Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 18 Sep 2015
  • Ну шо за херня? Сьогодні виступав на фестивалі.Грають справжні маестро, співають генії, виступають найкращі українські виконавці. Не хочеться назад до Києва їхати.

    Ну і вирішив нарешті за день щось поїсти. А там вже намети розставили із кухнями. Коротше зайшов в крайній. Погодували смачно і недорого. А поки їв вирішили ,видно, клієнту зробити приємно і ввімкнули музику (у них там колонка стоїть і якийсь магнітофон чи шо). І тут лунає якась галіма московська фуйня із словами "маасква-маасквічі" і "гаспада ахвіцери", "мая масковская падружка","сяду в кабріалєт" і решта блювотиння. Блядь. На українському етнофестивалі, під час війни з кацапами....

    Тут все життя кладеш на те щоб по крупинках зібрати українське, яке ще залишилося, пишеш пісні, знімаєш фільми і мультики, запрошуєш виконавців світового рівня, не спиш ночами над текстами і шукаєш слово, створюєш найкращий у світі етнофестиваль, а приходить бидло і вмикає тобі "гаспада ахвіцери" голосом старої московської бляді.  :lol: :lol: :lol: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

    Коротше покликав їхнього хазяїна, а він кліпає очицями і не розуміє чого від нього хочуть - музон же грає кльовий. У них в Залупинцях це самий писк моди. Для них це норма. Його сусід воює на Сході, а воно крутить "гаспада ахвіцери" і пісяється від того. Нема слів.

    Про настрій я вже не кажу.

    В результаті скандал, музику таки вимкнули, столи перевертати не довелося.

    Та столами тут не обійдешся.Тут мізки перевертати треба.

    Адже ця зараза метастазами проникла в саме серце народу. Хер знає як її викорчовувати.

    Як можна виховати українських патріотів, коли вони з дитинства слухають про кацапських гаспод, ахвіцерав, владімірскій централ, дивляться фільми і серіали про московських мєнтів, спецназівців і бандитів і радісно підспівують і підгавкують?

    Ви ще дивуєтеся що так легко кацапи захопили Донецьк? Я не здивуюся, якщо вони так же легко захоплять і ті Залупинці.


    Сука, знати хто за це відповідає - пристрелив би.

    Поки що можемо- то проводимо такі фести,пробуємо лікувати мізки без хірургії .

    Шкода що раз на рік вдається. (с) Сашко Лірник
    https://site.ua/lirnyksashko/304-nu-sho-za-hernya-nu-ne--je-j-tvoyu-mat/
  • #2 від Sebastian Brant 18 Sep 2015
  • Прикольно, але сизифова праця
    Цих дебілів вже ніщо не переробить, крім фізичної загибелі росії
  • #3 від roma 18 Sep 2015
  • Ну шо за херня?

     Действительно. Ехал бы к детям в Израиль, патриот.
  • #4 від Sebastian Brant 18 Sep 2015
  • Ну шо за херня?

     Действительно. Ехал бы к детям в Израиль, патриот.

    Хто Ви такий, щоб давати людям такі поради? З порушенням їх прав на свободу проживанням там, де вони хочуть і де є простір для їхнього творчого вираження
    Лірник- професіонал українського слова, йому краще бути в Україні
    А от що Ви за птах- це питання як мутне, так і нецікаве. Якийсь анонім, що пише гидоту про Україну 
  • #5 від Feral Cat 18 Sep 2015
  • Ну шо за херня?

     Действительно. Ехал бы к детям в Израиль, патриот.

    Хто Ви такий, щоб давати людям такі поради? З порушенням їх прав на свободу проживанням там, де вони хочуть і де є простір для їхнього творчого вираження
    Лірник- професіонал українського слова, йому краще бути в Україні
    А от що Ви за птах- це питання як мутне, так і нецікаве. Якийсь анонім, що пише гидоту про Україну

    У нас тут Адам Жоржович давно розкусив цього “дядю Владіміра“.  :gigi: :gigi: :gigi:
  • #6 від Адам Жоржович 18 Sep 2015
  • Ну шо за херня?

     Действительно. Ехал бы к детям в Израиль, патриот.

    Хто Ви такий, щоб давати людям такі поради?

    гома - відома кацапська табуретка, ось хто це такий.  :fans:
  • #7 від BlackCat 18 Sep 2015
  • Річ в тім, що народ любить оту попсу/шансон/блатняк. Оскільки української музики в цьому стилі мало або взагалі нема, автоматично в хід йде російська.
    Потрібно людей привчати до нормальної музики, а оте гімно всіляко не допускати в ефір.
  • #8 від roma 19 Sep 2015

  • Хто Ви такий, щоб давати людям такі поради? З порушенням їх прав на свободу проживанням там, де вони хочуть і де є простір для їхнього творчого вираження
    Лірник- професіонал українського слова, йому краще бути в Україні
    А от що Ви за птах- це питання як мутне, так і нецікаве. Якийсь анонім, що пише гидоту про Україну
      Пусть деньги зарабатывает , где ему удобнее , а "учить жить" пусть попробует на своей ( как я понимаю, раз там его дети) исторической родине. Мои там точно жить не будут.
  • #9 від Feral Cat 19 Sep 2015

  • Хто Ви такий, щоб давати людям такі поради? З порушенням їх прав на свободу проживанням там, де вони хочуть і де є простір для їхнього творчого вираження
    Лірник- професіонал українського слова, йому краще бути в Україні
    А от що Ви за птах- це питання як мутне, так і нецікаве. Якийсь анонім, що пише гидоту про Україну
      Пусть деньги зарабатывает , где ему удобнее , а "учить жить" пусть попробует на своей ( как я понимаю, раз там его дети) исторической родине. Мои там точно жить не будут.

