Автор Тема: Зелупа подаст воду в ПАТ "Води Тавріі" -з боку Криму вже розчистили канал  (Прочитано 457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
У водосховищах Криму запасів води в половину менше, аніж у 2019 році. Через це у Севастополі вже запровадили режим економії. Тим часом херсонські фермери розповідають, що з боку Криму вже розчистили русло каналу і бояться, що воду на півострів таки подаватимуть.
 Про варіант, як подати воду в Крим взимку розповів Херсонський підприємець та екснардеп Сергій Хлань. Він каже, що за його інсайдерською інформацією група чиновників та підприємців готують об'єднання двох каналів – Північно-Кримського та Каховського магістрального, а також передачу їх в управління акціонерного товариства під назвою "Води Таврії".
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
от коли буде інсайд про насосні, які трічи піднімають воду аж до феодосії, то можна буде хвилюватися.
а так, той канал, рівчак-рівчаком. ні про шо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
 Я ще читав, що останні декілька років на Херсонщині збільшилася кількість зрошуваних земель і якщо пустити воду до Криму, то не буде вистачати води фермерам, звідси, ще одні противники проти цього каналу.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Я ще читав, що останні декілька років на Херсонщині збільшилася кількість зрошуваних земель і якщо пустити воду до Криму, то не буде вистачати води фермерам, звідси, ще одні противники проти цього каналу.
Пішли чутки, що будуть обмежувати водоспоживання фермерам для поливу. За принципом обленерго - чим більше, тим дорожче.
Russia delenda est.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Пішли чутки, що будуть обмежувати водоспоживання фермерам для поливу. За принципом обленерго - чим більше, тим дорожче.
Так це  викличе спротив, тобто, здобудемо ще одних попутників. Якщо врахувати, що фермери досить неоднозначно ставляться до продажу землі, збитки внаслідок карантину; посух, банкрутств у певних районах( самогубство фермера на Одещині додасть емоцій), відсутність допомоги держави, то у підсумку фермери можуть бути вкрай радикалізовані, що виллється у характер і організованість їх дій.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17287
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Не буде води в Крим.
Я сподіваюсь знайдеться багато бажаючих сипати дуст в той канал.
Я поїду, 100%.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не буде води в Крим.
Я сподіваюсь знайдеться багато бажаючих сипати дуст в той канал.
Я поїду, 100%.
:az
Особисто куплю... цистерну хлору аби тi падли потруiлися...