Автор Тема: В чем причина текущей неадекватности рынков (например, Киева)  (Прочитано 6500 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Возьмем, те же помидоры...

Утром смотрел Лукьяновку - 7,50-10-14 грн...

В то же время Билла, Сельпо, даже Фуршет - от 2,60 до 7,00 за то же самое.

Причем за 2,60 я в сельпо спокойно смог перерыть ящик и набрать на 10ку три с половиной кило отличных помидор...

Картофель дороже в два раза, чем в маркетах, абрикосы - в 2,5 раза...

Некоторые маркеты уже врубились, и повесили плакаты - у нас вдвое дешевле, чем на рынках...   :super:

Отчего так...???

Поехал с лукяновки, ничего не купив, в Сильпо на индустриальный - сэкономил 80 грн почти
Contra Spem Spero

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
причина дуже проста - гуртові закупівлі та великі об"єми продажів, які дозволяють вести ці гуртові закупівлі
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
причина дуже проста - гуртові закупівлі та великі об"єми продажів, які дозволяють вести ці гуртові закупівлі

Так що, рынки умрут???
Contra Spem Spero

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
помидоры какие?

сливка, круглый, черри, красный , розовый,желтый?

на всё своя цена

какого хуя вот так агульно про помидоры?

ЗЫ. покопался бы ты у меня в лотке, оптовик, мля  :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
причина дуже проста - гуртові закупівлі та великі об"єми продажів, які дозволяють вести ці гуртові закупівлі

Так що, рынки умрут???
с чего вдруг?
работают, знач есть спрос, не будет спроса
или цены попустят или еще че
а вообче сирога, молись шо есть конкуренция
пс как маленький, ей богу ))

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
 :smilie1:
а на Героїв Дніпра дішовка))
ну і на ринках воно не пластмасове
і людей інколи жалко, видно, що своє продають

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Справедливости ради - покупаю помидоры у бабульки - продает разнобой сортов - явно из грядки...

Так вот - по вкусовым качествам то, что продает сильпо назвать помидорами можно только потому, что они выглядят как помидоры...не более того

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
причина дуже проста - гуртові закупівлі та великі об"єми продажів, які дозволяють вести ці гуртові закупівлі

Так що, рынки умрут???


ну чому ж. товар при схожій назві може бути різним і продавець різним. Ви знаєте, що є величезний сегмент покупців, які ходять до "свого" продавця?

також є така річ як людський фактор, який максимально вихолощений в супермаркетах. Наприклад, коли я з дружиною заходив в невеличкий рибний магазинчик і попросив "кільку", то та глянувши на мою дружину відмовилась продавати нам все, крім оселедця. А в Сільпо\АТБ та ін магазинах, будьте певні, я придбав би все, що можна було і не можна.


Тому ІМХО ринки нікуди не дінуться. Там може бути і дорожче, і дешевше, і так само як в магазинах. Але може бути товар справді з грядки (а може й не бути), там може бути справжнє м"ясо (а може й не бути). Для багатьох пенсіонерів це ще й місце де можна поспілкуватись (в нашій країні пенсіонери часто нікому не потрібні крім, якщо пощастить, своїх родичів)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
помидоры какие?

сливка, круглый, черри, красный , розовый,желтый?

на всё своя цена

какого хуя вот так агульно про помидоры?

ЗЫ. покопался бы ты у меня в лотке, оптовик, мля  :smiley14:

Хорошая херсонская сливка, можно отобрать, вкусная, 2грн49коп.

Черри - то буржуинские выверты, нахрен они кому нужны из народа :)
Contra Spem Spero

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Текущая и не текущая неадекватность рынков всегда обусловлена неадекватностью потребителей. Рынок очень тонко реагирует на "закидоны" покупателей. А почему помидоры вас удивили, а например пиво нет? В многочисленных киосках оно значительно дороже чем в маркете, при этом вероятность получить не свежий продукт на порядок выше и ассортимент в маркете богаче, но киоски, сука, неистребимы.
Батя, мы стараемся ...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
помидоры какие?

сливка, круглый, черри, красный , розовый,желтый?

на всё своя цена

какого хуя вот так агульно про помидоры?

ЗЫ. покопался бы ты у меня в лотке, оптовик, мля  :smiley14:

Хорошая херсонская сливка, можно отобрать, вкусная, 2грн49коп.

Черри - то буржуинские выверты, нахрен они кому нужны из народа :)

сливка бывает двух типов - "солеросса" и "рио-гранде"
скорее всего ты купил первое, т.е. "бутор" :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
Текущая и не текущая неадекватность рынков всегда обусловлена неадекватностью потребителей. Рынок очень тонко реагирует на "закидоны" покупателей. А почему помидоры вас удивили, а например пиво нет? В многочисленных киосках оно значительно дороже чем в маркете, при этом вероятность получить не свежий продукт на порядок выше и ассортимент в маркете богаче, но киоски, сука, неистребимы.
всегда с удивлением смотрю на дебила, который выстаивает очередь в маркете шоб купить бутылку пива )))
а за углом на двадцать копеек дороже охлажденное и без очереди )

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
помидоры какие?

сливка, круглый, черри, красный , розовый,желтый?

на всё своя цена

какого хуя вот так агульно про помидоры?

ЗЫ. покопался бы ты у меня в лотке, оптовик, мля  :smiley14:

Хорошая херсонская сливка, можно отобрать, вкусная, 2грн49коп.

Черри - то буржуинские выверты, нахрен они кому нужны из народа :)

сливка бывает двух типов - "солеросса" и "рио-гранде"
скорее всего ты купил первое, т.е. "бутор" :smilie7:

Я не разбираюсь так глубоко - мне главное, чтоб посолить срез и было вкусно...

А в субботу уже свои собирать буду :)
Contra Spem Spero

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Справедливости ради - покупаю помидоры у бабульки - продает разнобой сортов - явно из грядки...

Так вот - по вкусовым качествам то, что продает сильпо назвать помидорами можно только потому, что они выглядят как помидоры...не более того

А ось тут вступає в гру маркетинг. Ваша думка дуже поширена серед пересічних споживачів. Тому йдуть масово за томатами на ринок. Відповідно, там де зростає попит, зростає і ціна.
Ну і як казав один маркетолог "в світі 15% продавців продають легенду, всі решта торгують знижками" ;)
... і хай Росія згине як держава

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Текущая и не текущая неадекватность рынков всегда обусловлена неадекватностью потребителей. Рынок очень тонко реагирует на "закидоны" покупателей. А почему помидоры вас удивили, а например пиво нет? В многочисленных киосках оно значительно дороже чем в маркете, при этом вероятность получить не свежий продукт на порядок выше и ассортимент в маркете богаче, но киоски, сука, неистребимы.
Ну, почему в киосках дороже, чем в маркете - понятно, из-за объема продаж (и в Эпицентре все дешевле, чем на пром.рынках).
А почему у бабуль-дедуль дороже? Обнищали они очень, вот и стараются себя поддержать... (Стараюсь покупать у них несмотря на "дороговизну", шоб помочь.)

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Картофель дороже в два раза, чем в маркетах, абрикосы - в 2,5 раза. (С)

 не надо ляляля  Картофель, как раз, в ту же цену, по крайней мере в "Форе"
 Со всем остальным согласен
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
помидоры какие?

сливка, круглый, черри, красный , розовый,желтый?

на всё своя цена

какого хуя вот так агульно про помидоры?

ЗЫ. покопался бы ты у меня в лотке, оптовик, мля  :smiley14:

Хорошая херсонская сливка, можно отобрать, вкусная, 2грн49коп.

Черри - то буржуинские выверты, нахрен они кому нужны из народа :)

сливка бывает двух типов - "солеросса" и "рио-гранде"
скорее всего ты купил первое, т.е. "бутор" :smilie7:

Я не разбираюсь так глубоко - мне главное, чтоб посолить срез и было вкусно...

А в субботу уже свои собирать буду :)
сирога, продашь своим горбом выращенные помидоры по 2,60?
заранее улыбаюсь )))
думаю шо даже бензин не окупишь шоб их на рынок привезти

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Текущая и не текущая неадекватность рынков всегда обусловлена неадекватностью потребителей. Рынок очень тонко реагирует на "закидоны" покупателей. А почему помидоры вас удивили, а например пиво нет? В многочисленных киосках оно значительно дороже чем в маркете, при этом вероятность получить не свежий продукт на порядок выше и ассортимент в маркете богаче, но киоски, сука, неистребимы.
Ну, почему в киосках дороже, чем в маркете - понятно, из-за объема продаж (и в Эпицентре все дешевле, чем на пром.рынках).
А почему у бабуль-дедуль дороже? Обнищали они очень, вот и стараются себя поддержать... (Стараюсь покупать у них несмотря на "дороговизну", шоб помочь.)

Знаете, я в этом году подхожу ко всем "музыкантам" в метро и переходах (особенно доставляют "играющие" под фонограмму с флешки - таких большинство) и говорю - поддержите ученых...

Они прям офигевают... Ну вы ж говорите, поддержите музикантов :)  =  да... Ну, хотите, я вам какую статью почитаю по металлургии вслух, а вы мне - 10 гривен :)

Разве это нечестно???   
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
сирога, продашь своим горбом выращенные помидоры по 2,60?
заранее улыбаюсь )))
думаю шо даже бензин не окупишь шоб их на рынок привезти

Нет, потому что это не товар.

Товар это предмет продажи, а я выращиваю для себя, без применения химии вообще, конечно, их 70% гниет.

Зато я знаю, что никакой дряни никто не сыпал. И, естественно, не продам..
Contra Spem Spero

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Знаете, я в этом году подхожу ко всем "музыкантам" в метро и переходах (особенно доставляют "играющие" под фонограмму с флешки - таких большинство) и говорю - поддержите ученых...

Они прям офигевают... Ну вы ж говорите, поддержите музикантов :)  =  да... Ну, хотите, я вам какую статью почитаю по металлургии вслух, а вы мне - 10 гривен :)

Разве это нечестно???
Если я соглашусь на ваши условия - очень даже честно. И если я увижу, что эти 10 гр. вам действительно нужны, а меня они не разорят, то и про металлургию послушаю. :smiley25:
О музыкантах - тоже оставляю пару гривен, если с инструментом в переходе, и даже если не очень большие мастера.

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
сирога, продашь своим горбом выращенные помидоры по 2,60?
заранее улыбаюсь )))
думаю шо даже бензин не окупишь шоб их на рынок привезти

Нет, потому что это не товар.

Товар это предмет продажи, а я выращиваю для себя, без применения химии вообще, конечно, их 70% гниет.

Зато я знаю, что никакой дряни никто не сыпал. И, естественно, не продам..
а вот если б надо было продать, то наверное грн за 15 продавал бы, иначе невыгодно
и послал бы нах какогонить возмущенного ценами Васю SV )))

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Ну, хотите, я вам какую статью почитаю по металлургии вслух, а вы мне - 10 гривен :)
візуалізував  :laugh:
я б послухав краще статтю замість їхнього знущання над пам'яттю Цоя
інколи в метро подаю тим, хто співає українські пісні

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Ну, хотите, я вам какую статью почитаю по металлургии вслух, а вы мне - 10 гривен :)
візуалізував  :laugh:
я б послухав краще статтю замість їхнього знущання над пам'яттю Цоя
інколи в метро подаю тим, хто співає українські пісні

ніколи не подаю в метро. Але є один дід, якому я повірив. Я його дуже рідко зустрічаю, бо він не заробляє там, а підробляє до пенсії схоже. Але завжди доганяю його коли він виходить з метро та даю йому трохи. Співає хриплим голосом(таким і розмовляє) українських пісень
« Останнє редагування: Серпня 06, 2014, 11:36:32 11:36 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4253
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Осьо львівські базарні ціни:

http://shuvar.com/?mode=analitics&url=prices
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ринки безумовно помруть, і це правильно.

Offline qwerty2006

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 104
Ринки безумовно помруть, і це правильно.
бред

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ринки безумовно помруть, і це правильно.
бред

Ні, факт. Дрібні, жлобкуваті селяни в принципі не здатні витримати конкуренції від великого промислового виробника.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ринки безумовно помруть, і це правильно.
бред

Ні, факт. Дрібні, жлобкуваті селяни в принципі не здатні витримати конкуренції від великого промислового виробника.

Факт, що дрібні, жлобкуваті селяни на ринку не стоять бо хто ж тоді працюватиме.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ринки безумовно помруть, і це правильно.
бред

Ні, факт. Дрібні, жлобкуваті селяни в принципі не здатні витримати конкуренції від великого промислового виробника.

Факт, що дрібні, жлобкуваті селяни на ринку не стоять бо хто ж тоді працюватиме.

Перекупники це взагалі окрема пісня. Цих би я бив ногами. І то нещадно.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ринки безумовно помруть, і це правильно.
бред

Ні, факт. Дрібні, жлобкуваті селяни в принципі не здатні витримати конкуренції від великого промислового виробника.
дурниці. Дрібні жлобкуваті селяни, на відміну від великого промислового виробника, продають сметану, а не суміш закваски з молоком, молоко, а не розведений порошок, масло з вершків, а не з пальмової олії, і прочі ніштяки. Тому, якщо б директор базару не гнав тих дрібних жлобів з базару, бо з них важко бабло струсити, на відміну від власників яток, що торгують імпортними бананами і тричі перемороженими пангасіусом і польською печінкою, то ні про яку конкуренцію з боку промисловців і мови б не було, бо те лайно, що вони виробляють під виглядом продуктів харчування, жодна людина при здоровому глузді купляти б не стала.