Автор Тема: Славко  (Прочитано 907 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Славко
« : Липня 11, 2019, 10:48:09 10:48 »
Складається враження, що СлавкО має просте завдання- набрати 4,9 %

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #1 : Липня 11, 2019, 01:22:42 13:22 »
Складається враження, що СлавкО має просте завдання- набрати 4,9 %
Останнi опитування вперто штовхать Славка... на вулицю - якщо за % юлькiв ще можна посперечатися, то Голос -  :smiley23: - навiть ролики у нього огиднi - Хто на рекламi економить - той в нову Раду не проходить.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #2 : Липня 11, 2019, 03:33:01 15:33 »
Останнi опитування вперто штовхать Славка... на вулицю - якщо за % юлькiв ще можна посперечатися, то Голос -  :smiley23: - навiть ролики у нього огиднi - Хто на рекламi економить - той в нову Раду не проходить.

тут хіба можна було б дискутувати- чи це пройоб СлавкА, чи його свідома робота

як на мене, він свідомо понижає рейтинг до "непрохідного"

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Славко
« Reply #3 : Липня 11, 2019, 04:02:58 16:02 »
тут хіба можна було б дискутувати- чи це пройоб СлавкА, чи його свідома робота

як на мене, він свідомо понижає рейтинг до "непрохідного"
Не переоцінюйте Сявіка, в тому Голосі він далеко не режисер. Що йому спонсори накажуть - те він і робить.
А спонсори йому явно наказали з Вазєліном не сваритись, його електорат до себе не перетягувати, зосередитись виключно на критиці "старих політиків", тобто Порошенка. Ось це Сявік слухняно й робить, креативу ніякого, тому рейтинг і падає.
Тобто Сявік не проти того, щоб завести до ВР чергову партію квартирооптимістів-зєбілів під своїм прапором. Якщо вдасться. А не вдасться - теж не біда, головне своє завдання Сявік виконав - відкусив в ЄС великий шмат виборців.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8224
Re: Славко
« Reply #4 : Липня 11, 2019, 06:16:24 18:16 »
Славко тупо відбирає голоса у Порошенка, мабуть це така ідея його хазяїна Пінчука.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #5 : Липня 11, 2019, 08:54:00 20:54 »
Славко тупо відбирає голоса у Порошенка, мабуть це така ідея його хазяїна Пінчука.

Не просто відбирає, як на мене, а спускає в унітаз

Бо фракція СлавкА все одно не могла б лягати однозначно під хуйла

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #6 : Липня 11, 2019, 08:56:35 20:56 »
Не переоцінюйте Сявіка, в тому Голосі він далеко не режисер. Що йому спонсори накажуть - те він і робить.
А спонсори йому явно наказали з Вазєліном не сваритись, його електорат до себе не перетягувати, зосередитись виключно на критиці "старих політиків", тобто Порошенка. Ось це Сявік слухняно й робить, креативу ніякого, тому рейтинг і падає.
Тобто Сявік не проти того, щоб завести до ВР чергову партію квартирооптимістів-зєбілів під своїм прапором. Якщо вдасться. А не вдасться - теж не біда, головне своє завдання Сявік виконав - відкусив в ЄС великий шмат виборців.

Власне, що спонсори Славка хочуть тупо помножити патріотичні голоси практично на 0

І Славко , як на мене, повністю в темі

В «ручному» режимі заводить рейтинг під 5%

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8224
Re: Славко
« Reply #7 : Липня 11, 2019, 09:32:45 21:32 »
Якщо Славко не проходить, то він тупо вб"є патріотичні голоси, які б пішли Петру..

Якщо забирає голоси, то нехай проходить, в іншому випадку, він зменшить патіотичниі голоси в ВР в два рази...
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Славко
« Reply #8 : Липня 11, 2019, 09:41:19 21:41 »
Якщо Славко не проходить, то він тупо вб"є патріотичні голоси, які б пішли Петру..

