Автор Тема: Запущена капитуляция  (Прочитано 19089 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #180 : Листопада 11, 2019, 02:16:48 14:16 »
Нова влада на 80% діє СВІДОМО і на 20% ідіоти. А не навпаки. Україна обрала свідому антиукраїнську владу ватників, малоросів і сєпарні. І обрала теж СВІДОМО.
Щодо "свідомо", то тут розумно розглянути на прикладі визначення прямого умислу в кримінальному праві:
 Прямим є умисел тоді, коли особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії чи бездіяльності), передбачала його суспільно-небезпечні наслідки і бажала їх настання
 Як на мене, зелень ніхріна не усвідомлює, ніхріна не передбачає, і ніхріна не бажає настання саме реальних
суспільно-небезпечних наслідків. Ці дебіли у загалі, живуть у своєму ірреальному світі саме на 80%, а 20% складає реальний побут, робота, ще щось, де всунуті ножиці до розетки чи посилання на куй гопника несуть миттєвий і болісний урок. Характерними тут є мантри: "просто перестати стріляти", олігархи обкрадають манюпаса, сподівання на сісілізм у відсталій державі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #181 : Листопада 11, 2019, 02:17:49 14:17 »
arrow

Розумієш...що моя мати....ВІДПРАВИЛА мене на Майдани і війну? Моя мати. Мене відправила. Персонально. Вона ВИРІШУВАЛА. І такі, як ВОНА...вирішували. І ВИРІШИЛИ.

Ось де "собака порилась" (с)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #182 : Листопада 11, 2019, 02:21:27 14:21 »
Їхня правляча каста - не варвари.
Про бидло не йдеться, воно ж нічого не вирішує.
Можна навести з історії Росії хоч якийсь проміжок часу, де вони являли собою не варварів? І бажано пояснення, як це диво сталося?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #183 : Листопада 11, 2019, 02:22:18 14:22 »
Щодо "свідомо", то тут розумно розглянути на прикладі визначення прямого умислу в кримінальному праві:
 Прямим є умисел тоді, коли особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії чи бездіяльності), передбачала його суспільно-небезпечні наслідки і бажала їх настання
 Як на мене, зелень ніхріна не усвідомлює, ніхріна не передбачає, і ніхріна не бажає настання саме реальних
суспільно-небезпечних наслідків. Ці дебіли у загалі, живуть у своєму ірреальному світі саме на 80%, а 20% складає реальний побут, робота, ще щось, де всунуті ножиці до розетки чи посилання на куй гопника несуть миттєвий і болісний урок. Характерними тут є мантри: "просто перестати стріляти", олігархи обкрадають манюпаса, сподівання на сісілізм у відсталій державі.

Мені це "сєпарня" впарювала....в Мар'їнці...Слово в слово. "Ми кансєрваторієв нє канчалі, а кто знал, што так будєт?...ми нє хотім войни, хотім, как Крим в россіюшкє, ми за мір і за Януковіча нє голосовалі, ето ви там в Кієве вумниє, а ми - простиє люді і хотім просто жить".

Но, сука, не забували корегувати вогонь мінометів по вечорах по нас.

 :laugh:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #184 : Листопада 11, 2019, 02:25:03 14:25 »
arrow

Розумієш...що моя мати....ВІДПРАВИЛА мене на Майдани і війну? Моя мати. Мене відправила. Персонально. Вона ВИРІШУВАЛА. І такі, як ВОНА...вирішували. І ВИРІШИЛИ.

Ось де "собака порилась" (с)

Шана їй. Але як до тебе донести, що не всі такі. Більшість - це дійсно тупі конформісти за комбінацією генетики та соціальної індоктринації. Ти чомусь очікуєш від них державницького мислення, яке є антитезою до їхнього існування.
Я не даремно пишу"біомаса". Це дійсно пластичний соціальний матеріал для індоктринаторів. Повна безпринципність, шлункоцентричність, боягузство - це потре пересічного Homo завжди і всюди.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Запущена капитуляция
« Reply #185 : Листопада 11, 2019, 02:25:41 14:25 »
І де це я написав? Можна цитату?
 Щодо "схибнувся", то це констатація факту, бо ви свою ненависть до них тулите до всього , що хоч якось і чимось їх нагадує. Я вам намагався приводити аргументи, натомість ви продукуєте емоції.
 Ще раз: де ваші аргументи?
Ти вже задовбав своєю брехнею, кацапику. Аргументів с темі про нацкорпус в тебе не було зовсім, то я там пробував тобі пояснити щось, наводячи факти про Білецького, Краснова та Коротких, на що отримав єдиний, хоча і вбивчий аргумент: "Ти схибнувся".
Ну й на тобі твою цитату, яка мене остаточно переконала, що ти - кацап:
Прийнявши мовний закон перед самими виборами? Якось недолуго. Його політтехнологи думали так само як і ви, а подібні думки родом з кацапських пропаганди: "Вайна на Дамбасе началась из-за ущемлення русскаго язика." Якби цей закон прийняли пару років назад, почали його активно пропагувати, то тоді можна щось про "перехватил" розмовляти, а так виглядало дешево і неоковирно, ще один доказ для якогось зелібоби, що треба голосувати проти Пороха.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #186 : Листопада 11, 2019, 02:28:14 14:28 »
Можна навести з історії Росії хоч якийсь проміжок часу, де вони являли собою не варварів? І бажано пояснення, як це диво сталося?

