Автор Тема: Свідок отруєння Ющенка  (Прочитано 1252 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Свідок отруєння Ющенка
« : Липня 10, 2023, 05:48:21 05:48 »
Антін Мухарський


ОТРУЄННЯ ЮЩЕНКА
Цю справу й досі не розкрито. Як і більшість спецоперацій, що їх проводила ФСБ на території незалежної України. Серед найгучніших — автокатастрофа, в якій загинув кандидат у президенти В’ячеслав Чорновіл, розстріл директора Нацбанку Вадима Гетьмана і донецького бізнесмена Щербаня, вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, ну і, звісно, отруєння Віктора Ющенка.
Дорогою на Осокорки я зазирнув у футляр, який передав мені Едуард Аркадійович. У ньому лежав пластиковий шприц із прозорою рідиною. Без голки. Я не чіпав його руками. Як і наказав мій куратор, передав футляр людині, що представилась Давидом Жванією.
— Пропустітє машину во двор, — попросив він охоронця на воротах, — ето чєловєк із нашей світи.
Мене завжди вкурвлювало оце зверхнє ставлення владних покидьків до артистів. Навіть бандити з 90-х поважали митців, які чесною важкою працею заробляли собі на віскі з пармезаном.
На той час із донецького педерастичного папуги я вже встиг перебратися у демократично-патріотичного горобчика, бо завбачливо прихопив із собою на зустріч з Ющенком решетилівську вишиванку (білим по білому), кросівки «Ню Беленс» та сіру бейсболку з логотипом Гарварда.
— Ти артіст, да? Пойдьом покажу тєбє твойо мєсто, — з чутним грузинським акцентом промовив Жванія, відводячи мене у бік господарчої споруди, що скидалася на лазню. — Сіді тут і нікуда нє виході. Тєбя позовут.
«Пішов нахуй, жирний довбойоб!» — такою була моя відповідь, яку я не наважився озвучити уголос.
Кімната, в якій мене тимчасово оселили, була захаращеною господарським крамом комірчиною для челяді, де я сидів тихо, як миша, аж поки критично не захотів до туалету, причому з усіх питань.
Аби не напудити у модні джинси перед зустріччю з кандидатом у президенти, я пішов шукати вбиральню. Сунучись у перші ж двері, потрапив у гулке приміщення з басейном, душовими кабінами й трьома скляними дверима, що вели до фінської та російської лазні й до турецького хамаму. Людей у приміщенні не було. Зважаючи на вечірній час, усюди горіло світло, окрім туалету, заскочивши до якого, я навіть двері за собою до кінця не зачинив — так прагнув якнайшвидше всістися на унітаз.
— Он сказал, што будєт мінут чєрєз дєсять, ето значіт мінімум чєрєз час, — почувся вже знайомий мені голос із грузинським акцентом.
— Йобаний пасєчнік, — вилаявся інший голос, який належав невисокому чоловічку з масним алергічним обличчям та мутними очиськами.
У прочинені двері мені було добре видно обох.
— Тут полтора лімона налом, — кинув мутний на підлогу чорну сумку, присунувши її ногою до Жванії. — Ето аванс на прєдвиборную кампанію. Вторая часть будєт послє ісполнєнія пріказа. Пару капєль в чай, колу, віно. Капай во всю єво посуду. Главноє, штоби он випіл. В домє і на дворє вєздє камєри. Поетому стол накрит в бєсєдкє. Опустім штори — і всьо будєт чікі-пікі. Нікто нічєго нє увідіт. Нє сци, Давід, я рядом.
— Всьо равно как-то стрьомно. Он же нє умрьот сразу?
— Сразу нє умрьот — бугай здоровий. Но вот дня чєрєз трі-чєтирє, очєнь желатєльно. Ти мєня понімаєш почєму?
— Єстєствєнно. Ха-ха! Потому што только «пасєчнік» знаєт, кому на счєта упалі мілліони внєзапно обанкротівшегося банка «Україна».
— Вот почєму моі лічниє інтєрєси і інтєрєси людєй із Москви сходятся в одной точкє. Ти умний, Давід. Ти всьо понімаєш.
Після чого Жванія, підхопивши важку сумку на плече, разом із мутним покинув приміщення.
*******
Моя особиста аудієнція з Ющенком тривала не більш ніж десять хвилин. Це відбувалося у вітальні будинку Сацюка, обставленій помпезними китайськими меблями а-ля маркіза де Помпадур. Кандидат у Президенти України статечно розвалився на кітчевому дивані, навіть не запросивши мене сісти у кріслі поруч.
— Твою кандидатуру запропонував Святослав Новий, — флегматичним поглядом зазирав Віктор Андрійович  кудись за небокрай. — Він показав мені запис концерту до Дня Незалежності на телеканалі «Інтер» та пару фрагментів із твоїх шоу. Тобі відомо, що «Інтер» фінансується з Москви?
— Відомо.
— То навіщо ти працюєш із моззкалями? Переходь до нашого табору. Ти ж українець, друже. Хоч і роздвоєний у собі, але українець. Прийшов час повертатися до основ. Вишиванка у тебе красива. Решетилівська. Білим по білому. Як Малевич малював. Народний супрематизм.
Далі я прослухав коротку лекцію про Трипілля — колиску крито-мікенської культури, котра так само породила давньогрецьке мистецтво та римську традицію, що лягла в основу епохи італійського Ренесансу, продовженням якого стало козацьке бароко. Упродовж лекції я думав про одне: чи розповісти Віктору Андрійовичу про те, що я побачив і почув у приміщенні лазні?
У горлянці стояв отой кавалок із присмаком російських грошей, які вже лежали в бардачку моєї рожевої «Волги».
І тільки наступного дня під вечір, коли новина про отруєння Ющенка почала ширитися країною та світовими ЗМІ, до мене почав доходити справжній зміст моменту, коли доля давала мені шанс вплинути на перебіг світової історії.
Якби тоді в моєму серці перемогла Україна, я б наважився разом з отруйним кавалком виплюнути з себе фразу: «Будьте обережні, вони хочуть вас отруїти». Або: «Не пийте сьогодні нічого. Їдьте додому та обходьте Жванію десятою дорогою». Я б зробив це, якби Ющенко був зі мною чемним, запросив сісти поруч, поцікавився творчістю. Але він був нечемним зі мною. Відсторонено зверхнім. Згодом це трагічно вплинуло на його долю. Та й на мою теж. Український світ врятує не любов, бо любов — мінлива емоція. Наш світ врятують чемність та повага одне до одного — саме вони структурують буття цивілізованих націй.
— Ти знаєш, що матір Леонардо да Вінчі була черкескою, тобто українкою, яку батько художника звільнив від рабства? — поцікавився у мене Віктор Андрійович.
— Ні, я тільки про Роксолану чув.
— То скільки ти хочеш за виступ?
— Дві тисячі за концерт.
— У нас нема таких коштів. Ми можемо заплатити тобі щонайбільше тисячу за вихід, адже працюємо на майбутнє України. У нас навіть Оксана Білозір менше отримує. Але обіцяю: якщо ми переможемо, я особисто підпишу наказ про призначення тебе заступником Міністра культури.
— Можна подумати до завтра?
— Подумай, — важко зітхнув Ющенко, підіймаючись із китайського дивана.
«Хитрожопий жлоб», — подумав я, згадавши набиту грошима сумку Жванії. Після чого проковтнув отруйний кавалок, що стояв мені в горлі.
«Малоросійський урод», — цілком ймовірно, подумав Ющенко.
На тому й розійшлися.
Це був уривок з моєї нової книги «Русофоб», яку вже за 10 днів здамо до друку. Тож якщо ви маєте змогу й бажання підтримати видання на 1500 грн (тоді ваше ім’я буде вказане на сторінці подяк, а свій примірник ви отримаєте серед перших на початку вересня із листівкою з автографом на ваше ім’я та дипломом мецената), або передзамовити за вигідною ціною 389 грн (проти 489 грн після виходу з друку), це можна зробити на нашому сайті UKRIDEABOOK. Увесь процес контролює моя дружина і видавець Elizabeth Bielska. Тож, якщо маєте питання, можна писати особисто їй.
Поширення допису теж велика підтримка. 😊

