Автор Тема: Славко идёт в Президенты. Заболел ''синдромом кухарки''?  (Прочитано 750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Лидер "Океана Эльзы" уже давно не скрывает своих политических амбиций и уверяет: серьезная команда, которой можно воплощать в жизнь самые смелые планы, у него уже есть.

Святослав Вакарчук в комментариях украинским журналистам рассказал о том, собирается ли последовать примеру "коллеги по цеху" Владимира Зеленского и поучаствовать в президентской гонке – 2019. Он однозначно подтвердил свое участие, передает liga.net.

При этом, совсем не обязательно избиратели увидят фамилию Вакарчука в бюллетене. Артист уточняет: еще не решил в какой роли окажется на выборах – "на разогреве или хедлайнером".

"Это будет сравнимо с открыванием шампанского: шумно и неожиданно", - заявил журналистам политик, знакомый со Святославом Вакарчуком. И хотя до официального старта президентской гонки осталось немного времени, лидер "Океана Эльзы" продолжает держать паузу.

Вакарчук уже сообщил, что у него есть команда, а на выборы пойти "несложно".

https://www.dialog.ua/ukraine/163175_1540415778?fbclid=IwAR0bGGCBEDVjLNP1kom6FmzOnVfKnCS0nW6qetkKC-2XZKLX8WSh4tW6FWQ

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
У мене до нього (Славка-Борцуна) одне-єдине питання....

Якого
Буя
Він
Здриснув
З
Ради?

Все.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Правда, источник информации газета Сони  Кошкиной.
Известной гадалки.
 :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Та хай іде.
Порахуємо, скільки його папашик на посаді міністра освіти відкатів з підручників зняв :weep:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та хай іде.
Порахуємо, скільки його папашик на посаді міністра освіти відкатів з підручників зняв :weep:

Мене лякає, скільки ти всього знаєш
:)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902


А що? Якщо до волохатого та м'язистого торсу Ва приліпити обличчя Зелин та покрити зверху волоссям знову Ва- може, й сексапільненько вийде... Я ж не знаю, не тієї орієнта ...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ва... не пройде, Зелiн... може пройти.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46518
  • Never give in!
Русскій мір light.   :smilie9:

Шкода кілька сот тисяч нормальних людей, що все ще живуть там.  :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Русскій мір light.   :smilie9:
Шкода кілька сот тисяч нормальних людей, що все ще живуть там.  :smilie2: :smilie2:
Це iх вибiр.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В Харковi вiдмовили кандидату в Прези - В Вакарчуку... в арендi примiщення Юрид. Академii iм Ярослава Мудрого.
Можливо, майбутнiм копам й адвокатам... просто не цiкаво, що такого нового буде нести цей пан-товариш...
https://censor.net.ua/video_news/3093278/yurakademiya_harkova_otkazala_vakarchuku_vo_vstreche_so_studentami_eto_napomnilo_sovetskie_vremena_takoe
На мою думку, Харкiв... все ж таки мав дати слово В. Вакарчуку, бо вiн може... образитися на колишню столицю УССР та не приiхати з новими концертами.
Харкiв буде в траурi, студенти-адвркати будуть на колiнах просити ректорат пустити Славка виступити, але ректорат буде впертий та й  вiдмовить кандидату на посаду Преза.
 :smilie7:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ото вже Зеленка вiджав - У мене еврейська кров, тому я говорю по-русски...
То кажи вже на iврiтi...
А який сором... прийти в ефiр в такому "костюме".
Зажрався,  Зеленка, пора його до Хуйла в гостi вiдроавити - нехай там вещает на русском языке...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, з якого часу це відео, але впевнений, що цей підар і зараз так думає  :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, з якого часу це відео, але впевнений, що цей підар і зараз так думає  :moskali:
Взагалi-то Зеленка... не йде в Прези - все це його понти та розигриш для Веч. Кварталу.
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Єврєйская гаваріт парускі.
Це новий жарт зільонки? :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Єврєйская гаваріт парускі.
Це новий жарт зільонки? :weep:
Перекладачiв з iврiту на Укр. мову на Плюсах немае, тому воно мовить на русском языке.
 :smilie7: