Автор Тема: вибори президента 2014, 2 тур  (Прочитано 3971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
вибори президента 2014, 2 тур
« : Квітня 01, 2014, 07:21:55 19:21 »
потрібно бути реалістом. 2 тур відбудеться і основними претендентами на вихід в 2 тур виборів будуть ці два кандидати. Пропоную спільноті виказати свою думку.

Особисто! можна кидати в мене камінцями, Тимошенко для мене перестала існувати після спіча на Майдані після звільнення. Останнім цвяхом в цей, для мене, в труну цього політичного трупа була декларація, яка обов'язкова для всіх кандидатів в президенти!

В першому турі буду голосувати за Богомолець, якщо ЦВК зареєструє її кандидатом в президенти.


ІМХО
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #1 : Квітня 01, 2014, 07:38:26 19:38 »
В першому турі буду голосувати за Богомолець, якщо ЦВК зареєструє її кандидатом в президенти.
Уже.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #2 : Квітня 01, 2014, 07:40:54 19:40 »
потрібно бути реалістом. 2 тур відбудеться і основними претендентами на вихід в 2 тур виборів будуть ці два кандидати. Пропоную спільноті виказати свою думку...
Будемо реалістами, до другого туру вийдуть інші два кандидати. Хоча одним з них буде Порошенко  :smilie3:
То можна проголосувати ...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #3 : Квітня 01, 2014, 07:43:00 19:43 »
Справжній український вибір буде Порошенко - Богомолець.

А доки будуть інші, антиукраїнські, ворожі елементи - буде нещастя та руїна.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #4 : Квітня 01, 2014, 08:07:20 20:07 »
потрібно бути реалістом. 2 тур відбудеться і основними претендентами на вихід в 2 тур виборів будуть ці два кандидати. Пропоную спільноті виказати свою думку...
Будемо реалістами, до другого туру вийдуть інші два кандидати. Хоча одним з них буде Порошенко  :smilie3:
То можна проголосувати ...

судячи з соцопитувань, або те, що такими можна назвати - розклади такі.

якщо є інші дані - будь ласка, цікаво почути :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #5 : Квітня 01, 2014, 08:10:33 20:10 »
Сложно пока ответить...Опять выбор между 2-мя сортами дерьма

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #6 : Квітня 01, 2014, 08:13:12 20:13 »
Сложно пока ответить...Опять выбор между 2-мя сортами дерьма
:smiley24:
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #7 : Квітня 01, 2014, 08:13:58 20:13 »
Сложно пока ответить...Опять выбор между 2-мя сортами дерьма

колись Макарич казав "маємо, те що маємо"... :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Кольт

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Стать: Чоловіча
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #8 : Квітня 01, 2014, 08:15:30 20:15 »

судячи з соцопитувань, або те, що такими можна назвати - розклади такі.

якщо є інші дані - будь ласка, цікаво почути :)

На Востоке 40% неопределившихся по этим же данным. Легко можно протянуть Добкина при достаточном финансировании. Если бы ПР выбрала Тигипко, у Юли, считаю, не было бы шансов. А так они друг у друга Добкин/Тигипко пооттягивают голоса. И у Юли есть какие-то шансы.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #9 : Квітня 01, 2014, 08:17:24 20:17 »
Буду до останнього думати, за кого голосувати.
Навіть, не знаю, чи зможу себе змусити проголосувати чи за Тимошенко, чи за Порошенка.
І що робити?..

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #10 : Квітня 01, 2014, 08:17:59 20:17 »

судячи з соцопитувань, або те, що такими можна назвати - розклади такі.

якщо є інші дані - будь ласка, цікаво почути :)

На Востоке 40% неопределившихся по этим же данным. Легко можно протянуть Добкина при достаточном финансировании. Если бы ПР выбрала Тигипко, у Юли, считаю, не было бы шансов. А так они друг у друга Добкин/Тигипко пооттягивают голоса. И у Юли есть какие-то шансы.

