Автор Тема: Фарион в пролете  (Прочитано 6883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #60 : Жовтня 28, 2014, 05:31:46 17:31 »
Це право народу. На мій погляд фракція Свободи в Раді працювала найкраще.
Так. В Раді найкраще. Але для чогось заявили себе "повстальникми України" і там почали послідовно зливатися.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #61 : Жовтня 28, 2014, 07:08:28 19:08 »
Це право народу. На мій погляд фракція Свободи в Раді працювала найкраще.
Так. В Раді найкраще. Але для чогось заявили себе "повстальникми України" і там почали послідовно зливатися.
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Фарион в пролете
« Reply #62 : Жовтня 28, 2014, 07:30:53 19:30 »
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.

я навмисно вчора рахував. серед небесної сотні 12 свободівців + 1 в донецьку свободівець.  (тут пораховано і симпатиків, так і написано "симпатик ВО Свобода"), а мені тут втирали про 70%.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #63 : Жовтня 28, 2014, 07:33:09 19:33 »
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.

я навмисно вчора рахував. серед небесної сотні 12 свободівців + 1 в донецьку свободівець.  (тут пораховано і симпатиків, так і написано "симпатик ВО Свобода"), а мені тут втирали про 70%.
Це мало!!!?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Фарион в пролете
« Reply #64 : Жовтня 28, 2014, 07:34:27 19:34 »
в небесній сотні 18 свободівців і 4 з мого міста...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Фарион в пролете
« Reply #65 : Жовтня 28, 2014, 07:35:25 19:35 »
дивіться як працюють депутати чомусь у свободі як вирпішили так і голосують чи у нас є тушки?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Фарион в пролете
« Reply #66 : Жовтня 28, 2014, 07:35:44 19:35 »
Це мало!!!?

але це явно не 70%, і  чому там інші партії чи організації не спекулююють своїми членами загиблими?
це називається спекуляція.
а хто спекулює - бариги
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Фарион в пролете
« Reply #67 : Жовтня 28, 2014, 07:39:18 19:39 »
СУКА СПЕКУЛЮЄ пС НА ПОХОРАНАХ НАШОГО ХЛОПЦЯ ЗАМА РАЙОННОЇСВОБОДИ КІВЕРЕЦЬ - дАНИЛЬЧУК ГОЛОВА пС ЛУЦЬКА ТРИ РАЗИ ЗАЯВИВ ЩО ВАСИЛЬ БУВ У ПС. МИ НЕ ПІДНІМАЛИ ШУМ НЕ ВАРТО, АЛЕ ДАНИЛЬЧУК НАРВЕТЬСЯ Я ЙОМУ ЦЕ ОСОБИСТО ОБІЦЯВПРИ ШТУРМІ СБУ М. ЛУЦЬКА (ЦЕ Є НА ВІДЕО)
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Фарион в пролете
« Reply #68 : Жовтня 28, 2014, 07:40:39 19:40 »
Моліться підараси, зброя у мене вже є...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Фарион в пролете
« Reply #69 : Жовтня 28, 2014, 07:57:52 19:57 »
Нардеп від "Свободи" Ірина Фаріон назвала "рабами" виборців 116-го округу (Львів) за те, що вони не підтримали її кандидатури на позачергових виборах до Верховної Ради.

Фаріон обізвала "рабами" виборців свого округу.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Дорогі і рідні! Перефразую Йосипа Сліпого, який після заслання дякував Богові, що його били раби, а не вільні люди. Я теж дякую, що раби не обрали націоналістичного шляху. Бо не рабська це справа голосувати за її величність національну ідею. В ціні у митарів дрібні монети технологій", – написала вона.
ігнор Квант

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #70 : Жовтня 28, 2014, 08:17:12 20:17 »
Моліться підараси, зброя у мене вже є...
А оце ви дарма. Піддатись на провокації, це те саме, що чекають "доброзичливці". Поразка повинна тільки згуртувати, зробити роботу над помилками і стати сильніше. А життя цими виборами не закінчується, будуть ще...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #71 : Жовтня 28, 2014, 08:21:35 20:21 »
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.
Та в цьому ж і злив. Бо анонсували всю весну-літо "Повстань Україно", а до повстання не готувалися, кидали людей беззбройними без жодної тактики й стратегії під кулі.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #72 : Жовтня 28, 2014, 08:35:44 20:35 »
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.
Та в цьому ж і злив. Бо анонсували всю весну-літо "Повстань Україно", а до повстання не готувалися, кидали людей беззбройними без жодної тактики й стратегії під кулі.
Хм. А що хіба йшлося про збройне повстання? Тоді, це було б якраз те що треба КГБ-ФСБ. Була б справжня хунта.
Ай-яй яй. Не виконали задумку хазяїв і не розвалили країну... Мабуть за це їх вирішили "злити" на виборах...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Фарион в пролете
« Reply #73 : Жовтня 28, 2014, 08:56:10 20:56 »
А в чому був злив? Хіба вони не гинули на майдані?  Як на мене вони і там були на головних ролях.
Правий сектор був більш активним і на слуху, але по чисельності свободівців було набагато більше.
Та в цьому ж і злив. Бо анонсували всю весну-літо "Повстань Україно", а до повстання не готувалися, кидали людей беззбройними без жодної тактики й стратегії під кулі.
Хм. А що хіба йшлося про збройне повстання? Тоді, це було б якраз те що треба КГБ-ФСБ. Була б справжня хунта.
Ай-яй яй. Не виконали задумку хазяїв і не розвалили країну... Мабуть за це їх вирішили "злити" на виборах...
Хто посмів злити на виборах Свободу і Фаріон? Хто ці підлі хазяї Свободи?

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #74 : Жовтня 28, 2014, 09:07:09 21:07 »
Хм. А що хіба йшлося про збройне повстання? Тоді, це було б якраз те що треба КГБ-ФСБ. Була б справжня хунта.
Ай-яй яй. Не виконали задумку хазяїв і не розвалили країну... Мабуть за це їх вирішили "злити" на виборах...
А хрін його знає, що мала на увазі під "Повсталою Україною" Свобода, коли закликала людей повставати.
Може малося на увазі понуро стояти й підставляти голови під беркутівські кийки?
Ну то так би й анонсували "Підстав Україно".
Згадка про КГБ-ФСБ в озвученому ракурсі  натякає про комплекс меншовартості у автора.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #75 : Жовтня 28, 2014, 09:43:05 21:43 »
Хм. А що хіба йшлося про збройне повстання? Тоді, це було б якраз те що треба КГБ-ФСБ. Була б справжня хунта.
Ай-яй яй. Не виконали задумку хазяїв і не розвалили країну... Мабуть за це їх вирішили "злити" на виборах...
А хрін його знає, що мала на увазі під "Повсталою Україною" Свобода, коли закликала людей повставати.
Може малося на увазі понуро стояти й підставляти голови під беркутівські кийки?
Ну то так би й анонсували "Підстав Україно".
Згадка про КГБ-ФСБ в озвученому ракурсі  натякає про комплекс меншовартості у автора.
Та да, меншоварті всі ті, хто вважає, що зброєю не завжди можна вирішити політичну кризу.
Але без масовості мирного майдану не було б ніякого світового визнання легітимності зміни влади. Так, переворотик, локальний.
Інша справа, що на певному етапі це вичерпує себе. І терпець у людей увірвався. Через два місяці!
Але якби збройне захоплення АП відбулося 1 грудня, то нічого з того майдану б не вийшло, був би чудовий привід показати світовій спільноті "фашиствующіх молодчіков". І все...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #76 : Жовтня 28, 2014, 10:23:48 22:23 »
Але якби збройне захоплення АП відбулося 1 грудня, то нічого з того майдану б не вийшло, був би чудовий привід показати світовій спільноті "фашиствующіх молодчіков". І все...
Комплекс меншовартості - маніакальна залежність від думки сторонньої особи.
Повноцінна ж людина сама вирішує, що кому показувати і в якому ракурсі те показане трактувати.
Українському народові ще рости й рости до такого.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Фарион в пролете
« Reply #77 : Жовтня 28, 2014, 10:53:58 22:53 »
Фарион в пролете - это хорошо, а вот то, что она  (+любители экстремальных видео) "улетели" за собой всю Свободу- это плохо. Но Свободу заела корпоративность - "своих" не сдают никогда, а иногда надо.   

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Фарион в пролете
« Reply #78 : Жовтня 28, 2014, 11:53:49 23:53 »
кидали людей беззбройними без жодної тактики й стратегії під кулі.
Якісь нісенітниці верзете... або нахабно брешете:
 


Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Фарион в пролете
« Reply #79 : Жовтня 29, 2014, 08:21:53 08:21 »
Цитувати
Повноцінна ж людина сама вирішує, що кому показувати і в якому ракурсі те показане трактувати.
Українському народові ще рости й рости до такого.

О, я зрозумів. Саме себе ви вважаєте "повноцінною людиною", а інші так собі, "нєдочєлавєкі". Десь я вже це чув...

А український народ такий, яким він є. Не гірше інших народів. Він це довів.
І якщо ми живемо серед нього, і є частиною його, треба його поважати (а є за що!), або їхати туди, де живуть "кращі народи". 
Людство взагалі не ідеальне, і спроби зробити його ідеальним з тієї, чи іншої сторони вже були.

А рости інтелектуально,  патріотично і економічно, завжди треба, ніхто не заперечує.

Отака моя "меншоварта" думка, нав"язана "сторонніми особами".
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Фарион в пролете
« Reply #80 : Жовтня 29, 2014, 11:14:12 11:14 »
Ну, вроде нашли виноватых.

"Свободівці" вважають, що у Раду їх не пускає Путін

Партія "Свобода" заявляє про масштабну фальсифікацію результатів позачергових парламентських виборів і намагання не допустити націоналістичну фракцію до парламенту.

Про це йдеться у прес-релізі партії.

Націоналісти впевнені, що ці фальсифікації здійснюються за вказівкою російського президента.

"Ми знаємо, хто робить усе, аби "Свобода" не потрапила до парламенту: це Владімір Путін та його агентура в Україні. Доказом цього є показова заява міністра закордонних справ РФ Лаврова про визнання виборів до Верховної Ради України та готовність із нею співпрацювати", – йдеться у повідомленні.

"Свободівці" впевнені, що для Росії вигідний парламент без націоналістів, бо з ним можна домовитися.

За їх словами, фальсифікації виборів здійснювалися шляхом масового вкидання бюлетенів на сході України і оскарження протоколів там, де "Свобода" отримувала високі результати.

При цьому націоналісти наполягають, що їхній паралельний підрахунок голосів свідчить про впевнене подолання п’ятивідсоткового бар’єру.

Також члени "Свободи" стверджують, що влада не бореться з фальсифікацією виборів.

Починаючи з 30 жовтня партія має намір розпочати акцію протесту під ЦВК.

Як відомо, за даними підрахунку більш ніж 98% протоколів, "Свобода" не долає бар’єр і не потрапляє до парламенту.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/29/7042561/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Фарион в пролете
« Reply #81 : Жовтня 29, 2014, 11:57:42 11:57 »
Ну, вроде нашли виноватых.

"Свободівці" вважають, що у Раду їх не пускає Путін

Партія "Свобода" заявляє про масштабну фальсифікацію результатів позачергових парламентських виборів і намагання не допустити націоналістичну фракцію до парламенту.

Про це йдеться у прес-релізі партії.

Націоналісти впевнені, що ці фальсифікації здійснюються за вказівкою російського президента.

"Ми знаємо, хто робить усе, аби "Свобода" не потрапила до парламенту: це Владімір Путін та його агентура в Україні. Доказом цього є показова заява міністра закордонних справ РФ Лаврова про визнання виборів до Верховної Ради України та готовність із нею співпрацювати", – йдеться у повідомленні.

"Свободівці" впевнені, що для Росії вигідний парламент без націоналістів, бо з ним можна домовитися.

За їх словами, фальсифікації виборів здійснювалися шляхом масового вкидання бюлетенів на сході України і оскарження протоколів там, де "Свобода" отримувала високі результати.

При цьому націоналісти наполягають, що їхній паралельний підрахунок голосів свідчить про впевнене подолання п’ятивідсоткового бар’єру.

Також члени "Свободи" стверджують, що влада не бореться з фальсифікацією виборів.

Починаючи з 30 жовтня партія має намір розпочати акцію протесту під ЦВК.

Як відомо, за даними підрахунку більш ніж 98% протоколів, "Свобода" не долає бар’єр і не потрапляє до парламенту.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/29/7042561/
Ну Лівандович та деякі інші свободівці вважають винним персонально Порошенка.
Там звинувачення по двох пунктах:
1) мовляв за згоду на позачергові вибори обіцяв співпрацю в новій раді, але обманув і підкупив соціолухів, які сформували громадську думку про те, що Свобода непрохідна (фіг його розбере, де тут обман і чому звістка про непрохідність зашкодила Свободі; ІМХО мала навпаки змобілізувати їх електорат),
2) фальсифікував вибори, бо результат екзітполів був для Свободи позитивний (при цьому вочевидь Порох крім того вкрав голоси й у власної партії, але такі дрібниці свободівцям здаються цілком логічними  :lol: )

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Фарион в пролете
« Reply #82 : Жовтня 29, 2014, 12:17:49 12:17 »
Ну Лівандович та деякі інші свободівці вважають винним персонально Порошенка.
Там звинувачення по двох пунктах:
1) мовляв за згоду на позачергові вибори обіцяв співпрацю в новій раді, але обманув і підкупив соціолухів, які сформували громадську думку про те, що Свобода непрохідна (фіг його розбере, де тут обман і чому звістка про непрохідність зашкодила Свободі; ІМХО мала навпаки змобілізувати їх електорат),
2) фальсифікував вибори, бо результат екзітполів був для Свободи позитивний (при цьому вочевидь Порох крім того вкрав голоси й у власної партії, але такі дрібниці свободівцям здаються цілком логічними  :lol: )

Івано-Франківська       8.80    4    99.42
Тернопільська       8.18    4    98.73
Львівська       6.19    4    99.11

кто кому злобный буратино?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #83 : Листопада 01, 2014, 03:45:05 03:45 »
кидали людей беззбройними без жодної тактики й стратегії під кулі.
Якісь нісенітниці верзете... або нахабно брешете:
 [ Invalid YouTube link ]
І про що ви хотіли сказати цим відео?
Що в Мірошниченка душа боліла за кожного загиблого на Грушевського?
Чому ж тоді Свобода не запобігла цим вбивствам попереджувальними пострілами у відповідь, а плакалася, що Янукович потопить Україну в крові і тому не слід загострювати ситуацію?
Я сам не любитель стріляними, але ж Свобода заявляла себе послідовницею УПА, а УПА таки стріляла, а не танцювала.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Фарион в пролете
« Reply #84 : Листопада 01, 2014, 03:59:00 03:59 »
О, я зрозумів. Саме себе ви вважаєте "повноцінною людиною", а інші так собі, "нєдочєлавєкі". Десь я вже це чув...
А український народ такий, яким він є. Не гірше інших народів. Він це довів.
І якщо ми живемо серед нього, і є частиною його, треба його поважати (а є за що!), або їхати туди, де живуть "кращі народи". 
Людство взагалі не ідеальне, і спроби зробити його ідеальним з тієї, чи іншої сторони вже були.
А рости інтелектуально,  патріотично і економічно, завжди треба, ніхто не заперечує.
Отака моя "меншоварта" думка, нав"язана "сторонніми особами".
Знаєте, Ваша думка не лише меншовартісна, але й нудна, бо вона не Ваша, а склеєна з уривків якогось ліберастичного сміття.
Всі Ваші тези нелогічні й незавершені, тому що вони не перевірені власними дослідженнями, а тупо уривчасто запозичені з убогих на смисли ЗМІ.