Автор Тема: Що вони задумали?  (Прочитано 837 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Що вони задумали?
« : Квітня 20, 2014, 06:18:53 18:18 »
Лавров обурений і кличе владу України за стіл переговорів

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що "обурений" через події  у Слов"янську та кличе владу України за стіл переговорів.

Про це глава МЗС заявив у своєму Twitter'i.

"В результаті перестрілки на блокпості Слов'янська загинули шестеро людей ... Це не вихід. Я обурений. Навіщо так людей вбивати? Я прошу владу України за стіл переговорів", - зазначив він.

    Як відомо, раніше МЗС РФ зробило офіційну заяву щодо подій у Слов"янську в ніч на 20 квітня. Зокрема, у заяві зазначено, що Москва обурена збройним інцидентом, та вважає, що він свідчить про небажання київської влади приборкати і роззброїти націоналістів і екстремістів.

    "У результаті збройного нападу бойовиків так званого "Правого сектора" загинули ні в чому неповинні мирні громадяни. При цьому жителями міста були захоплені автомашини нападників, в яких було виявлено зброю, карти аерофотозйомки даного району, символіка "Правого сектора", - заявили в МЗС, базуючись на повідомленнях російських ЗМІ про те, що напад стався за участі представників ПС.


http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/20/7023107/

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Що вони задумали?
« Reply #1 : Квітня 20, 2014, 06:20:14 18:20 »
Накуй... Только в 4х стороннем формате. И после праздников, пусть рашиды ещё визиток найдут.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Що вони задумали?
« Reply #2 : Квітня 20, 2014, 06:25:13 18:25 »
Думаю, що москалі тягнуть час. Їм вигідний затяжний конфлікт. Можливо наші роздуплились і хочуть після свят почати активні дії. Про це знає Москва через свою агентуру, ось і стараютьсянедопустити цього. Звідси і деза про можливе вторгнення, звідси і незвичний потяг до переговорів.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Що вони задумали?
« Reply #3 : Квітня 20, 2014, 06:33:23 18:33 »
Думаю, що москалі тягнуть час.

Судячи з того, що я знаю (не переказую, бо інформація потребує перевірки та уточнення), тягнути час їм треба до 9 травня. Бо щось таке вони готують "до дати". Що саме - не знаю.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: Що вони задумали?
« Reply #4 : Квітня 20, 2014, 06:37:24 18:37 »
9 травня - дуже часто останім часлм почало фігурувати. можливо готують велику провокацію в Києві
потрібно саме до 9 травня передушити сепартіздів

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Що вони задумали?
« Reply #5 : Квітня 20, 2014, 06:42:14 18:42 »
Думаю, що москалі тягнуть час.

Судячи з того, що я знаю (не переказую, бо інформація потребує перевірки та уточнення), тягнути час їм треба до 9 травня. Бо щось таке вони готують "до дати". Що саме - не знаю.

У них був таки план щодо "референдуму" на 11 травня. Тому готувати щось на 9те - запізно. Якщо вже завтра вони не зможуть підняти бодай якусь хвилю, то вся їхня кампанія банально здується. Власне, весь спектакль був розрахований на те, що в очікуванні кримського сценарію влада на донбасі просто сама по собі перейде до "ДНР". Спочатку так воно і йшло, але потім відсутність кацапських військ посіяла сумніви серед місцевих мусорів, чиновників і просто біомаси. За "ДНР" ніхто не піде, це очевидно. Тому без прямої агресії кацапів, вся ця клоунада приречена на фіаско, навіть із постійною грошовою підпиткою.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Re: Що вони задумали?
« Reply #6 : Квітня 20, 2014, 06:44:17 18:44 »
Обычная рашатеббельс провокация..рашисты умеют это делать. Начиная с 1939 года, когда поводом у асвабаждению Прибалтики послужила история с подводной лодкой "Орел".  Если кому интересно вот ссылочка.  Много букв, но стоит того
http://wp.me/pOrCZ-CS
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Що вони задумали?
« Reply #7 : Квітня 20, 2014, 06:46:19 18:46 »
В Україні ж 9 травная все ще відмічають? Отже, буде масовий вихід людей напідпитку на вулиці - максимально благодатний ґрунт для провокацій.  :smilie2:

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: Що вони задумали?
« Reply #8 : Квітня 20, 2014, 07:06:49 19:06 »
Дійсно - чого лаврушка так нервує?
Може "зеленого" за компанію мочканули?
Abnormal piglings activity detected!