Сторінок:
Actions
  • #181 від Uki 26 Feb 2021
  • Так само, як подвиги демократів влітку - riot.

    Для заколоту з метою захоплення влади потрібний план, засоби і така дрібничка, як реальна можливість її захоплення. Все що ми побачили (а відео на propublica.com - дохуя і трохи більше) -  це купка якихось єбланів, у котрі прорвалися до Капітолію і, як та собака, котра нарешті наздогнала автомобіль, не знали хулі далі з ним робити. Один посидів у кріслі Пєлосі, другий - котрий рогатий - зайшов до сенатської зали і коли коп, котрий там був, попередив, що це, мовляв, сакральне місце, мляво відповів що він в курсі і гадити не збирається - так подивиться і піде собі.  :shuffle: Ахуєнний заколот, бєспєзди. Ультраправі, "поведені на зброї"  заколотники, зайшли до Капітолію без жодної гвинтівки "захоплювати владу", потопталися по калідорам - і вийшли нахуй.  Саме так захоплюють владу, ога. :Tyapnycia:

    Чи в США влада автоматично переходить до того, хто поклав сраку у крісло спікера, як той єблан з Арканзасу?  :bpk: І якщо навіть хтось візьме у полон віце-президента, невже 300-міліонна країна з найсильнішою армією в світі "тутжє" здасться і визнає того своїм новим "царем"?  :Sho_za:  Воплі політичних шлюх і журнолоти - це святе, звичайно, але свою голову треба все-таки інколи вмикати.  :smilie8:

    Якби їм вдалось захопити конгресменів та віцепрезидента - все б розвивалось зовсім по іншому..... А у них всі можливості були для цього......
  • #182 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • Ну так от і виясняємо поступово...... не знаю чо тебе так штирить від цього......
    бо ти пропогандуєш що у країні є проблєма з системним фашизмом.
  • #183 від Uki 26 Feb 2021
  • бо ти пропогандуєш що у країні є проблєма з системним фашизмом.

    Тільки не треба своїх тарганів на мене вішати? Де я казав про системний фашизм? Я лише навів нові цікаві факти про досить відому заколотницю.....
    Нє ну звичайно можна запхнути голову в пісок і робити вигляд шо цього всього не існує.....
  • #184 від Uki 26 Feb 2021
  • бо ти пропогандуєш що у країні є проблєма з системним фашизмом.

    Алі, це все одно якби я тебе звинуватив у пропаганді фашизму на твої постинги про учасників погромів...... Якби я це зробив - ти б мене в антифа записав би.......
    Так що це ти радикалізуєся, а не я.......
  • #185 від Ali(UA) 26 Feb 2021
  • Тільки не треба своїх тарганів на мене вішати? Де я казав про системний фашизм? Я лише навів нові цікаві факти про досить відому заколотницю.....
    Нє ну звичайно можна запхнути голову в пісок і робити вигляд шо цього всього не існує.....
    ну ти намагаєся якісь висновки з того робить і генералізацію підводиш

    "Ну так от і виясняємо поступово".

    взагалі то людей такої фігнею відволікають коли їх хочуть обкрасти податками чи іншим утисканням свобод. задурюють голови а потім хоп - і в тебе вже якусь свободу вкрали.
  • #186 від majesty 26 Feb 2021
  • чо то не понял инфу про респы штурмовали капитолий

    а что Пенс не респ и половина конгрессменов не респы?
  • #187 від majesty 26 Feb 2021
  • опять же плохо знаем историю
    наш ильич трампович был председателем правительства (типа през), но бильшисть в учредительном собрания была не у большевиков , а у достаточно умеренных

    ну и мптрос железняк он же кьюанон разогнал парламент и обьявил трампа императрицей :laugh:
  • #188 від Uki 06 Mar 2021
  • Арештували працівника трампівської адміністрації який брав безпосередню участь у спробі заколоту

    politico.com/news/2021/03/04/trump-appointee-arrested-for-capitol-riot-473825
  • #189 від Адам Жоржович 06 Mar 2021
  • Арештували працівника трампівської адміністрації який брав безпосередню участь у спробі заколоту

    politico.com/news/2021/03/04/trump-appointee-arrested-for-capitol-riot-473825

    Riot не перекладається як "заколот".  :al
  • #190 від Feral Cat 06 Mar 2021
  • Весь цей йбаний цирк для манюпасів лише з метою відволікти від пиздеця в економіці і на кордоні з Мексикою.

    Бензин - за два місяці зріс на 40%

    Хуйло у виграші.
    А овець годують заколотами.
  • #191 від Uki 06 Mar 2021
  • Весь цей йбаний цирк для манюпасів лише з метою відволікти від пиздеця в економіці і на кордоні з Мексикою.


    Хто відволікає? Я навіть гілку відкрив про автокатастрофу біля кордону з мексикою.......
    Вона непогано ілюструє шо там твориться......

    Стіна трампа не допомогла
  • #192 від Uki 06 Mar 2021
  • Riot не перекладається як "заколот".  :al

    Ну коли намагаються впіймати та лінчувати голову парламенту та віцепрезидента....... То на мою думку це спроба заколоту.....
  • #193 від Ali(UA) 06 Mar 2021
  • Весь цей йбаний цирк для манюпасів лише з метою відволікти від пиздеця в економіці і на кордоні з Мексикою.

    Бензин - за два місяці зріс на 40%

    Хуйло у виграші.
    А овець годують заколотами.
    ++++ :smiley24:
  • #194 від Ali(UA) 06 Mar 2021
  • Ну коли намагаються впіймати та лінчувати голову парламенту та віцепрезидента....... То на мою думку це спроба заколоту.....
    Jussie Smallet теж лінчувати хотіли свого часу. навіть петельку приготували...

    а реальність вона інша:

    цього чувака і десятки інших  було реально вбито під час расових повстань що роздмухувала команда старого підара бідона
  • #195 від majesty 06 Mar 2021
  • ++++ :smiley24:

    то есть додик оставил разруху в стране
    а тот же обама процветающую страну

    еще один аргумент быдлана гнать накуй
  • #196 від Ali(UA) 06 Mar 2021
  • то есть додик оставил разруху в стране
    а тот же обама процветающую страну

    еще один аргумент быдлана гнать накуй
    обама вам оставил парашку которая отожралась на нефтяных деньгах и отрезала крым и бамбас. подскажешь глубину дип консернов еврогеев и бабамы?
  • #197 від majesty 06 Mar 2021
  • обама вам оставил парашку которая отожралась на нефтяных деньгах и отрезала крым и бамбас. подскажешь глубину дип консернов еврогеев и бабамы?

    ой токо не писди что тебя интересует параша
    сколько слышу тебе это было до жопы
    все у тебя крутится вокруг педиков и налогов

    но еще ржачнее про додик борец с куйлом
  • #198 від Feral Cat 06 Mar 2021
  • Хто відволікає? Я навіть гілку відкрив про автокатастрофу біля кордону з мексикою.......
    Вона непогано ілюструє шо там твориться......

    Стіна трампа не допомогла


    Стіну тупо перестали добудовувати і контролювати  за розпорядженням нового керівника Білого Дому  (ніхто не знає хто ним насправді є).
  • #199 від Ali(UA) 06 Mar 2021
  • ой токо не писди что тебя интересует параша
    сколько слышу тебе это было до жопы
    все у тебя крутится вокруг педиков и налогов

    но еще ржачнее про додик борец с куйлом
    можно реально боротся с куйлом опуская нефть и лелая парашу слабой, а можно делать вид.
  • #200 від majesty 06 Mar 2021
  • можно реально боротся с куйлом опуская нефть и лелая парашу слабой, а можно делать вид.

    и когда это додик опустил цены?  можно динамику глянуть?
    или ты про падение цен во врем локдауна? :fp2
  • #201 від majesty 06 Mar 2021
  • Али жду график цен нефтей  за 8 лет :laugh:
  • #202 від ЮАР 06 Mar 2021
  • Али жду график цен нефтей  за 8 лет :laugh:

    Даремно чекаєш.
    Я все більше схиляюся до думки, що Алі теж на роботі.
  • #203 від Feral Cat 06 Mar 2021
  • Ось де справжній заколот...

    https://twitter.com/i/status/1368275065389932547
  • #204 від majesty 07 Mar 2021
  • Даремно чекаєш.
    Я все більше схиляюся до думки, що Алі теж на роботі.


    есть шикарное слово

    невиглас
  • #205 від Uki 07 Mar 2021

  • есть шикарное слово

    невиглас

    В українській багато гарних слів..... Не знаю чо ти так вперто продовжуєш псячу юзати.......
  • #206 від Feral Cat 07 Mar 2021

  • есть шикарное слово

    невиглас

    Невігласи в Україні і на форумах не володіють українською.
  • #207 від Ali(UA) 07 Mar 2021
  • Али жду график цен нефтей  за 8 лет :laugh:



    четко видно накачивание параши баблом и 2014 год атака на Украину.
  • #208 від Ali(UA) 07 Mar 2021
  • кстати 08 год видна атака на грузию. ждем очередного пика цен на нефть а потом мошшное вставание с кален.
  • #209 від majesty 07 Mar 2021
  • Невігласи в Україні і на форумах не володіють українською.

    ненавижу показху
    украинизация должна идти гармонично и плавно - это раз( конечно процес был сильно заторможен лет 20), очень важно именно тв и школы украинизировать на 100%
    мне вообще похрен на каком языке правильная информация это два
    кацпаский боты щас строго на укаринском шпарят это три
    не сичтаю кацапскую псячей  - это из серии неменцкий язык фашистов это чпетыре

  • #210 від Uki 07 Mar 2021
  • это из серии неменцкий язык фашистов

    а шо .... не так?
Сторінок:
Actions