Автор Тема: Заерзал  (Прочитано 1037 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Заерзал
« : Травня 28, 2014, 02:50:11 14:50 »
Рамзан Кадыров опроверг сообщения украинских СМИ о том, что какие-то «чеченские подразделения» из России вторглись в Донецк. Об этом он написал в своем Instagram, передает «Лента.ру».

«Я официально заявляю, что это не соответствует действительности. Никакие "чеченские военнослужащие" и, тем более, "военные колонны Чечни" в конфликте не принимают участия», — отметил он.
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: Заерзал
« Reply #1 : Травня 28, 2014, 03:53:49 15:53 »
Как можно не верить такому уважаемому человеку, академику, Герою России, лучшему другу Владимира Владимировича Уйла (Путина)? :moskali:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Заерзал
« Reply #2 : Травня 28, 2014, 03:55:16 15:55 »
Рамзан Кадыров опроверг сообщения украинских СМИ о том, что какие-то «чеченские подразделения» из России вторглись в Донецк. Об этом он написал в своем Instagram, передает «Лента.ру».

«Я официально заявляю, что это не соответствует действительности. Никакие "чеченские военнослужащие" и, тем более, "военные колонны Чечни" в конфликте не принимают участия», — отметил он.

чеченские наемники - такая трактовка не входит в формулировку кадырова

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Заерзал
« Reply #3 : Травня 28, 2014, 04:23:49 16:23 »
Как можно не верить такому уважаемому человеку, академику, Герою России, лучшему другу Владимира Владимировича Уйла (Путина)? :moskali:

Героя Росії, який вбив першого росіянина у 16 років..

Чупс

  • Гість
Re: Заерзал
« Reply #4 : Травня 28, 2014, 05:35:05 17:35 »
«Я официально заявляю, что это не соответствует действительности. Никакие "чеченские военнослужащие" и, тем более, "военные колонны Чечни" в конфликте не принимают участия», — отметил он.

Значит можно их мочить целыми камазами, раз мужик сказал.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Заерзал
« Reply #5 : Травня 28, 2014, 05:36:48 17:36 »
Щодо розмов про те, що на сході України діють чеченці, він сказав:

"По наших даних, є вихідці з Абхазії, їх десь плутають. Багато тих, які зарослі – і їх вважають, що вони не бриються, що теж чеченці".
"Багато інформації ходить, яка недостовірна. Дуже вигідно багато проблем перекидати на державний кордон… Коли були події (трагічні) в Одесі, то всі крикнули, що це з Придністров’я бандити прийшли. Коли почали розбиратись, нікого не виявили там. І так я міг би наводити багато прикладів…", - сказав Литвин.

"Абхазці – так, вони є, і питань таких нема по цих громадянах", - додав він. http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/28/7027172/
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Заерзал
« Reply #6 : Травня 28, 2014, 05:51:34 17:51 »
Как можно не верить такому уважаемому человеку, академику, Герою России, лучшему другу Владимира Владимировича Уйла (Путина)? :moskali:
Евріка  :shuffle:
Якось зразу стало зрозуміло, чого Ульянов поміняв прізвище на псевдо.
Мабуть, в школі дуже його з цього лінгвістичного питання турбували однолітки.
Лишень дитяча травма і які наслідки.