Сторінок:
Actions
  • #1 від finli 25 Oct 2015
  • Засівав Київ баблом... 400 грн. за тряпку на балконі.Банери шманери в кожній дірці...
    А  його покатали на куях.... :laugh:
  • #2 від finli 25 Oct 2015
  • Цікаво скіки ж він просадив регіанального бабла ?
  • #3 від svit 25 Oct 2015
  • Лох є лох.
  • #4 від reema 25 Oct 2015
  • Широко анонсированное возращение Клименко, я так понимаю, отменяется?
    Без лоха - и жизнь плоха  :lol:
     :smiley15:
  • #5 від BlackCat 26 Oct 2015
  • Банери на балконах - ідіотська агітація. Не знаю на кого вона подіє.
  • #6 від Бувалий 26 Oct 2015
  • Засівав Київ баблом... 400 грн. за тряпку на балконі.Банери шманери в кожній дірці...
    А  його покатали на куях.... :laugh:
    Кажуть, проект та грошi завжди "Переможного" ТИГИПКО.
    Який спонсор, такий й результат.
    А чого чекали - Бегемот йде до влади, критика - супер, нi хто його не бачiв, лише реклама.
    Ляш-Ко вже "Проiхав" на рекламi - де це Радикальне опудало?..
    Тому й не дивно, що якась темна конячка до фiнiшу не дотянула.
    Як й УКРОП, який в Столицi нах... потрiбен.
    Боксер ще раз довiв - коли е ДАХ над головою, нi якi Варяги не страшнi.
     :smilie7:
    Банери на балконах - ідіотська агітація. Не знаю на кого вона подіє.
    На тих, хто вмiе грошi рахувати.
    Пропонують за одну цiну, а реально - половина.
    На Пилипишенi... дехто все ж заробив, хоча й обiцяли 200 гр. + 200 гр. - без банерiв, лише голос в бюлетнi...
    Широко анонсированное возращение Клименко, я так понимаю, отменяется?
    Без лоха - и жизнь плоха  :lol:
     :smiley15:
    А що воно таке, той Клiменко?..
    То нащо воно Педро з Боксером?..
     :smilie7:
  • #7 від dark_wing 26 Oct 2015
  • Засівав Київ баблом... 400 грн. за тряпку на балконі.Банери шманери в кожній дірці...
    А  його покатали на куях.... :laugh:
    Кажуть, проект та грошi завжди "Переможного" ТИГИПКО.
    Який спонсор, такий й результат.
    А чого чекали - Бегемот йде до влади, критика - супер, нi хто його не бачiв, лише реклама.
    Ляш-Ко вже "Проiхав" на рекламi - де це Радикальне опудало?..
    Тому й не дивно, що якась темна конячка до фiнiшу не дотянула.
    Як й УКРОП, який в Столицi нах... потрiбен.
    Боксер ще раз довiв - коли е ДАХ над головою, нi якi Варяги не страшнi.
     :smilie7:
    Не бегмот, а носорог. :)
    Ляшко - прошел пик его популярности сразу после майдана. Дальше будет хуже. Прогнозирую путь "Нашей Украины".
    Про УКРОП гнать не надо! Укроп нужнее шоколада.  :gigi:
  • #8 від аматорка 26 Oct 2015
  • Ляшко - прошел пик его популярности сразу после майдана. Дальше будет хуже. Прогнозирую путь "Нашей Украины".
    Про УКРОП гнать не надо! Укроп нужнее шоколада.  :gigi:
    До чого тут шлях "Нашій України"? Ляшко стартував як суто радикал. От та його виделка сільхозпризначення і дала йому голоси. Все. Показав себе у Раді, отримав результат.
    "Наша Україна" була створена під президента. Її шлях швидше повторить "Солідарність", добре хоч назву (БПП) намагаються змінити.
  • #9 від dark_wing 26 Oct 2015
  • Ляшко - прошел пик его популярности сразу после майдана. Дальше будет хуже. Прогнозирую путь "Нашей Украины".
    Про УКРОП гнать не надо! Укроп нужнее шоколада.  :gigi:
    До чого тут шлях "Нашій України"? Ляшко стартував як суто радикал. От та його виделка сільхозпризначення і дала йому голоси. Все. Показав себе у Раді, отримав результат.
    "Наша Україна" була створена під президента. Її шлях швидше повторить "Солідарність", добре хоч назву (БПП) намагаються змінити.

