Сторінок:
Actions
  • #1 від Л.Одеська 08 Sep 2014
  • #2 від kod_2 08 Sep 2014
  • Молодчина. Безстрашний!
  • #3 від Agh 08 Sep 2014
  • Цитувати
    Президент Петро Порошенко заявляє, що після оголошення перемир'я вдалося звільнити 1200 заручників.
    Про це він сказав в Маріуполі в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна"

    Кто-то про это что-то слышал? :smilie10:
  • #4 від PamTam 08 Sep 2014
  • Петро Порошенко ‏@poroshenko  42 сек.
    Після оголошення перемир'я нам вдалося звільнити 1200 заручників. Слава Україні!
  • #5 від Shannou 08 Sep 2014
  • Хм...так их же вроде всего 800 было? Или Луценко текст писал?
  • #6 від optimist 08 Sep 2014
  •  :super:
    УКРОП - це український опір!
  • #7 від UnionJack 08 Sep 2014


  •  :smiley24:
    нормальний! Команданте Порошенко
    :)
  • #8 від Kvant 08 Sep 2014
  • Фото більшого розуміру. Тепер не будемо соромитися того, що ми укропи в очах кацапні! Тепер "лоховатими і лінивими хохлами стали тільки жителі ЛуганДону"  :super: :super: :super:
    Ми вже в очах кацапів: укри і укропи  :Razom:

  • #9 від Шоцемамо? 08 Sep 2014
  • Надеюсь, он оттуда улетел прежде,
    чем появилась информация.
    По росвоенсайтам,

    Мариуполь в оперативном окружении.
    Пусть это и фигня, но ДРГ там все кишит...
  • #10 від наяа 08 Sep 2014
  • Поберігся б краще...я розумію, що для підняття бойового духу і все таке... Але противник уже давно втратив гальма
  • #11 від ofenrohr 08 Sep 2014
  • Цитувати
    Президент Петро Порошенко заявляє, що після оголошення перемир'я вдалося звільнити 1200 заручників.
    Про це він сказав в Маріуполі в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна"

    Кто-то про это что-то слышал? :smilie10:

    Ніхто...  Звідки стільки?  :smilie10:
  • #12 від PamTam 08 Sep 2014
  • Цитувати
    Президент Петро Порошенко заявляє, що після оголошення перемир'я вдалося звільнити 1200 заручників.
    Про це він сказав в Маріуполі в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна"

    Кто-то про это что-то слышал? :smilie10:

    Ніхто...  Звідки стільки?  :smilie10:

    та фігня, певно стільки сподіваються витягнути. На разі от

     Ретвітнуте Українська правда
     APU ‏@APUkraine  10 хв.
    Перші 20 полонених звільнено завдяки Мінському протоколу–Президент під час поїздки до Маріуполя http://bit.ly/1qHkPNJ 

  • #13 від outsider 08 Sep 2014
  • Фото більшого розуміру. Тепер не будемо соромитися того, що ми укропи в очах кацапні! Тепер "лоховатими і лінивими хохлами стали тільки жителі ЛуганДону"  :super: :super: :super:
    Ми вже в очах кацапів: укри і укропи  :Razom:



    Це у Петра Олексіойовича ширінька розстібнута? Ну хоч труси сподіваюся жовто-блакитні? :idea:
  • #14 від PamTam 08 Sep 2014
  • Фото більшого розуміру. Тепер не будемо соромитися того, що ми укропи в очах кацапні! Тепер "лоховатими і лінивими хохлами стали тільки жителі ЛуганДону"  :super: :super: :super:
    Ми вже в очах кацапів: укри і укропи  :Razom:



    Це у Петра Олексіойовича ширінька розстібнута? Ну хоч труси сподіваюся жовто-блакитні? :idea:

    це прапорець невдало у кадр попав. :gigi:
  • #15 від анабиоз 08 Sep 2014
  • Фото більшого розуміру. Тепер не будемо соромитися того, що ми укропи в очах кацапні! Тепер "лоховатими і лінивими хохлами стали тільки жителі ЛуганДону"  :super: :super: :super:
    Ми вже в очах кацапів: укри і укропи  :Razom:


    там кстати на заднем плане чувак в кепке очень похож на молодого Медведчука :)
     А так Петя молодец, я бы побоялся на его месте туда переться. Его визит показывает, что Мариуполь - украинский город и отдавать его под "особые" зоны мы не собираемся.
  • #16 від Kvant 08 Sep 2014
  • там кстати на заднем плане чувак в кепке очень похож на молодого Медведчука :)
     А так Петя молодец, я бы побоялся на его месте туда переться. Его визит показывает, что Мариуполь - украинский город и отдавать его под "особые" зоны мы не собираемся.

    Маріуполь портове місто. Там елеватори для зерна. Бази для металу. Ключовий порт України. Кацапи скоріше "викусять" чим ми віддамо Марік.
  • #17 від Feral Cat 08 Sep 2014


  • #18 від PamTam 08 Sep 2014
  • APU ‏@APUkraine  10 хв.
    Президент про домовленості в Мінську: «У мене немає ілюзій, але є надія» - http://bit.ly/WGhF2f  pic.twitter.com/Qth6CYrSJ7
  • #19 від Vols 08 Sep 2014
  • Поки що я не розчарований. З того, що було раніше і могло б бути, звісно кращий. Хоча завжди хочеться більше.
  • #20 від Л.Одеська 08 Sep 2014
  • #21 від AFru 08 Sep 2014
  • Очень :smiley24:  нужная поддержка для жителей Мариуполя, и не только Мариуполя.

    Отважный и умный человек стал президентом, для разнообразия.
Сторінок:
Actions