    Роміни дєті  :smilie5: :smilie5: :smilie5::

  • #10 від bugaga 19 Sep 2015
  • Ну шо за херня?

     Действительно. Ехал бы к детям в Израиль, патриот.

    Да хоч в Папуа - Новій Гвінеї.
    От цікаво ну живуть діти в Ізраїлі  і  що?
    Українці не кричать про те, що навколо всі вороги.
    От Кобздон волав про гнилий захід, а поїхав до Італію лікуватися.
    Оце вже зашкар.
  • #11 від roma 19 Sep 2015

  • Да хоч в Папуа - Новій Гвінеї.
    От цікаво ну живуть діти в Ізраїлі  і  що?
    Українці не кричать про те, що навколо всі вороги.
    От Кобздон волав про гнилий захід, а поїхав до Італію лікуватися.
    Оце вже зашкар.
       :laugh:

     А детешек в Израиль отправить , а " в этой стране" призывать мочить "донецких", это украинский патриот?  :laugh:

     Фу бля, простите за ватность. :smiley23:
  • #12 від Sebastian Brant 19 Sep 2015

  • Да хоч в Папуа - Новій Гвінеї.
    От цікаво ну живуть діти в Ізраїлі  і  що?
    Українці не кричать про те, що навколо всі вороги.
    От Кобздон волав про гнилий захід, а поїхав до Італію лікуватися.
    Оце вже зашкар.
       :laugh:

     А детешек в Израиль отправить , а " в этой стране" призывать мочить "донецких", это украинский патриот?  :laugh:
    Лише "донецьких" ? Наскільки я розумію, мова йшла про ворогів Україні взагалі, а не лише донецьких ворогів Україні. Бо в самому Донецьку та Донбасі живуть не лише вороги, а також багато патріотів України та нейтралів.

    Вам, як ворогу України, просто вигідно це перекручувати, але Вам ніколи не зрозуміти, наскільки тупо виглядають такі недолугі спроби

    П.С. До речі, дуже дивно, що Ви забороняєте Лірнику мати свою думку, як громадянину України, через те, куди поїхали його діти. До такого могли додуматись лише кацапи-ватники. Хіба українські патріоти мусять бути таким ж нацистами, як ви, кацапи? Хіба ми мусимо бути проти свободи лише через те, щоб вам, кацапам, було зручніше? Західний світ для нас є таким же своїм, як і Україна- все це давні греки називали Ойкуменою
  • #13 від bugaga 19 Sep 2015
  • Цитувати
    " в этой стране"

    так називають  росіяни Росію - " в этой стране", я не чув в інших країнах такий вираз
  • #14 від Адам Жоржович 19 Sep 2015
  • Цитувати
    " в этой стране"

    так називають  росіяни " в этой стране", я не чув в інших країнах такий вираз

    дик, по гомі і шапка  :russian:
  • #15 від roma 19 Sep 2015
  • Цитувати
    " в этой стране"

    так називають  росіяни Росію - " в этой стране", я не чув в інших країнах такий вираз

     Правильно, "россияне" типа Маши Гайдар и Бори Немцова и пр. Не вижу противоречия, их за говно считают (там) . Удивительно, почему 
     " такое же" , якобы патриоты , пытаются прямо цитировать.  :laugh:
  • #16 від Lina 19 Sep 2015
  • Чуєш, Рома, заглохни, краще назавжди. Не розумію, чому ми тут терпимо оце неподобство у вигляді якогось наглючого молокососа.
    А щоб тобі було зрозуміліше - не можуть люди, які живуть в воюючій країні та боронять її, миритися з іншими, якій говорять - моя хата з краю, я у ворога гроші заробляю.
  • #17 від rZ0 19 Sep 2015
  • Чуєш, Рома, заглохни, краще назавжди. Не розумію, чому ми тут терпимо оце неподобство у вигляді якогось наглючого молокососа.
    може тому що ми так звані "терпили" ?
    А щоб тобі було зрозуміліше - не можуть люди, які живуть в воюючій країні та боронять її, миритися з іншими, якій говорять - моя хата з краю, я у ворога гроші заробляю.
    А власне чому не можуть? З корупціонерами змирилися ж
  • #18 від RG 19 Sep 2015
  • Чуєш, Рома, заглохни, краще назавжди. Не розумію, чому ми тут терпимо оце неподобство у вигляді якогось наглючого молокососа.
    може тому що ми так звані "терпили" ?
    А щоб тобі було зрозуміліше - не можуть люди, які живуть в воюючій країні та боронять її, миритися з іншими, якій говорять - моя хата з краю, я у ворога гроші заробляю.
    А власне чому не можуть? З корупціонерами змирилися ж

    О, мудачуківське гівно прикриває кацапа.
Сторінок:
Actions