Сторінок:
Actions
  • #121 від bоrderlander 29 Jul 2018
  • Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
    По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.

    Але хтось з киян знає того, хто з ним зустрічався. Це можна вияснити, якщо така зустріч була. Мене цікавить будь-яке підтвердження реальності цієї людини, бо у мене виникли обгрунтовані сумніви.
    Наче Дксвнтнік з ним знайомий, тобто Фенікс таки справді атошник.
    Проте це не означає, що ця людина не є російським штірліцом в наших рядах. Смішно думати, що ФСБ не засилає своїх людей в АТО.
  • #122 від термаміл 29 Jul 2018
  • Ото старгунер завтра здивується))
    А шо там?
    Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)
    Там рощігнали кацапів з пергої сторінки. Спочатку вони пробували розбавляти темки. Але не ворались з натиском. І так виходить, що пишучи в темках вони піднімають їх наверх. Кароч так з ними треба

    А питання бану Старгунера таки добре показало, хто є хто. Купа притомного народу вимагає розбану, а бюторасня та кацапські боти підтримують самнітєльную pravdu  :shuffle:.

    Ну й приємно бачити на боці ефесбешників тих дописувачів, з якими раніше срався. Канадського тхора Ніка та Галубого Апельсина (пригадується, що кілька років тому Апельсин тут на СУПі обзивав мене ботом, ну тепер стало зрозуміло чому).
    Це вийшло як карма на СУПі
  • #123 від Outlander 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
  • #124 від термаміл 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують
  • #125 від WestNik 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

    Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

    І як же відреагують шановні фупчики ?
  • #126 від Аборигеныч 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

    Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

    І як же відреагують шановні фупчики ?

    Опять, будут взывать и умолять "Шановна Правда", отпустите наших. Я ж говорил, пока не попадут под мины- грады, так и будут на коленях ползать. Сегодня ночью, двое погибших, а кацапня на главной веселится!!!
  • #127 від WestNik 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

    Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

    І як же відреагують шановні фупчики ?

    Опять, будут взывать и умолять "Шановна Правда", отпустите наших. Я ж говорил, пока не попадут под мины- грады, так и будут на коленях ползать. Сегодня ночью, двое погибших, а кацапня на главной веселится!!!

    Так ШАНОВНА , курва, pravda

    Гідність не купиш, вона або є , або немає
  • #128 від Аборигеныч 29 Jul 2018


  • Так ШАНОВНА , курва, pravda

    Гідність не купиш, вона або є , або немає
    [/quote]

    Когда выезжал, в свое время из города(2014), который захватила кацапня, наблюдал очень интересные, с точки зрения врача-обывателя вещи-события-реплики и тд... Прошел все блокпосты, от ада до рая. Рай, я увидел в Харькове. Там гуляли, выпускники военного летного училища на жд вокзале. Бросали фуражки в небо, пили шампанское, целовали девушек и танцевали вальс у музыкального фонтана. А первый блокпост, после кацапни, был кое как оборудован, сбоку стоял броневик с пушкой, двое пацанов лет по 20-цать, один из них правда был капралом.. Это все, кто нас защищали в тот момент, от такого нашествия!!! Ничего выстояли! Уверен с фупом будет тоже самое.
    Притула тварь и мразь.
  • #129 від WestNik 29 Jul 2018


  • Так ШАНОВНА , курва, pravda

    Гідність не купиш, вона або є , або немає

    Когда выезжал, в свое время из города(2014), который захватила кацапня, наблюдал очень интересные, с точки зрения врача-обывателя вещи-события-реплики и тд... Прошел все блокпосты, от ада до рая. Рай, я увидел в Харькове. Там гуляли, выпускники военного летного училища на жд вокзале. Бросали фуражки в небо, пили шампанское, целовали девушек и танцевали вальс у музыкального фонтана. А первый блокпост, после кацапни, был кое как оборудован, сбоку стоял броневик с пушкой, двое пацанов лет по 20-цать, один из них правда был капралом.. Это все, кто нас защищали в тот момент, от такого нашествия!!! Ничего выстояли! Уверен с фупом будет тоже самое.
    Притула тварь и мразь.
    [/quote]

    УП- фсбшний ресурс

    Він зберігає у міжсезоння умовну нейтральність

    У гарячий період всі ці умовності відкидаються

    Те, що притомні люди там типу борються , а їх посилають на х*й, нічого не принесе

    Вони там як безкоштовна масовка для копання

    Якщо вони підуть, то кацапам доведеться хоча б платити за «порохоботів», щоб їх «пінати»

  • #130 від WestNik 29 Jul 2018
  • Забув передати привіт ботам- дегенератам, особливо аеліту !
  • #131 від Аборигеныч 29 Jul 2018
  • Забув передати привіт ботам- дегенератам, особливо аеліту !

    Угу.. дедушка с марса, как ты прекрасна.  :weep:
  • #132 від Слав 29 Jul 2018
  • Я пробував вияснити про фенікса ,
    Він починав з роти шторм
    Брав попасну і лесечанськ з його слів
    В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
    Фенікса вони не пам'ятають

    Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
    І думаю що аеліт бреше , ну то таке


    Ось що я знаю

    А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
    Але я вже не вникав в це

    Скоріше за все це реальний чоловік атошник
    Якого використовують в темну

    Я так думаю
  • #133 від WestNik 29 Jul 2018
  • Думаю, Слав правий

    За винятком «в темну»
  • #134 від WestNik 29 Jul 2018
  • І як , Слав, маєш план Б ?
  • #135 від ксeня 29 Jul 2018
  • Я пробував вияснити про фенікса ,
    Він починав з роти шторм
    Брав попасну і лесечанськ з його слів
    В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
    Фенікса вони не пам'ятають

    Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
    І думаю що аеліт бреше , ну то таке


    Ось що я знаю

    А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
    Але я вже не вникав в це

    Скоріше за все це реальний чоловік атошник
    Якого використовують в темну

    Я так думаю

    Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.
  • #136 від WestNik 29 Jul 2018
  • Я пробував вияснити про фенікса ,
    Він починав з роти шторм
    Брав попасну і лесечанськ з його слів
    В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
    Фенікса вони не пам'ятають

    Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
    І думаю що аеліт бреше , ну то таке


    Ось що я знаю

    А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
    Але я вже не вникав в це

    Скоріше за все це реальний чоловік атошник
    Якого використовують в темну

    Я так думаю

    Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.

    Для чого Вам це розслідування

    Факт, що на фупі МУСИВ з’явитись атошник-  мегазрадойоб

    Чи це фенікс, чи хтось інший не має значення

    На кацапському ресурсі він мусить бути

    І напевно кацапи так явно не палились і знайшли атошника
  • #137 від Geo 29 Jul 2018
  • Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.
  • #138 від Capitain Cubs 29 Jul 2018
  • Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


    Фінікс - то мілітарізована версія eact' а
  • #139 від Geo 29 Jul 2018
  • Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


    Фінікс - то мілітарізована версія eact' а

    Не знаю...Треба "за пивом" посидіти. Перше враження - молода людина, дуже гаряча. Таких молодих, гарячих хлопців реально можуть всякі покидьки використовувати в своїх цілях. Що і роблять.
  • #140 від Слав 29 Jul 2018
  • Вчорашня сьогоднішня акція показала хто є хто
    Юльки нездивували
    Декілька людей мене приємно врвзили
  • #141 від Yuras Yuras 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Євромайдан теж починався як черговий постояли~розійшлися.УП це бізнес і зараз нас там ганяють ,бо за це платять,потім зароблять і знову пустять.Бізнес~це і є її ахілесова п‘ята але потрібна стратегія і гроші і тоді черговий Євромайдан перетвориться в бойовище.Наш плюс і мінус~нас багато і різних,ми рухливіші,а УП ~монстр.Ми схожі на Україну УП ~на Росію.Зможемо сконцентруватись~відгриземо свій шматок але чисто форумом~програємо без варіантів.
  • #142 від ксeня 29 Jul 2018
  • Я пробував вияснити про фенікса ,
    Він починав з роти шторм
    Брав попасну і лесечанськ з його слів
    В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
    Фенікса вони не пам'ятають

    Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
    І думаю що аеліт бреше , ну то таке


    Ось що я знаю

    А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
    Але я вже не вникав в це

    Скоріше за все це реальний чоловік атошник
    Якого використовують в темну

    Я так думаю

    Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.

    Для чого Вам це розслідування

    Факт, що на фупі МУСИВ з’явитись атошник-  мегазрадойоб

    Чи це фенікс, чи хтось інший не має значення

    На кацапському ресурсі він мусить бути

    І напевно кацапи так явно не палились і знайшли атошника

    Гео каже, що реальний- мене влаштовує. Значить реальний.
  • #143 від Yuras Yuras 29 Jul 2018
  • Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


    Фінікс - то мілітарізована версія eact' а

    Не знаю...Треба "за пивом" посидіти. Перше враження - молода людина, дуже гаряча. Таких молодих, гарячих хлопців реально можуть всякі покидьки використовувати в своїх цілях. Що і роблять.
    Коли людина почина змінюватися то це завжди приверта увагу,коли це відбувається на форумі де ти анонім,почина вперто працювати в одному напрямку,за єдиним методом і,я б сказав,за єдиним задумом,то виникають питання,і порівняння з аелітом,дідусем і рожком.
  • #144 від bоrderlander 29 Jul 2018
  • Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
    Здається ось за цей пост на СУПІ кАзльона забанила Аутлендера на упячці в темну. На довічно.
  • #145 від Слав 29 Jul 2018
  • забанила за пост тут?

    він там не писав?


    бо вона тре пости  хрен поймеш хто і за що


    кстаті незнаю за що мене забанила спочатку на пару днів  потім добавила

  • #146 від Capitain Cubs 29 Jul 2018
  • Я вже нічому не дивуюсь.
    Власне, удмуртівці часто зараз на СУП посилаються.
    Може і сама удмуртка тут буває :weep:
  • #147 від bоrderlander 29 Jul 2018
  • забанила за пост тут?

    він там не писав?
    Не можу перевірити, бо сам довічно забанений. Але Аутлендер там практично не писав вже давно, та й пише він зазвичай дуже чемно та врівноважено. Тому підозрюю, що бан він отримав за пости на СУпі.
    Проте треба дочекатись Аутлендера, може він щось зрозумів в своєму бані.
  • #148 від bоrderlander 29 Jul 2018
  • Я вже нічому не дивуюсь.
    Власне, удмуртівці часто зараз на СУП посилаються.
    Може і сама удмуртка тут буває :weep:
    Кабс, а ти ще не довічно забанений там? Бо ти тут набагато різкіше за Аута виражаєшся, якби казльона тебе почитала, то напевно б сказилася  :laugh:
  • #149 від Слав 29 Jul 2018
  • притула читає цю тему і банить

    мені вже до місяця накинула .
  • #150 від Слав 29 Jul 2018
  • кстаті Олена Юрівна раз ви мене тут читаєте

    то скажіть коли ви мені в фб писали що все будем вирішувати в рамках форуму то ви брехали чи що то було?


Сторінок:
Actions