Сторінок:
Actions
  • #31 від Geo 13 Jul 2018
  • Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

    Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
    Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
    Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

    Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

    СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

    Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

    Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

    Цьом-цьом.

    Всем все теперь понятно?

    зрозуміло , що американцям набридло

    сподіваюся, крім занепокоєння будуть і гроші

    Будуть. Я впевнений. Бо Європа  - це пес-тець.
  • #32 від Бувалий 13 Jul 2018
  • This is the responsibility of the law enforcement.
    I'm against anarchy.
    :Sho_za:
    Был  у нас толмач - ни фига не понимал.
    Мы его и сварили в кипятке...

    (с)  "Иван Васильевич..."
     :smilie7:
  • #33 від RG 13 Jul 2018
  • Іудушка, ти намилився в відділ, що працює на англомовні країни ? Кваліфікацію піднімаєш ?   :weep:
  • #34 від Бувалий 13 Jul 2018
  • Іудушка, ти намилився в відділ, що працює на англомовні країни ?
    Кваліфікацію піднімаєш ?   :weep:
    Свого часу Чупа мав нагоду провчити Кота - або переклад роби, або пиши Украiнською мовою.
     :smilie7:
  • #35 від WestNik 13 Jul 2018
  • Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

    Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
    Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
    Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

    Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

    СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

    Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

    Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

    Цьом-цьом.

    Всем все теперь понятно?

    зрозуміло , що американцям набридло

    сподіваюся, крім занепокоєння будуть і гроші

    Будуть. Я впевнений. Бо Європа  - це пес-тець.

    було б непогано

    і підсрачників цукерам надавати  не було б зайвим

  • #36 від ксeня 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.
  • #37 від Geo 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    RT

    Russia Today
  • #38 від ксeня 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    RT

    Russia Today

    угу
  • #39 від div 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    Это все понятно
    Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?
  • #40 від ксeня 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    Это все понятно
    Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

    Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.
  • #41 від Feral Cat 13 Jul 2018

  • Сестра Сенцова закликала бойкотувати канал "112 Україна" через ефір з Мураєвим – ЗМІ

    Why is this guy not in jail yet?
  • #42 від злата 13 Jul 2018
  • Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
    А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
    Даже такого сайтика, как у Ющенко.
    Систематизированного.

    https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/
  • #43 від Geo 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    Это все понятно
    Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

    Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

    100%
  • #44 від злата 13 Jul 2018
  • Трудно ,что ли систематизировать на сайте информацию в помощь тех юзеров,например, которые в одиночку сражаются на сайтах с ордами проплаченных ботов ?
    Я не понимаю такого легкомыслия .
  • #45 від Geo 13 Jul 2018
  • Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
    А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
    Даже такого сайтика, как у Ющенко.

    https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/

    У нас ...нас тут....є цей сайтік. І це вже більш ніж.."нічого". А ще в мене є Гуглплюс, а вас всіх - фейсбуки. Це теж - більше ніж "нічого".

    А ось на мін. інформ. політики в питаннях інформаційної політики, безпеки і війни...розраховувати взагалі - НУЛЬ.

    До речі....На Нацраду з питань телерадіомовлення - НЕЗАЛЕЖНИЙ, КОЛЕГІАЛЬНИЙ ОРГАН, взагалі ніхто не впливає. З гордістю сказав ЗАМ Мінінформполітики! О, бля!

    Навіть, я так думаю господь Бог!

    Це взагалі святоє-святих...і ніхто їм не указ....Так що...панове..."борітеся - поборете, вам клавіатура помагає!" (с)  :Sho_za:

     :Razom:
  • #46 від злата 13 Jul 2018
  • Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
    А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
    Даже такого сайтика, как у Ющенко.

    https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/

    У нас ...нас тут....є цей сайтік. І це вже більш ніж.."нічого". А ще в мене є Гуглплюс, а вас всіх - фейсбуки. Це теж - більше ніж "нічого".

    А ось на мін. інформ. політики в питаннях інформаційної політики, безпеки і війни...розраховувати взагалі - НУЛЬ.

    До речі....На Нацраду з питань телерадіомовлення - НЕЗАЛЕЖНИЙ, КОЛЕГІАЛЬНИЙ ОРГАН, взагалі ніхто не впливає. З гордістю сказав ЗАМ Мінінформполітики! О, бля!

    Навіть, я так думаю господь Бог!

    Це взагалі святоє-святих...і ніхто їм не указ....Так що...панове..."борітеся - поборете, вам клавіатура помагає!" (с)  :Sho_za:

     :Razom:
    :smilie5:
  • #47 від Geo 13 Jul 2018
  • Трудно ,что ли систематизировать на сайте информацию в помощь тех юзеров,например, которые в одиночку сражаются на сайтах с ордами проплаченных ботов ?
    Я не понимаю такого легкомыслия .

    А я понимаю.

    Нахрен
    никому
    ничего
    не надо

    Восток Держслужбовці - дєло тонкоє (с)
  • #48 від div 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    Это все понятно
    Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

    Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

    Понятно, аналог нашей медиапиздоты, "стандарты БиБиСи", 7% территория Украины засыпано мусором
  • #49 від ксeня 13 Jul 2018
  • Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

    Это все понятно
    Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

    Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

    Понятно, аналог нашей медиапиздоты, "стандарты БиБиСи", 7% территория Украины засыпано мусором

    Щось таке.
  • #50 від Stan 14 Jul 2018
  • Щодо європейців. Вони стають жертвою власного гіпертрофованого гуманізму. Їх економічний рівень дозволяє їм проповідумати "мір, равєнство и брацтво" по всьому світу. Але вони помиляються в одному - населення бідних країн дивиться на них не як на приклад для наслідування, а як на багату та безпечну жертву, матеріальні цінності якої можна легко присвоїти собі.

    Європейці втрачають відчуття небезпеки. І найгірший варіант такої ситуації - що їх притиснуть настільки, що ці інфантилісти з радісттю стануть раком перед кацапами, щоб ті їх "захищали", аби тільки не відбиватися самим.
  • #51 від Lina 14 Jul 2018
  • Гео, вітаю з тим, що знайшов свою справу в цьому житті. :smilie1:
    Якщо ця справа пов"язана з інформацією, то пам"ятай дві речі - світ інформації великий і різноманітний, і друга - той, хто володіє інформацією - володіє світом. Лозунг ЦРУ та деяких продвинутих американських команій. :smilie8:
  • #52 від div 14 Jul 2018
  • Щодо європейців. Вони стають жертвою власного гіпертрофованого гуманізму. Їх економічний рівень дозволяє їм проповідумати "мір, равєнство и брацтво" по всьому світу. Але вони помиляються в одному - населення бідних країн дивиться на них не як на приклад для наслідування, а як на багату та безпечну жертву, матеріальні цінності якої можна легко присвоїти собі.

    Європейці втрачають відчуття небезпеки. І найгірший варіант такої ситуації - що їх притиснуть настільки, що ці інфантилісти з радісттю стануть раком перед кацапами, щоб ті їх "захищали", аби тільки не відбиватися самим.

    Да, есть такая опасность. Особенно если Трамп продолжит свою политику до логического конца
  • #53 від bugaga 14 Jul 2018
  • Я маю таке уявлення що без військової позбавленої моралі і принципів пропаганди ми будемо програвати.

    І якраз в цьому плані позадержавні зусилля у вигляді інфодобробатів мають сенс

    Geo а щодо нашої суперечкі коли ми сперечалися про відсоток дебілів у популяції. То була важлива суперечка бо на мою думку у більшості людей немає уявлення наскільки світ fucked up

    І в першу чергу кожному треба до кінця зрозуміти що таке post truth world. Що таке big data і які наслідки її використання супротивником. І що таке децентралізовані канали поширення інформації - те що з"явилося в XX1 столітті і якщо це не взяти під контроль знищить не лише Україну а і відкотить всю людську цивілізацію на сотні років назад.


  • #54 від Outlander 14 Jul 2018
  • По Стецю можу підтвердити що їх там усього пару десятків. При цьому в основному дівчатка-хлопчики одразу після ВНЗ. Ще й досить далекі від політики і далеко не sharpest in the box. Хоча й стараються ніби. Займаються взагалі в основному чимось лівим, типу випуску досить малоінформативних і не дуже професійних брошурок про знущання окупаційної влади над татарами в Криму, і створенням чогось схожого на огляди преси і соціальних мереж (до аналітики цьому далеко) для когось з уряду. На момент мого візиту в серверній навіть жодного серверу не було, тільки стійка стояла, хоча сиділи вони тоді уже в цьому діпротрансі більше року. Тому коли я читаю про "ботів з мінстеця" десь в коментарях, то посміхає це дуже сильно. А от коли розумієш, що протистоїть нам реально серйозна мордорська система пропаганди і ботів, а все що їм протиставляє на офіційному рівні Україна це два десятки вчорашніх студентів, які не знають навіть що таке ФУП, то стає трохи невесело.  :shuffle:
  • #55 від bugaga 14 Jul 2018
  • По Стецю можу підтвердити що їх там усього пару десятків. При цьому в основному дівчатка-хлопчики одразу після ВНЗ. Ще й досить далекі від політики і далеко не sharpest in the box. Хоча й стараються ніби. Займаються взагалі в основному чимось лівим, типу випуску досить малоінформативних і не дуже професійних брошурок про знущання окупаційної влади над татарами в Криму, і створенням чогось схожого на огляди преси і соціальних мереж (до аналітики цьому далеко) для когось з уряду. На момент мого візиту в серверній навіть жодного серверу не було, тільки стійка стояла, хоча сиділи вони тоді уже в цьому діпротрансі більше року. Тому коли я читаю про "ботів з мінстеця" десь в коментарях, то посміхає це дуже сильно. А от коли розумієш, що протистоїть нам реально серйозна мордорська система пропаганди і ботів, а все що їм протиставляє на офіційному рівні Україна це два десятки вчорашніх студентів, які не знають навіть що таке ФУП, то стає трохи невесело.  :shuffle:

    Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами. Крапка.
    А такого не буде поки у нас демократичний устрій, і Європа дрочить на свободу слова етсетра
  • #56 від Outlander 14 Jul 2018
  • Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами.
    Для початку йому треба почати існувати. Бо поки що який-небудь Erich Hartmann, чи Злой Одесит, чи Necro Mancer роблять в сотні разів більше ніж увесь Мінстець.
  • #57 від bugaga 14 Jul 2018
  • Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами.
    Для початку йому треба почати існувати. Бо поки що який-небудь Erich Hartmann, чи Злой Одесит, чи Necro Mancer роблять в сотні разів більше ніж увесь Мінстець.
    ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
  • #58 від Outlander 14 Jul 2018
  • ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
    Розповсюджують вигідну українцям і Україні версію інформації.
  • #59 від bugaga 14 Jul 2018
  • Вони мають хочаб 5000-10000 ботів ?
    Вони використовують big data?
    Вони органзовують дезинформаційні хвилі, хвилі йекових новин, маніпуляцій?
    ВОни використовують а/b тестування ?
    Вони розпалюють міжнаціональну ворожнечу в Росії?
    ВОни організовують хвилю дискредитації проросійських політиків?
  • #60 від bugaga 14 Jul 2018
  • ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
    Розповсюджують вигідну українцям і Україні версію інформації.

    Ні вони пишуть інфу яку читають і то приємно читати проукраїнським  користувачам, і проукраїнські користувачі то лайкають...
    До сучасної пропаганди це так само як кам"яний топор по відношенню до джавеліна. Якраз чітка аналогія, бо джавелін  сам наводиться на конкретну ціль.

    Я не кажу що вони роблять щось погано, але якщо ми зберемо таких 100 блогерів - і будемо платити гроші - це гроші на вітер.
    Це принципове нерозуміння реалій post-truth world
Сторінок:
Actions