Автор Тема: Давайте тепер про серйозне  (Прочитано 5938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #90 : Липня 20, 2014, 04:05:25 16:05 »
відродження села і знищення (по можливості) всього, що виникло за капіталізму - це було суттю його (Ющенка) політики, за що справедливо й має підтримку 0,4 відсотків населення.

 :Sho_za:
наркомани на городі...
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #91 : Липня 20, 2014, 04:08:31 16:08 »
Ющенко і Кравчук - політики. І мають відгрести від нас все, на що заслуговують.
І провальність їхньої політики пояснюється, зокрема, тим, що намагались відродити мертвий вже, фактично, соціум - село.
Коли його треба просто "відмінити" і забути так само, як ми забули про життя у печерах яке було - певен цього -
 набагато більш романтичним, ніж оспівуване ющенками село.
Але і з печер люди повтікали, бо життя там було ще важчим і вбогішим, ніж у селі.

"Відмінити" і забути село...
Цікаво...
А сільське господарство теж відмінити? :idea:
ну и ладно...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #92 : Липня 20, 2014, 04:11:23 16:11 »
відродження села і знищення (по можливості) всього, що виникло за капіталізму - це було суттю його (Ющенка) політики, за що справедливо й має підтримку 0,4 відсотків населення.

 :Sho_za:
наркомани на городі...

Отож. Я навіть вже забувати почав що воно таке - той "город"? Бо в сучасному світі городи збереглися луше у третьому світі (мова не про хобістів, звичайно, що собі кіло "біотоматів" вирощують, чи лише використовують як прикриття для коноплі).

"Світове село" - ось загальноприйнята фігуральна назва третього світу.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #93 : Липня 20, 2014, 04:16:33 16:16 »
Хіба я про Вас? Я підкреслюю: обговорюємо тут українську політику. Ні Ви ні я політиками не є - який сенс витрачати на нас час? А от Ющенко і Кравчук - політики. І мають відгрести від нас все, на що заслуговують. І провальність їхньої політики пояснюється, зокрема, тим, що намагались відродити мертвий вже, фактично, соціум - село. Коли його треба просто "відмінити" і забути так само, як ми забули про життя у печерах яке було - певен цього - набагато більш романтичним, ніж оспівуване ющенками село. Але і з печер люди повтікали, бо життя там було ще важчим і вбогішим, ніж у селі.

Цитувати
Психологія і соціальна філософія селянина і міського жителя протилежні в найістотніших моментах. Буржуа вимагає "свободу, рівність, братерство"; селянин хоче доброго пана.
:at
обговорює він "рівність" буржуа недороблений

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #94 : Липня 20, 2014, 04:19:12 16:19 »
Ющенко і Кравчук - політики. І мають відгрести від нас все, на що заслуговують.
І провальність їхньої політики пояснюється, зокрема, тим, що намагались відродити мертвий вже, фактично, соціум - село.
Коли його треба просто "відмінити" і забути так само, як ми забули про життя у печерах яке було - певен цього -
 набагато більш романтичним, ніж оспівуване ющенками село.
Але і з печер люди повтікали, бо життя там було ще важчим і вбогішим, ніж у селі.

"Відмінити" і забути село...
Цікаво...
А сільське господарство теж відмінити? :idea:
Сільське господарство у "першому" світі - це ферми по 300-500-2000 і більше гектарів. І до села ці ферми й фермери не мають анінайменшого відношення. Хоча б тому, що в українського селянина землі 3-5 га. Тобто він вбогіший за фермера у 100 разів _мінімум_. Яке майбутнє може бути у такого селянина в сучасному світі? Єдине: продати той жалюгідний клаптик землі і йти шукати долі до міста.

Саме щоб не втратити "отих рабів німих" для роботи  за миску "зупи" на своїх плантаціях, кравчуки з ющенками стоять насмерть проти вільного продажу землі в Україні.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #95 : Липня 20, 2014, 04:20:41 16:20 »
Хіба я про Вас? Я підкреслюю: обговорюємо тут українську політику. Ні Ви ні я політиками не є - який сенс витрачати на нас час? А от Ющенко і Кравчук - політики. І мають відгрести від нас все, на що заслуговують. І провальність їхньої політики пояснюється, зокрема, тим, що намагались відродити мертвий вже, фактично, соціум - село. Коли його треба просто "відмінити" і забути так само, як ми забули про життя у печерах яке було - певен цього - набагато більш романтичним, ніж оспівуване ющенками село. Але і з печер люди повтікали, бо життя там було ще важчим і вбогішим, ніж у селі.

Цитувати
Психологія і соціальна філософія селянина і міського жителя протилежні в найістотніших моментах. Буржуа вимагає "свободу, рівність, братерство"; селянин хоче доброго пана.
:at
обговорює він "рівність" буржуа недороблений

Бачу, з гівном по-людському розмовляти не можна. Тому "Пшол вон!"

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #96 : Липня 20, 2014, 04:24:05 16:24 »
Хіба я про Вас? Я підкреслюю: обговорюємо тут українську політику. Ні Ви ні я політиками не є - який сенс витрачати на нас час? А от Ющенко і Кравчук - політики. І мають відгрести від нас все, на що заслуговують. І провальність їхньої політики пояснюється, зокрема, тим, що намагались відродити мертвий вже, фактично, соціум - село. Коли його треба просто "відмінити" і забути так само, як ми забули про життя у печерах яке було - певен цього - набагато більш романтичним, ніж оспівуване ющенками село. Але і з печер люди повтікали, бо життя там було ще важчим і вбогішим, ніж у селі.

Цитувати
Психологія і соціальна філософія селянина і міського жителя протилежні в найістотніших моментах. Буржуа вимагає "свободу, рівність, братерство"; селянин хоче доброго пана.
:at
обговорює він "рівність" буржуа недороблений

Бачу, з гівном по-людському розмовляти не можна. Тому "Пшол вон!"

ти диви, пан буржуа своє єство проявив - селянина під лавку погнав  :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Чупс

  • Гість
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #97 : Липня 20, 2014, 05:40:06 17:40 »
Це ж прибічник Ющенка, тобто патріархальності:

"Жена да убоітся мужа своєґо!"  :smilie10:

Ага, ото Катерина убоялася мужа свого. Шо ви мелете, панове (((

Чупс

  • Гість
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #98 : Липня 20, 2014, 05:45:01 17:45 »
Я, знаєте, хожу в католицьку церкву. Ну я не католик, на жаль, там досить складна процедура, але. Там Святий Отець колись сказав - жінка то представник Господа на Землі.

Тому відкидаю такі звунувачення у шовінізмі.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #99 : Липня 20, 2014, 06:03:02 18:03 »
Я, знаєте, хожу в католицьку церкву. Ну я не католик, на жаль, там досить складна процедура, але. Там Святий Отець колись сказав - жінка то представник Господа на Землі.

Тому відкидаю такі звунувачення у шовінізмі.

а собака друг людини, хіба можна собак не любити, хіба можна їх не поважати,
але обговорювати з собакою геополітичні питання...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #100 : Липня 21, 2014, 09:44:20 09:44 »
Психологія і соціальна філософія селянина і міського жителя протилежні в найістотніших моментах. Буржуа вимагає "свободу, рівність, братерство"; селянин хоче доброго пана. Це останнє Ющенко нам і пропонував і був переконаний, що більшого ми хотіти й не можемо, бо буржуазна психологія йому не те що чужа, а просто невідома. Тобто він апріорно не міг знайти спільної мови з більшістю, - при тому з найактивнішою більшістю, - українців.
Вибачте, але Ви йобнулися. Українські селяни завжди прагнули до індивідуалізму, хотіли мати власний шмат землі, працювати на ньому й нікому не коритися. То ви сплутали з кацапськими селянами-общинниками. Але в цьому вони не відрізняються від російських міщан. Російський селянин мріє про доброго пана ("баріна"), а російський буржуа — про доброго топ-менеджера.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #101 : Липня 21, 2014, 09:58:26 09:58 »
Порох совсем седой стал.
Ему не позавидуешь
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #102 : Липня 22, 2014, 09:56:20 21:56 »
Ви уявляєте собі зараз життя Петра Порошенка? Чи Яценюка?
Ви б хотіли заради грошей собі такий геморой?
Він - Порошенко - зараз мабуть ніколи не спить.
Я б такого не хотів. Навіть заради мільярдів.
дык их сразу назвали "правительством самоубиц"... Ну, возможно, у вас в Украине их так не называли, но в российских СМИ к ним постарались приклеить именно этот ярлык. Потому что в таком сложном положении возглавлять страну - это надо действительно быть самоубийцей своей политической карьеры.

А вот вы, может, скажете, что делать недорослику, как он поступит в ближайшем будущем...
Вот смотрите: у него было всё + 146% "чего изволите".
Но это быстро приелось, захотелось в Историю записаться "собирателем земель русских". Поэтому он отжимает Крым.
А далее самое интересное... Предполагалось, что если не вся Украина попадет в лапы, то сухопутный коридор в Крым будет проложен в течение пары-тройки недель. Не вышло...

Итого:
- сухопутного коридора в Крым - нет.
- наплыва туристов и вместе с ними денег - нет.
- времени на строительство моста - нет.
- финансов на строительство моста - нет.
- возможности снабжать Крым в полном объеме по воздуху и морю - нет.
+ когда там у вас начинается сезон штормов, что сделает паромную переправу вовсе нестабильным способом снабжения?..
(вернуть Крым он не может - это самоубийство)

Короче. Месяца через полтора-два, с наступлением промозглой осени в снабжении Крыма всем необходимым наступит песец...
Дык каким образом недорослику можно решить проблему снабжения Крыма за эти оставшиеся полтора-два месяца?
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #103 : Липня 22, 2014, 09:58:52 21:58 »

Дык каким образом недорослику можно решить проблему снабжения Крыма за эти оставшиеся полтора-два месяца?
.

Вы умеете поднять людям настроение... :smilie2:

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #104 : Липня 22, 2014, 10:08:12 22:08 »

Дык каким образом недорослику можно решить проблему снабжения Крыма за эти оставшиеся полтора-два месяца?
.

Вы умеете поднять людям настроение... :smilie2:

Элементарно-  засунуть свои амбиции в задницу и попросить помощи в снабжении у Киева
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #105 : Липня 22, 2014, 10:08:36 22:08 »
Короче.
Месяца через полтора-два, с наступлением промозглой осени в снабжении Крыма всем необходимым наступит песец...
Дык каким образом недорослику можно решить проблему снабжения Крыма за эти оставшиеся полтора-два месяца?

... вот это как раз не проблема:
к этому времени у него будет Мистраль.
Главное, переделать его к тому времени в контейнеровоз  :laugh:
ну и ладно...

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Давайте тепер про серйозне
« Reply #106 : Липня 22, 2014, 10:09:47 22:09 »

Дык каким образом недорослику можно решить проблему снабжения Крыма за эти оставшиеся полтора-два месяца?
.

Вы умеете поднять людям настроение... :smilie2:
не вешайте нос ))) уверен, что ваши форумы мониторятся не только СБУшниками, но и ФСБшниками, которые, на основе найденного, составляют "картинку/отчет/перспективу" и отправляют своему начальству, то еще выше... Сами они пока не могут найти никакого решения, кроме того, о котором подумали Вы.
Но если общими усилиями удастся найти ДРУГОЕ приемлемое решение, поверьте, за него ухватятся!
Несмотря на весь ПУдриотический угар в российских СМИ, очень многие все равно в недоумении... а уж воевать с украинцами готовы и вовсе меньшинство
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)