Я написав про правлячу верхівку, а ти навмисне притяг термін "Росія".
Чуваче, вже вктотре ловлю тебе на пересмикуваннях.

Принаймні з 18 століття верхівка Млсковії однозначно не варари.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #187 : Листопада 11, 2019, 02:30:31 14:30 »
Шана їй. Але як до тебе донести, що не всі такі. Більшість - це дійсно тупі конформісти за комбінацією генетики та соціальної індоктринації. Ти чомусь очікуєш від них державницького мислення, яке є антитезою до їхнього існування.
Я не даремно пишу"біомаса". Це дійсно пластичний соціальний матеріал для індоктринаторів. Повна безпринципність, шлункоцентричність, боягузство - це потре пересічного Homo завжди і всюди.

Ні. Вона голосувала за Януковича і за Зє. Вона персонально неодноразово свідомо обирала цей ПИ*ДЕЦЬ для України і для її сина.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #188 : Листопада 11, 2019, 02:32:04 14:32 »
Мені це "сєпарня" впарювала....в Мар'їнці...Слово в слово. "Ми кансєрваторієв нє канчалі, а кто знал, што так будєт?...ми нє хотім войни, хотім, как Крим в россіюшкє, ми за мір і за Януковіча нє голосовалі, ето ви там в Кієве вумниє, а ми - простиє люді і хотім просто жить".

Но, сука, не забували корегувати вогонь мінометів по вечорах по нас.

 :laugh:
А те, що може прилетіти до них, їх родичів, знайомих ці коректувальника якось не задумувались. Приклад Широкіно ( тих прикладів туєва купа різних, на різний смак, вік і досвід)мав би викликати якісь рефлексії але куй , от тому я й стверджую , що на 80% вони дебіли, бо крім кацапських і ригівських штампів інших думок в голові нема, не здатні на найпростіші логічні конструювання.
 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #189 : Листопада 11, 2019, 02:33:08 14:33 »
Ні. Вона голосувала за Януковича і за Зє. Вона персонально неодноразово свідомо обирала цей ПИ*ДЕЦЬ для України і для її сина.

Зрозумів. Кепська справа.
Ну ось тоді тобі дуже болючий приклад сталості свідомості.
І х.й шо ти зробиш.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #190 : Листопада 11, 2019, 02:38:51 14:38 »
Вона дивиться 112-й, "НьюзВан". Вона замовила чергову "тарєлку", заміть "поломавшейся"...щоб дивитись рос. канали. Вона обожнює Янука, Бойко, Шуфрича і Мєдвєдчука. Вона ненавидить Юща, Пороха і "Портнікових з В'ятровичами". Вона називає мене вбивцею і "жаль, что вас там градамі нє накрило". Вона дзвонить мені, коли в неї "прищік соскочіл", посідєть, пока "скорая нє прієдєт" подивитись на "прищік". Вона ще 100 разів мене відправлятиме на війну, коли буде обирати 100 разів чергового Портнова чи Вілкула в президенти.... і вбиватиме..вбиватиме..вбиватиме...І ВОНА ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄ. І ніколи не зрозуміє цього. Бо вона - совкова вата. "совєтскоє насєлєніє". МАНКУРТ.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #191 : Листопада 11, 2019, 02:41:00 14:41 »
Вона дивиться 112-й, "НьюзВан". Вона замовила чергову "тарєлку", заміть "поломавшейся"...щоб дивитись рос. канали. Вона обожнює Янука, Бойко, Шуфрича і Мєдвєдчука. Вона ненавидить Юща, Пороха і "Портнікових з В'ятровичами". Вона називає мене вбивцею і "жаль, что вас там градамі нє накрило". Вона дзвонить мені, коли в неї "прищік соскочіл", посідєть, пока "скорая нє прієдєт" подивитись на "прищік". Вона ще 100 разів мене відправлятиме на війну, коли буде обирати 100 разів чергового Портнова чи Вілкула в президенти.... і вбиватиме..вбиватиме..вбиватиме...І ВОНА ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄ. І ніколи не зрозуміє цього. Бо вона - совкова вата. "совєтскоє насєлєніє". МАНКУРТ.