ну в королевскую РЛА вгасил сотню лимонов (в СКВ) и шо с нее вышло? добкин это еще хуже :weep:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #11 : Квітня 01, 2014, 08:22:26 20:22 »
ІМХО, явні кандидати від ПР навіть при вливанні бабла - пролітають шо фанера над городом Парижем...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #12 : Квітня 01, 2014, 08:22:28 20:22 »
Сложно пока ответить...Опять выбор между 2-мя сортами дерьма

колись Макарич казав "маємо, те що маємо"... :)

100%. влада - то є плоть від плоті народ. народ дає хабарі, не вмикає поворотники на дорозі, їде на червоний, пише адміністративні питання в загальному форумі, може й їдять в туалеті, а серуть в кухні, крадуть лампочки в ліфтах та курять в під'їздах... і при цьому хочуть щоби боженька відправив на землю десяток янголів, щоб ті балотувалися на президента України...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Кольт

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Стать: Чоловіча
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #13 : Квітня 01, 2014, 08:22:55 20:22 »
ну в королевскую РЛА вгасил сотню лимонов (в СКВ) и шо с нее вышло? добкин это еще хуже :weep:

Это побочное финансирование. Восток за "бандер" в первом туре не проголосует. Взять результат Януковича в первом туре, вычесть крымские голоса - вот и получится результат Добкина. На 20% минимум пойдет с учетом разачаровавшихся и т.п. Попробуй перебить.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #14 : Квітня 01, 2014, 08:26:06 20:26 »
ну в королевскую РЛА вгасил сотню лимонов (в СКВ) и шо с нее вышло? добкин это еще хуже :weep:

Это побочное финансирование. Восток за "бандер" в первом туре не проголосует. Взять результат Януковича в первом туре, вычесть крымские голоса - вот и получится результат Добкина. На 20% минимум пойдет с учетом разачаровавшихся и т.п. Попробуй перебить.

даю результат допи при реальних, не фальсифікованих розкладах - 2-4%. максимум :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #15 : Квітня 01, 2014, 08:28:22 20:28 »
Справжній український вибір буде... иБогомолець.
Я конечно извиняюсь, тетка она конечно хорошая, но президент из нее как из меня летчик испытатель... Мало иметь благие намерения.
sine ira et studio

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #16 : Квітня 01, 2014, 08:29:15 20:29 »
Справжній український вибір буде... иБогомолець.
Я конечно извиняюсь, тетка она конечно хорошая, но президент из нее как из меня летчик испытатель... Мало иметь благие намерения.

як мінімум, цього достатньо...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Кольт

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Стать: Чоловіча
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #17 : Квітня 01, 2014, 08:30:35 20:30 »
ну в королевскую РЛА вгасил сотню лимонов (в СКВ) и шо с нее вышло? добкин это еще хуже :weep:

Это побочное финансирование. Восток за "бандер" в первом туре не проголосует. Взять результат Януковича в первом туре, вычесть крымские голоса - вот и получится результат Добкина. На 20% минимум пойдет с учетом разачаровавшихся и т.п. Попробуй перебить.

даю результат допи при реальних, не фальсифікованих розкладах - 2-4%. максимум :)
Ну посмотрим. Только куда денутся избиратели Януковича? Они все резко поверили в Майдан и украинизировались? Тигипко - это Тигипко, он и в прошлых выборах участвовал, свое возьмет, от электората Овоща не откусит. А Добкин для них герой. Янукович предал, сбежал от бандер, а Допа красавец, в майке беркута сражался и сражается до конца :)

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #18 : Квітня 01, 2014, 08:32:32 20:32 »
Сложно пока ответить...Опять выбор между 2-мя сортами дерьма
:smiley24:

Справжня біда у тому, що й цього разу геть усі кандидати просто різні гатунки лайна. Відмінність лише у тому, що серед них можна знайти лайно, трохим поприскане французькими парфумами, та гній, з якого за певних обставин можна мати хоч якусь користь. Однак, навіть ці два гатунки не мають шансів потрапити у другий тур. :smilie2:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #19 : Квітня 01, 2014, 08:34:59 20:34 »
ну в королевскую РЛА вгасил сотню лимонов (в СКВ) и шо с нее вышло? добкин это еще хуже :weep:

Это побочное финансирование. Восток за "бандер" в первом туре не проголосует. Взять результат Януковича в первом туре, вычесть крымские голоса - вот и получится результат Добкина. На 20% минимум пойдет с учетом разачаровавшихся и т.п. Попробуй перебить.

враховуючи те, що ПР і приспішники фактично діяли методами "батька всіх народів" (не важливо як голосують, важливо хто рахує) ... + те, що від ПР йде фактично 4 кандидати (включаючи гібкого) + репутація пердунів зараз... можу 20 груивень в тоталізатор пожертвувати
:)
даю результат допи при реальних, не фальсифікованих розкладах - 2-4%. максимум :)
Ну посмотрим. Только куда денутся избиратели Януковича? Они все резко поверили в Майдан и украинизировались? Тигипко - это Тигипко, он и в прошлых выборах участвовал, свое возьмет, от электората Овоща не откусит. А Добкин для них герой. Янукович предал, сбежал от бандер, а Допа красавец, в майке беркута сражался и сражается до конца :)

блін писав довгий пост, щось глюкануло. відредагую коротко. 4 кандидати від пердунів, репутація, і сталінські методи підрахунку в минулому... от і все :)
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 08:37:14 20:37 від повстанець »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #20 : Квітня 01, 2014, 08:50:39 20:50 »
Справжній український вибір буде... иБогомолець.
Я конечно извиняюсь, тетка она конечно хорошая, но президент из нее как из меня летчик испытатель... Мало иметь благие намерения.

як мінімум, цього достатньо...

   А що ви про неї реально знаєте? Раджу поцікавитись її родиною, манерою керування приватним бізнесом, колом друзів, здобутками у Київській раді... Варто докладніше поцікавитись і її діяльністю на Майдані...
   Янукович теж декларував чудові принципи. Навіть більше, Янукович міцною рукою вів Україну в ЄС, а ще у лютому закликав усіх до миру й злагоди. До речі, його останній виступ справив неабияке враження на моїх друзів-американців, які не знали реального стану справ. Вони навіть висловлювали мені своє захоплення з приводу того, що у такі важкі часи Україна має такого мудрого керманича.  :rotate: :rotate: :rotate:

Offline Неизвестный Отец

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #21 : Квітня 01, 2014, 09:07:09 21:07 »
Если во второй тур выйдет Тимошенко (в чём я сомневаюсь), то проголосую хоть за чёрта с рогами, только не за неё.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #22 : Квітня 01, 2014, 09:09:14 21:09 »
Справжній український вибір буде Порошенко - Богомолець.

А доки будуть інші, антиукраїнські, ворожі елементи - буде нещастя та руїна.

До відома палких проукраїньких обиральників - і Порошенко, і Богомолець жиди.

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #23 : Квітня 01, 2014, 09:13:04 21:13 »
В першому турі буду голосувати за Богомолець, якщо ЦВК зареєструє її кандидатом в президенти.
Уже.

+1
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #24 : Квітня 01, 2014, 09:19:34 21:19 »
Справжній український вибір буде Порошенко - Богомолець.

А доки будуть інші, антиукраїнські, ворожі елементи - буде нещастя та руїна.

До відома палких проукраїньких обиральників - і Порошенко, і Богомолець жиди.

та у тебе вси жыды :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #25 : Квітня 01, 2014, 09:23:29 21:23 »
Буду до останнього думати, за кого голосувати.
Навіть, не знаю, чи зможу себе змусити проголосувати чи за Тимошенко, чи за Порошенка.
І що робити?..

За тимошенчиху, на чиїх руках кров Майдану, хай і опосередковано - ні, не можна. Ну кому як, може комусь і можна  :smiley23:

А можливо, що кров не опосередковано, а прямо - чому зараз Аваков так кришує ментів та снайперів та тисне на ПС? Щось тут нечисто, зараз брехня по ТВ не гірша ніж при януку.

Offline Неизвестный Отец

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #26 : Квітня 01, 2014, 09:23:56 21:23 »
До відома палких проукраїньких обиральників - і Порошенко, і Богомолець жиди.
И что тут такого?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #27 : Квітня 01, 2014, 09:31:00 21:31 »
Справжній український вибір буде... иБогомолець.
Я конечно извиняюсь, тетка она конечно хорошая, но президент из нее как из меня летчик испытатель... Мало иметь благие намерения.

Може вона як президент і не дуже, але вона - Людина, а тимошенчиха може през непоганий (тобто бандитка, рідкісна брехуха та й в іншому досвідчений політик), але ж воно не людина.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: вибори президента 2014, 2 тур
« Reply #28 : Квітня 02, 2014, 06:44:52 06:44 »
Справжній український вибір буде Порошенко - Богомолець.

А доки будуть інші, антиукраїнські, ворожі елементи - буде нещастя та руїна.

До відома палких проукраїньких обиральників - і Порошенко, і Богомолець жиди.

шановна Вікторія, і що це змінює? Я голосував за тягнибакса на парламентських в 2012, про що зараз дуже жалкую. Мав на увазі, таких "щирих" патріотів, а ля "партії сволота"... десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн