Сторінок:
Actions
  • #1441 від Aelit 22 Jun 2018
  • Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
    силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

    але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного
  • #1442 від WestNik 22 Jun 2018
  • Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
    силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

    але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного

    мені ПО*УЙ

    я ВИМАГАЮ

    ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

    ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ
  • #1443 від ксeня 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
  • #1444 від Aelit 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
    ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa
  • #1445 від Aelit 22 Jun 2018
  • Аеліта в президенти)  це було б унікально фантастично) але прийшлось би ВСІМ дотримувтаись Конституції і Законів.
    силу на яку б я оперся в очищені України від корупціонерії - це були б добровольці і мобілізовані в перший  - буремний 2014 рік .

    але корупційна більшість населення України ніколи не обере і не визнає за владу несобіподібного



    мені ПО*УЙ

    я ВИМАГАЮ

    ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

    ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ ВИМАГАЮ

    я вимагаю дотримуватись конституції.
  • #1446 від bоrderlander 22 Jun 2018
  • Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ
    :smiley24:
    Власне кажучи, для Аелітів та Котів давно пора створити окрему резервацію, нехай варяться у власному соусі та одне одному мізки компостують.
  • #1447 від Stan 22 Jun 2018
  • Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ

    цензура? як нце не по європейськи))) а так по кацапськи)))

    і я тебе на фупі не памятаю. ти хто там ?
    Це не цензура, а боротьба зі спамом. Бо всі вже знають твої пости і нічого нового не пишеш, просто повторюєш, одне й те саме. Для чого засирати кожну тему однаковими по суті повідомленнями ?

    А щодо ФУПу - неважливо чи ти мене пам'ятаєш. А от я наприклад добре пам'ятаю як вночі на ФУПі ви з Чаком-сєпаром облизували один одного.
     :smilie7:
  • #1448 від Aelit 22 Jun 2018
  • Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ
    :smiley24:
    Власне кажучи, для Аелітів та Котів давно пора створити окрему резервацію, нехай варяться у власному соусі та одне одному мізки компостують.

    ну так. не витримуєте інтелектуальної конкуренції))) бо все що випишете - ретрансляція того що вам насрали в голову - без найменшої обробки))) більшість людей ще в дитинстві перемкнули в режим папуги - ретранслятора)))) що до речі й пояснює феноменальнітсь результатів українських виборів - кого більше на екранах бігбордах того більеш й у верраді)))
  • #1449 від Aelit 22 Jun 2018
  • Знаючи "талант" Аеліта на ФУПі, пропоную дозволити йому писати тільки в одну тему з назвою ВИМАГАЮ

    цензура? як нце не по європейськи))) а так по кацапськи)))

    і я тебе на фупі не памятаю. ти хто там ?
    Це не цензура, а боротьба зі спамом. Бо всі вже знають твої пости і нічого нового не пишеш, просто повторюєш, одне й те саме. Для чого засирати кожну тему однаковими по суті повідомленнями ?

    А щодо ФУПу - неважливо чи ти мене пам'ятаєш. А от я наприклад добре пам'ятаю як вночі на ФУПі ви з Чаком-сєпаром облизували один одного.
     :smilie7:

    давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:
  • #1450 від Stan 22 Jun 2018
  • давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

    В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ

  • #1451 від ксeня 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
    ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

    Це спілкування?  :smilie5:
    Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.
  • #1452 від Aelit 22 Jun 2018
  • давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

    В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


    ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
    аааа
     це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

    модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена
  • #1453 від Aelit 22 Jun 2018
  • тільки українофоб агент крмемля розцінить захват від результатів роботи нашого петра олексійовича - в тому числі і по відновленню армії - як тонкий стьоб.

    забанаьте українофоба агента кремля зрадофіла стена.
  • #1454 від Aelit 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
    ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

    Це спілкування?  :smilie5:
    Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

    це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи
  • #1455 від Aelit 22 Jun 2018
  • все. прийшла Дрейк і зара забанить клатого аеліта.
    дрейк - дозволь отстаннє слово - спитай у гео чи не хзо він розмазать аеліта - а то знову щойно ти мен езабаниш - тут же вискочться розмахуючи інтернет кулаками )))
  • #1456 від Capitain Cubs 22 Jun 2018
  • Шо воно там пише?  :fp2

    Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
  • #1457 від bоrderlander 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
    ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

    Це спілкування?  :smilie5:
    Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

    це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи
    Давай всі погодяться, що ти нас інтелектуально переміг і ти цивілізовано повернешся до своєї господарки кАзльони Юріївни?
  • #1458 від Aelit 22 Jun 2018
  • Я в шоці. Аеліта на фупі забанили, чи що?
    ні ксеню. не забанили а що? мені не вистачає спілкування з справжніми патріотами України - а то все навкруги незрячі перемог , юлькануті і агенти кремля  :upa

    Це спілкування?  :smilie5:
    Сусіди напевне поставили собі датчик наближення і втікають з зони досяжності.

    це спілкування.  просто ви як дикуни що за браком контаргументів проти того що руйнує ваш брехливий фейксвітогляд - заххищаючись від реальності вимагаєте цензури етс . ну як і кацапи
    Давай всі погодяться, що ти нас інтелектуально переміг і ти цивілізовано повернешся до своєї господарки кАзльони Юріївни?

    пожалій краще себе))))
  • #1459 від bоrderlander 22 Jun 2018
  • Шо воно там пише?  :fp2

    Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
    Яйця морочить  :laugh:
  • #1460 від Aelit 22 Jun 2018
  • Шо воно там пише?  :fp2

    Бо в мене єдиний ігнор стоїть, і саме на цього марсіанського гамадріла :weep:
    Яйця морочить  :laugh:

    та хае вже цього гнилого аелітознавства))

    давайте по суті. ключове питання українських виборів - як то водиться - кого підтримують США - питання - як ставляться США зараз до жульки володирівни?
  • #1461 від Aelit 22 Jun 2018
  • чого мовчимо - як володя парасюк на допиті у кацапів?
  • #1462 від Stan 22 Jun 2018
  • давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

    В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


    ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
    аааа
     це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

    модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена
    не цікаво, тупий перевід стрілок та продовження флуду
  • #1463 від Aelit 22 Jun 2018
  • давай посилання, ти ж бо завжди брешеш як порошенко :Vedy_sebe:

    В темі про звільнення Донбасу ви обоє по черзі "тонко стібалися" з ЗСУ


    ну і де ти бачиш тонкийстьоб в моєму виконанні? я щиро вірю петру олексійовичу і лиш повторюю його слова.
    аааа
     це ти скот тонко стібешся зараз з наших оновленої старанням петра за наші гроші найбоєздаьніших зсу

    модери  - забаньте цьго тонкостібача українофоба стена
    не цікаво, тупий перевід стрілок та продовження флуду

    флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.

    а у відповідь - гнітюче злобне мовчання
  • #1464 від Stan 22 Jun 2018

  • флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
    ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
    Кому цікаво сперечатися з дятлом ?
  • #1465 від Aelit 22 Jun 2018

  • флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
    ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
    Кому цікаво сперечатися з дятлом ?

    конституція і президент України є флейм? а чи не кацапик ти часом , українофобе ?
  • #1466 від Stan 22 Jun 2018

  • флудиш якраз ти. я за змістовну дискусію - перестрілку тезами антитезами і так далі. а ви що . слабенько слабенько. навіть на загальному українському інтелектуальному тлі.
    ось тобі теза - Aelit з послідовністтю дятла задовбує всі форуми флеймом з однотипними повідомленнями.
    Кому цікаво сперечатися з дятлом ?

    конституція і президент України є флейм? а чи не кацапик ти часом , українофобе ?
    ні конституція, ні президент не винні в тому, що ти дятел !
  • #1467 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  •  :love:Як це не винні? Звичайно в Україні завжди в усьому винний Петро Олексійович))))  :upa :consul :consul :spruce_up: :suicide2:

    Такої елементарної речі не знати (((( Навтіь за часів Юща у БЮТ завжди був винний Петро Олексійович  :super:
  • #1468 від Aelit 22 Jun 2018
  • от добре що ви тут всі зібрались і ми поговоримо - чим керувався петро олексійович призначаючи кримського сепаратиста корупціонера ексрегіонала симпатика хуйла віталія малікова першим замом васі грицака і керівником антитерор центру - і чи немає тут звязку з провалом АТО?
  • #1469 від Aelit 22 Jun 2018
  • ну і петро олексійович - за конституцією -гарант конституції і тому - за нормою прямої дії - є винний в тотальному системному недотримання державою і собою конституції України  :upa
  • #1470 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • ну і петро олексійович - за конституцією -гарант конституції і тому - за нормою прямої дії - є винний в тотальному системному недотримання державою і собою конституції України  :upa
    А що це був за набор букв? а Точно на ФУП  :Tyapnycia: :Tyapnycia:
Сторінок:
Actions