Забуть про неї нах.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #192 : Листопада 11, 2019, 02:44:09 14:44 »
А те, що може прилетіти до них, їх родичів, знайомих ці коректувальника якось не задумувались. Приклад Широкіно ( тих прикладів туєва купа різних, на різний смак, вік і досвід)мав би викликати якісь рефлексії але куй , от тому я й стверджую , що на 80% вони дебіли, бо крім кацапських і ригівських штампів інших думок в голові нема, не здатні на найпростіші логічні конструювання.

Вони в сраку п'яні по вечорах. Ті, що вже не можуть фізично корегувати вогонь. Почнемо з цього. Донбас бухає по-чорному. Україна страшно бухає....але Донбас - це взагалі капець. Не думають. Не бояться. Пофіг все. Гобліни.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #193 : Листопада 11, 2019, 02:44:19 14:44 »
Ти вже задовбав своєю брехнею, кацапику. Аргументів с темі про нацкорпус в тебе не було зовсім, то я там пробував тобі пояснити щось, наводячи факти про Білецького, Краснова та Коротких, на що отримав єдиний, хоча і вбивчий аргумент: "Ти схибнувся".
Ну й на тобі твою цитату, яка мене остаточно переконала, що ти - кацап:
Прохання називати напівкацап, бо мати росіянка, а батько вже українець бо якусь неточність у ваших визначеннях бачу я.
 Мова йшла і про "Азов", який ви чомусь не згадали, і про їх використання для власного вжитку. От полк НГУ "Азов" це що для вас?
 І де в тій цитаті про "дешевого кон'юктурщика"? Що таке кон'юктура самі погуглите? Співпадає визначення з діями Пороха у мовному питанні?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #194 : Листопада 11, 2019, 02:46:31 14:46 »
Забуть про неї нах.

Вона в 200 метрах живе. Якщо я хоч раз зранку не подзвоню...знаєш...що вона влаштує? "Я подохну, труп завоняєтся...і от сосєдєй ти узнаєш, што я умєрла! Подонок! Сволочь!!! Кого я виростіла!!!"

Тобто дзвонити - жопа. Не дзвонити - жопа.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #195 : Листопада 11, 2019, 02:52:03 14:52 »
Вона в 200 метрах живе. Якщо я хоч раз зранку не подзвоню...знаєш...що вона влаштує? "Я подохну, труп завоняєтся...і от сосєдєй ти узнаєш, што я умєрла! Подонок! Сволочь!!! Кого я виростіла!!!"

Тобто дзвонити - жопа. Не дзвонити - жопа.

Співчуваю.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #196 : Листопада 11, 2019, 02:59:34 14:59 »
Співчуваю.

І таких у нас в країні - ШТАБЄЛЯМІ....Або проросійська "вата", або "я пАлітікой нє інтєрєсуюСЯ". А потім кров, трупи, горе. А цим "рєбятам с сосєднєй квартіри"....хоч би хєр.
« Останнє редагування: Листопада 11, 2019, 03:04:40 15:04 від Geo »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #197 : Листопада 11, 2019, 03:03:58 15:03 »
Я написав про правлячу верхівку, а ти навмисне притяг термін "Росія".
Чуваче, вже вктотре ловлю тебе на пересмикуваннях.

Принаймні з 18 століття верхівка Млсковії однозначно не варари.
Правляча верхівка є провідником, виразником і захисником інтересів держави. Хіба ви не Росію мали на увазі?
 А з 18 століття хіба дворяне перестали бути холопами царя, царь перестав бути самодержцем? Зможете навести подібний приклад державного і суспільного устрою в цивілізованій Європі? Бісмарк коли там свої думки про Росію, угоди і папір виклав? Кавказькі війни вам ні про що не кажуть? А жахи з 1917 які витоки мали? З неба впали? Чи ви вважаєте Путіна і сучасну Росію цивілізованою? Де еліта розповіда про користь і скрєпность кріпацтва (відмінили у середині 19 століття, до речі, теж, мабуть, ознака цивілізованості), де Міхалков жартує про літаки, що важче повітря, де ціла ФСБ сечу підміняла? Це пересмикування з мого боку чи що?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #198 : Листопада 11, 2019, 03:10:54 15:10 »
Про що можна казати, коли ДО 1976 року було "крєпостноє право"?

Метро Лондонське з 1863 року! У нас "славяномонголов і прімкнувших родствєнніков-братіков"...."крєпостноє право" було відмінено у тисяча дев'ятьсот сімдесят шостому році! За СІМ років до виготовлення першого Компакт-Диску!


Не варвари? А зараз ще гірше. Взагалі - 140 мільйонний МАВП'ЯТНИК.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #199 : Листопада 11, 2019, 03:14:39 15:14 »
Правляча верхівка є провідником, виразником і захисником інтересів держави. Хіба ви не Росію мали на увазі?
 А з 18 століття хіба дворяне перестали бути холопами царя, царь перестав бути самодержцем? Зможете навести подібний приклад державного і суспільного устрою в цивілізованій Європі? Бісмарк коли там свої думки про Росію, угоди і папір виклав? Кавказькі війни вам ні про що не кажуть? А жахи з 1917 які витоки мали? З неба впали? Чи ви вважаєте Путіна і сучасну Росію цивілізованою? Де еліта розповіда про користь і скрєпность кріпацтва (відмінили у середині 19 століття, до речі, теж, мабуть, ознака цивілізованості), де Міхалков жартує про літаки, що важче повітря, де ціла ФСБ сечу підміняла? Це пересмикування з мого боку чи що?

Шановний пан не розуміє, шо терміном "цивілізація" описується не лише Європа.
Цивілізація - це загалом місто-центричне суспільство із розподілом праці.
Якщо Московія, РІ, СССР, РФ - не цивілізація, то нам немає про що говорити.


Я описую наше протистояння, саме як між-цивілізаційне, але навіть це притягнуто за вуха, бо Україна просякнута саме московською версією цивілізації.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #200 : Листопада 11, 2019, 03:40:06 15:40 »
Про що можна казати, коли ДО 1976 року було "крєпостноє право"?

Метро Лондонське з 1863 року! У нас "славяномонголов і прімкнувших родствєнніков-братіков"...."крєпостноє право" було відмінено у тисяча дев'ятьсот сімдесят шостому році! За СІМ років до виготовлення першого Компакт-Диску!


Не варвари? А зараз ще гірше. Взагалі - 140 мільйонний МАВП'ЯТНИК.
+
 Про це я якось забув.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #201 : Листопада 11, 2019, 03:42:02 15:42 »
Юрий Бирюков
15 мин. ·
Вот суд. В нем судья. И это я сейчас не про Дмитрий Марченко.

На Воздухофлотском в здании Генштаба есть особо режимные помещения. И в этих особо режимных помещениях есть особо режимные документы.

Есть документ - Стратегический план использования ВСУ. Я не знаю что там. Догадываюсь. Что-то очень и очень секретное. Очень. Поэтому на документ гриф «Совершенно секретно». Очень и очень важный документ.

Сегодня Печерский районный суд постановил дать допуск следователям ДБР к этому документу.

Печерский суд.
Генеральный штаб.
Государственное бюро расследований.
Стратегический план использования ВСУ.

Немая сцена...


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #202 : Листопада 11, 2019, 03:56:38 15:56 »
Шановний пан не розуміє, шо терміном "цивілізація" описується не лише Європа.
Цивілізація - це загалом місто-центричне суспільство із розподілом праці.
Якщо Московія, РІ, СССР, РФ - не цивілізація, то нам немає про що говорити.


Я описую наше протистояння, саме як між-цивілізаційне, але навіть це притягнуто за вуха, бо Україна просякнута саме московською версією цивілізації.
О, у нас з'явилася кацапська цивілізація: державний устрій азійського типу( монголи прищепили); язик, мабуть, тільки у другій половині 19 сторіччі оформився ( походження невідоме); нація тільки зараз формується( про національну державу кацапів нічого сказати не хочете? І чому "русский" прикметник?);  визначні культурні пам'ятки: ядрьона бомба, Чорнобиль, масові згвалтування, лайно на стелі і взагалі всюди, феня; велика російська література, якій від народження до смерті років з 70-80. Що ще забув?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #203 : Листопада 11, 2019, 04:01:52 16:01 »
О, у нас з'явилася кацапська цивілізація: державний устрій азійського типу( монголи прищепили); язик, мабуть, тільки у другій половині 19 сторіччі оформився ( походження невідоме); нація тільки зараз формується( про національну державу кацапів нічого сказати не хочете? І чому "русский" прикметник?);  визначні культурні пам'ятки: ядрьона бомба, Чорнобиль, масові згвалтування, лайно на стелі і взагалі всюди, феня; велика російська література, якій від народження до смерті років з 70-80. Що ще забув?

Саме так: цивілізація взагалі виникла в Азії (Шумер) і перший кодекс законів (мега-брутальних) був написаний у Вавілонії. Не цивілізація?
Так само як і Древній Єгипет з 95% рабів  у державній та церковній власності.
Тому не  треба русофобію прикривати фарсом щодо відсутності у кацапів цивілізації.
Можна просто  не сприймати їхню модель.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #204 : Листопада 11, 2019, 04:25:56 16:25 »
Саме так: цивілізація взагалі виникла в Азії (Шумер) і перший кодекс законів (мега-брутальних) був написаний у Вавілонії. Не цивілізація?
Так само як і Древній Єгипет з 95% рабів  у державній та церковній власності.
Тому не  треба русофобію прикривати фарсом щодо відсутності у кацапів цивілізації.
Можна просто  не сприймати їхню модель.
Що у кацапів хоч приблизно схоже з Шумером, Вавілоном і Єгиптом? Тільки про ірригацію, піраміди не треба, проривне для сучасності. О, знайшов: 95% рабів у державній і церковній, пардон, комуністичній власності

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #205 : Листопада 11, 2019, 04:27:37 16:27 »
бляди, твари...


Anton Shvets
14 мин. ·
Решения суда оглашено(точней резулятивная часть)

Марченко арест или залог в 76 миллионов.

Белоцерковец гнида и оправдал ожидания о том что он гнида.

Марченко судя по всему будет арестован в зале суда.

Ухвала пидлягае негайному виконанню.

Апеляция в течении пяти дней.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: Запущена капитуляция
« Reply #206 : Листопада 11, 2019, 04:29:34 16:29 »
бляди, твари...


Anton Shvets
14 мин. ·
Решения суда оглашено(точней резулятивная часть)

Марченко арест или залог в 76 миллионов.

Белоцерковец гнида и оправдал ожидания о том что он гнида.

Марченко судя по всему будет арестован в зале суда.

Ухвала пидлягае негайному виконанню.

Апеляция в течении пяти дней.


На жаль, іншого шляху як спалити той суд разом з ДБР не проглядається. Разом з наповнювачем.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Запущена капитуляция
« Reply #207 : Листопада 11, 2019, 04:33:10 16:33 »
Що у кацапів хоч приблизно схоже з Шумером, Вавілоном і Єгиптом? Тільки про ірригацію, піраміди не треба, проривне для сучасності. О, знайшов: 95% рабів у державній і церковній, пардон, комуністичній власності

Ну так брутальність до власного населення не є антитезою цивілізації.
Це зовсім інша площина.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #208 : Листопада 11, 2019, 04:34:24 16:34 »
людей они бояться, но еще больше бояться звонков в свой телефон от власть_теперь_держащих


Anton Shvets
55 мин. ·
Судья Белоцерковец ушел в нарадчу.

Защита говорит, что не все материалы изъятые переданы суду. Многие акты и выводы лабораторных исследований не переданы. Материалы испытаний не переданы. Как и данные про больничный и приказ по этой теме на центр забезпечення. Судья удовлетворил клопотання защиты по присоединению этих материалов.

Защита говорит, что Марченко давно в курсе действий ДБР по себе и никуда не делся, ходит к следователю, на допыты, давал показания и передавал материалы. Соотвественно зачем арест? Тем более Марченко в суд сегодня пришел ХОТЯ ДБР О ЗАСЕДАНИИ МАРЧЕНКО НЕ СООБЩИЛА. Плюс заявника в провадженни не существует поэтому и давить ему не на кого и нет провадженнь про вплыв Марченко на других посадовцив(это преступление вообще-то и если такие данные у ДБР есть - пусть регистрирует провадження). Это клопотання судья тоже удовлетворил и допматериалы постановил присоединить.

Марченко сказал, что намирив куда-либо убегать у него нет, а наоборот есть желание помочь следствию.

Были поручители. Я расслышал Чигойза и Межевикина ака Адама, был еще кто-то. Еще Баранов и Олейник и Мочанов.

Судья Белоцерковец перед лицом толпы откровенно поссыкивал. И травил прокурора.


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Запущена капитуляция
« Reply #209 : Листопада 11, 2019, 04:48:17 16:48 »
Андрей Серебрянский
39 мин. ·
Представитель ДБР пишет на заседании суда над Дмитрием Марченко в смс-ках куда-то в чат с названием «Кабинет»:
«В суде. Ушлепков тут пиздец»
Ушлепки это Герой Украины Межевикин? Герой Украины Порхун, полный кавалер ордена за мужество Чайка? Ахтем Чийгоз? Кто?




https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=411863653031754&id=100026243671715