Автор Тема: Останнє опитування "Рейтинг" шокує. Українці погодились з Тупіним "миадіннарот"  (Прочитано 2533 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
О, срач  :)
скажи?   :smilie5:

бля, хлопці, мене зараз кумарить - страшне. температура 37.7, всі кісточки крутить.
вчора другого пфайзера вколов. першого взагалі не помітив, зараза.

довипендрююся потім.

п.с. пане бранте, як не секрет, то ви професор з якої науки? (не наполягаю, звичайно. просто, щоб не ляпнути зайвого цікавлюся.  :smilie7:)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
скажи?   :smilie5:

бля, хлопці, мене зараз кумарить - страшне. температура 37.7, всі кісточки крутить.
вчора другого пфайзера вколов. першого взагалі не помітив, зараза.

довипендрююся потім.

п.с. пане бранте, як не секрет, то ви професор з якої науки? (не наполягаю, звичайно. просто, щоб не ляпнути зайвого цікавлюся.  :smilie7:)

На біса ти коловся тою хернею?  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
та розвели тут ольгятник... І ніхто не бачив, поки я знову не прийшов на СУП і не витяг цю тему
А тема русифікації юної ґенерації "незадоволених до кінця" лагідною українізацією- то є серйозна теми. Юні підараси, русифіковані інтернетом, супутниковими тарілками й раша-шоу-бізом й справді відчувають себе "аднім народом" з кацапами

Пане, ви пропустили мої бої із цими активними борцями проти "мовного срачу" тут впродовж 2014-2020 років. Зараз вас звинуватять в тім що ви за одне з Фаріон і Ніцой і працюєте на Хуйла.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
На біса ти коловся тою хернею?  :fp2
геть під лаву! дитя пороку..

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Пане, ви пропустили мої бої із цими активними борцями проти "мовного срачу" тут впродовж 2014-2020 років. Зараз вас звинуватять в тім що ви за одне з Фаріон і Ніцой і працюєте на Хуйла.  :smilie7:
Перепрошую пане, але хіба не Ви постійно тут втирали, що Ніцой з Фаріон, як і всі "сволотівці", за Вашою ж термінологією, є агентами ФСБ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Перепрошую пане, але хіба не Ви постійно тут втирали, що Ніцой з Фаріон, як і всі "сволотівці", за Вашою ж термінологією, є агентами ФСБ?

Спостерігаючи їхню політичну поведінку впродовж багатьох років (особливо останні 5 років), можна легко прийти до висновку, що вони або ж кретини, або ж агентура Кремля. Або ж просто продажна наволоч...
Шкода, що тисячі обдурених ними людей, все що вважають сволоту типу Тягнибока чи Сича справжніми борцями за Україну.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
геть під лаву! дитя пороку..

Читай оце краще, і сподівайся на краще. Бажаю тобі швидкого одужання.

https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Я сьогодні першою Модерною вколовся   :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Я сьогодні першою Модерною вколовся   :smilie1:
:Razom:
через пару дней будет подьем энергический

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
лінк на опитування
http://ratinggroup.ua/research/ukraine/obschestvenno-politicheskie_nastroeniya_naseleniya_23-25_iyulya_2021.html

Тобто, опитали лише  2500 респондентів.
Це ж не 1 млн., не 10 млн. і не 20.
Маячня це, а не "опитування" :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
остроградський математично довів, що для оцінки якості товару достатньо перевірити 3-5 відсотків його кількості, та розробив методику для військових ревізійних комісій ще в 19-му сторіччі.

цей принцип лежить в основі наукової статистики всіх країн світу.
не потрібно 10 або 20 мільйонів. марні витрати.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
тут про те ж. Порт наче мої думки виклав:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Уки, забань цього ольгинського пропагандона. Ну не можна бути настільки тупим, щоб не розуміти доводів про необхідні й достатні умови... Якщо йому за те не приплачують, щоб він тупив навмисно, даби засрати наратив опонентів

Йому сци у оці а він каже дощ іде :gigi: