Автор Тема: Я не понял, так воровать уже прекратили?  (Прочитано 876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Я не понял, так воровать уже прекратили?
« : Квітня 10, 2014, 12:35:54 12:35 »
Сеня нам рассказывал, что бандюковичи крали миллиардами. Т.е. это типа по несколько миллиардов в месяц. Значит уже за время Сениного кабмина должны были на воровстве сэкономить несколько ярдов. Плюс Крым дотационный – гора с плеч. А че ж так херово с экономикой тогда? За счет экономии на воровстве как минимум должно бы было все остаться на старом уровне. А у нас бакс уже по 13 почти.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #1 : Квітня 10, 2014, 12:40:07 12:40 »
Да уже прекратили, это так сегодня навскидку http://ukrpravda.net/index.php?topic=3667.0
Ты еще спроси - что, пчелы мед прекратили собирать. Инстинкт не поборешь.
Батя, мы стараемся ...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #2 : Квітня 10, 2014, 12:42:30 12:42 »
Хєр там, припинили.

Звичайно, усі мають свої причини для незадоволення. Але якщо зупинятися на економічних – а це основа – то слід одразу поставити питання руба: чи можна було непопулярні реформи зробити популярними? І за рахунок чого можна було хоча б вирівняти курс державного корабля, що набрав катастрофічного крену?
Найменш обізнаний чоловік у реаліях української економіки одразу сказав би, що треба навести елементарний порядок у власних справах і зупинити тотальний грабунок у вітчизняних державних фінансових потоках.
За оцінками Федерації роботодавців України тільки за 2013 рік державна казна втратила понад 160 мільярдів гривень за корупційними каналами у сфері держзакупівель, органів податкової, митної служби, судової системи, держмонополій, при експорті зерна, реєстрації оренди земельних ділянок.
Отже, усі знають, де ці колосальні кошти зникають. Здавалося б, найперше, що має зробити уряд – негайно знешкодити канали обкрадання державної казни. І це перекривало б ті 70 мільярдів дефіциту на поточний рік.
Усе просто.
Ось де можна й треба було б створювати привабливий образ нової влади, котра справді перейнята турботами про державні справи й добробутом своїх громадян! І громадяни просто щасливі були б популярними заходами своїх нових керманичів, котрі не переклали на їхні плечі вантаж порятунку економіки країни.
На жаль, уряд навіть уваги не звернув на латання колосальних дірок, звідки знекровлювався бюджет країни. Натомість весь тягар збалансування ситуації поклав на найменш соціально захищених своїх громадян..

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #3 : Квітня 10, 2014, 12:42:57 12:42 »
требования каббалы МВФ - плавающий курс и ниипет. Золота нет, остались только грязные ФРСки

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #4 : Квітня 10, 2014, 12:46:45 12:46 »
Хєр там, припинили.

Звичайно, усі мають свої причини для незадоволення. Але якщо зупинятися на економічних – а це основа – то слід одразу поставити питання руба: чи можна було непопулярні реформи зробити популярними? І за рахунок чого можна було хоча б вирівняти курс державного корабля, що набрав катастрофічного крену?
Найменш обізнаний чоловік у реаліях української економіки одразу сказав би, що треба навести елементарний порядок у власних справах і зупинити тотальний грабунок у вітчизняних державних фінансових потоках.
За оцінками Федерації роботодавців України тільки за 2013 рік державна казна втратила понад 160 мільярдів гривень за корупційними каналами у сфері держзакупівель, органів податкової, митної служби, судової системи, держмонополій, при експорті зерна, реєстрації оренди земельних ділянок.
Отже, усі знають, де ці колосальні кошти зникають. Здавалося б, найперше, що має зробити уряд – негайно знешкодити канали обкрадання державної казни. І це перекривало б ті 70 мільярдів дефіциту на поточний рік.
Усе просто.
Ось де можна й треба було б створювати привабливий образ нової влади, котра справді перейнята турботами про державні справи й добробутом своїх громадян! І громадяни просто щасливі були б популярними заходами своїх нових керманичів, котрі не переклали на їхні плечі вантаж порятунку економіки країни.
На жаль, уряд навіть уваги не звернув на латання колосальних дірок, звідки знекровлювався бюджет країни. Натомість весь тягар збалансування ситуації поклав на найменш соціально захищених своїх громадян..

дык вот и я о том же… Сколько надо времени, чтоб перекрыть эти все лазейки разворовывания? Ведь на каждой такой оборудке стоит подпись минимум замминистра какого-то. А в условиях войны Сеня обязан вообще на себе замкнуть все потоки и за все нести ответку (пока не перетряхнет все кадры).

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #5 : Квітня 10, 2014, 12:56:25 12:56 »
Якось днями по ТВ проскочило інтерв'ю з И.Білоусом, в якому він розказував про потоки тіньових грошей, навіть про окрему кімнату, куди вони звозились. І де тепер ті кошти...

Offline GarryN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 168
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #6 : Квітня 10, 2014, 12:56:46 12:56 »
тока-тока начали

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Я не понял, так воровать уже прекратили?
« Reply #7 : Квітня 10, 2014, 01:00:36 13:00 »
Якось днями по ТВ проскочило інтерв'ю з И.Білоусом, в якому він розказував про потоки тіньових грошей, навіть про окрему кімнату, куди вони звозились. І де тепер ті кошти...

нет. Была обналичка 13-14, стала 6-7 . Завозилась разница.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)