Сторінок:
Actions
  • #1 від Фома 05 Dec 2022
  • AMA сесія від Хоми. Питайте  :Vedy_sebe:
  • #2 від Yuras Yuras 05 Dec 2022
  • Добрий вечір
  • #3 від Feral Cat 05 Dec 2022
  • Who are you?
  • #4 від Фома 05 Dec 2022
  • #5 від Feral Cat 05 Dec 2022
  • Just another brick in the wall

    The Kremlin Wall?  :smilie8:
  • #6 від ЮАР 05 Dec 2022
  • Що ти там пізданув, що на рік?
    Я не критикую, цікавлюся?

    До речі ти поки на другому місці, на першому Я!
  • #7 від Фома 05 Dec 2022
  • Що ти там пізданув, що на рік?
    Я не критикую, цікавлюся?

    До речі ти поки на другому місці, на першому Я!

    *позіхаючи* А що тут не так? Якщо Гео наїхав на Шеремета, то формально 4.1. А 4.1 пункт дуже цікавий. Написано - термін покарання визначає особисто Pravda.

    Я дуже давно не бачив Pravda на форумі, тому думаю що бан вліпила шановна адміністрація.

    А логіку шанованої адміністрації ми вже давно розібрали. Якщо юзер атошник, або у ЗСУ, або допомагає ЗСУ - то рубай його як червоний комісар українських селян (ц) Іван Ургант, хароший узкій.

    Якщо це Бабусь  :-)o  Перший (оцетний) Сом або екс йульок а нині воєн батальйону POXUY Ель Гуйдер, то 1-3 дні, десятка максимум.

    Ось і все (ц)

    І видно що поцілив в Аміда чітко
  • #8 від ЮАР 05 Dec 2022

  • І видно що поцілив в Аміда чітко

    Так! Це я бачив!
    Це блять не модератор, а Смольний інститут.
    І дівки не зовсім благородні, а ті шо шили гладдю!

    Адміни ФУПу Г А Н Д О Н И ! ! !
  • #9 від Фома 05 Dec 2022
  • Якщо шо я нікого не прошу мене розбанювати.
  • #10 від RG 05 Dec 2022
  • Ліпєцкій, це ти ?

    Ану розкажи, накуя ти форум (ПУФ) якимсь ватним підарасам сплавив ?
  • #11 від Фома 05 Dec 2022
  • Дядько Риг, шалом.

    ua politics віддав на шару щоб не витрачати бабло.
  • #12 від RG 05 Dec 2022
  • Дядько Риг, шалом.

    ua politics віддав на шару щоб не витрачати бабло.

    Здоров був   :smiley15:

    Та мудакам якимсь віддав в погані руки ... спартаки і томкети з цітізенами сплошниє... Краще б втопив, як Гєрасім Муму   

    Він хоч існує ще, чи загнувся нафіг ?

  • #13 від ЮАР 05 Dec 2022
  • О! Я бачу там ціла буря на адмінфорумі!
    Але жирному мад'яру на всіх насрати!

    Діма, ти гандон!------------------------->
  • #14 від Фома 05 Dec 2022
  • Здоров був   :smiley15:

    Та мудакам якимсь віддав в погані руки ... спартаки і томкети з цітізенами сплошниє... Краще б втопив, як Гєрасім Муму   

    Він хоч існує ще, чи загнувся нафіг ?


    Let it go, let it go!
  • #15 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  • AMA сесія від Хоми. Питайте  :Vedy_sebe:

    Привіт, британцю. Як там ДжонсонЮК ?
    Ти то як- не сильно переживав, що індуса обрали?
  • #16 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  • Let it go, let it go!
    Тобі легко казати. А вони тупі, як 10 Диких Котів
  • #17 від Фома 05 Dec 2022
  • Привіт, британцю. Як там ДжонсонЮК ?
    Ти то як- не сильно переживав, що індуса обрали?

    Головне щоб не кацапа
  • #18 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  • The Kremlin Wall?  :smilie8:

    Ідіот, він торі. Там стіни інших кольорів, ніж у США- консерватори блакитні, лейбористи- червоні. І стіни в них відповідні
  • #19 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  • Головне щоб не кацапа

    Я, до речі, коли приходив на цей форум, часто тебе згадував, через те, що тут бритишів не було. Що якось дивно- скрізь вони були, а тут- ні. Тим більше, що зараз інші часи. Тому було якось дикувато, невідповідно духу часу
  • #20 від Ali(UA) 05 Dec 2022
  • Amid читає СУП???
  • #21 від Фома 05 Dec 2022
  • Amid читає СУП???
    Навряд, ашо
  • #22 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  •  :eyes:
    О! Я бачу там ціла буря на адмінфорумі!
    Але жирному мад'яру на всіх насрати!

    Діма, ти гандон!------------------------->

    Аміда вже не пам'ятаю. А Дрейк висловилась надто лояльно до модерації- здивувала
  • #23 від Фома 05 Dec 2022
  • :eyes:
    Дмснета там не побачив. А Дрейк висловилась надто лояльно до модерації
    Він вже під іншим ніком вишиває. Лубрикантус чи щось таке.
  • #24 від Фома 05 Dec 2022
  • Щось тут тхне як у кацапів, якщо чесно.
  • #25 від Фома 05 Dec 2022
  • То якого біса ти сюди лізеш...
    Іди у кацапів нюхай.  :lol:
    Нюхайте тут один у одного, а я піду у кращі місця
  • #26 від Sebastian Brant 05 Dec 2022
  • Ну ось, відштовхнули таку людину...
  • #27 від Feral Cat 05 Dec 2022
  • Нюхайте тут один у одного, а я піду у кращі місця

     :smiley24: :smiley24:
  • #28 від Outlander 06 Dec 2022
  • МГБ-шнік Дончанін з постійними висєрами "ні всьо так адназначна", сьогодні за карту України без окупованих територій отримав бан  всього 3 дні. Військовослужбовці та волонтери за приналежність до міфічної "секти", яка існує лише в хворій голові Дімона - місяці і роки бану.

    Все що треба розуміти, що Притула, реальна ФСБшниця. І була нею завжди. Хитрий, підступний ворог. Це не перебільшення і не конспірологія. Я сам довго опонував тим хто таке стверджував. Але час все розставив на свої місця. І тепер для мене особисто це доконаний факт. І тоді, і Гонгадзе, і роман з резидентом ФСБ Литвином, і Шеремет, і Лещенко і все інше вплітається в цю канву ідеально. Якщо згадати то упячка завжди працювала проти проукраїнських політиків. З 2005 року проти Ющенко ("Син Бога" - стаття липня 2005 року, півроку після обрання), в 2009-2010 проти Тимошенко (я дуже добре пам'ятаю повернення Притули на форум і бани "штабних" юльків в цей час), з 2016 проти Порошенко. Навіть "боротьба" упячки з Кучмою і Овочем абсолютно точно співпадала в часі з їхніми спробами розворотів від Росії. Наприклад упячка активний учасник фсб-шного "кольчуго-гейта" проти Кучми.
    Ну і якщо прийняти роботу Притули на ФСБ як факт, то і дрібні деталі також стають зрозумілі. Від повної зневаги редакції до української мови (статті та новини українською перегнані автоперекладачем з російської версії) до кадрової політики. Головна редакторка Упячки, у якої ледь не найближча подружка головний редактор Срана.уа. https://detector.media/medialife/article/113340/2016-03-05-chernoe-y-beloe-sevgyl-musaeva-borovyk-y-svetlana-kryukova-zapustyly-spetsproekt/ Блін 2016 рік, війна в самому розпалі. Ні разу не палимось. І якби це був одиночний випадок. Згаданий вище "антикорупціонер" Лещенко з мутними доходами налічманом і ватною дружиною, що явно також працювала на російські спецслужби. Свинособакомовний, з постійними ватними наративами, Дубінянський, який першу статтю українською мовою зміг з себе вичавити восени 2022, через півроку після вторгнення своїх любих свинособак, але риторику "наверное хохлы тоже в чем-то виноваты" так і не змінив. І таким же пронизані усі люди які пройшли через редакцію упячки. Там же і московсько-патріархатна йожиха, яка банила за наїзди на РПЦ, там же і ніби-то її якийсь родич обісцяний "мадяр" Діма Мостів, колишній модер, там же і шизоїд Діма-Амід зі своїм ментальним зсувом на "секті Порошенко". Притула активно добирала собі в команду або абсолютно безпринципну мерзоту, жадібну до грошей і готову на все, або корисних ідіотів звихнених на якійсь хєрні типу РПЦ чи Свинарчуків, яких можна використати. Звідси і бани практично усіх АТОшників перед виборами 2019. Звідси і нинішня політика банів. Просто усвідомте: Альона Притула - агент ФСБ. І все стане на свої місця.
  • #29 від Адам Жоржович 06 Dec 2022
  • це належить в "ремигають"  :idea:
  • #30 від Uki 06 Dec 2022
  • Щось тут тхне як у кацапів, якщо чесно.

    Просто у упоротих трампістів смердіння дуже схоже на кацапське...... Не звертай уваги, це тут єдиний екземпляр такий.....
Сторінок:
Actions