Автор Тема: Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить...  (Прочитано 4871 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Они теперь воплощают в жизнь свои фантазии про Майдан.
В очередной раз - сами делают то, в чем обвиняли других.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Пане Soyuznyk, якраз подібними дописами ви даєте підстави євреям вважати нас тими ким вони нас вважають. .

Що ж Ви так всіх євреїв під одну гребінку! Ви антисеміт?! :smilie10:

P.S. До речі, а ким вони нас вважають? Бо я не в курсі.
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 08:44:11 20:44 від Fire Horse »

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Я, як дніпропетровець, можу твердо заявити. Той, хто зараз котить бочку на Коломойського є очевидно ворогом України, з усіма наслідками, які з цього випливають. І хай не рядиться той негідник, або йолоп у патріотичні шати. Ціна тій патріотичності - дірка від бублика.  :upa

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
найголовніше. Кому вигідно?  Кому знадобилась "революція", щоб не віддавати Саші Януковичу  чесно віджатий надбаний непосильною працею бізнес?
Ну, якщо людина ставить слово революція в дужки, то питань немає. Ух, виявляється Беня  скинув Овоча, так він реально крут! Ну, хай би був Саша стоматолог, нащо було стільки жертв, все б було тіп-топ?  І Овоч такий добрий дядько, ну трохи там не вкурив ситуацію, не зрозумів, звідки небезпека.
Тепер Беня мутить на сході, голова! Всіх розводить і путлера в тому числі! :smiley14:

P.S.Ніхто не вважає Беню безсрібником, але в даний час він на світлій стороні. Навіть, якщо з вболівальниками правда, то це є гуд. Все інше від лукавого...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Бєня не кращий від Ахмета, секта Хаббад Любавич хоче побудувати тут Нову Хазарію, українці для них гої, в кращому випадку слуги-раби, але так багато рабів не потрібно, вистачить 15 млнів.
Поки інтереси сионістів співпали з інтересами держави Україна, чіпати їх не можна.

« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 09:06:00 21:06 від otaman »

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

" Дядя, ты дурак ? " 

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Если это правда, то всех этих губернаторов-самозванцев немедленно уничтожить..

Точно! І починати бажано з Коломойського.

" Дядя, ты дурак ? "

Нет, он идиот.
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Бєня не кращий від Ахмета, секта Хаббад Любавич хоче побудувати тут Нову Хазарію, українці для них гої, в кращому випадку слуги-раби, але так багато рабів не потрібно, вистачить 15 млнів.
Поки інтереси сионістів співпали з інтересами держави Україна, чіпати їх не можна.

Так будуйте справжню Украіну, а не уявну Хазарію! Хто вам заважає? :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
fire horse и sojuznuk один и тот же бот, имхо

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Вроде бы информация не подтвердилась - повешенный оказался другим человеком

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Бєня не кращий від Ахмета, секта Хаббад Любавич хоче побудувати тут Нову Хазарію, українці для них гої, в кращому випадку слуги-раби, але так багато рабів не потрібно, вистачить 15 млнів.
Поки інтереси сионістів співпали з інтересами держави Україна, чіпати їх не можна.

Так будуйте справжню Украіну, а не уявну Хазарію! Хто вам заважає? :Sho_za:


не придурюйтесь у кого влада та гроші

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Пане Soyuznyk, якраз подібними дописами ви даєте підстави євреям вважати нас тими ким вони нас вважають. Будь яка мета вимагає розуму, наполегливості і послідовності в діях, але не вимагає порожніх слів чи звинувачень на аресу інших. Якщо знаєте що робити то робіть, якщо ні - спитайте тих, хто знає. А історію та літературу ми й так знаємо...

 Відмінно, що знаєте, тому то її так боїтесь?
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 09:51:26 21:51 від Sojuznuk »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
sojuznuk, повідомив на Вас модератору за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

 Як страшно, особливо за наклеп. Знайте, вам українців не залякати. Нічим. Особливо коли через них зараз гине цвіт нації.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча

 Як страшно, особливо за наклеп. Знайте, вам українців не залякати. Нічим. Особливо коли через них зараз гине цвіт нації.

Ви йобнулись? Я сам українець.

 Помітно.

 
Лякати Вас не збираюся, але Ваші антисемітські висловлювання терпіти теж не буду. "Во всём виноваты жиды(с)".  Вам в Москву, шановний.

 Я забув у вас поцікавитись, куди мені.

 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Пане Soyuznyk, якраз подібними дописами ви даєте підстави євреям вважати нас тими ким вони нас вважають. Будь яка мета вимагає розуму, наполегливості і послідовності в діях, але не вимагає порожніх слів чи звинувачень на аресу інших. Якщо знаєте що робити то робіть, якщо ні - спитайте тих, хто знає. А історію та літературу ми й так знаємо...

 Відмінно, що знаєте, тому то її так боїтесь?

Я не вважаю нас жертвою єврейськоі змови і маю звичку у власних невдачах звинувачувати себе позаяк якщо мені щось не вдається, то це означає, що я зробив щось неправильно або не зробив потрібне. Все значно простіше в цьому світі...
If you are going through hell, keep going.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Пане Soyuznyk, якраз подібними дописами ви даєте підстави євреям вважати нас тими ким вони нас вважають. Будь яка мета вимагає розуму, наполегливості і послідовності в діях, але не вимагає порожніх слів чи звинувачень на аресу інших. Якщо знаєте що робити то робіть, якщо ні - спитайте тих, хто знає. А історію та літературу ми й так знаємо...

 Відмінно, що знаєте, тому то її так боїтесь?

Я не вважаю нас жертвою єврейськоі змови і маю звичку у власних невдачах звинувачувати себе позаяк якщо мені щось не вдається, то це означає, що я зробив щось неправильно або не зробив потрібне.

 Я також. Але зовнішній фактор, тим більше настільки очевидний, не можна не враховувати.
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 10:42:03 22:42 від Sojuznuk »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Зав'язуйте вже розпалювати, ворожнечу.
Не хочу нікого банити, але і подібного срачу тут бути не має.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І взагалі давайте порівняємо єврєя Коломойського, і ніразу не єврєя Ахметова.
Ну і хто з них за Україну, а хто явний ворог?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Вплив зовнішнього фактора завше визначається внутрішніми подіями і процесами.
If you are going through hell, keep going.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Москалі-пропагандони ніяк не можуть зрозуміти, що, на відміну від російської біомаси, українцям антисемітизм і гомофобія не властиві. Натомість, в середньостатистичного росіянина обговорення цих "проблем" викликє стан, що близький до цілковитого божевілля.

 :russian: :russian: :russian:
« Останнє редагування: Травня 11, 2014, 11:57:47 23:57 від Loge »

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
 Не скажу за інших, але  з  Союзника такий  москаль, як з мене балерина! :smilie5:
Просто,напевне  клинить на  єврейській тематиці- завжди ж винні потрібні!

Але  нормальні  люди, знаходячись під  смертельною загрозою, шукають собі  союзників(каламбур  :smilie5:  )
і тільки такі як Союзник шукають ще  ворогів, щоб остаточно просрати все гарантовано! :Prapor2: :Prapor2:
Мабуть, це такі особливості  наших  патріотів... :Ganba:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
 otaman, а  картинки  ваші  до дупи! :rotate: :rotate:

Бо якби все вирішувала  національність..
Коротше, правильно вам Людас, здаєцця, закинув- той же  Ринатка зовсім і ні разу не єврей,
і що???

І що, що в нас скількись там десятків відсотків українців? :smilie11: :smilie11:
Он  луганчани та донбасяни теж  українці, а на ділі- кілька мільйонів колаборантів та
  відвертих ворогів держави- тобто зрадників!
І як ви з цим  будете? Покажете їм  свою строкату  карту розподілу  по націям???
Ню-ню!!!  Прапор вам в руки!
Ось цей!  :upa  :laugh:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Ну, якщо людина ставить слово революція в дужки, то питань немає.

Можете замінити слово "революція" словом "бійня", якщо воно Вам більше подобається. В історичному аспекті це, практично, синоніми.

Ух, виявляється Беня  скинув Овоча, так він реально крут!

Кажуть, крутизна серед цих хлопців вимірюється в $млн і на роль"пішака" можна претендувати тільки з 20-30 млн$. Маєте точні дані про статки Коломойського і Януковича? Можете "вирахувати" їхній ранг на "шахматному полі", хто з них крутіший.


Ну, хай би був Саша стоматолог, нащо було стільки жертв, все б було тіп-топ?  І Овоч такий добрий дядько, ну трохи там не вкурив ситуацію, не зрозумів, звідки небезпека.

Та, відверто кажучи, що рейдер Саша, що рейдер Гена - різниці ніякої... Хотілося б написати "немає". Але, на жаль, вона уже є... В ціні пального  та інших товарів - з "+", а в людських життях (молодих та гарних!) - з "-" :smilie2:
А про Януковича і його людські якості мені важко судити. Думаю, як і всі світові "лідери", він був просто маріонеткою. Проте, і  серед "лідерів", напевно, є свої ранги: маріонетки ляльководів, маріонетки маріонеток. Схоже, що Янукович, як і переважна більшість, був з тих, других. І, якщо довіряти повідомленням про темпи і масштаби розкрадання ним бюджету України, то він з усіх сил намагався якнайшвидше піднятись у цій маріонеточній піраміді хоча б на 1 сходинку. "Щоб усі боялись, щоб не насміхались!"


Тепер Беня мутить на сході, голова! Всіх розводить і путлера в тому числі! :smiley14:

Це ваші слова. Мені важко стверджувати  напевне, хто, де, як і з ким мутить, та хто кого розводить. Я просто ділюсь спостереженнями та припущеннями. Єдине, що насмілюсь стверджувати з 99,9%-ю ймовірністю , - в квартеті Беня, Путін, Ляльковод(и) та  Охлос найбільш розведеним виявиться таки останній.

P.S.Ніхто не вважає Беню безсрібником, але в даний час він на світлій стороні. Навіть, якщо з вболівальниками правда, то це є гуд.

Для кого? Для тих, кому через 70 років знову видалось, що  Україна перенаселена?
І поділіться секретом, як Ви так легко й швидко визначаєте, де вона, та світла сторона.