https://www.facebook.com/AntinMykharskyi/posts/pfbid024QxhhWJ5i9dFLtm1DHNPsQsCEynf9qxT1eqb3hdXpbpZGL82w2qRnzvxAGn5o5zAl
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #1 : Липня 10, 2023, 10:52:21 10:52 »
думаешь правда?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #2 : Липня 10, 2023, 11:33:33 11:33 »
так було чи не так, але жванія 100% отруйник фсбшник
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #3 : Липня 10, 2023, 12:03:12 12:03 »
Вроде говорили что Смешко

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #4 : Липня 10, 2023, 04:11:16 16:11 »
отруєння було на дачі у Смєшко, а отруїв жванія
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #5 : Липня 10, 2023, 04:29:44 16:29 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #6 : Липня 10, 2023, 04:48:18 16:48 »
НА ГАЧКУ У ФСБ
(початок історії в попередньому дописі)
«А може, дійсно в мені живе демон, — думав я, — який продався за російські гроші, веде концерти "Партії регіонів", водить додому повій і бреше, бреше, бреше?»
«Та ні, я хороший, — виправдовувалася інша половинка мого єства. — Веселий, щирий, дотепний, талановитий. Можливо, трохи легковажний, але з віком це мине…»
«А хто тоді сприяв отруєнню Ющенка?»
Бляха… Мені потрібна допомога. Здається, я гину.
Учора, прогулюючись Подолом, сам чорт смикнув мене під руку зірвати білий язичок з оголошення, розміщеного на будівельному паркані, котрим було обнесено Гостинний двір. В оголошенні йшлося: «Потомствєнная гадалка і целітєльніца Вєроніка снімєт порчу, родовоє проклятіє, вєнєц бєзбрачія, поможет в рєшеніі проблєм лічного характєра».
Якби не був п’яненький та слабенький, то ніколи б не наважився на цей ідіотський вчинок. Бо за натурою — правий консерватор, адепт критичного мислення, шанувальник давньогрецької школи стоїків та прихильник римського права. Але зневіра, перманентний алкоголізм та депресія зробили свою чорну справу.
Відшукавши у кишені куртки паперовий язичок, я набрав зазначений на ньому номер, поцікавившись на хмільному куражі:
— Ето потомствєнная гадалка і целітєльніца Вєроніка?
— Да. Чєм я могу вам помочь? — озвався у слухавці голос, що здався мені напрочуд знайомим.
— Я хочу запісатся к вам на прійом.
— Консультация і опрєдєлєніє круга проблєм 15 мінут бєсплатно. Далєє — стоімость сєанса сто долларов. Оплата налічнимі. Єсть врємя на завтра.
— Но мнє нужно прямо сєйчас. Я готов заплатіть вдвоє.
— Тогда я жду вас в шесть часов вєчєра по адрєсу: уліца Ніжнєюрковская, 8а, квартіра 2.
Вхід до кубла київської відьми Вєроніки було прорубано у цегляній стіні на рівні вікна першого поверху. Чотири цементні сходинки вели на ґанок перед дверима. Поруч до стіни тулився незаконно прибудований балкон-альковчик із білої силікатної цегли.
Музикальний слух мене не підвів. Знайомий голос належав моїй першій учительці російської мови та літератури  Маргариті Михайлівні Кончаловській-Заманусі, яку я з першого погляду не впізнав, бо замість неохайної тітки з землистим кольором обличчя, халтурно фарбованим волоссям, обвислим підборіддям, мутними карими оченятами та вульгарним манікюром переді мною постала ошатна дама у сукні-корсеті з широкою парчевою спідницею фіолетового кольору, грайливим шарфиком у тон, котрий приховував вікові зміни в зоні шиї, дорогою рудою перукою з натурального волосся, яскравим, але професійним макіяжем, а головне — опукло підкресленими через декольте жіночими принадами, що мали, м-м-м, навіть сексуальний вигляд.
Подібний вульгарно-кітчевий стиль речниць Кабінету міністрів, чиновниць високого рангу, прокурорських дружин, мєнтовських коханок і донецької бізнес-еліти я називаю жлобським. У наших широтах він має багатьох прихильниць, бо всі більш-менш статусні жінки в Україні — відьми.
— Што, нє узнал? — усміхнулася до мене потомствєнная целітєльніца Вєроніка ротом, повним штучних білосніжних вінірів.
— Ахуєть! — тільки й вичавив я.
Двокімнатну хрущовку було оформлено в стилі рококо: багато ліпнини, овали на стінах з фрагментами шпалер з пасторалями. Спершу ми про щось теревенили в прибудованому альковчику, стіни якого було всипано православними іконами в золотих окладах. Потім Маргарита Михайлівна запропонувала «отвєдать церковного вінца», яке їй особисто з Афону привіз старець Пафнутій до якого вона катерично мені радила сходити на сповідь. Я з радістю пристав на цю пропозицію, бо алкоголь, ужитий під час обіду, починав вивітрюватися з мого організму.
— На сєгодня ти мой крайній клієнт, поетому я тоже позволю сєбє рюмочку, — грайливо усміхалася Маргарита Михайлівна, розливаючи бурштинову рідину по старосвітських гранчастих карафках.
Афонське винце виявилося нехилим таким афродизіаком, бо після третьої чарочки спадкова віщунка Вєроніка здалася мені цілком «єбабєльной бабой», як характеризував її мій шкільний друг Костік Чунга-Чанга.
«Нє смєй, посягать на святоє, — бубонів мораліст у моїй душі. — Нєужелі ти опустішся до єво уровня? Трахнєш свою пєрвую учітєльніцу? А вдруг у Маргаріти хламідіоз ілі, нє дай Бог, гонорєя? У тебя даже нєт с собой прєзєрватіва!»
— Прізнайся чєстно, іскусілся дєвой? — пронизливо-лагідним поглядом дивився на мене отець Пафнутій, коли наступного дня я завітав до його келії на сповідь.
— Іскусілся, святой отєц, — каявся я. — Как будто бєс в мєня всєлілся. Нє вєдал, што творіл. Вот так взял, поставіл єйо раком, задрал юбку, сорвал кружевниє труси і отимєл прямо на кухонном столє. А потом второй раз в альковчікє под святимі іконамі, гдє на нас, тварєй животних, Марія Афінская і святая Фєвронія Муромская со стєн смотрєлі.
— Так уж русскій чєловєк устроєн, — згорьовано зітхав старець, — грєх в ньом со святостью рука об руку ідут.
— Но я к вам, святой отєц, по другому поводу прішол. Імєю на душе больший грєх, чєм прєлюбодєяніє і нєсдєржаность в алкоголє. Участвовал я в отравлєніі чєловєка. Ну то єсть, как участвовал… Нє по своєй волє. Чєловєк ето нє простой. Государствєнний дєятєль. Віктор Андрєєвіч Ющєнко, знаєтє такого? По наущєнію Сатани я пєрєдал єво отравітєлям яд.
— Так, с етого мєста поподробнєє, — щиро зацікавився моєю сповіддю старець Пафнутій, якому я виклав усе, не приховуючи імен та прізвищ учасників злочину.
— Хочу попросіть вашего благословєнія заявіть об етом фактє в соотвєтствующіє органи. Ібо совєсть гложет.
— Ні в коєм случає, — здригнувся у своєму кріслі отець Пафнутій. — Ібо нє дано чєловєку познать путі Господніє. Мнє отмщєніє. Аз воздам. Сатана под оранжевимі знамьонамі собіраєт своіх бєсноватих поклонніков. Может, ето Бог воділ твоєю рукою, проявляя настоящєє ліцо Ющєнкі, штоби мір ужаснулся сквєрнє, которой он пропітан ізнутрі. Поетому нікому ні слова! Ти мєня понял?
— Понял, — трусив я головою.
— Каєшся?
— Каюсь, — цілував руку, яка, покривши мою голову єпитрахиллю, вже наступної миті відпустила рабу Божому всі гріхи.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #7 : Липня 10, 2023, 09:04:48 21:04 »
Якась грахвоманія.  :smilie8:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #8 : Липня 11, 2023, 10:49:51 10:49 »
І фактичне вбивство Вячеслава Чорновола, і вбивство Гонгадзе і отруєння Ющенка - ці всі операції були розроблені в ФСБ РФ і керівниками й виконавцями цих операцій теж були або працівники ФСБ РФ, або ті хто мав і має з ФСБ РФ постійні, робочі взаємовідносини.

.........................
Наскільки цінними були для нашої країни всі ці три особи - це вже інше запитання, але до їх вбивства не має жодного відношення.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #9 : Липня 11, 2023, 05:09:09 17:09 »
І фактичне вбивство Вячеслава Чорновола, і вбивство Гонгадзе і отруєння Ющенка - ці всі операції були розроблені в ФСБ РФ і керівниками й виконавцями цих операцій теж були або працівники ФСБ РФ, або ті хто мав і має з ФСБ РФ постійні, робочі взаємовідносини.

.........................
Наскільки цінними були для нашої країни всі ці три особи - це вже інше запитання, але до їх вбивства не має жодного відношення.

погоджуюсь
вбивством Гонгадзе вони зачмирили Кучму, як і кольчугами.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #10 : Липня 11, 2023, 10:50:57 22:50 »
погоджуюсь
вбивством Гонгадзе вони зачмирили Кучму, як і кольчугами.

А вбивство Чорновола - то був крок на упередження, щоб на найближчих виборах не було конкурента, який зміг би перемогти свого милого, вірного Кремлю Кучму.

А вбивство Гонгадзе то була не тільки мета зачмирити Кучму, а й крок на упередження - ліквідувати того, хто міг би стати або керівником ймовірної близької кольорової революції, або й наступним Президентом навіть після другого терміну Кучми.

Якби не вбили Гонгадзе - то про Ющенка знали б тільки нишпорки київського антикварного ринку і ще деякі пасічники-аматори Києва й Київської області. Про політика_Ющенка не знали б навіть досвідчені політологи. Бо такого політика й не існувало б.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #11 : Липня 12, 2023, 07:34:11 07:34 »
В Макакія якась альтернативна історія.

Яка нах кольорова революція - Гонгадзе працював за бабло Марчука. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Свідок отруєння Ющенка
« Reply #12 : Липня 19, 2023, 06:01:35 18:01 »
If you are going through hell, keep going.