    При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
  • #10 від аматорка 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:
  • #11 від dark_wing 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:

    У Ющенко таки да, не было таких попыток.
    Поросенок уже узурпирует власть де-факто. (суть в том, что Украина вернулась к конституции "политреформы", но де-факто у президента больше полномочий, чем у премьера). Отака хуйня малята... :(
  • #12 від reema 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:

    Рыги, радикалы и Кремль об этом кричат. Рабинович вчера истерику закатил на Интере.
  • #13 від аматорка 26 Oct 2015
  • У Ющенко таки да, не было таких попыток.
    Поросенок уже узурпирует власть де-факто. (суть в том, что Украина вернулась к конституции "политреформы", но де-факто у президента больше полномочий, чем у премьера). Отака хуйня малята... :(
    Як це?  :eyes: Нова Конституція ще не проголосована, але децентралізацію владу підтримували всі "демократи" ще рік тому. Від прем'єра частина влади уходить не до президента, а до місцевої влади. Що не так? Ну і, якою є актуальна позиція Самопомочі щодо місцевого самоврядування?  :smilie1: Вона за рік змінилась чи ні?
  • #14 від аматорка 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:

    Рыги, радикалы и Кремль об этом кричат. Рабинович вчера истерику закатил на Интере.
    А "аргументи", докази тобто,  якісь були?
  • #15 від reema 26 Oct 2015
  • А що воно таке, той Клiменко?..


    Бывший министр доходов и сборов, финансировал кампанию Думчева, намылился возращаться. Не все деньги еще потратил, что украл.

  • #16 від dark_wing 26 Oct 2015
  • У Ющенко таки да, не было таких попыток.
    Поросенок уже узурпирует власть де-факто. (суть в том, что Украина вернулась к конституции "политреформы", но де-факто у президента больше полномочий, чем у премьера). Отака хуйня малята... :(
    Як це?  :eyes: Нова Конституція ще не проголосована, але децентралізацію владу підтримували всі "демократи" ще рік тому. Від прем'єра частина влади уходить не до президента, а до місцевої влади. Що не так? Ну і, якою є актуальна позиція Самопомочі щодо місцевого самоврядування?  :smilie1: Вона за рік змінилась чи ні?

    Разве ВР не проголосовала возврат к конституции 2004 еще в декабре-марте 2014?
    И при чем тут самопомич?
  • #17 від reema 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:

    Рыги, радикалы и Кремль об этом кричат. Рабинович вчера истерику закатил на Интере.
    А "аргументи", докази тобто,  якісь були?

    Рабинович предрек наступление диктатуры в Украине  :weep:



  • #18 від аматорка 26 Oct 2015
  • Разве ВР не проголосовала возврат к конституции 2004 еще в декабре-марте 2014?
    И при чем тут самопомич?
    :eyes: І у кого по Конституції 2004 року більше влади?
  • #19 від аматорка 26 Oct 2015
  • (click to show/hide)
    :weep:
    А можна словами стисло?  :weep: Не можу примусити себе дивитись це ...
  • #20 від reema 26 Oct 2015
  • (click to show/hide)
    :weep:
    А можна словами стисло?  :weep: Не можу примусити себе дивитись це ...

    Вы думаете, я могла? :smilie3: В стране диктатура, выборы подделали, все боятся говорить, боятся выступать на ТВ, власть не легитимна, Донбасс не услышали и т.д...
  • #21 від Декодер 26 Oct 2015
  • При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
    Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:

    Попытки постоянные (достаточно расшифровать аббревиатуру БПП например), но к счастью плохо получается. Общество уже не то.
  • #22 від Rost_I 26 Oct 2015
  • Банери на балконах - ідіотська агітація. Не знаю на кого вона подіє.

    А от я вважаю, що банери на балконах, то був одним з вдалих моментів реклами Думчєва.
    По-перше, емоційна прив'язка власників вікон-балконів до "рекламодавця". Багато хто, розмістивши той банерок, відчував щось типу морального боргу, необхідність тепер проголосувати за рекламодавця. Для того, щоби не проголосувати за Думчєва деякі "власники рекламних площ" десь навіть ішли на компроміс із власною совістю (так, так).
    По-друге, на багатьох така реклама справляла враження, що Думчєва реально підтримують прості громадяни. "Ну раз вони вивісили агітацію за нього - значить вони за нього".

    Я радий, що не спрацювало. Ходять чутки, що за розміщення таких банерків власникам вікон-балконів давали 400 грн: 200 - щоби повісити банер, і 200 - коли зніматимуть. І я реально побоююсь, що на наступних виборах цей прийом відапгрейтять і даватимуть таким "вікновласникам" бонус у випадку перемоги об'єкта рекламування. І повірте, це працюватиме :(
  • #23 від dark_wing 26 Oct 2015
  • Разве ВР не проголосовала возврат к конституции 2004 еще в декабре-марте 2014?
    И при чем тут самопомич?
    :eyes: І у кого по Конституції 2004 року більше влади?

    У премьер-министра.
  • #24 від Декодер 26 Oct 2015
  • Банери на балконах - ідіотська агітація. Не знаю на кого вона подіє.

    А от я вважаю, що банери на балконах, то був одним з вдалих моментів реклами Думчєва.
    По-перше, емоційна прив'язка власників вікон-балконів до "рекламодавця". Багато хто, розмістивши той банерок, відчував щось типу морального боргу, необхідність тепер проголосувати за рекламодавця. Для того, щоби не проголосувати за Думчєва деякі "власники рекламних площ" десь навіть ішли на компроміс із власною совістю (так, так).
    По-друге, на багатьох така реклама справляла враження, що Думчєва реально підтримують прості громадяни. "Ну раз вони вивісили агітацію за нього - значить вони за нього".

    Я радий, що не спрацювало. Ходять чутки, що за розміщення таких банерків власникам вікон-балконів давали 400 грн: 200 - щоби повісити банер, і 200 - коли зніматимуть. І я реально побоююсь, що на наступних виборах цей прийом відапгрейтять і даватимуть таким "вікновласникам" бонус у випадку перемоги об'єкта рекламування. І повірте, це працюватиме :(

    Эти баннеры были метками бедных семей, часто алкоголиков и маргиналов (сужу по нескольким домам, в которых знаю тех кто их вывесил).
  • #25 від Rost_I 26 Oct 2015
  • Банери на балконах - ідіотська агітація. Не знаю на кого вона подіє.

    А от я вважаю, що банери на балконах, то був одним з вдалих моментів реклами Думчєва.
    По-перше, емоційна прив'язка власників вікон-балконів до "рекламодавця". Багато хто, розмістивши той банерок, відчував щось типу морального боргу, необхідність тепер проголосувати за рекламодавця. Для того, щоби не проголосувати за Думчєва деякі "власники рекламних площ" десь навіть ішли на компроміс із власною совістю (так, так).
    По-друге, на багатьох така реклама справляла враження, що Думчєва реально підтримують прості громадяни. "Ну раз вони вивісили агітацію за нього - значить вони за нього".

    Я радий, що не спрацювало. Ходять чутки, що за розміщення таких банерків власникам вікон-балконів давали 400 грн: 200 - щоби повісити банер, і 200 - коли зніматимуть. І я реально побоююсь, що на наступних виборах цей прийом відапгрейтять і даватимуть таким "вікновласникам" бонус у випадку перемоги об'єкта рекламування. І повірте, це працюватиме :(

    Эти баннеры были метками бедных семей, часто алкоголиков и маргиналов (сужу по нескольким домам, в которых знаю тех кто их вывесил).

    В моєму та сусідньому будинку вивісили зовсім небагаті люди, так. Але наскільки я знаю, алкоголем не зловживають. Ососбисто з ними не знайомий, але у якійся неадекватності помічені не були.
  • #26 від аматорка 26 Oct 2015
  • Разве ВР не проголосовала возврат к конституции 2004 еще в декабре-марте 2014?
    И при чем тут самопомич?
    :eyes: І у кого по Конституції 2004 року більше влади?