Якщо забирає голоси, то нехай проходить, в іншому випадку, він зменшить патіотичниі голоси в ВР в два рази...
І нафіга він зі своїми квартирооптисістами потрібен?
Як на мене, панове, ви далі продовжуєте наступати на старі граблі. Які полягають в тезі, що раз україномовний, значить патріот і наш союзник. Але це вже тисячі разів було спростовано практикою.  Сволота, Ніцой, Самонеміч хоча й україномовні, але шестерять на ФСБ і є ворогами України.
Хоча це звичайно не доказ, сявік може кращий за Ніцой та Тягнибакса  :laugh:.
На це я відповім, що може й кращий, але в його політичній програмі цього не видно. Тобто крім україномовності ЖОДНИХ інших доказів патріотизму Сявіка нема.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #9 : Липня 11, 2019, 10:09:49 22:09 »
Тобто крім україномовності ЖОДНИХ інших доказів патріотизму Сявіка нема.
:smiley24:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Славко
« Reply #10 : Липня 11, 2019, 10:29:16 22:29 »
Славику просто нельзя было говорить, он слишком заумный. Да ещё и нудноватый. Надо было петь и молчать

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #11 : Липня 11, 2019, 10:33:31 22:33 »
Славику просто нельзя было говорить, он слишком заумный.
Да ещё и нудноватый.
Надо было петь и молчать
:smiley24:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8224
Re: Славко
« Reply #12 : Липня 11, 2019, 10:45:01 22:45 »
:smiley24:

чогось заумним його назвати неможна, бо він тупий
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #13 : Липня 11, 2019, 10:47:59 22:47 »
чогось заумним його назвати неможна, бо він тупий
Типовий лабух, який з'явився на хвилi першого Майдану та вирiшив, що за ним пiде народ...
Нема в нього харiзми, проблеми з рiторiкою, логiкою, взагалi... якийсь мутний...
Славко НЕ лiдер, тому й % проходу Голосу... на межi - пройде / не пройде...
 :)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #14 : Липня 11, 2019, 11:05:17 23:05 »
Якщо Славко не проходить, то він тупо вб"є патріотичні голоси, які б пішли Петру..

Якщо забирає голоси, то нехай проходить, в іншому випадку, він зменшить патіотичниі голоси в ВР в два рази...

як на мене, Славко тупо зливає рейтинг під 5%

і патріотичні голоси в ВР він , тобто його спонсори, і не планували заводити

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #15 : Липня 11, 2019, 11:06:30 23:06 »
як на мене, Славко тупо зливає рейтинг під 5%
і патріотичні голоси в ВР він , тобто його спонсори, і не планували заводити
:smiley24: Можливо, Зебри його купили...

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #16 : Липня 11, 2019, 11:07:34 23:07 »
І нафіга він зі своїми квартирооптисістами потрібен?
Як на мене, панове, ви далі продовжуєте наступати на старі граблі. Які полягають в тезі, що раз україномовний, значить патріот і наш союзник. Але це вже тисячі разів було спростовано практикою.  Сволота, Ніцой, Самонеміч хоча й україномовні, але шестерять на ФСБ і є ворогами України.
Хоча це звичайно не доказ, сявік може кращий за Ніцой та Тягнибакса  :laugh:.
На це я відповім, що може й кращий, але в його політичній програмі цього не видно. Тобто крім україномовності ЖОДНИХ інших доказів патріотизму Сявіка нема.

зрозуміло, що патріотичні голоси кацапи будуть дробити і розривати

і СлавкО тут грає одну з основних ролей

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #17 : Липня 11, 2019, 11:09:54 23:09 »
Славику просто нельзя было говорить, он слишком заумный. Да ещё и нудноватый. Надо было петь и молчать

так власне, що спонсори його рейтинг мовчанням і не планували накачувати, як це було з зелупою

він і говорить, як на мене, тоді, коли рейтинг треба "відкорегувати"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
Re: Славко
« Reply #18 : Липня 11, 2019, 11:20:00 23:20 »
Те, що він пиздить - якась галіма сумбурна  херня  :fp2

Причому вона не сприйметься ні дебілами, типу зєлєпукінських, ні тим більше  тими, хто хоч трохи думає головою   :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Славко
« Reply #19 : Липня 12, 2019, 02:15:05 02:15 »
як на мене, Славко тупо зливає рейтинг під 5%

і патріотичні голоси в ВР він , тобто його спонсори, і не планували заводити
у мене скромне питання-що то за патріоти,що зливають СВОЇ голоси? Адже якщо ти патріот то ЦЕ є важливе а не розбіжності в деяких пунктах тої чи іншої "нашої" партії і такий час.
 так злили і  УНР  і ЗУНР і директорію і потім самі злилися в яму,що викопали москалята. А до того і в "борні" між ліво і правобережними "гетьманами",мазепинцями і запоржцями і т.д .А після УНР були мельникіцвці і бандерівці,а потім ще і двійкарі,а під час війни і УПА боровця та УПА шухевича.І завжди свій гонор місцевого значення виявився важливішим ніж загальнонародний.
 До чого веду-поки ми не дійдемо в голові до думки-ділитися можна ТІЛЬКИ ПІСЛЯ перемоги а не до неї,доті будемо ковтати пилюку ЗА кимось.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46517
  • Never give in!
Re: Славко
« Reply #20 : Липня 12, 2019, 02:57:16 02:57 »
Ділитися не можна ані до перемоги, ані після неї.
А ворога треба знищувати, бо інакше він знищить вас.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Славко
« Reply #21 : Липня 12, 2019, 09:16:39 09:16 »

 До чого веду-поки ми не дійдемо в голові до думки-ділитися можна ТІЛЬКИ ПІСЛЯ перемоги а не до неї,доті будемо ковтати пилюку ЗА кимось.
Ти це Сравцьові Вакарчуку та довбойопу Притулі розкажи. Бо вони зараз зі старими виключно політиками воюють, а з зеленими шмарклями збираються спільно нову Україну будувати. А ті об них ноги витирають  :lol:.
Ну заодно, щоб 2 рази не вставати, можеш те саме сволоті, ніцойчикам, йопаним правосєкам та національним курвам Білецького розказати  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #22 : Липня 12, 2019, 10:34:24 10:34 »
Те, що він пиздить - якась галіма сумбурна  херня  :fp2

Причому вона не сприйметься ні дебілами, типу зєлєпукінських, ні тим більше  тими, хто хоч трохи думає головою   :smilie7:

саме так

і повірити, що СлавкО і його команда настільки тупі, що цього не розуміють, дуже важко

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #23 : Липня 12, 2019, 10:37:09 10:37 »
у мене скромне питання-що то за патріоти,що зливають СВОЇ голоси? Адже якщо ти патріот то ЦЕ є важливе а не розбіжності в деяких пунктах тої чи іншої "нашої" партії і такий час.
 так злили і  УНР  і ЗУНР і директорію і потім самі злилися в яму,що викопали москалята. А до того і в "борні" між ліво і правобережними "гетьманами",мазепинцями і запоржцями і т.д .А після УНР були мельникіцвці і бандерівці,а потім ще і двійкарі,а під час війни і УПА боровця та УПА шухевича.І завжди свій гонор місцевого значення виявився важливішим ніж загальнонародний.
 До чого веду-поки ми не дійдемо в голові до думки-ділитися можна ТІЛЬКИ ПІСЛЯ перемоги а не до неї,доті будемо ковтати пилюку ЗА кимось.

ось є такі - НЕДАЛЕКІ патріоти

саме вони "мігрують" кожні наступні вибори між розумним і тупим вибором

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #24 : Липня 12, 2019, 10:55:21 10:55 »
Ділитися не можна ані до перемоги, ані після неї.
А ворога треба знищувати, бо інакше він знищить вас.

просто "ворог" в цій ситуації наші співгромадяни- недалекі патріоти

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Славко
« Reply #25 : Липня 12, 2019, 10:55:58 10:55 »
Ти це Сравцьові Вакарчуку та довбойопу Притулі розкажи. Бо вони зараз зі старими виключно політиками воюють, а з зеленими шмарклями збираються спільно нову Україну будувати. А ті об них ноги витирають  :lol:.
Ну заодно, щоб 2 рази не вставати, можеш те саме сволоті, ніцойчикам, йопаним правосєкам та національним курвам Білецького розказати  :gigi:

 :smiley24: