Автор Тема: ФУП и все все все  (Прочитано 108446 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1440 : Червня 22, 2018, 04:18:55 16:18 »
Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: ФУП и все все все
« Reply #1441 : Червня 22, 2018, 04:20:07 16:20 »
Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного

мені ПО*УЙ

я ВИМАГАЮ

ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все
« Reply #1442 : Червня 22, 2018, 04:21:16 16:21 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1443 : Червня 22, 2018, 04:23:04 16:23 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa
« Останнє редагування: Червня 22, 2018, 04:26:22 16:26 від Aelit »

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1444 : Червня 22, 2018, 04:29:27 16:29 »
Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного



мені ПО*УЙ

я ВИМАГАЮ

ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

я вимагаю дотримуватись конституції.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все
« Reply #1445 : Червня 22, 2018, 04:39:56 16:39 »
Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ
:smiley24:
Власне кажучи, для Аелітів та Котів давно пора створити окрему резервацію, нехай варяться у власному соусі та одне одному мізки компостують.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ФУП и все все все
« Reply #1446 : Червня 22, 2018, 04:42:13 16:42 »
Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ

цензура? як нце не по європейськи))) а так по кацапськи)))

і я тебе на фупі не памятаю. ти хто там ?
Це не цензура, а боротьба зі спамом. Бо всі вже знають твої пости і нічого нового не пишеш, просто повторюєш, одне й те саме. Для чого засирати кожну тему однаковими по суті повідомленнями ?

А щодо ФУПу - неважливо чи ти мене пам'ятаєш. А от я наприклад добре пам'ятаю як вночі на ФУПі ви з Чаком-сєпаром облизували один одного.
 :smilie7:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1447 : Червня 22, 2018, 04:42:59 16:42 »
Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ
:smiley24:
Власне кажучи, для Аелітів та Котів давно пора створити окрему резервацію, нехай варяться у власному соусі та одне одному мізки компостують.

ну так. не витримуєте інтелектуальної конкуренції))) бо все що випишете - ретрансляція того що вам насрали в голову - без найменшої обробки))) більшість людей ще в дитинстві перемкнули в режим папуги - ретранслятора)))) що до речі й пояснює феноменальнітсь результатів українських виборів - кого більше на екранах бігбордах того більеш й у верраді)))

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1448 : Червня 22, 2018, 04:43:45 16:43 »
Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ

цензура? як нце не по європейськи))) а так по кацапськи)))

і я тебе на фупі не памятаю. ти хто там ?
Це не цензура, а боротьба зі спамом. Бо всі вже знають твої пости і нічого нового не пишеш, просто повторюєш, одне й те саме. Для чого засирати кожну тему однаковими по суті повідомленнями ?

А щодо ФУПу - неважливо чи ти мене пам'ятаєш. А от я наприклад добре пам'ятаю як вночі на ФУПі ви з Чаком-сєпаром облизували один одного.
 :smilie7:

давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ФУП и все все все
« Reply #1449 : Червня 22, 2018, 04:53:20 16:53 »
давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все
« Reply #1450 : Червня 22, 2018, 04:54:03 16:54 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

Це спілкування?  :smilie5:
Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1451 : Червня 22, 2018, 04:57:23 16:57 »
давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
аааа
 це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1452 : Червня 22, 2018, 04:58:32 16:58 »
тільки українофоб агент крмемля розцінить захват від результатів роботи нашого петра олексійовича - в тому числі і по відновленню армії - як тонкий стьоб.

забанаьте українофоба агента кремля зрадофіла стена.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1453 : Червня 22, 2018, 04:59:38 16:59 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

Це спілкування?  :smilie5:
Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1454 : Червня 22, 2018, 05:01:25 17:01 »
все. прийшла Дрейк і зара забанить клатого аеліта.
дрейк - дозволь отстаннє слово - спитай у гео чи не хзо він розмазать аеліта - а то знову щойно ти мен езабаниш - тут же вискочться розмахуючи інтернет кулаками )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ФУП и все все все
« Reply #1455 : Червня 22, 2018, 05:03:14 17:03 »
Шо воно там пише?  :fp2

Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все
« Reply #1456 : Червня 22, 2018, 05:04:08 17:04 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

Це спілкування?  :smilie5:
Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи
Давай всі погодяться, що ти нас інтелектуально переміг і ти цивілізовано повернешся до своєї господарки кАзльони Юріївни?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1457 : Червня 22, 2018, 05:04:54 17:04 »
Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

Це спілкування?  :smilie5:
Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи
Давай всі погодяться, що ти нас інтелектуально переміг і ти цивілізовано повернешся до своєї господарки кАзльони Юріївни?

пожалій краще себе))))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все
« Reply #1458 : Червня 22, 2018, 05:05:58 17:05 »
Шо воно там пише?  :fp2

Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
Яйця морочить  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1459 : Червня 22, 2018, 05:07:45 17:07 »
Шо воно там пише?  :fp2

Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
Яйця морочить  :laugh:

та хае вже цього гнилого аелітознавства))

давайте по суті. ключове питання українських виборів - як то водиться - кого підтримують США - питання - як ставляться США зараз до жульки володирівни?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1460 : Червня 22, 2018, 05:10:13 17:10 »
чого мовчимо - як володя парасюк на допиті у кацапів?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ФУП и все все все
« Reply #1461 : Червня 22, 2018, 05:11:07 17:11 »
давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
аааа
 це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена
не цікаво, тупий перевід стрілок та продовження флуду

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1462 : Червня 22, 2018, 05:13:02 17:13 »
давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
аааа
 це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена
не цікаво, тупий перевід стрілок та продовження флуду

флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.

а у відповідь - гнітюче злобне мовчання
« Останнє редагування: Червня 22, 2018, 05:32:00 17:32 від Aelit »

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ФУП и все все все
« Reply #1463 : Червня 22, 2018, 05:34:03 17:34 »

флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
Кому цікаво сперечатися з дятлом ?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1464 : Червня 22, 2018, 05:35:32 17:35 »

флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
Кому цікаво сперечатися з дятлом ?

конституція і президент України є флейм? а чи не кацапик ти часом , українофобе ?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ФУП и все все все
« Reply #1465 : Червня 22, 2018, 05:44:57 17:44 »

флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
Кому цікаво сперечатися з дятлом ?

конституція і президент України є флейм? а чи не кацапик ти часом , українофобе ?
ні конституція, ні президент не винні в тому, що ти дятел !

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1466 : Червня 22, 2018, 05:50:08 17:50 »
 :love:Як це не винні? Звичайно в Україні завжди в усьому винний Петро Олексійович))))  :upa :consul :consul :spruce_up: :suicide2:

Такої елементарної речі не знати (((( Навтіь за часів Юща у БЮТ завжди був винний Петро Олексійович  :super:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1467 : Червня 22, 2018, 05:54:49 17:54 »
от добре що ви тут всі зібрались і ми поговоримо - чим керувався петро олексійович призначаючи кримського сепаратиста корупціонера ексрегіонала симпатика хуйла віталія малікова першим замом васі грицака і керівником антитерор центру - і чи немає тут звязку з провалом АТО?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1468 : Червня 22, 2018, 06:03:37 18:03 »
ну і петро олексійович - за конституцією -гарант конституції і тому - за нормою прямої дії - є винний в тотальному системному недотримання державою і собою конституції України  :upa

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1469 : Червня 22, 2018, 06:05:07 18:05 »
ну і петро олексійович - за конституцією -гарант конституції і тому - за нормою прямої дії - є винний в тотальному системному недотримання державою і собою конституції України  :upa
А що це був за набор букв? а Точно на ФУП  :Tyapnycia: :Tyapnycia: