Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 449675 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4740 : Серпня 15, 2021, 07:48:21 19:48 »
Так наведи порядок! Зачем нам эта психиатрия? Разборки фриков с сумасшедшими перелезли уже сюда! :fp2 А это, единственный форум, который еще можно читать.

Юкі вказав на моральний релятивізм деяких ніків, що волають "Гео, вернись", тому що у свій час вони особисто доклали зусиль, щоб знести Гео з посади модера, обвинувачуючи його у волюнтаризмі та вождізмі.

Цікаво, що найбільш волають про "навєді порядок" саме ті, хто майже нічого тут не пише і не сворює ніякого (тим більше цікавого для більшості) контенту.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4741 : Серпня 15, 2021, 07:51:40 19:51 »
Я не маю нічого проти фріків........ Я сам фрік божевільний............ Просто прошу дотримуватись правил......

Яких фріків? у дяді "лікаря" самого марення та нав"язливі ідеї фікс, що хтось сюди "налізе". Як, якщо реєстрація закрита? можете спати спокійно і бути впевненими, що чорноротим мирославам, токсичним фімам та взагалі всім зеббілам світу сюди не потрапити НІКОЛИ  :weep: :weep: :weep:

А ті, хто тут вже має нік, мають такі ж самі права, як у Вранішньої Ерекції, бо були зареєстровані вже давно.

Deal with it, Morning Erection   :smiley14:.
« Останнє редагування: Серпня 15, 2021, 10:12:20 22:12 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4742 : Серпня 15, 2021, 08:00:55 20:00 »
Насолоджуюсь бобмінням окремих частин тіла у окремих дописувачів фупу. По-перше, всім дуже сподобалася наша зустріч Мишиганушки, який, нагадую, пішов сюди "ганяти свиней" (цитату на це давала в іншій темі).

Хоч я не перший день на цьому світі, завжди шокує тупість і абсолютна відсутність логічного мислення. Скромні умом (С) чомусь почали порівнювати features of objects in a string. Порошенка, Трампа і порядність у статевих відносинах. Це якби я написала, що люблю яблука, сливи і банани. Вони б почали кричати - ганьба! банани та сливи різної форми!

Так, Фіма, у тебе може бути хтось в ігнорі і ти можеш їм не відповідати безпосередньо. Але коли агресивна шайка твоїх так званих "друзів" витягає фото тієї особи і починає поливати його лайном, щось я не бачила, щоб ти цим обурювався. Це і є класичне визначення булінгу і так, ти і тобі подібні, що цим займаються, не є добрими людьми і не тролять (що є беззлобно і навіть фан), а саме догризають людину як зграя піраній  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Причому тобі самому дуже не подобається, коли знущаються над твоєю зовнішністю. Навіть ті дві фотки, що висіли місяцями чи роками на твоєму фейбуці, вже видалив. Ну то як воно тобі зайшло бути самому об"єктом подібних насмішок, що навіть повидаляв те, що всі давно уже бачили??
« Останнє редагування: Серпня 15, 2021, 10:13:20 22:13 від Ad Astra »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4743 : Серпня 15, 2021, 08:06:13 20:06 »
Де бля мішігене?
Де ця ниюча потвора?
Юкі, ти вже пристрелив блазня? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4744 : Серпня 15, 2021, 08:09:45 20:09 »
А можна фотку "атошника ніка аутсайдер" в АТО? Чи посвідчення УБД, нехай навіть із замальованими фотками-прізвищами, але на фоні якоїсь свіжої теми на форумі?  :gigi:

Ви та вам подібні давно втратити почуття здорового глузду і мінімальної порядності.

Ви особисто в АТО були? ну тоді давайте викладайте у відкритий доступ всі документи, а то ми (і кацапська агентура) зовсім Вам не повіримо.

Не були? а якого ж тоді милого Ви маєте моральне право вимагати щось у когось?? Тоді ви повинні просто замкнути рот і сидіти тихенько, ментально дякуючи тим людям, які ризикували всім, поки ви за їх спинами жили своїм життям, ніби нічого не відбулося  :smilie9:

Нагадати, чим закінчилася робота деяких українських військових у Грузії? Їх трупами, які забезпечила кацапська агентура через РОКИ після того, як вони брали участь у воєнних діях на стороні Грузії.

Посилання на статті знайдете самі.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4745 : Серпня 15, 2021, 08:13:39 20:13 »
Таке враження, що Тєрєшкова тут на форумі переховується від свого психіатра   :)

Я тобі та іншим вже казала, що поклепи навіть у віртуалі несуть клепальщикам реальну карму. Ти та тобі подібні роками брехали, що я ольгінський агент, тепер брешете, що у мене якісь психічні хвороби.

Скоріше всього, це теж варіант психічної патології, бо це не просто вияв патологічної брехні як такої, а і прояв нерозуміння, що виглядаєте дико, неадекватно і неінтелектуально у порівнянні  :eyes:.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4746 : Серпня 15, 2021, 08:26:47 20:26 »
Я маю на увазі, що якщо називаю свинособаку свинособакою, то це ксенофобія?

Я щось не вловлюю вашу логіку, я коментував ксенофобські пости ЮАР, а до чого цитування моєї відповіді чи я украравдарут і до чого тут свиномобаки?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4747 : Серпня 15, 2021, 08:26:51 20:26 »
Тогда жди гостей. Очень скоро, вслед за цитатами, которые притащила космонавтка сюда придут и авторы :gigi:

Прідут, прідут, інопланєтянє, Наполєон і о боже! набивні зелені жабки впадуть із стелі у 6-ій палаті  :smilie10:

Дійсно, форум зійшов на пси. Тут є достойні, розумні та цікаві дописувачі, але їх майже не видно і не чути, бо пара-трійка кавіщить і продовжує генерувати лайно. А такі чутливі особі, як я, потребують відповідного клімату. Тому що я завжди програю проти лайна, дискусії не вийде.

А оскільки це приватний форум і власника все влаштовує, а я людина з консервативними цінностями і поважаю приватну власність і приймаю це як є :smiley15:.

Тому якщо ви не хочете почути від мене хоч слово чи бачити хоч одну літеру, перестаньте взагалі згадувати мене і відповідати на мої пости. А якщо ви це робите, значить, ви імпліцитно не хочете мене відпускати. Я ж уже перестала дописувати вчора, але ні, ви знову почали тягати моє їм"я  :smilie2:.

І все вернеться на круги своя - ака у тихе болотце, де єдина розвага - вскукарєкі ЮАР, РГ та Бивалого на Кота і його черговий бан  :fp2.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4748 : Серпня 15, 2021, 08:29:06 20:29 »
Уу, мєдвєдка is in the club  :hot:

А ну, поки я ще тут, колись, чому ти волаєш про моє повернення, ще й уклінно??

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4749 : Серпня 15, 2021, 09:09:09 21:09 »
Я щось не вловлюю вашу логіку, я коментував ксенофобські пости ЮАР, а до чого цитування моєї відповіді чи я украравдарут і до чого тут свиномобаки?
Коли свинособаку називають свинособакою, то це теж є ксенофобією. Якщо юзер називає свинособаку свинособакою його теж треба забанити за ксенофобію? УкрПравдаРут правильно вчинив з Мічіганом?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4750 : Серпня 15, 2021, 09:13:35 21:13 »
Коли свинособаку називають свинособакою, то це теж є ксенофобією. Якщо юзер називає свинособаку свинособакою його теж треба забанити за ксенофобію? УкрПравдаРут правильно вчинив з Мічіганом?

Безвідносно Мічигана, адмін не повинен взагалі був банити Мічигана, тому що він не є модератором. Він скористався технічною можливістю його забанити, але таких повноважень йому ніхто не надавав і він це визнав особисто.

Решта нюансів не мають практичного значення, бо адмін не має права модерувати, навіть якби Мішиган і порушив якісь правила.


Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4751 : Серпня 15, 2021, 09:43:59 21:43 »
Коли свинособаку називають свинособакою, то це теж є ксенофобією. Якщо юзер називає свинособаку свинособакою його теж треба забанити за ксенофобію? УкрПравдаРут правильно вчинив з Мічіганом?

Свиномобаки і ж свиномобака, до чого тут ксенофобія.

Украравдарут вчинив не правильно, перевищивши свої повноваження, і навіть якщо він модератор вибірково банити це не правильно.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4752 : Серпня 15, 2021, 10:02:59 22:02 »
Передайте Сергію на ФУП, що із задоволенням подивилася його останнє відео і насміялася від душі - well done  :smiley24:

А мені пора займатися податками і взагалі. Психічне здоров"я Вранішньої Ерекції, РГ, Бувалого та ЮАР важливіше  :smilie8:.

Старпьорам у якості гуманітарної допомоги музичний подарунок  :love:. Тільки аспіринчику чи валідолу профілактично прийміть перед переглядом - возраст, знаєтє лі  :smilie7:

   [/youtube]

And I am outta here  :rotate:.







« Останнє редагування: Серпня 15, 2021, 10:18:55 22:18 від Ad Astra »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17307
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4753 : Серпня 15, 2021, 10:11:45 22:11 »

 Тільки аспіринчику чи валідолу профілактично прийміть перед переглядом - возраст, знаєтє лі  :smilie7:


Оля, запам'ятай - ми в аптеку ходимо виключно за презервативами!
На добраніч! :smiley25:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4754 : Серпня 15, 2021, 10:44:21 22:44 »
Ви та вам подібні давно втратити почуття здорового глузду і мінімальної порядності.

Ви особисто в АТО були? ну тоді давайте викладайте у відкритий доступ всі документи, а то ми (і кацапська агентура) зовсім Вам не повіримо.

Не були? а якого ж тоді милого Ви маєте моральне право вимагати щось у когось?? Тоді ви повинні просто замкнути рот і сидіти тихенько, ментально дякуючи тим людям, які ризикували всім, поки ви за їх спинами жили своїм життям, ніби нічого не відбулося  :smilie9:

Нагадати, чим закінчилася робота деяких українських військових у Грузії? Їх трупами, які забезпечила кацапська агентура через РОКИ після того, як вони брали участь у воєнних діях на стороні Грузії.

Посилання на статті знайдете самі.
Пані з Ольгіно, я розумію що ви вже геть берега втратили, але я боюсь ви дуже помиляєтесь вважаючи місцевих дописувачів за ідіотів. Ні в якому АТО пан outsider (вона ж же Оля Тейлор і ще багато віртуальних клонів) не був. З нього (чи з неї) такий ато-шнік як з вас космонавтка. Його неодноразово просили представити хоч якісь докази своє участі, і він завжди зливався. Тут вистачає справжніх АТОшників, а колись і тут і на ФУПі їх було ще більше. І Geo, і Кабс, і Андреас, і Bund, і ще багато інших. Багато з них ніколи не робили секрету щодо того хто вони в реалі. Але загалом усі хто претендував на участь в АТО так чи інакше це доводили. На відміну від вас, ольгінців, багато місцевих та фупівських дописувачів один одного знають багато років, зустрічались в реалі, і якщо не особисто, то через 1-2 контакти якось пов'язані. І злились як псевдо-атовці лише двоє - цугівський віртуал Неравнодушний і outsider-Оля Тейлор. Ваші байки про трупи через роки залиште для жіночих романів. Мало того що нахрін він кому всрався, так є ще й десятки способів довести свою участь не розкриваючи своїх особистих даних. Що йому десятки разів пропонувалось. І десятки разів він зливався. Тому передайте своїм кураторам в ольгіно, що наступного разу нехай легенди придумують більш ретельно.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4755 : Серпня 15, 2021, 11:09:04 23:09 »
Пані з Ольгіно, я розумію що ви вже геть берега втратили, але я боюсь ви дуже помиляєтесь вважаючи місцевих дописувачів за ідіотів. Ні в якому АТО пан outsider (вона ж же Оля Тейлор і ще багато віртуальних клонів) не був. З нього (чи з неї) такий ато-шнік як з вас космонавтка. Його неодноразово просили представити хоч якісь докази своє участі, і він завжди зливався. Тут вистачає справжніх АТОшників, а колись і тут і на ФУПі їх було ще більше. І Geo, і Кабс, і Андреас, і Bund, і ще багато інших. Багато з них ніколи не робили секрету щодо того хто вони в реалі. Але загалом усі хто претендував на участь в АТО так чи інакше це доводили. На відміну від вас, ольгінців, багато місцевих та фупівських дописувачів один одного знають багато років, зустрічались в реалі, і якщо не особисто, то через 1-2 контакти якось пов'язані. І злились як псевдо-атовці лише двоє - цугівський віртуал Неравнодушний і outsider-Оля Тейлор. Ваші байки про трупи через роки залиште для жіночих романів. Мало того що нахрін він кому всрався, так є ще й десятки способів довести свою участь не розкриваючи своїх особистих даних. Що йому десятки разів пропонувалось. І десятки разів він зливався. Тому передайте своїм кураторам в ольгіно, що наступного разу нехай легенди придумують більш ретельно.

Ще раз і по літерах: Учасник АТО ВАМ НІЧЄМ НЄ ОБЯЗАН!

Кабс, Гео та інші учасники, яких Ви знаєте, відкриті, тому що вони так самі захотіли і так вирішили. На цих форумах беруть участь і читають купа інших учасників АТО, які не бажають розкривати свою особу (і правильно роблять) і ви про це не тільки зеленого поняття не маєте, а не маєте морального права щось вимагати.

По-друге, вищеназвані особи проживають в Україні та є її громадянами, а аутсайдер - громадянин США. Що там щодо участі громадян інших країн в АТО? кого там недавно засадили за грати в Італії, Іспанії і т.д.? ви хочете, щоб ці люди не тільки за вас воювали, але ще і вигрібали постфактум?

І це аутсайдер на пальцях пояснював і роз"яснював у свій час на фупі. Але ниці диванні воїни лише болотом обливати вміють. Тьфу, гидота  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Трупи через роки? ну ти і ница гадина. Подивись в очі дружинам та дітям цих людей, падла  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Оригінал у Нью Йорк Таймз

Українська інтерпретація для без"язиких

Скоріше всього, на фсб і Ольгіно працюєш ти і тобі подібні потвори, які займаються поливанням лайном тих, хто говорять правду, щоб таки розвалити залишки цієї країни  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.



Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4756 : Серпня 15, 2021, 11:31:51 23:31 »
Ще раз і по літерах: Учасник АТО ВАМ НІЧЄМ НЄ ОБЯЗАН!

Кабс, Гео та інші учасники, яких Ви знаєте, відкриті, тому що вони так самі захотіли і так вирішили. На цих форумах беруть участь і читають купа інших учасників АТО, які не бажають розкривати свою особу (і правильно роблять) і ви про це не тільки зеленого поняття не маєте, а не маєте морального права щось вимагати.

По-друге, вищеназвані особи проживають в Україні та є її громадянами, а аутсайдер - громадянин США. Що там щодо участі громадян інших країн в АТО? кого там недавно засадили за грати в Італії, Іспанії і т.д.? ви хочете, щоб ці люди не тільки за вас воювали, але ще і вигрібали постфактум?

І це аутсайдер на пальцях пояснював і роз"яснював у свій час на фупі. Але ниці диванні воїни лише болотом обливати вміють. Тьфу, гидота  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Трупи через роки? ну ти і ница гадина. Подивись в очі дружинам та дітям цих людей, падла  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Оригінал у Нью Йорк Таймз

Українська інтерпретація для без"язиких

Скоріше всього, на фсб і Ольгіно працюєш ти і тобі подібні потвори, які займаються поливанням лайном тих, хто говорять правду, щоб таки розвалити залишки цієї країни  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Тільки мені здається, що ольгінки стало забагато на цьому форумі?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4757 : Серпня 15, 2021, 11:41:46 23:41 »
Ще раз і по літерах: Учасник АТО ВАМ НІЧЄМ НЄ ОБЯЗАН!




Андреас, Гео та кабс реальні учасники..... вони прийняли рішення розповісти про це форуму.......

аут учасник лише за легендою.... ОТ його жінка лише за легендою....
навіть за легендою ні Аут ні ОТ не були на передку.........

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4758 : Серпня 15, 2021, 11:54:17 23:54 »
Тільки мені здається, що ольгінки стало забагато на цьому форумі?  :gigi:
Я не думаю вона з ольгіно , просто як всі трампісти вірить всьому що пишуть в інтернеті

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4759 : Серпня 15, 2021, 11:59:45 23:59 »
Я не думаю вона з ольгіно , просто як всі трампісти вірить всьому що пишуть в інтернеті
Зрозуміло що ймовірність того що під ніком Ad Astra пише хтось з ботів Лахти-2 мізерна. Але ефект який вона створює засираючи форум своїм недолугим конспірологічним флудом змішаним з шизофренічними нісенітницями загалом цілком відповідає тому якого і намагаються добитися справжні ольгінці.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4760 : Серпня 16, 2021, 12:20:59 00:20 »
 кацманавтка,

це тягне за собою  "нахуй на мороз"

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4761 : Серпня 16, 2021, 01:05:50 01:05 »
Зрозуміло що ймовірність того що під ніком Ad Astra пише хтось з ботів Лахти-2 мізерна. Але ефект який вона створює засираючи форум своїм недолугим конспірологічним флудом змішаним з шизофренічними нісенітницями загалом цілком відповідає тому якого і намагаються добитися справжні ольгінці.

А я вважаю, що ольгінці - це ті, хто, коли їм дали посилання на розслідування українськими та американськими журналістами винищення українських воїнів за те, що вони воювали у Грузії, замість того, щоб вибачитись за власну недолугість, продовжують поливати опонента лайном.

Тобто свідомо забивають інформацію, що путінські прихвостні полюють за українськими військовими таргетовано, та ще і вимагають, щоб атошники зливали онлайн персональну інформацію, щоб полегшити ідентифікацію та вбивства захисників української державності.

Шизофренік - це той, що в одному місці намагається віртуально випиляти опонента, а в другому кричить, що с**ч - то, виявляється, хороша річ.

Ваші байки про трупи через роки залиште для жіночих романів.

Тому дійсно краще читайте жіночі романи, бо у Вас нема нічого чоловічого за умовчанням.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4762 : Серпня 16, 2021, 01:07:19 01:07 »
кацманавтка,

це тягне за собою  "нахуй на мороз"

Дядя, це не Вам вирішувати, а модераторам, на що тягнуть мої пости. Я ніяких правил не порушувала і свої посили підкріпляла фактажем.

Так що па халадку доведеться йти Вам, нешановний  :smiley14:.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4763 : Серпня 16, 2021, 08:58:27 08:58 »
Зрозуміло що ймовірність того що під ніком Ad Astra пише хтось з ботів Лахти-2 мізерна.
Але ефект який вона створює засираючи форум своїм недолугим конспірологічним флудом змішаним з шизофренічними нісенітницями загалом цілком відповідає тому якого і намагаються добитися справжні ольгінці.
:smiley24:
Це хвороба, яка, на превеликий жаль, на лiкуеться...
У нас на заводi була така особа - на всiх вона строчила скарги  - жодного дня не було, аби з кимось на лаялася, бо така в неi була натура... - невеликого зроста, повна, кривi ноги, поганий зiр...
Цей кошмар нi хто не чiпляв - у неi були вади з зубами - стричали як у шакала,  тому зовн.  фактор був проблемою, який перейшов в психiчний стан й тiтку все ж таки звiльнили з посади  - лахудра попалася на продажi... лiвих проiздних квiткiв...
В Iнтернетi повно таких особистостей - я знаю сайти та форуми, де все це лайно... навiки банять...
Не розумiю, чому Uki на це дивиться спокiйно... - таке враження, що йому... приемно читати той срач, який йде вiд Терешковоi...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4764 : Серпня 16, 2021, 09:50:20 09:50 »
Юкі-джюкі не банить, а доводить свою толерастність трампонавтам. :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4765 : Серпня 16, 2021, 12:52:08 12:52 »
Юкі-джюкі не банить, а доводить свою толерастність трампонавтам. :weep:
Який сенс банити, коли можно... врубити iгнор...
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4766 : Серпня 16, 2021, 01:04:25 13:04 »
Наша Валя™ vs Мимосрала&Co  :weep:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106001.0
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4767 : Серпня 16, 2021, 11:03:06 23:03 »
Наша Валя™ vs Мимосрала&Co  :weep:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106001.0

Месидж для Фіми: так, на цужику у тій темі дописував саме "ваш" Бандерівець і хай не бреше, що віддав комусь іншому свій нік. І це було не вчора.

Нік Бандерівець, як ти уже і сам переконався, не тільки не відповідає за свої слова, а навіть не пам"ятає на другий день, що і коли він сказав.

А щодо зовнішності, то ти поза конкуренцією у порівнянні з Бандерівцем  :smilie7:. Stop being so vulnerable about it and embrace it - things could have been much worse  :smilie5:

Просто перестань обзивати зовнішність інших і буде тобі щастя  :rotate:.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4768 : Серпня 16, 2021, 11:43:27 23:43 »
Який сенс банити, коли можно... врубити iгнор...
 
Та задовбало "перемотувати" форум.

Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4769 : Серпня 16, 2021, 11:45:10 23:45 »
Шановний Uki... це не вважае флудом й спамом - кожен... мае право висловити свою думку...
 :smilie7: