Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 449717 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4950 : Серпня 31, 2021, 05:54:14 05:54 »
Маячня.... не була америка з ним стабільною абсолютно........ руйнівні процеси почались ще з Клінтоном..... Буш та Обама нічого не змогли зробити щоб зупинити ці процеси....... Трамп лише прискорив їх.......

Трамп почав вирулювати, наводити порядок. Подивись, як Польща за ним плаче - вони були при ньому як за кам"яною стіною ... А зараз ...

Але діп стейт не дрімав, а Трамп у багатьох питаннях не дожав. Ось і маємо.


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4951 : Серпня 31, 2021, 06:01:52 06:01 »
Трамп почав вирулювати, наводити порядок. Подивись, як Польща за ним плаче - вони були при ньому як за кам"яною стіною ... А зараз ...

Але діп стейт не дрімав, а Трамп у багатьох питаннях не дожав. Ось і маємо.

Нічого він не вирулював.......... просто насолоджувався славою........ срати йому на інших.........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4952 : Серпня 31, 2021, 06:24:01 06:24 »
Нічого він не вирулював.......... просто насолоджувався славою........ срати йому на інших.........

Та прям-таки. Він дозволив нафтопровід з Канади, при ньому Америка вперше перестала бути залежною від інших країн з енергетики, економіка цвіла (до ковіду), наводив порядок з Нато і реально допомагав країнам Східної Європи і України.

Але наробив багато помилок і слухав не тих людей. І до цього часу так і не вивчив "уроки". Тому я думаю, що потрібно йти Десантісу на посаду преза від респів.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4953 : Серпня 31, 2021, 06:27:37 06:27 »
Та прям-таки. Він дозволив нафтопровід з Канади, при ньому Америка вперше перестала бути залежною від інших країн з енергетики, економіка цвіла (до ковіду), наводив порядок з Нато і реально допомагав країнам Східної Європи і України.


При обамі штати стали енергетично незалежними.........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4954 : Серпня 31, 2021, 06:49:37 06:49 »
При обамі штати стали енергетично незалежними.........

Щось я такого не пам"ятаю. Він не дозволяв видобувати нафту вдома і зарубав Кістоун ХЛ.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4955 : Серпня 31, 2021, 12:00:41 12:00 »
Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:

Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4956 : Серпня 31, 2021, 12:09:59 12:09 »
Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:
Не порозумнішав... Хоча я такої надії і не плекав.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4957 : Серпня 31, 2021, 12:12:18 12:12 »
Не порозумнішав... Хоча я такої надії і не плекав.

Спитай у півня розуму :fp2 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4958 : Серпня 31, 2021, 12:25:33 12:25 »
Та там схоже навіть з камери в СІЗО буде - "Передайте Владимиру Александровичу, произошла чудовищная ошибка. Меня перепутали с каким-то порохоботом".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4959 : Серпня 31, 2021, 12:27:51 12:27 »
біомусор. паразит на тілі дохлого совдепу :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4960 : Серпня 31, 2021, 01:32:27 13:32 »
Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:



где это

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4961 : Серпня 31, 2021, 01:42:29 13:42 »
 Щось забагато гомосексуальних реверансів у мові Фінікса, раніше він нібито такими словами не зловживав. Якщо це дійсно він, то, можливо, відсидів. Хоча, на зоні так наврядчи розмовляють.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Mocsia delenda est

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4963 : Серпня 31, 2021, 04:49:03 16:49 »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4964 : Серпня 31, 2021, 04:53:12 16:53 »
Увага, за нами слідкують! (С)





Піпець параноїдальний світогляд у декого. Виявляється, коли тисячі відвідувачів читають фуп (і ті теми, які їх цікавлять), це означає, що вони "слідкують"  :weep:.

Ні, убогі, слідкуєте це ви, коли приходите сюди за мною і вишукуєте кожне моє слово. Не кажучи вже про те, що скромні умом теж підпадають під категорію "слідкунів" - адже вони ТЕЖ ЧИТАЮТЬ Фуп!  :fp2

Так, погоджуюсь - то хвороба, залежність (С)  :hot:

« Останнє редагування: Серпня 31, 2021, 04:58:53 16:58 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4965 : Серпня 31, 2021, 04:58:04 16:58 »
Кабсик, там та, що називала тебе жовтим земляним черв"яком вінтажним газогенератором, виповзла із кубла, ушиці просить.

А в мене часу нема, робочий день розпочинається, в душик пора і так далі.

Можеш оприходувати у мою відсутність, if you feel like it, that is  :love:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4966 : Серпня 31, 2021, 05:02:05 17:02 »
Щось забагато гомосексуальних реверансів у мові Фінікса, раніше він нібито такими словами не зловживав. Якщо це дійсно він, то, можливо, відсидів. Хоча, на зоні так наврядчи розмовляють.

Це тепер новітній "новояз" альф типу - почитайте хоча б тему про геїв, це суцільні лулзи у цьому плані  :weep:.

Хоча я б сказала, що вчора дописував автентичний Фєнікс. А от під кінець періоду перед його зникненням там, на мою і не тільки думку, дописували у тому числі інші особи під тим ніком, бо у деяких випадках стиль був дуже різним.

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4967 : Серпня 31, 2021, 05:35:18 17:35 »
Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4968 : Серпня 31, 2021, 05:50:27 17:50 »
Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:

поэтична
:fp2

писи
я уже их писанину вообще не читаю

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4969 : Серпня 31, 2021, 05:57:03 17:57 »
Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:

От ви тут хіхікаєте, а ті, що за вашими словами, "подались в астронавти", займаються надзвичайно корисними і приємними процесами і в результаті чекають чергову дитину  :smiley24: :smiley15: Хороших людей повинно бути більше!

Уявляю, як від цього факту декому рве їх пласкаті дупи - і не тільки  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4970 : Серпня 31, 2021, 05:57:35 17:57 »
 Подумалося наразі, що від Фінікса явно тхне Подоляком, Арестовичем. Так що, можливо, цей куй під ніком Фінікс ніде не сиділо, а сам нік викрадено. Опосередковано про це ще може свідчити загравання з ним, попри образи від нього, деяких зашкварених персонажів.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4971 : Серпня 31, 2021, 05:58:25 17:58 »
Подумалося наразі, що від Фінікса явно тхне Подоляком, Арестовичем. Так що, можливо, цей куй під ніком Фінікс ніде не сиділо, а сам нік викрадено. Опосередковано про це ще може свідчити загравання з ним, попри образи від нього, деяких зашкварених персонажів.

Ну там чітко проглядаються певні посили без сумніву, але особисто все-таки вважаю, що то писав Фінікс.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4972 : Серпня 31, 2021, 06:05:18 18:05 »
Майстер інтриги? ну якщо розсилати персональні дані юзерів по приватах, порушуючи правила форуму і залучаючи до цього таких опущених членІв, як VVV_VVV (він же rst) - це інтрига ... За таке треба банити навічно, і сподіваюся, це рано чи пізно станеться по відношенню до усіх фігурантів.

Не кажучи про те, що "інтриганка", напевно, не в курсі, що мені давно повідомили її реальну айдентіті з усіма витікаючими.

ЛОЛ! Я читаю форум взагалі, а не виключно фімочку. І це він за мною бігає, а не я за ним. Може, це я кричала неодноразово - фіма, виходь? чи я обіцяла імпліцитно вибачитись за все, що фіма напише у своєму списку? Ні, не я, а фіма, і він згадував про мене постійно, навіть коли я взагалі не писала.

А тут я почала дописувати не для фіми, а в рамках експерименту, започаткованого чупсом. Набридне - перестану. А фіма тоді зовсім згорюється  :weep:.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4973 : Серпня 31, 2021, 06:22:56 18:22 »
В тій пиздаватій гілці з Антуаном є оце відео
https://youtu.be/_0ZHr9qW9N8

я його передивився і дійшов висновку , що оті нк, нд і інша шелупонь- якась потворна пародія на арійське братство.
тобто основновний magnum opus цих "патріотів" - заробляння бабла на криміналі
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4974 : Серпня 31, 2021, 06:26:09 18:26 »
Боже, який недолугий тролінг  :smilie2:

*******************************************

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25690956#msg25690956


Re: Как выглядеть в 45 лет
Asti
cьогодні в 18:15
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
Хома Л., cьогодні в 18:13
Розгорнути попередні цитати...
Читай хвуп &&  жери крильця
рецепт щастя рости дупа 

***************************************************************

Їй уже і я, і інші давно казали, щоб вона брала приклад з мене і наростила собі якщо не мізків (це неможливо), то хоч трохи дупи. Тоді і співмешканець, може, нарешті зглянеться і запропонує шлюб після 12 років "боюсь не налякати"  :smilie5:

Ну, інші сказали краще за мене, ЛОЛ!

****************************************************************

https://zugunder.com/index.php?topic=328327.msg9597372#msg9597372

Вот на ФУП-е, к примеру, есть три девы:

1) Бяка
2) Асти
3) Инанна

Если первых двух перемножить между собой, то и тогда они не дотянут до уровня третьей.  ::)

https://zugunder.com/index.php?topic=327060.msg9542103#msg9542103

А к тупицам равнодушен... Умная и язвительная дева с характером заводит и появляется тяга ею овладеть. (Точнее, раньше появлялась, а щас - так... фантомные грёзы.) И умненьким девам многое прощается. Не всё, конечно...

От это смотрю на восхитительно яркую Инанну с Клюпа и на несчастную ASSти и думаю: Хоспидя... Пошли уже той ASSти такого заботливого  и покладистого пацыка, как был Ганя-фошызд Авиатор в сопоставимом возрасте. Шоб ощутила она его большие и тёплые рукки на своей попе. Но для этого надо моск упражнять, а не ту попу. Вот Инанна это отлично понимает, поэтому у неё есть свой канадский Ганя, ничем не хуже Астраханского, уверен.

***************************************************


 :smilie5: :smilie5: :smilie5:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4975 : Серпня 31, 2021, 06:32:10 18:32 »
поэтична
:fp2

писи
я уже их писанину вообще не читаю

Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4976 : Серпня 31, 2021, 06:36:10 18:36 »
Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?
Он Маджесті рецепт дав: не заходити у їх гілки і не читати.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20465
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4977 : Серпня 31, 2021, 06:43:34 18:43 »
В тій пиздаватій гілці з Антуаном є оце відео
https://youtu.be/_0ZHr9qW9N8

я його передивився і дійшов висновку , що оті нк, нд і інша шелупонь- якась потворна пародія на арійське братство.
тобто основновний magnum opus цих "патріотів" - заробляння бабла на криміналі


и зелепни отрывают их от бабла  (хватографам нужнее :fp2)
ну разве шо зелепни на работу возьмут к себе

без крыши им жопа

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4978 : Серпня 31, 2021, 07:04:40 19:04 »
Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?

Вранішня Ерекція геть погана стала  :smilie10:

Хто "ані"?? особисті гілки відкрили ЮАР, злата, Юкі і я. Ми всі тут давно зареєстровані і в принципі устаканені дописувачі. Нових нема, реєстрація зачинена.

Про модерацію постів у власних темах повна брехня - ніхто нам таких повноважень не давав.

Подивилася внесок юзера Вранішня Ерекція у наповнення форуму контентом за останні тижні і офігіла - за декількома винятками, він переважно дописує у ... драмроллз! оцій темі  :smilie10:

То хвороба, залежність (С)

 :smilie10: :smilie10: :smilie10:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4979 : Серпня 31, 2021, 07:24:21 19:24 »
Астішка, з тебе такий психолог, як з Фіми криптолог, з Бульки - ловелас, а з Медведки - аналіст (С) (він до цього часу думає, що Кадра і нік abg - одна особа :fp2).

Мені відповідне тепло дарує уже надцять років мій чудовий чоловік, а Бульку, Медведку і Фімочку я чоловіками не вважаю і мій інтерес до них - як у дослідника до експонатів паноптикуму.  Бо в реальному житті я ні з одним із них навіть, як кажуть, на одному полі не сіла б. Тому що вони слабкі і зашкварені непотребною поведінкою у різних аспектах їх віртуального і не  тільки життя.

А оскільки ти вважаєш їх чоловіками, то ось тобі мій аналіз:

На фімочку не розраховуй. По-перше, імхо, ти йому ні в якому аспекті не цікава. По-друге ... але на цьому зупинимось поки, бо часу нема.

Булька колись, може, тобою цікавився, але вчасно зупинився, бо третє розлучення і роки чергової контрибуції вже не потягне. В останні роки він використовує тебе, щоб дістати мене. Наївний думає, що якщо буде всіляко тебе нахвалювати, то на мене це вплине  :super: Ніби я не знаю, що собою представляє він і що представляєш ти  :laugh:. Якось він нажерся, і коли я вчергове нагадала йому, що його рівень - це ти, він почав розмазувати соплі і освічуватися мені в коханні. ЛОЛ! Треба якось знайти ту унилу цитатку  :at

Залишився лише медведка, який, імхо, має до тебе якісь почуття, бо носить для тебе воду і бореться з алканом Бандерівцем за твою поруганну честь  :weep: Давно йому кажу, щоб купував уже фіонітик і летів на крилах кохання робити пропозицію. Обіцяю на весілля прислати 100 баксів, якщо дасиш, куди. Він заможний, розумний, такий же тонкій і звонкій, як і ти і буде тобі робити white dragons на регулярній основі. How exciting!

Хоча я думаю, що йому більше б підійшла розумна (і думаю, досить приваблива) Чок Кекс, але аналіст (С) Медведка ввважає, що вона чоловік  :smilie9:.

От так-то!

« Останнє редагування: Вересня 01, 2021, 05:39:17 05:39 від Ad Astra »