Сторінок:
Actions
  • #361 від BlackCat 17 Aug 2016
  • Дачники недовольны условиями изъятия земли для керченского моста
    http://kerch.fm/2016/08/17/dachniki-iz-pod-kerchenskogo-mosta-nedovolny-usloviyami-izyatiya-dach.html

    У Криму теж будуть під'їздні шляхи до мосту. Вата скиглить, бо у них вилучатимуть землю.
  • #362 від BlackCat 09 Oct 2016
  • #363 від Бувалий 10 Oct 2016
  • Дачники недовольны условиями изъятия земли для керченского моста
    http://kerch.fm/2016/08/17/dachniki-iz-pod-kerchenskogo-mosta-nedovolny-usloviyami-izyatiya-dach.html
    У Криму теж будуть під'їздні шляхи до мосту. Вата скиглить, бо у них вилучатимуть землю.
    Хай скиглять - бачiли очi за що в 2014 роцi голосували...
     :moskali:
  • #364 від Зденик 10 Oct 2016
  • той міст - до першого доброго шторму  :smilie7:
  • #365 від Kikker 10 Oct 2016
  • Шторм він може і витримає якийсь час, а от екологічну систему загублять 100%.
  • #366 від Бувалий 10 Oct 2016
  • Шторм він може і витримає якийсь час, а от екологічну систему загублять 100%.
    Може й не витримати.
    Там великi течii - нi один мост (переправа) не встояли.
    Подивимось, як воно буде - треба ж кудись мулярди закопувати, поки Крим Наш.
     :smilie7:
  • #367 від ликантроп 11 Oct 2016
  • а тем временем высокодуховная и вечно встающая с колен мало-помалу превращается в территорию секс-туризма для китайцев)))   http://botsman-katsman.com/trololo/488-russkiy-mir-territoriya-seks-turizma-ili-diversifikaciya-shlyuhoprovodov.html
  • #368 від BlackCat 05 Nov 2016




  • Бетонують перекриття.
  • #369 від BlackCat 22 May 2017


  • Міст продовжують будувати, і маю передчуття що таки добудують.
    Інше питання, скільки часу він простоїть.
  • #370 від Бувалий 23 May 2017
  • Міст продовжують будувати, і маю передчуття що таки добудують.
    Інше питання, скільки часу він простоїть.
    До першого шторму.
    Робимо ставки?..
     :smilie1:
  • #371 від BlackCat 16 Jun 2017
  • #372 від Бумеранг 16 Jun 2017
  • Недавно я спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно - зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.
  • #373 від jia 16 Jun 2017
  • Недавно спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.

    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"
  • #374 від Бумеранг 16 Jun 2017
  • Недавно спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.

    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"

    Ти про що? Наша - це чия ?  :smilie11:
  • #375 від Москаль77 16 Jun 2017
  • Недавно я спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно - зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.
    Мне ромашка так же говорит: "Любит, не любит. К сердцу прижмет, на Украину пошлет"
    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"
    В трусах Турчинова все ракеты блуждают. Подождем.
  • #376 від Адам Жоржович 16 Jun 2017
  • Недавно спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.

    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"

    Ти про що? Наша - це чия ?  :smilie11:

    Невідомо.  :smilie8:
  • #377 від Бумеранг 16 Jun 2017
  • Недавно я спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно - зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.
    Мне ромашка так же говорит: "Любит, не любит. К сердцу прижмет, на Украину пошлет"
    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"
    В трусах Турчинова все ракеты блуждают. Подождем.

    А яке тобі діло до трусів Турчинова ?  :smilie11:
    Цікавишся?  :laugh:
  • #378 від Адам Жоржович 17 Jun 2017
  • Недавно я спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно - зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.
    Мне ромашка так же говорит: "Любит, не любит. К сердцу прижмет, на Украину пошлет"
    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"
    В трусах Турчинова все ракеты блуждают. Подождем.

    А яке тобі діло до трусів Турчинова ?  :smilie11:
    Цікавишся?  :laugh:

    Мріє про ракету з трусів пастора у себе в горлянці.  :moskali:
  • #379 від Бумеранг 17 Jun 2017
  • Недавно я спілкувався з одним дідом, працівником інституту кібернетики. Технічно він дуже підкований, освіта - математична 4 роки, потім механічна 3 роки.

    Так він сказав, що кацапи того моста добудують. Технічно - зможуть ( бо бетонні опори заливають нижче дна на 95 метрів.

    Питання тільки в тому, скільки він простоїть. Може простояти декілка років, а може рухнути в будь-який момент, наприклад, через 2-3 дні після відкриття.
    Мне ромашка так же говорит: "Любит, не любит. К сердцу прижмет, на Украину пошлет"
    Думаю видше наша керована ракета "заблудиться"
    В трусах Турчинова все ракеты блуждают. Подождем.

    А яке тобі діло до трусів Турчинова ?  :smilie11:
    Цікавишся?  :laugh:

    Мріє про ракету з трусів пастора у себе в горлянці.  :moskali:

     :smilie5: :laugh: :laugh:

    Я не знаю хто такий Москаль 77, але якщо він справді цікавиться подібною тематикою, то в нього життєвий шлях лише один  :
    http://glavcom.ua/news/u-nedilyu-centr-kijeva-perekriyut-cherez-marsh-rivnosti-420872.html

    Його давно вже там чекають Сірожа й Муся і приймуть там його в свої обійми як рідного  :laugh:

    Навіть буде йому "снісхождєніє", за те що він москаль, бо в них там "всі різні - всі рівні"  :laugh: :lol:
  • #380 від Москаль77 17 Jun 2017

  • Я не знаю хто такий Москаль 77, але якщо він справді цікавиться подібною тематикою, то в нього життєвий шлях лише один  :
    http://glavcom.ua/news/u-nedilyu-centr-kijeva-perekriyut-cherez-marsh-rivnosti-420872.html

    Його давно вже там чекають Сірожа й Муся і приймуть там його в свої обійми як рідного  :laugh:

    Навіть буде йому "снісхождєніє", за те що він москаль, бо в них там "всі різні - всі рівні"  :laugh: :lol:
    Астанавитесь!) Совет правильный своевременный, только не тому человеку. Здесь же есть Поносыч, который выглядит как педрила на фотке в ФБ, с любимой темой о членах во рту, но Поносыч говорит, что он не педрила.))))))))))))))))))))))
    Мероприятие, где боевые педерасты будут гонять радужных как раз для него)
  • #381 від Бувалий 17 Jun 2017
  • Астанавитесь!) Совет правильный своевременный, только не тому человеку.
    Здесь же есть Поносыч, который выглядит как педрила на фотке в ФБ, с любимой темой о членах во рту, но Поносыч говорит, что он не педрила.))))))))))))))))))))))
    Мероприятие, где боевые педерасты будут гонять радужных как раз для него)
    :Sho_za:
    Ми вже попереджали Адм. СУПу, аби вiн назавжди забанив Москаля 77, який вважае, що правила СУПа - не для нього.
     >:(
  • #382 від RG 17 Jun 2017
  • Підтнимую. Кацапа 77-го - забанити нахер за повну тупість  :smilie7:
  • #383 від Москаль77 17 Jun 2017
  • Підтнимую. Кацапа 77-го - забанити нахер за повну тупість  :smilie7:
    А я вот о тебе лучшего мнения, ты значительно умнее Поносыча, но глупее всех остальных.
  • #384 від Бувалий 17 Jun 2017
  • Підтнимую. Кацапа 77-го - забанити нахер за повну тупість  :smilie7:
    Провокатор й троль одночасно.
    А я вот о тебе лучшего мнения, ты значительно умнее Поносыча, но глупее всех остальных.
    От нащо зафлуджувати ватну тему?..
    Вiдкрий власну гiлку та робить там щозавгодно.
     :smilie7:
  • #385 від convex 17 Jun 2017
  • От тому я і кажу, що неконтрольоване розмноження кацапів псує екологію і несумісне з санітарією.
  • #386 від Бувалий 17 Jun 2017
  • От тому я і кажу, що неконтрольоване розмноження кацапів псує екологію і несумісне з санітарією.
    :smiley24:
    Щодо теми многостраждалого Керч. моста.
    Приемно було бачити, коли б москалi таки збудували мiст, а перший шторм (не рахуючi санкцiй) його б "випробував".
    Адже на тому мiсцi велика течiя, котра може зруйнувати самi глубокi опори.
    Недарма в Керч. протоцi довгi роки мост не будувався - була реальна загороза того, що шторми й течii... будуть руйнувати опори.
    Адже те, що там будують - не абиякий мiст, а великий шляхопровiд, який буде нести в собi залiзничне сполучення поруч з автобаном.
     :smilie7:
  • #387 від convex 17 Jun 2017
  • Думаю, кацапи міст таки збудують, але потім матимуть з ним постійний геморой - виправляти наслідки механічних напружень, що виникають через шторми,  льоди і нестійкість порід в основі дна. А однього дня "Д", коли дуже треба буде перекидати війська з Кубані на вкрадений півострів, заблудиться самокерована торпеда невідомого походження...
  • #388 від RG 17 Jun 2017
  • Думаю, кацапи міст таки збудують, але потім матимуть з ним постійний геморой - виправляти наслідки механічних напружень, що виникають через шторми,  льоди і нестійкість порід в основі дна. А однього дня "Д", коли дуже треба буде перекидати війська з Кубані на вкрадений півострів, заблудиться самокерована торпеда невідомого походження...

    Що за песимізм ?

    Каци будують міст, по якому на Кубань має встигнути зайти українська армія визволитель.  Ну а потім вже як вийде  :smilie7:
  • #389 від Бувалий 17 Jun 2017
  • Думаю, кацапи міст таки збудують, але потім матимуть з ним постійний геморой - виправляти наслідки механічних напружень, що виникають через шторми,  льоди і нестійкість порід в основі дна.
    А однього дня "Д", коли дуже треба буде перекидати війська з Кубані на вкрадений півострів, заблудиться самокерована торпеда невідомого походження...
    Хай будують.
    Зараз як раз вирiшуютьеся доля Укр. Чорноморського Флоту.
    Як будуть грошi - буде що будувати та на чому тренуватися.
    Що за песимізм ?
    Каци будують міст, по якому на Кубань має встигнути зайти українська армія визволитель. 
    Ну а потім вже як вийде  :smilie7:
    А потiм... , аби нi хто не здогадався, його по-тихому замiнують.
    Все ж таки мост - об'ект стратегiчний, та ще на Укр. терiторii.
     :smilie7: 
  • #390 від Lina 17 Jun 2017
  • Але ж, якщо цей міст завалиться, то він перегородить Керченську протоку. Можлива екологічна катастрофа в Азовскому морі, та й судоходоство буде зупинено.
Сторінок:
Actions