Автор Тема: Вниманию Бумеранга!  (Прочитано 3376 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #60 : Жовтня 20, 2018, 11:05:55 11:05 »
Ішаковий радіє, що в кацапів покращився прогноз по бюджету  :moskali:

Поехал бы на заработки ишак узбекский. Сидит же тварь в институте, никуя не делает, сутками строчит-гадит на форумах. Откуда берется эта нечисть в Украине? :smilie10:
скаче дид ишак лютуе

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #61 : Жовтня 20, 2018, 11:12:02 11:12 »
Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят.
Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете.
Фуу бля мерзость какая... :fp
:smiley24:
Ми ще довго будемо вмоляти Бума... бути Людиною...
А воно... наче вовк, - сколько не корми, все равно в лес уйдет.
Гарнi кадри у БЮТа - якщо Бум... то "легкий" фан, уявiть собi, що роблять "тяжкi".
 :smilie7:

Та не треба мене вмовляти. Я ж уже сказав, душевний спокій на форумі буде, в проблемних дискусіях я брати участі не буду.
Свої погляди я вже давно тут нікому не нав"язую (і навіть уникаю їх обговорення).

Да-да, я колись думав, як би краще було б перейменувати даний форум.
А дуже просто: "АнтиЮля".
Так буде сама правильна лаконічна назва цього форума.
Нічим "справжнім українським патріотичним" тут і не пахне.
Хоча нові теми форматом "АнтиЮля" тут з"являються мало не щодня.

Брати участь в дискусіях тут - це просто коментувати фантазії перезрілих дітей.
(Епітети про "фізіологічно-розумові особливості" цих форумних дітей, я повторювати в черговий раз не хочу).
Я розумію, що за віком тут не діти сидять. Але світосприйняття в абсолютної більшості їх, розуміння політичних реалій, набутий досвід слідкувати за політичними подіями, вміння розуміти значимість політичних подій, розуміння їх важливості( чи не важливості) через певний час, вміння давати об"єктивну оцінку різним політикам,подіям ( не 100%-но негативну, але й не 100%-но чи позитивну), то тут на рівні школярів молодших чи середніх класів (навіть не старшокласників).

Інколи тут (рідко) з"являються цікаві обговорення. Але якщо не ходитиме сюди Ферал Кет - то не буде і їх.

Так що...
В адміністративних працівників форума вже не з"явиться причин, робити мені такі попередження, як зробив мені пару днів назад Geo.
............................
Найголовніше. Я не якийсь там "легкий" фан. Я давній фан, з 2000 року щонайменше.
І вважаю, що в своєму політичному виборі я не помилявся, не помилився, вважаю що не помиляюсь зараз і сподіваюсь, що не помилятимусь і в майбутньому.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #62 : Жовтня 20, 2018, 11:13:53 11:13 »
Ішаковий радіє, що в кацапів покращився прогноз по бюджету  :moskali:

Поехал бы на заработки ишак узбекский. Сидит же тварь в институте, никуя не делает, сутками строчит-гадит на форумах. Откуда берется эта нечисть в Украине? :smilie10:

Там ще морозівська грузінская зять верещить, як різане порося   :weep:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #63 : Жовтня 20, 2018, 11:19:36 11:19 »
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018420.0


Відразу видно, хто УП друг
Foxic
19 жовтня 2018 21:57:11
IP/Host: ---.volia.net
даю посилання на різні сайти

https://economics.УНIАН/finance/10305516-mvf-i-ukraina-dogovorilis-o-novom-soglashenii-pochti-na-4-milliarda.html

https://www.оборзеватель/ukr/economics/v-ukraini-pidvischili-tarif-na-gaz-v-kabmini-ozvuchili-novi-tsini.htm

як бачите, сайти уніан та обозревателя тут перекодувуються так, що ніхто зайти на них звідси не може

а от на сайт сранауа - заходь, скільки хош... 

https://strana.ua/news/167133-haz-podorozhal-na-23-5-s-1-nojabrja-skolko-ukraintsy-budut-platit.html

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #64 : Жовтня 20, 2018, 11:28:31 11:28 »
Ішаковий радіє, що в кацапів покращився прогноз по бюджету  :moskali:

Поехал бы на заработки ишак узбекский. Сидит же тварь в институте, никуя не делает, сутками строчит-гадит на форумах. Откуда берется эта нечисть в Украине? :smilie10:

Там ще морозівська грузінская зять верещить, як різане порося   :weep:

Мандалай морозошвили, любит нас поучать, как жить правильно. :smilie7: 
скаче дид ишак лютуе

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #65 : Жовтня 20, 2018, 02:23:29 14:23 »
Geo

Ну я згоден з тобою, що Ферал Кет чомусь реально тебе протролив, конкретно в той момент (в моїй темі) і тому твою реакцію на це я розумію теж.
Ну й чого він раптом став писати латиницею і навіть по англ., ще й з грубою лайкою, я теж не розумію.
Да, це все теж можна вважати тролінгом.

Але все ж таки, я б не став би оцюнювати форумчан ( маю на увазі Ферал Кета) тільки по спонтанних якихось емоціях. Бо Ферал Кета я знаю на форумі відколи я й сам тут і його сабжі й пости дуже влучні і актуальні. Я навіть сам не вмію вибирати з інформ. потоків "ізюминки, так як вміє це робити Ферал Кет.
Його повідомлення досить цікаві.
....................
Мене банити вже не доведеться, бо я не буду брати участь в гострих політ. дискусіях.
Але якщо ви забаните Ферала всерйоз і надовго, то форум буде наче "сон в бібліотеці".

Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят. Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете. Фуу бля мерзость какая... :fp
А я нікуди й не йду. До 31 березня буду тут точно.
А далі - в залежності від того, чи продовжить існування даний ресурс.

А якщо не будеш?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #66 : Жовтня 20, 2018, 02:44:14 14:44 »
Бумеранг...ты ресурсу не угрожай...Після 31 березня він нікуди не подінеться...

Зрозуміло, юльок?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #67 : Жовтня 20, 2018, 02:49:15 14:49 »
І що може статися таке, що ресурсу не стане після 31 березня, га? Косата шмара прийде і прикриє все, що не співало осанну? Не боісь, йульок, не прийде.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #68 : Жовтня 20, 2018, 02:52:39 14:52 »
І що може статися таке, що ресурсу не стане після 31 березня, га? Косата шмара прийде і прикриє все, що не співало осанну? Не боісь, йульок, не прийде.

В цьому вся суть українофобської, хуйловсько-кремлівської юлькоти.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #69 : Жовтня 20, 2018, 03:00:45 15:00 »
Та то ясно. Вони прозорі, як скло. Швондери з табуном шарікових.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #70 : Жовтня 20, 2018, 03:06:07 15:06 »
І що може статися таке, що ресурсу не стане після 31 березня, га? Косата шмара прийде і прикриє все, що не співало осанну? Не боісь, йульок, не прийде.

А як що прийде то вилетить з Банкової швидше за Овоща. Я взагалі не розумію куди ВОНА преться. Не розуміє чим може закінчитися її будь який рух у сторону Московії. Чи ВОНА вирішила що Майдан тоді заради неї стояв?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #71 : Жовтня 20, 2018, 03:37:05 15:37 »
Дрейк, їй плювати на Майдан і на всіх загиблих, разом взятих. Тільки влада і бабло. Цинічна брехлива лярва. Вона нічого не вирішила, їй тупо потрібна влада.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2018, 04:26:50 16:26 від ксeня »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #72 : Жовтня 20, 2018, 05:48:12 17:48 »
Дрейк, їй плювати на Майдан і на всіх загиблих, разом взятих.
Тільки влада і бабло.
Цинічна брехлива лярва.
Вона нічого не вирішила, їй тупо потрібна влада.
:smiley24:
Десь була велика iнфа, що Юлька не просто авантюристка, а типова кiдала.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #73 : Жовтня 20, 2018, 06:33:44 18:33 »
Дрейк, їй плювати на Майдан і на всіх загиблих, разом взятих. Тільки влада і бабло. Цинічна брехлива лярва. Вона нічого не вирішила, їй тупо потрібна влада.

Думаю, там кацапські куратори копняками інтенсивно підганяють кобилу, щоб ворушила копитами.

Вона, цілком можливо і рада б зістрибнути нахер з того паровоза, але роботодавець міцно тримає за бублик і кермує, в яку сторону макаці маслати  :smilie7: 

 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #74 : Жовтня 20, 2018, 06:50:54 18:50 »
Дрейк, їй плювати на Майдан і на всіх загиблих, разом взятих. Тільки влада і бабло. Цинічна брехлива лярва. Вона нічого не вирішила, їй тупо потрібна влада.

Думаю, там кацапські куратори копняками інтенсивно підганяють кобилу, щоб ворушила копитами.

Вона, цілком можливо і рада б зістрибнути нахер з того паровоза, але роботодавець міцно тримає за бублик і кермує, в яку сторону макаці маслати  :smilie7:

Не без того, звичайно. Її танцюють з молодості, бабло треба відпрацьовувати.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #75 : Жовтня 20, 2018, 07:04:40 19:04 »
Пліткують, що Манафорт, той що нині в америцкій тюрмі, сів ув інвалідне крісло. Технології рулять. :shuffle:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #76 : Жовтня 20, 2018, 07:37:54 19:37 »
Пліткують, що Манафорт, той що нині в америцкій тюрмі, сів ув інвалідне крісло. Технології рулять. :shuffle:

Чула про це. В суд приперся на інвалідному візку. Співпраця з нашими політиками дарма не минула, здібний учень.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #77 : Жовтня 20, 2018, 08:11:08 20:11 »
Geo

Ну я згоден з тобою, що Ферал Кет чомусь реально тебе протролив, конкретно в той момент (в моїй темі) і тому твою реакцію на це я розумію теж.
Ну й чого він раптом став писати латиницею і навіть по англ., ще й з грубою лайкою, я теж не розумію.
Да, це все теж можна вважати тролінгом.

Але все ж таки, я б не став би оцюнювати форумчан ( маю на увазі Ферал Кета) тільки по спонтанних якихось емоціях. Бо Ферал Кета я знаю на форумі відколи я й сам тут і його сабжі й пости дуже влучні і актуальні. Я навіть сам не вмію вибирати з інформ. потоків "ізюминки, так як вміє це робити Ферал Кет.
Його повідомлення досить цікаві.
....................
Мене банити вже не доведеться, бо я не буду брати участь в гострих політ. дискусіях.
Але якщо ви забаните Ферала всерйоз і надовго, то форум буде наче "сон в бібліотеці".

Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят. Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете. Фуу бля мерзость какая... :fp
А я нікуди й не йду. До 31 березня буду тут точно.
А далі - в залежності від того, чи продовжить існування даний ресурс.

А якщо не будеш?

Гризтися вже ні з ким тут я не буду, тому сподіваюсь, що проживу без банів.
Дуже хочу подивитись на реакцію тутешнього планктону після 31 березня.
Це буде якесь неймовірне видовище. )
( таке як і 18 січня 2010 року, після 1-го туру, контингент тут той же самий).
( 1 квітня 2019 року в Києві буде "Утро стрелецкой казни"
...........................................
...........................
І де це я ресурсу погрожував?  :smilie11:

Ресурси живуть багато років, он Притулятник живе собі весело, сопе в дві дірки при всіх політичний катавасіях і, напевно, житиме, навіть якщо Хуйло раптом втретє ожениться ( цього разу на Ольоні). І навіть тематика ФУПу не поміняється ))

Тому і СУП житиме і теж, голосніше чи тихіше, сопітиме в дві дірки ( тіпо "демонструватиме справжній український патріотизм" ))
.....
Був колись один цікавий форум, під час ПР, тоді він  він аж дзвенів, подивись, що з ним сталось потім.
http://www.ukrcenter.com/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC
До чого доводить європна толерастія.
Ресурс був багатий, не такий як СУП чи ФУП.

« Останнє редагування: Жовтня 20, 2018, 08:35:29 20:35 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #78 : Жовтня 20, 2018, 08:32:50 20:32 »
І що може статися таке, що ресурсу не стане після 31 березня, га? Косата шмара прийде і прикриє все, що не співало осанну? Не боісь, йульок, не прийде.

А як що прийде то вилетить з Банкової швидше за Овоща. Я взагалі не розумію куди ВОНА преться. Не розуміє чим може закінчитися її будь який рух у сторону Московії. Чи ВОНА вирішила що Майдан тоді заради неї стояв?

Думай краще за Одесу і Миколаївську область. Перша ціль Хуйла буде не на Азов і не на Київ, а туди, до вас.

Майдан стояв не за Юлю і точно не за Петю, а за те, щоб викурити з України донецьку кримінальну банду (а фактично- кремлівську агентуру).
А протест, що Азаров не схотів підписувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом - то була тільки формальна зацепка. На той час, ненависть до донецьких серед киян вже була колосальна, не вистачало тільки іскри. І побиття судентів 30.11.2013. якраз і стало тією іскрою.
Скільки я живу, такої кількості людей на Хрещатику ( як 1 грудня 2013 р.) я ще не бачив.

Але якби я знав, що Євромайдан завершиться обранням Петі на Банкову і подальшими "Євро-рехвормами", як призведуть до зубожіння людей, до нової хвилі емігрантів-заробітчан т.п., то я б на той Євромайдан не прийшов би ніразу.

Да, донецьке бандво треба було вигнати з України, це без варіантів.
Але ж не замінити його на ту владу, яка є сьогодні.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #79 : Жовтня 20, 2018, 08:47:41 20:47 »
Макакій, твої просторікування всім до сраки. Знайшовся, бля, посвящонний жульок, який всі розклади знає   :love:

Я добре пригадую, як ваша шобла в 14 році засунула язики в дупи, коли пролетіла на виборах. А перед тим бютопідари різні на чолі з прошмандовкою вже ділили країну, щоб було що віддати Хуйлу   :fp2

Так що і тепер відсмокчете звично, практику вже маєте  :weep:   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #80 : Жовтня 20, 2018, 09:04:12 21:04 »
Що тут- пояснив Бум, як ми помиляємось ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #81 : Жовтня 20, 2018, 09:11:51 21:11 »
Що тут- пояснив Бум, як ми помиляємось ?

Тужиться  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #82 : Жовтня 20, 2018, 09:44:23 21:44 »
Що тут- пояснив Бум, як ми помиляємось ?

Я ж сказав, ніхто вам нічого пояснювати вже не буде.
Думайте самі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #83 : Жовтня 20, 2018, 09:47:14 21:47 »
І що може статися таке, що ресурсу не стане після 31 березня, га? Косата шмара прийде і прикриє все, що не співало осанну? Не боісь, йульок, не прийде.

А як що прийде то вилетить з Банкової швидше за Овоща. Я взагалі не розумію куди ВОНА преться. Не розуміє чим може закінчитися її будь який рух у сторону Московії. Чи ВОНА вирішила що Майдан тоді заради неї стояв?

Думай краще за Одесу і Миколаївську область. Перша ціль Хуйла буде не на Азов і не на Київ, а туди, до вас.

Майдан стояв не за Юлю і точно не за Петю, а за те, щоб викурити з України донецьку кримінальну банду (а фактично- кремлівську агентуру).
А протест, що Азаров не схотів підписувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом - то була тільки формальна зацепка. На той час, ненависть до донецьких серед киян вже була колосальна, не вистачало тільки іскри. І побиття судентів 30.11.2013. якраз і стало тією іскрою.
Скільки я живу, такої кількості людей на Хрещатику ( як 1 грудня 2013 р.) я ще не бачив.

Але якби я знав, що Євромайдан завершиться обранням Петі на Банкову і подальшими "Євро-рехвормами", як призведуть до зубожіння людей, до нової хвилі емігрантів-заробітчан т.п., то я б на той Євромайдан не прийшов би ніразу.

Да, донецьке бандво треба було вигнати з України, це без варіантів.
Але ж не замінити його на ту владу, яка є сьогодні.


Я ж попереджав....

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #84 : Жовтня 20, 2018, 09:54:43 21:54 »
Макакій вже шифрується, як Пєтров і Боширов разом взяті  :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #85 : Жовтня 20, 2018, 10:01:22 22:01 »
Павленко Юрій Олексійович теж стояв колись на Майдані....


Я попереджав. Я не Мінстець і не Нацрада з питань телерадіомовлення. В мене є мозок.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #86 : Жовтня 20, 2018, 10:05:19 22:05 »
Все. Розходимось.

Nothing to see here


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #87 : Жовтня 20, 2018, 11:58:03 23:58 »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #88 : Жовтня 24, 2018, 11:13:21 23:13 »