Сторінок:
Actions
  • #1 від Тризуб_Володимира 02 Apr 2014
  • Саша Бригинець

    Дехто живе ще в революції і виголошує: негайна тотальна люстрація. Інші розуміють, що вже нова геополітична ситуація - війна - і виголошують: консолідація. Але ці речі не поєднані! Або люстрація, або консолідація.

    Я за люстрацію негайно, але усвідомлюю, що тоді втратимо частину України.

    Війна з РФ - це шанс декому виправитися... Зараз необхідно часткова люстрація, люстрація найбільш одіозних фігур. А після стабілізації – люстрація і прихвоснів Якуковича і тих, хто підтримав сепаратизм. Але давайте говорити щиро, ми готові простити деяких людей яника, якщо вони щиро виступлять проти сепаратизму.
  • #2 від Знак 02 Apr 2014
  • Саша Бригинець

    Дехто живе ще в революції і виголошує: негайна тотальна люстрація. Інші розуміють, що вже нова геополітична ситуація - війна - і виголошують: консолідація. Але ці речі не поєднані! Або люстрація, або консолідація.

    Я за люстрацію негайно, але усвідомлюю, що тоді втратимо частину України.

    Війна з РФ - це шанс декому виправитися... Зараз необхідно часткова люстрація, люстрація найбільш одіозних фігур. А після стабілізації – люстрація і прихвоснів Якуковича і тих, хто підтримав сепаратизм. Але давайте говорити щиро, ми готові простити деяких людей яника, якщо вони щиро виступлять проти сепаратизму.

    Бригінець -юльок?
  • #3 від Тризуб_Володимира 02 Apr 2014
  • Цитувати
    Бригінець -юльок?

    так
    завзятий
  • #4 від Darth Vader 02 Apr 2014
  • Саша Бригинець

    Я за люстрацію негайно, але усвідомлюю, що тоді втратимо частину України.
    бред. наоборот. чем быстрее прижмутт к ногтю сепараторов и лидеров этой рыговской пестобратии, которая им помогает, на востоке и юге страны, тем больше шансов сохранить целостность страны.

    у чувака реальный понос в голове  :smiley23:
  • #5 від Шавлія 02 Apr 2014
  • Мабуть, у БЮТ більше половини членів підпадають під люстрацію.
    От Бригинець і пише всяку фігню.
  • #6 від Тризуб_Володимира 02 Apr 2014
  • Саша Бригинець

    Я за люстрацію негайно, але усвідомлюю, що тоді втратимо частину України.
    бред. наоборот. чем быстрее прижмутт к ногтю сепараторов и лидеров этой рыговской пестобратии, которая им помогает, на востоке и юге страны, тем больше шансов сохранить целостность страны.

    у чувака реальный понос в голове  :smiley23:

    та ну
    він не дурний геть
    просто розуміє, що люстрації це пісєц їм самим настане
    от і придумують відмазки чоу це не робити
  • #7 від Тризуб_Володимира 02 Apr 2014
  • Мабуть, у БЮТ більше половини членів підпадають під люстрацію.
    От Бригинець і пише всяку фігню.

    отож-то
    на бабсь якихось розраховано
    хоча багато наївних знайдеться
Сторінок:
Actions