    У премьер-министра.
    Поясні тоді -
    ... Поросенок уже узурпирует власть де-факто. (суть в том, что Украина вернулась к конституции "политреформы", но де-факто у президента больше полномочий, чем у премьера). Отака хуйня малята... :(
    наведи якісь приклади "де-факто".
  • #27 від аматорка 26 Oct 2015
  • Попытки постоянные (достаточно расшифровать аббревиатуру БПП например), но к счастью плохо получается. Общество уже не то.
    Ми вже говорили про те, що назва БПП працювала не на Порошенка, а на кандидатів у депутати ВР. Зараз назву намагаються змінити і це добре  :smilie3: Називати партію блоком дивно, 10 років тому блоком називали таки блоки партій  :smilie3:
    Як на мене, шансів у БПП після того, як Порошенко піде з президентства немає. І тут повна аналогія з "Нашою Україною". Партія під президента. Але і Ющенко, і Порошенко - ліберали та демократи  :smilie3: От тільки сталої партії "лібералів та демократів" немає в Україні.
  • #28 від аматорка 26 Oct 2015
  • Вы думаете, я могла? :smilie3: В стране диктатура, выборы подделали, все боятся говорить, боятся выступать на ТВ, власть не легитимна, Донбасс не услышали и т.д...
    Ой  :smilie10:
  • #29 від Декодер 26 Oct 2015
  • Попытки постоянные (достаточно расшифровать аббревиатуру БПП например), но к счастью плохо получается. Общество уже не то.
    Ми вже говорили про те, що назва БПП працювала не на Порошенка, а на кандидатів у депутати ВР. Зараз назву намагаються змінити і це добре  :smilie3: Називати партію блоком дивно, 10 років тому блоком називали таки блоки партій  :smilie3:
    Як на мене, шансів у БПП після того, як Порошенко піде з президентства немає. І тут повна аналогія з "Нашою Україною". Партія під президента. Але і Ющенко, і Порошенко - ліберали та демократи  :smilie3: От тільки сталої партії "лібералів та демократів" немає в Україні.

    Я очень долго не мог понять и колебался, но где-то месяц назад у меня сложилось окончательное мнение.
    Вспомните историю с ПС. Когда был массовый информационный вброс с историей как расстреляли строптивых патриотов в Израиле. После этого базу ПС окружили... и ничего не вышло, судя по всему из за того, что армия не подчинилась.
    Этот и масса других фактов складываются в одну картину - Порошенко тяготеет к диктатуре, и у меня уже нет никаких сомнений, что он бы действовал как Путин или даже хуже - большой кровью без колебаний. Если бы мог. Единственное что его останавливает - сопротивление общества. У меня больше никаких иллюзий насчет Порошенко не осталось.
  • #30 від reema 26 Oct 2015
  • Попытки постоянные (достаточно расшифровать аббревиатуру БПП например), но к счастью плохо получается. Общество уже не то.
    Ми вже говорили про те, що назва БПП працювала не на Порошенка, а на кандидатів у депутати ВР. Зараз назву намагаються змінити і це добре  :smilie3: Називати партію блоком дивно, 10 років тому блоком називали таки блоки партій  :smilie3:
    Як на мене, шансів у БПП після того, як Порошенко піде з президентства немає. І тут повна аналогія з "Нашою Україною". Партія під президента. Але і Ющенко, і Порошенко - ліберали та демократи  :smilie3: От тільки сталої партії "лібералів та демократів" немає в Україні.

    Я очень долго не мог понять и колебался, но где-то месяц назад у меня сложилось окончательное мнение.
    Вспомните историю с ПС. Когда был массовый информационный вброс с историей как расстреляли строптивых патриотов в Израиле. После этого базу ПС окружили... и ничего не вышло, судя по всему из за того, что армия не подчинилась.
    Этот и масса других фактов складываются в одну картину - Порошенко тяготеет к диктатуре, и у меня уже нет никаких сомнений, что он бы действовал как Путин или даже хуже - большой кровью без колебаний. Если бы мог. Единственное что его останавливает - сопротивление общества. У меня больше никаких иллюзий насчет Порошенко не осталось.

    А уж рыги то как сопротивляются "диктатуре", Рабинович чуть не плакал  :lol:

Сторінок:
Actions