Автор Тема: Буржуазний націоналізм  (Прочитано 714 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Буржуазний націоналізм
« : Жовтня 14, 2014, 08:39:17 20:39 »
Помітив, що саме така ідеологія мені імпонує. Причому саме буржуазний - бо комуністів в вишиванках типу Свободи терпіть не можу, хоч і голосував за них з ситуативних міркувань. А хто з вас до якої ідеології схильний?  :smilie8:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #1 : Жовтня 14, 2014, 08:41:51 20:41 »
Виступаю за міцний та непорушний союз буржуїв та куркулів!  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #2 : Жовтня 14, 2014, 08:46:53 20:46 »
 :smiley15:

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #3 : Жовтня 14, 2014, 08:55:30 20:55 »
От же ситуація... з одного боку потомок куркулів, з іншого - ще гірше, поміщиків.  І при всьому цьому - найманий працівник, хоча й недешевий. :laugh:
Підтримую.  :smiley15:
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #4 : Жовтня 14, 2014, 09:03:14 21:03 »
От же ситуація... з одного боку потомок куркулів, з іншого - ще гірше, поміщиків.  І при всьому цьому - найманий працівник, хоча й недешевий. :laugh:
Підтримую.  :smiley15:

Мені просто прийшлося побувати в шкірі як найманого працівника, так і підприємця. Мрію знову стати найманим працівником, нехай у когось іншого голова болить...  :shuffle:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #5 : Жовтня 14, 2014, 09:05:00 21:05 »
Любой национализм имеет смысл тогда, когда есть угроза нации. Но в долгосрочном понимании, аж эта угроза изчезнет(конечно если). Любой национализм превращается в шовинизм и это уже не ценность. Я бы предложил называть это РАДИКАЛЬНЫЙ ПАТРИОТИЗМ. Это без не желаемого привкуса.  :rotate:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #6 : Жовтня 14, 2014, 09:07:34 21:07 »
Любой национализм имеет смысл тогда, когда есть угроза нации. Но в долгосрочном понимании, аж эта угроза изчезнет(конечно если). Любой национализм превращается в шовинизм и это уже не ценность. Я бы предложил называть это РАДИКАЛЬНЫЙ ПАТРИОТИЗМ. Это без не желаемого привкуса.  :rotate:

Націоналізм мається на увазі в американському розумінні - державний, а не етнічний.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #7 : Жовтня 14, 2014, 09:11:55 21:11 »
Націоналізм мається на увазі в американському розумінні - державний, а не етнічний.

 А американський націоналізм і є етнічним , просто етнос досить нестандартний , от і все .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #8 : Жовтня 14, 2014, 09:14:40 21:14 »
За економічну свободу аш до анархії. Тоді з одного боку у буржуїв не буде преференцій від держави (що створює олігархів), з іншого найлегше буде стати буржуєм.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #9 : Жовтня 14, 2014, 09:21:44 21:21 »
Любой национализм имеет смысл тогда, когда есть угроза нации. Но в долгосрочном понимании, аж эта угроза изчезнет(конечно если). Любой национализм превращается в шовинизм и это уже не ценность. Я бы предложил называть это РАДИКАЛЬНЫЙ ПАТРИОТИЗМ. Это без не желаемого привкуса.  :rotate:
Націоналізм, як і будь-яку людину варто розглядати через призму піраміди Маслоу.
Загроза нації - то найнижча ступінь означеної піраміди.
Цю ступінь слід звичайно пройти, але далі йти до найвищої ступені - до самореалізації.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #10 : Жовтня 14, 2014, 09:37:18 21:37 »
Виступаю за міцний та непорушний союз буржуїв та куркулів!  :gigi:

 :smiley15: :smiley24:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #11 : Жовтня 14, 2014, 10:01:14 22:01 »
Любой национализм имеет смысл тогда, когда есть угроза нации. Но в долгосрочном понимании, аж эта угроза изчезнет(конечно если). Любой национализм превращается в шовинизм и это уже не ценность. Я бы предложил называть это РАДИКАЛЬНЫЙ ПАТРИОТИЗМ. Это без не желаемого привкуса.  :rotate:

Шановний, в сучасному світі відкритих кордонів та відкритих економік націоналізм набирає актуальності як ніколи. Загроза є завжди. Тільки у відкритому глобалізованому світі це називається конкуренція. Конкуренція економік, конкуренція культур, конкуренція податкових систем тощо. Конкурентний світ може породити радикалізм, але водночас він буде підтримувати попит на помірний націоналізм у суспільстві.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Буржуазний націоналізм
« Reply #12 : Жовтня 14, 2014, 10:20:25 22:20 »
Помітив, що саме така ідеологія мені імпонує. Причому саме буржуазний - бо комуністів в вишиванках типу Свободи терпіть не можу, хоч і голосував за них з ситуативних міркувань. А хто з вас до якої ідеології схильний?  :smilie8:
Ви здивуєтесь, але в умовах відкритих економік буржуазні нацоналісти набувають дуже таких соціалістичних ознак.
Візьмемо простий приклад. Якщо в Україні все більш-меньш буде вдало складатись та Україна продовжить динамічний рух до європейського суспільства відкритих економік з їх відкритими кордонами, що забезпечують не лише відкритий рух товарів, але й робочої сили, то перед Україною постане дуже серйозний виклик. Який? А такий, що Україну очікує вал еміграції. Країну полишить безліч громадян, переважно гарно освічених, молодих, здорових, активних, трудоздатних, працьовитих. Тобто тих хто має робити тут на підприємствах, заробляти хозяівам підприємств та платити державі податки. Так, всі не виїдуть. Залишиться безліч людей, переважно зрілого віку, або дуже ще малого, пенсіонерів, хворих, пасивних, а ще патологічних ледарів, інколи тупуватих тощо. Словом, всі ті, кого держава має утримувати за рахунок тих, хто як на зло виїхав. (Так, інколи траплятимуться патріотичні вийнятки, але то вийнятки).
Так от, перед націоналістами-буржуями - керівниками компаній стоятиме задача, як забезпечити робочу силу. А перед каціоналістами-буржуями - держпосадовцями - забезпечити податки та внески у соц фонди включно з пенсійним.
І тут починається найцікавіше. Є 2 варіанта: або завезти дешевих равшанів-джамшутів, але тоді націоналісти перестають бути націоналістами і перетворюються на просто буржуїв (та ще й глобалістів); або заохочувати робочу силу залишатись вдома, а це як відомо можна досягти достатньо соціалістичними методами (в першу чергу підняття зарплатні та програми забезпечення житлом). Але тоді ж то вже не чисті буржуї.
ДЕсь так
« Останнє редагування: Жовтня 14, 2014, 10:24:34 22:24 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава