Автор Тема: Адвокат президента Трампа Руді Джуліані скасував свою зустріч з Зеленським  (Прочитано 5815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Схоже що зебіл ще навіть до кенгуряції не дожив, а свій серлещзашквар-гейт вже має.
Клоун - що поробиш...
Завдання Зє - посварити Україну і США.
Але йому це не вдасться і його ви...буть з усіх боків і в усі отвори.
То вiн просто на понт бере - треба ж якось Пороху в борщ насрати, а фантазii вже немае - бо коли треба думати, воно в Турцiю лiтае...
 :smilie7:

Offline Theresa Mansfield

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
Питання в тому аби їх у нас поменшало. Манафорт уже мінус.

Манафорт працював на збереження незалежності України, бо якщо б в 2010 році перемогла Тимошенко, то ще до 2015 року Україна би "м'яко і безболісно", з дотриманням усіх норм міжнародного права увійшла до "братерського союзу" слов'янських народів...

А що було робити, коли мудрий український народ висунув на вершину влади двох таких "велетнів політичної думки", як Янукович і Тимошенко? Бандюки Януковича принаймні мали власні бізнес-інтереси, які значною мірою суперечили планам РФ, і саме тому вони не поспішали виконувати всі забаганки Путіна та сдавали йому країну значно повільніше, ніж це зробила би Тимошенко.

Навіть зараз, після п'яти років війни, мудра більшість українців знову хоче братерської дружби з сусідами і обирає Зе...

До речі, навіть на Заході вищі офіцери спецслужб іноді махлюють з таємними фондами, приторговують наліво нарктиками та зброєю, приховують тяжко зароблене від оподаткування... Незважаючи на це, керівництво цінує їх за реальні дії на користь держави і доволі часто примружує око на такі "дрібниці"...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Манафорт працював на збереження незалежності України, бо якщо б в 2010 році перемогла Тимошенко, то ще до 2015 року Україна би "м'яко і безболісно", з дотриманням усіх норм міжнародного права увійшла до "братерського союзу" слов'янських народів...
Сцуко.  :weep:  :lol:  :weep:

Те що Манафорт працював на ФСБ в Україні ні для кого хоч наскількись знайомого з політичним життям не було ніяким секретом. Як і усі його протеже в Україні - Зек, Вава Литвин і тд. І можна як завгодно відноситись до Макаки, але натягувати сову на глобус тут не треба. Бо вже Манафорт у нас виявляється Джеймс Бонд, і Зека на табуретку впхав щоб нас в Тайожний Саюс не пустити.  :fp2 :fp
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
І можна як завгодно ставитись до Лєща, але амбарна книга це не фікція. Як і багаторічна співпраця Трампа та його оточення з Росією. При цьому Трамп зараз просто намагається на хвилі цього хайпу з обранням клоуна скинути з себе будь-які забов'язання по відношенню до України, щоб нарешті вже лупитись в десна з "друхом Фладіміром".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Theresa Mansfield

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
Сцуко.  :weep:  :lol:  :weep:

Те що Манафорт працював на ФСБ в Україні ні для кого хоч наскількись знайомого з політичним життям не було ніяким секретом. Як і усі його протеже в Україні - Зек, Вава Литвин і тд. І можна як завгодно відноситись до Макаки, але натягувати сову на глобус тут не треба. Бо вже Манафорт у нас виявляється Джеймс Бонд, і Зека на табуретку впхав щоб нас в Тайожний Саюс не пустити.  :fp2 :fp

Якби Манафорт

Я не буду з Вами сперечатись. Ви абсолютно некомпетентні, щоб робити хоч якісь заяви з таких питань, навіть якщо Ви генерал СБУ, ГУРа чи "служби Сьомочко". :smilie7: Манафорт жодним чином не міг працювати на ФСБ, навіть теоретично, він міг працювати лише на російську політичну зовнішню розвідку, тобто на СВР, чи українською - СЗР. Агентів такого рівня спецслужби не передають одна одній, а ФСБ ні за статутом служби, ні физично не мало змоги завербувати Манафорта ... Навіть в РФ це неможливо.  :smilie7:

На жаль, у наш час брак справжніх фахівців проблема не лише України. Трохи згодом Ви, можливо, дізнаєтесь багато цікавого і несподіваного з відкритої преси. :smilie7:

Для іншіх дописувачів форуму дозволю собі дати одну пораду.

Справа в тому, що ви всі намагаєтесь аналізувати не реальні події та висловлювання політиків, а їх навмисно спотворене віддзеркалення в мас-медіа. Ніколи не обговорюйте, що сказав Гордон чи, навіть,  Портников з приводу чергової заяви Трампа, чи що пише про це колись шанована газета "Нью-Йорк Таймс"...

У наш час ви маєте змогу почути ці заяви на власні вуха, наприклад, на Youtube. Завжди аналізуйте і обговорюйте виключно самі події та першоджерела і не поспішайте з висновками. Це хоч якось наблизить вас до розіміння того, що саме відбувається в світі.

Обговорення ж висловлювань різних гордонів і скабєєвих може лише наблизити вас до розуміння того, яку "правду" хочуть вам нав'язати їх працедавці.

Адміністратор, будь ласка, закрийте мій аккаунт. Мудрий український народ не потребує спілкування з "жопомиями", тож і я не буду даремно витрачати тут свій час. Вдосконалювати українську мову я можу і на інших форумах.

Нехай щастить!

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
бенин Уніан подає цю новину так

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба назвав небезпечною заяву Рудольфа Джуліані, який є адвокатом президента США Дональда Трампа, про скасування поїздки в Україну.
Відповідний коментар Кулеба оприлюднив у Twitter. «Різка заява Джуліані, близького соратника Трампа - це небезпечно. Зберегти і примножити підтримку США - це фундаментальний національний інтерес України. Тут тонка гра, в яку доведеться грати команді нового президента і ухвалювати складні рішення», - вважає Кулеба.


Як повідомляв УНІАН, американське видання The New York Times поінформувало, що Джуліані, який мав намір відвідати Київ і зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, скасував візит. За даними видання, причиною скасування стали "спопеляючі атаки" на Джуліані після анонсованого візиту до України. Його звинуватили в пошуку допомоги за кордоном для проведення кампанії з переобрання Дональда Трампа на виборах у 2020 році. Своєю чергою Джуліані заявив, що його підставляють і звинуватив демократів у спробі спотворити мету поїздки. Раніше видання The New York Times написало, що Джуліані найближчими днями планував відвідати Київ і зустрітися із Зеленським. Видання писало, що Джуліані нібито мав намір закликати Зеленського до того, щоб в Україні продовжували розслідувати питання, які, за твердженнями союзників Білого дому, можуть дати нову інформацію стосовно двох питань, в яких зацікавлений Трамп. Одне з цих питань стосується розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання у президентські вибори у 2016 році. Інше - сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена. Гантер Байден був членом ради директорів газової компанії, якою володіє український бізнесмен Микола Злочевський, Burisma Holdings Limited. Видання зазначало, що мета поїздки Джуліані до Києва полягала у тому, щоб дискредитувати розслідування Мюллера та потенційно завдати шкоди Джозефу Байдену, який нині є фаворитом на висунення кандидатом у президента США в 2020 році від Демократичної партії.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10545543-ukrajinskiy-diplomat-nazvav-nebezpechnoyu-zayavu-advokata-trampa-pro-skasuvannya-pojizdki-do-kiyeva.html
а ось це вже зовсім не лафа для України в цілому,коли американи у своїх внутрішніх розбірках починають використовувати наших шісток як інструмент впливу на противника.Бо якщо зеля стане чітко на сторону трампа а в 20 байден прийде до влади,то зеля буде в черевиках сьогоднішнього евроквартирника.різниця бцуде тільки в тому,що борода з квартирою ніхто а зеля на  той час і далі буде презом.А це не кайф для України  в такій ситуації.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Буде спочатку весело, а потім - не дуже.
Лєщєнка зараз швиденько звільняється від небажаних фаловерів на твітері. Забанив мене, але Руді мене не забанив. :smilie5:
лещ зараз з страшною чорною міткою від американів.ніодна політсила його до себе не візьме за винятком хіба кінчених регіоналів різних розливів.а це то саме для нього,що і американська мітка.тому хлоп попав по чорному.І тому пробує відіграти.але все тепер залежить чи інша сторона ДОЗВОЛИТЬ прийняти той розиграш,заякоривши бородату скотину вже по повній.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Манафорт працював на збереження незалежності України, бо якщо б в 2010 році перемогла Тимошенко, то ще до 2015 року Україна би "м'яко і безболісно", з дотриманням усіх норм міжнародного права увійшла до "братерського союзу" слов'янських народів...

А що було робити, коли мудрий український народ висунув на вершину влади двох таких "велетнів політичної думки", як Янукович і Тимошенко? Бандюки Януковича принаймні мали власні бізнес-інтереси, які значною мірою суперечили планам РФ, і саме тому вони не поспішали виконувати всі забаганки Путіна та сдавали йому країну значно повільніше, ніж це зробила би Тимошенко.

Навіть зараз, після п'яти років війни, мудра більшість українців знову хоче братерської дружби з сусідами і обирає Зе...

До речі, навіть на Заході вищі офіцери спецслужб іноді махлюють з таємними фондами, приторговують наліво нарктиками та зброєю, приховують тяжко зароблене від оподаткування... Незважаючи на це, керівництво цінує їх за реальні дії на користь держави і доволі часто примружує око на такі "дрібниці"...
такі як манаФОРТ ПРАЦЮЮТЬ виключно НА СВОЮ МОШНУ.Тим більше,що на теренах про яких пересічний американець не має поняття. І за бабки він міг.а міг і Не працювати ще на когось поза тим.Бо в той час то цілком було ПОЗА стратегічними інтересами  американської влади.Коротше? Хлоп просто заробляв шалені бабки на продажі"бразильських діамантів"(по мотивах оГенрі) наївним сільским нувооришам десь в глибинці всесвіту.І йому навіть в старшному сні не прийшло до памяті,що це вилізе на світ,бо він вирішив ще підробити і на рідному ринку.А кваліфікація втратилася в силу інших правил в провінційних країнах та не взяття до уваги,що та діяльність зацікавить податкові органи рідної землі.просто трагічний збіг обставин для однієї людини.ШИТ ГЕППЕН.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Оптимальним варіантом було б щоб Лєщєнка сиділо у сусідній з Поллі камері.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ще в одного підкацапника бомбануло  :smilie5:

Аслунд: Джуліані інтригами домагався звільнення Йованович

"Руді Джуліані через різні інтриги домагався звільнення в Україні зразкового посла Марі Йованович за два тижні, що просто обурює", - заявив Аслунд в коментарі журналістці української служби "Голосу Амерки" Тетяні Ворожко.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15854
Якби Манафорт

Я не буду з Вами сперечатись. Ви абсолютно некомпетентні, щоб робити хоч якісь заяви з таких питань, навіть якщо Ви генерал СБУ, ГУРа чи "служби Сьомочко". :smilie7: Манафорт жодним чином не міг працювати на ФСБ, навіть теоретично, він міг працювати лише на російську політичну зовнішню розвідку, тобто на СВР, чи українською - СЗР. Агентів такого рівня спецслужби не передають одна одній, а ФСБ ні за статутом служби, ні физично не мало змоги завербувати Манафорта ... Навіть в РФ це неможливо.  :smilie7:

На жаль, у наш час брак справжніх фахівців проблема не лише України. Трохи згодом Ви, можливо, дізнаєтесь багато цікавого і несподіваного з відкритої преси. :smilie7:

Для іншіх дописувачів форуму дозволю собі дати одну пораду.

Справа в тому, що ви всі намагаєтесь аналізувати не реальні події та висловлювання політиків, а їх навмисно спотворене віддзеркалення в мас-медіа. Ніколи не обговорюйте, що сказав Гордон чи, навіть,  Портников з приводу чергової заяви Трампа, чи що пише про це колись шанована газета "Нью-Йорк Таймс"...

У наш час ви маєте змогу почути ці заяви на власні вуха, наприклад, на Youtube. Завжди аналізуйте і обговорюйте виключно самі події та першоджерела і не поспішайте з висновками. Це хоч якось наблизить вас до розіміння того, що саме відбувається в світі.

Обговорення ж висловлювань різних гордонів і скабєєвих може лише наблизити вас до розуміння того, яку "правду" хочуть вам нав'язати їх працедавці.

Адміністратор, будь ласка, закрийте мій аккаунт. Мудрий український народ не потребує спілкування з "жопомиями", тож і я не буду даремно витрачати тут свій час. Вдосконалювати українську мову я можу і на інших форумах.

Нехай щастить!

Вам не набридло кожного разу комедії з закриттям аккаунту і втечею з форуму влаштовувати?   

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Вам не набридло кожного разу комедії з закриттям аккаунту і втечею з форуму влаштовувати?

На Звьоздочку нашу подібна  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15854

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Дебіли, я до цієї пані не маю ніякого відношення. І з моменту свого виходу з форуму тут писала хіба декому в приват.

Це так само як деякі недолугі обвинувачували мене в писанні під впеном і ольготейлорстві.

А ця дописувачка досить цікава. Сподіваюся, вона залишиться.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
О, Звьоздочка, вітання  :smilie8:

Як ви там без нас ?  :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
О, Звьоздочка, вітання  :smilie8:

Як ви там без нас ?  :smilie7:

Нічого. Навіть забула вже, як відповіді писати.

А вам, бачу,  не ймьотся  :laugh: шукаєте мене у інших, хехе.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Між іншим Ольга Тейлор - запекла прихильниця Порошенка.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Нічого. Навіть забула вже, як відповіді писати.

А вам, бачу,  не ймьотся  :laugh: шукаєте мене у інших, хехе.

Ну так знайшли ж  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Між іншим Ольга Тейлор - запекла прихильниця Порошенка.

Так, і противниця зе. А тут її чморили ні за що ні про що.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Товаріщі нє понімают... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Ми тут, між іншим, майже за Трампона топимо  :smiley25:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ад Астра - вітаю!!!

Дякую за теплі слова. Але я просто зайшла, щоб прояснити ситуацію.

До речі, ця пані Тереза - справжній asset на форумі. Видно, що вона спеціаліст і, напевно, працює на особливі агенції в США, якщо ви розумієте, про що я.  І хто вже її встиг дістати?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Ольга Тейлор - за аутСідора. А Сідор - кацап і підарас   :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Бо смаленим засмерліло, тому й топите.
Зрештою, інших варіантів просто нема.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ми тут, між іншим, майже за Трампона топимо  :smiley25:

Не Трампона, а президента Трампа.

Ну як там щодо колюжн? а ми вам з Фералом казали ... а ви не вірили  :Ganba:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ольга Тейлор - за аутСідора. А Сідор - кацап і підарас   :moskali:

Ольга топила за Пороха і проти зе, а її чоловік аутсайдер сказав, що голосував за зе. Я її питаю - як так? а вона - що з ним говорити. Після повернення має відповідний стрес.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33285
  • Стать: Чоловіча
Не Трампона, а президента Трампа.

Ну як там щодо колюжн? а ми вам з Фералом казали ... а ви не вірили  :Ganba:

В нас тут іншого преЗЕдента телевізор призначив   :at

Ну як там щодо колюжн?

Загребли все під килимок  :smilie7: