Автор Тема: Coup d'Etat dans L'Alberta  (Прочитано 3222 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #30 : Грудня 28, 2023, 09:20:45 21:20 »
GFY, b**tch!



Саме тому що ти та інші "волонтери" поряд, я і перестала мати справу з будь-ким з Єрмачки. З мене досить!  :smilie9:

Мерзота ще й робить вигляд, що не знає, що Кабс отримав від мене більше 3 тисяч доларів :smilie9:. Він тоді сказав, що для покупки машини йому треба було півтори штуки євро, і я йому їх за 5 хв. і переслала.

І потім ще пересилала!

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=21224

Яка ж цинічна, брехлива потвора!

« Останнє редагування: Грудня 28, 2023, 09:25:46 21:25 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #31 : Грудня 28, 2023, 09:29:48 21:29 »
У НАС збори не впали. 

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=21224

Впали у вас.



Good f**ing luck!  :smiley14:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #32 : Грудня 28, 2023, 10:54:31 22:54 »
Я дуже-дуже перепрошую, більше не буду тут відповідати, але один невгамовний дідок не відстає, тому дозволю собі передати ще один "привіт" :smilie9:.



1) Я не дописую на помийці, відповідей там не буде.

2) Берегиня - то твоя скво, яка тобі труси пере і борщі варить. Я - не берегиня і ніколи себе такою не вважала.

3) Апарат - Ілізарова, а не Єлізарова, кацапська ти щелепа  :smilie9:.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82_%D0%86%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0

4) Апарат Ілізарова може ставитись на будь-яку частину кінцівки. А не тільки на стопу, де треба якісь "устілки". На апарат надягаються різного виду мішечки, щоб прикрити його з різних причин, в залежності від того місця, де він стоїть.  Ці апарати можуть мати різні модифікації в залежності від медичних потреб пацієнта.

В апараті можна давати навантаження на кінцівку і багато людей обходиться без милиць чи палички з часом, коли адаптується. В залежності, де стоїть, можуть вдягати звичайне взуття.

5) Ти - покидьок, бо робиш висновки космічного масштабу і брешеш, не знаючи людей і їх обставин :smilie9:. І береш участь у ганебному булінгу, у тому числі людей, що допомагають ЗСУ  :smilie9:.



А тобі б ніхто і не дав. Я не по спирту і бухлу, з цим до скво :smiley24:.

А ці брали, плазували і дякували, а потім накладали на голову :smiley24:. А потім знову брали і знову накладали :smiley24:.

І ще б взяли - але дам хіба тільки товстого бегемотячого на всю мармизу :smiley14:. Від вуха до вухаТМ :smilie9:.

РС. А ось так на Єрмачці дякують донорам ЗСУ. Classy!  :smiley24:



Більше ніяких перемовлянь з єрмачківцями не буде.

Ще раз перепрошую юзерів цього форуму.
« Останнє редагування: Грудня 28, 2023, 11:34:15 23:34 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8648
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #33 : Лютого 27, 2024, 08:20:19 20:20 »
https://twitter.com/i/status/1732179418787783089

Президенти о
@Гарвард
,
@MIT
, і
@Пенн
 на сьогоднішніх слуханнях Конгресу щодо антисемітизму всім було поставлено наступне запитання під присягою:

Чи порушує заклик до геноциду євреїв кодекс поведінки [вашого університету] або правила щодо залякування чи переслідування?

Відповіді, які вони дали, відображають глибоке моральне банкрутство президентів Гея, Меґілла та Корнблута.

представник
@EliseStefanik  була настільки вражена відповідями, що ставила кожному з них те саме питання знову і знову, і вони давали ті самі відповіді знову і знову.

Коротше кажучи, вони сказали:

Це «залежить від контексту» і «чи мова перетвориться на поведінку», тобто фактичне вбивство євреїв.

Це може бути найбільш надзвичайне свідчення, яке будь-коли було отримано в Конгресі, безумовно, на тему геноциду, яке, щоб нагадати нам усім:

«навмисне вбивство великої кількості людей певної нації чи етнічної групи з метою знищення цієї нації чи групи»

Відповіді президентів відображають глибокі освітні, моральні та етичні прорахунки, які пронизують деякі наші елітні навчальні заклади, значною мірою через їх невдале керівництво.

Не вірте мені на слово.

Ви повинні переглянути наступні три хвилини. До кінця ти будеш там, де я.

Вони всі мають піти у відставку з ганьбою.

Якби генеральний директор однієї з наших компаній дав подібну відповідь, він або вона були б підсмажені протягом години.

Чому антисемітизм вибухнув на кампусі та в усьому світі?

Через таких лідерів, як президенти Гей, Мегілл і Корнблут, які вірять, що геноцид залежить від контексту.

Подумати, що це лідери закладів Ліги Плюща, на яких покладено відповідальність навчати наших найкращих і найрозумніших.

З позитивного боку, лідери нашого Конгресу заслуговують на похвалу за демонстрацію надзвичайного лідерства та моральної ясності у своїх заявах, через запитання, які вони ставили, і шанобливість, з якою вони проводили слухання.

Це був майстер-клас того, як має працювати наш уряд і демократія.

Якщо маєте час, подивіться слухання повністю. Під час слухання троє поводилися як ворожі свідки, демонструючи глибоку зневагу до Конгресу своїми посмішками та усмішкою, а також прямою відмовою відповідати на елементарні запитання, відповідаючи «так» або «ні».


Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8648
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #34 : Квітня 19, 2024, 08:46:55 20:46 »
Снятая за занятием групповым сексом 11-летняя россиянка бросила школу
На Урале занявшаяся групповым сексом 11-летняя девочка перестала посещать школу
 
Школьница из Первоуральска, которая была запечатлена на получившем широкую огласку видеоролике с демонстрацией группового секса, бросила школу. 
Собеседник издания рассказал, что в последний раз видел девочку в школе около месяца назад. Она прятала лицо и не досидела до окончания всех назначенных на тот день уроков и ушла.

Ранее другой источник рассказал местным СМИ, что девочка сама неоднократно делала другим детям предложения интимного характера. «Причем не намеками писала, а напрямую предлагала. Говорила, что любит [заниматься сексом]», — подчеркнул один из местных жителей.

Видеозапись была опубликована в начале марта. Сообщалось, что групповой секс был подарком школьницы двоим мальчикам на 23 Февраля. Уполномоченный по правам ребенка в Свердловской области Игорь Мороков признался, что ему стало жутко от истории о видео, и заявил, что смотрит на вопрос «не с точки зрения правовой, а социально-педагогической».

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8648
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #35 : Квітня 26, 2024, 12:25:47 00:25 »
"Музика Що Надихає"(с) ггггг

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #36 : Квітня 29, 2024, 09:56:39 09:56 »
Класне музло і канал цікавий


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8648
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #37 : Сьогодні в 05:13:59 pm »
Класне музло і канал цікавий



"І конкурси вєсьолиє" гггг
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8648
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #38 : Сьогодні в 05:14:34 pm »

лисе напівсенільне нікому не потрібне чмо


А вот тут стало обідно трьом плєшівим пiдapacaм в кьольнє, бабошєво і чєрновІцах га га га (с)
« Останнє редагування: Сьогодні в 05:17:55 pm від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…