Сторінок:
Actions
  • #1 від stargooner 26 Jul 2018
  • Вибачте stargooner, але Ви забанені і не можете приймати і відсилати повідомлення на цьому форумі.
    Причина бану: 4.1 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21184952
    Строк бану - назавжди.
     :Hochu_pyva:
  • #2 від Бувалий 26 Jul 2018
  • Вибачте stargooner, але Ви забанені і не можете приймати і відсилати повідомлення на цьому форумі.
    Причина бану: 4.1 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21184952
    Строк бану - назавжди.
     :Hochu_pyva:
    А що таке сталося -  Модератори не iз тоi ноги встали?..
     :smilie7:
  • #3 від stargooner 26 Jul 2018
  • Безпідставні)
  • #4 від Geo 26 Jul 2018
  • Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.
  • #5 від Бувалий 26 Jul 2018
  • Безпідставні)
    Це ви так вважаете?...
    Все ж таки... щось таке змусило Модера закинути Вас в бан?..
    Були хоч якiсь приводи для цього?..
     :smilie7:
  • #6 від ксeня 26 Jul 2018
  •  :gigi:  тебе привітати?
  • #7 від ксeня 26 Jul 2018
  • Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

    Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
  • #8 від stargooner 26 Jul 2018
  • :gigi:  тебе привітати?
       Та не знаю поки що)
    Мене штирить від слова "безпідставні")
  • #9 від ксeня 26 Jul 2018
  • :gigi:  тебе привітати?
       Та не знаю поки що)
    Мене штирить від слова "безпідставні")

    А сьогодні ти яке безпідставне звинувачення викотив?)
  • #10 від WestNik 26 Jul 2018
  • було б логічно банити і за безпідставні позитивні висловлювання

    чому тільки негативні ?
  • #11 від Alison 26 Jul 2018
  • та взагалі
    банити за безпідставні висловлювання
  • #12 від WestNik 26 Jul 2018
  • та взагалі
    банити за безпідставні висловлювання

    чи просто безпідставне перебування на фупі

    йопта, стандарти бібісі
  • #13 від bоrderlander 26 Jul 2018
  • Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

    Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
    Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
    Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

    А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.
  • #14 від ксeня 26 Jul 2018
  • Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

    Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
    Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
    Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

    А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.

    Гиги. Зробить помилку, бо я б їй дала натяк на бімбу, щоб хоч знала, з якого боку прилетить. А так просто прилетить.  :smilie5:
  • #15 від timmiapostolms 26 Jul 2018
  • Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

    Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
    Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
    Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

    А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.
    Ситуація сумніша, превильно вести бан лист - це не повага до модератора... це вона написала в адмінці...  :smilie2: :smilie2:

    Надіюсь вона жартувала...
  • #16 від Feral Cat 26 Jul 2018
  • На хєра тут ця муйня про гебешне шобло під назвою УП?
    Бляха, СУП був нормальним форумом поки сюди не налізли нещасні вигнанці з ФУПу і перетворили його на гівно абоРИГєнічєй та замріяних женщін с сєбє типу ксені.
    Чому б вам не киздувати назад до "курви-блядь Ольонушкі"?  :Sho_za:
  • #17 від Capitain Cubs 26 Jul 2018
  • Ні, легше кота прибити
  • #18 від Feral Cat 26 Jul 2018
  • Мені насрать... :lol:
  • #19 від Capitain Cubs 26 Jul 2018
  • Мені насрать... :lol:

    Не підказуй. І так загальновідомо, що ти сереш абиде
  • #20 від Feral Cat 26 Jul 2018
  • З вашим поверненням СУП перетворився на котяче гівно.  :lol:
  • #21 від RG 26 Jul 2018
  • На хєра тут ця муйня про гебешне шобло під назвою УП?
    Бляха, СУП був нормальним форумом поки сюди не налізли нещасні вигнанці з ФУПу і перетворили його на гівно абоРИГєнічєй та замріяних женщін с сєбє типу ксені.
    Чому б вам не киздувати назад до "курви-блядь Ольонушкі"?  :Sho_za:

    Ти щось прокукурікав, Іуда ольгінський ?

    Тобі давно вже пора звідсіля валити нахер. Чи ти кацапські срібняки відробляєш до кінця, поки дають ?  :moskali:
  • #22 від Feral Cat 26 Jul 2018
  • О, кацапський глист виліз... Як там пагодка в Масквє?... :smilie5:
  • #23 від Outlander 26 Jul 2018
  • Забувайте вже про ФУП. Його вже нема. Своєю присутнісю там, кілька нормальних людей дають цьому трупаку розряд електрики, заставляючи його демонструвати певні конвульсії, а самим цим людям це дозволяє рефлексувати щодо можливої реанімації форуму, померлого і вже давно встиглого засмердітись.
    Кобила здохла. Злазьте. (С)  :shuffle:
  • #24 від RG 26 Jul 2018
  • Іудушка, переводись в англомовний відділ. Будеш там казати 'лет мі спік фром май харт'   :weep:
  • #25 від ксeня 26 Jul 2018
  • Мені насрать... :lol:

    Міг би і не наголошувати.
  • #26 від bоrderlander 26 Jul 2018
  • Забувайте вже про ФУП. Його вже нема. Своєю присутнісю там, кілька нормальних людей дають цьому трупаку розряд електрики, заставляючи його демонструвати певні конвульсії, а самим цим людям це дозволяє рефлексувати щодо можливої реанімації форуму, померлого і вже давно встиглого засмердітись.
    Кобила здохла. Злазьте. (С)  :shuffle:
    Ти звичайно маєш рацію, але побалакати про сморід від казльонушкіного трупа теж можна.
  • #27 від Verification 26 Jul 2018
  • у меня существует акаунт на зрадойобице, лишь для того чтобы опхуйкать йульков, Олену Припухлу и получить за это бан, с чувством выполненного дела. Для чего то другого, серьезного, созидающего тот ресурс увы,не существует. Генерат дерьмоконтента и все такое.

    Но вопрос в другом, как вытащить сюда нормальных юзеров, даже тех с чьими взглядами я не согласен.

    Kiyevlyanin, тот же pecheneg. Юзеры которые мегаинтерестны и читабельны. С свежим трувзгядом на жизнь и сутацию. СУП победит, когда эти товарищи начнут писать здесь.


    Юбляди же, пускай остаются там...


    ...под сиськой Олены Припухлой:

  • #28 від Verification 26 Jul 2018
  • и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:



  • #29 від lesi4ka 26 Jul 2018
  • а печенег сюда не приходет, штоле?
  • #30 від RG 26 Jul 2018
  • и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:





    Що це за дегенерати  :weep:
Сторінок:
Actions