і абсолютно незаслужені образи і не повертала вогонь! Не кажучи вже, що ця особа поширювала всім бажаючим мою приватну інформацію і опустилася навіть до погроз безпеці і добробуту моєї дитини  :smilie9:.

    Навіть якби він не робив цього по відношенню до мене, його звірячий булінг по відношенню до Хорвата, Сергія і Кадри та те, що злигався з такою нечистю, як Булька та Торч, достатні чинники для адекватних людей зробити певні висновки.

    Чому йому треба, щоб я повернулася? а тому що він рвав і метав від злості, коли у нього відібрали його улюблену іграшку. Вірніше, коли дорога та яскрава "іграшка" зібрала манатки та пішла з ігрового майданчика, а він залишився наодинці з дешевими пластиковими підробками, з якими просто нудно.

    Тому і "віка повернись", бо хоче продовжувати грати у футбол головами, як заповідав його оверлорд Турч. У його так звані "вибачення" може вірити лише ідіот - це маніпуляшки і крокодилові сльози, розраховані на простачків.

    Фома, you are a deeply troubled individual. Зупинись, поки не пізно, і я маю на увазі також in а legal sense of the word. Cease and desist for your own good.

    І, як я вже казала і не раз, забудь про вікусю назавжди  :smiley14:
  • #4646 від ЮАР 11 Aug 2021
  • Вгадайте хто на фото?
    Ну хоч приблизно???

  • #4647 від irpin 11 Aug 2021
  • справа чи зліва?
  • #4648 від ЮАР 11 Aug 2021
  • справа чи зліва?

    Ти ще запитай хто з них частіше зверху. Чи знизу.
  • #4649 від irpin 11 Aug 2021
  • Ти ще запитай хто з них частіше зверху. Чи знизу.
    вбив!   :lol:
  • #4650 від Бувалий 11 Aug 2021
  • Нащо це лайно сюди тягнути?..
     :smilie7:
Сторінок:
Actions