Автор Тема: Sexy World  (Прочитано 4015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #60 : Серпня 06, 2018, 07:53:33 19:53 »
Наче мічіга тут і там пишуть однаково ...

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #61 : Серпня 06, 2018, 09:07:00 21:07 »
ПС - Руслана Писанка - жирна корова, яка має велику проблему з вагою. Не треба нав'язувати то як "норму" для суспільства бо то не є нормою.

Жертво телебачення...
Що ти маєш проти Писанки?


Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #62 : Серпня 06, 2018, 09:09:08 21:09 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Sexy World
« Reply #63 : Серпня 06, 2018, 09:19:38 21:19 »
 :smiley24: Пiдняли настрiй.
Баба без цiцьок, як чоловiк без... романтики.
 :smilie1:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #64 : Серпня 06, 2018, 09:28:16 21:28 »
:smiley24: Пiдняли настрiй.
Баба без цiцьок, як чоловiк без... романтики.
 :smilie1:
А ще гарний вислів, цей, чоловік не собака на кістки не кидається)))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Sexy World
« Reply #65 : Серпня 06, 2018, 09:33:06 21:33 »
А ще гарний вислів, цей, чоловік не собака на кістки не кидається)))
Кому и кобыла невеста...
(с) "12 стульев"

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #66 : Серпня 06, 2018, 09:43:04 21:43 »
А ще гарний вислів, цей, чоловік не собака на кістки не кидається)))
Кому и кобыла невеста...
(с) "12 стульев"
Це уже за обличчя мова )))

Offline Mc5

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Re: Sexy World
« Reply #67 : Серпня 06, 2018, 09:57:49 21:57 »
А ще гарний вислів, цей, чоловік не собака на кістки не кидається)))
Кому и кобыла невеста...
(с) "12 стульев"
  :smiley24:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #68 : Серпня 06, 2018, 09:59:20 21:59 »
От реально, у на багато жертв міста і телебачення, тому ганяються за топмоделями...

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Sexy World
« Reply #69 : Серпня 06, 2018, 10:11:02 22:11 »


Ну прямо вже так жирна корова. А як там про "повну пазуху цицьок" як один із українських стереотипів, так само як "чорні брови, карі очі"?
Чоловіки яким подобаються "свиноматки" замість жінок - збоченці. Просто приховані.
Насправді їм подобається трахати свиню, але вони побоюються "осуду суспільства".
Не треба таку жінку заспокоювати що все нормально. Така жінка не може взяти під контроль кількість та якість того, що вона жере.

Так, Руслана не худенька. Але вона дуже жіночна - приємне обличчя, макіяж, одяг, каблучки, наманікюрені пальчики.

Так, в неї вкладено дуже багато грошей щоб "це" виглядало пристойно.
Хто її "таємний папік" з нашої еліти?
Вона дуже раптово з'явился на ТБ та почала про "погоду".
А ви її без всього цього бачили? Без макіяжу та іншого?
80% жінок виглядають страхітливо без макіяжу та оцих всіх пілінгів-манікюрів, тому макіяж це "рятівна палочка" для жінок.
Природна краса - штучний товар та скоріше примха природи.


Чого я якраз зараз не бачу, що жінки перестали бути жіночними, навіть якщо вони у хорошій фізичній формі.  Тут, в Канаді, багато жінок, які ходять у спортзал, займаються різними видами спорту, їздять на роботу на велосипеді за десятки кілометрів, ходять у альпійські походи. Але вони просто тіла, які відрізняються від чоловічих геніталіями. Вони, чесно кажучи, малопривабливі і абсолютно несексуальні.
Це свідомий вибір цих жінок. Чоловікам прийдеться з цим жити.
Відмова білих жінок та чоловіків від продовження роду відбувається під впливом ТВ, радіо та глянцевих журналів.

Говорять скоро непогані секс-роботи з'являться на ринку за 5 000 USD.

Тобто якщо жінка, наприклад, не змогла скинути вагу після народження Ваших дітей чи набрала вагу з якихось інших причин (наприклад, ендокринологічні проблеми), Ви її будете вважати свиноматкою?

У Вас вона взагалі є?

А сексуальні ляльки вже давно є. Для тих, кому навіть свиноматки не світять :).

Ось не треба цих жіночих маніпуляцій.
Ми зараз говорили про молодих, "нє рожавших" кобіт. В США такі проблеми вже у дівчат 16-18 років.
Хіба мова йшла про жінок які народили?
Дешева жіноча маніпуляція, як завжди...
Чоловіки просто багато чого спускають жиробаскам замість того, щоб чітко промовити що треба перестати жерти.
Насправді все дуже просто - ти споживаєш більше калорій ніж перетравлюєш. Секрету у нормальній фігурі взагалі ніякого нема.
Свиноматки - їм місце на свинофермі. Мені завжди здається що ще трохи та Писанка почне хрюкати.
« Останнє редагування: Серпня 06, 2018, 10:17:33 22:17 від Michigan »

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Sexy World
« Reply #70 : Серпня 06, 2018, 10:12:51 22:12 »
Michigan - це Wolter з ФУПа?  :weep:
Michigan - це Michigan з ФУПа.
Мені до патріарха ФУПу далеко й по рокам й по досвіду.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Sexy World
« Reply #71 : Серпня 06, 2018, 10:15:33 22:15 »
Ні, ну чого причепилися до Писанки? Щоб ви собі знали, вона минулого року приняла участь у проекті Зважені та щасливі і схудла разом зі своїм чоловіком. :smilie3:

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Sexy World
« Reply #72 : Серпня 06, 2018, 10:16:38 22:16 »
От реально, у на багато жертв міста і телебачення, тому ганяються за топмоделями...
Чому просто не можна ганятися за жінками які просто розуміють що треба переробляти більше калорій ніж потрапляють з їжею?
Чому чоловіки такі ліцемірні та кажуть що це нормально бути жиробаскою?
Подивіться скільки жиробасів та жиробасок доживає до глибокої старості? Точно, ніхто з них не доживає бо починаються розлади з системою травлення, серце не витримує таких навантажень.
У Писанки 30-40 кг зайвої ваги, й мабуть жодного чоловіка поруч щоб загнати її у спортзал на декілька місяців.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Sexy World
« Reply #73 : Серпня 06, 2018, 11:00:03 23:00 »
Не знаю, зайва вага це точно нездорово

Навіть якщо це комусь подобається


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Sexy World
« Reply #74 : Серпня 06, 2018, 11:05:14 23:05 »
Не знаю, зайва вага це точно нездорово

Навіть якщо це комусь подобається

Ну, не знаю...знаю що багато людей так не вважають. Окрім того, в мене була бабуся, яка ні разу не була худою, але дожила до 92 років. :smilie8:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Sexy World
« Reply #75 : Серпня 06, 2018, 11:09:43 23:09 »
Не знаю, зайва вага це точно нездорово

Навіть якщо це комусь подобається

Ну, не знаю...знаю що багато людей так не вважають. Окрім того, в мене була бабуся, яка ні разу не була худою, але дожила до 92 років. :smilie8:

Думаю, Ви за пару хвилин знайдете достатньо  серйозні дослідження про кореляцію зайвої ваги з діабетом, хворобами ссс, хворобами шлункового тракту і т.д.

І винятки не заперечують правило

Але я не про це, мене трохи дивує позиція дописувачів, яким подобаються повні, і , їм здається, що цього достатньо, щоб виправдати чиюсь повноту

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Sexy World
« Reply #76 : Серпня 06, 2018, 11:18:37 23:18 »
Не було в бабусі ніякого діабету, здорове серце було, та й попоїсти вона любила.
Тому кореляцію провести не можу :smilie1: Чи то кореляція дорівнює нулю? :smilie11:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Sexy World
« Reply #77 : Серпня 06, 2018, 11:25:18 23:25 »
Не було в бабусі ніякого діабету, здорове серце було, та й попоїсти вона любила.
Тому кореляцію провести не можу :smilie1: Чи то кореляція дорівнює нулю? :smilie11:

Я радий за Вашу бабцю, і дискутувати не бачу сенсу

Просто надіньте рюкзак вагою 30 кг і походіть з ним день

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #78 : Серпня 06, 2018, 11:49:50 23:49 »
От реально, у на багато жертв міста і телебачення, тому ганяються за топмоделями...
Чому просто не можна ганятися за жінками які просто розуміють що треба переробляти більше калорій ніж потрапляють з їжею?
Чому чоловіки такі ліцемірні та кажуть що це нормально бути жиробаскою?
Подивіться скільки жиробасів та жиробасок доживає до глибокої старості? Точно, ніхто з них не доживає бо починаються розлади з системою травлення, серце не витримує таких навантажень.
У Писанки 30-40 кг зайвої ваги, й мабуть жодного чоловіка поруч щоб загнати її у спортзал на декілька місяців.
Жертво телебачення і журналів про здоровий спосіб життя...
У давнину всі були худишками, і середній вік життя був 25 років )))) І більшість мали проблеми з кістками...

І повторю були худишками)))))

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Sexy World
« Reply #79 : Серпня 06, 2018, 11:50:43 23:50 »
От реально, у на багато жертв міста і телебачення, тому ганяються за топмоделями...
Чому просто не можна ганятися за жінками які просто розуміють що треба переробляти більше калорій ніж потрапляють з їжею?
Чому чоловіки такі ліцемірні та кажуть що це нормально бути жиробаскою?
Подивіться скільки жиробасів та жиробасок доживає до глибокої старості? Точно, ніхто з них не доживає бо починаються розлади з системою травлення, серце не витримує таких навантажень.
У Писанки 30-40 кг зайвої ваги, й мабуть жодного чоловіка поруч щоб загнати її у спортзал на декілька місяців.

Тому що у Вас дуже спрощений погляд на речі. Так, типово, якщо людина нормально харчується і займається регулярними фізичними нагрузками, то у неї нормальна вага. Але є люди, які все це роблять і все одно повні, або хворі (чули про полікістоз яєчників чи хвороби щитовидки, а є ще і більш рідкісні захворювання), або з якихось причин не можуть займатися спортом, наприклад? Це стосується у тому числі молодих дівчат. То їх всіх обзивати свиноматками??

Я знаю людей, які жеруть як не в себе і не можуть поправитися, і знаю реально повних, які постійно виснажують себе дієтами і тренажерами і все одно повні. Не можу сказати, що вони ліниві і начхали на себе. Є різні випадки. А ще знаю фізично нормальних, які ненавидять свою зовнішність, і повних, які радіють життю як є, і є щасливими задоволеними людьми, що повністю себе реалізували як жінки, дружини, мами і т.п.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Sexy World
« Reply #80 : Серпня 06, 2018, 11:53:18 23:53 »
Не знаю, зайва вага це точно нездорово

Навіть якщо це комусь подобається

В цілому так, але завжди є винятки. Спортивні та піджарі, як хорти, валяться від інфаркту або раку. А є повні, дивишся на них і думаєш - Боже, як вони взагалі так можуть. А вони живуть і пахнуть і нічого їм не робиться.

Вся справа у генетиці. Якщо людина здорова, вона може бути і повною.

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Sexy World
« Reply #81 : Серпня 07, 2018, 12:02:42 00:02 »
От реально, у на багато жертв міста і телебачення, тому ганяються за топмоделями...
Чому просто не можна ганятися за жінками які просто розуміють що треба переробляти більше калорій ніж потрапляють з їжею?
Чому чоловіки такі ліцемірні та кажуть що це нормально бути жиробаскою?
Подивіться скільки жиробасів та жиробасок доживає до глибокої старості? Точно, ніхто з них не доживає бо починаються розлади з системою травлення, серце не витримує таких навантажень.
У Писанки 30-40 кг зайвої ваги, й мабуть жодного чоловіка поруч щоб загнати її у спортзал на декілька місяців.

Тому що у Вас дуже спрощений погляд на речі. Так, типово, якщо людина нормально харчується і займається регулярними фізичними нагрузками, то у неї нормальна вага. Але є люди, які все це роблять і все одно повні, або хворі (чули про полікістоз яєчників чи хвороби щитовидки, а є ще і більш рідкісні захворювання), або з якихось причин не можуть займатися спортом, наприклад? Це стосується у тому числі молодих дівчат. То їх всіх обзивати свиноматками??

Я знаю людей, які жеруть як не в себе і не можуть поправитися, і знаю реально повних, які постійно виснажують себе дієтами і тренажерами і все одно повні. Не можу сказати, що вони ліниві і начхали на себе. Є різні випадки. А ще знаю фізично нормальних, які ненавидять свою зовнішність, і повних, які радіють життю як є, і є щасливими задоволеними людьми, що повністю себе реалізували як жінки, дружини, мами і т.п.

Чого тільки люди не придумають щоб виправдати свої лінощі.
Яких я тільки історій не чув у спортзалі.
М'язи та м'язеву масу так, дійсно важко просто набрати якщо не жрати якісь анаболіки чи стероїди. Але схуднути дуже просто. Я ж кажу, треба просто витрачати більше калорій у день ніж споживаєш.

Й про "тренажери" окремо.
Йога - не тренажер, це просто розтягування. Воно майже нічого не спалює.
Так само як "планка". Ось вам справжня "планка", а те, чим вам забивають мізки у фітнес центрах називається зайняти вихідне положення перед тим як стати раком.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26966
Re: Sexy World
« Reply #82 : Серпня 07, 2018, 12:06:37 00:06 »
В этом деле не существует какогото однозначногоо ответа
Во первых у каждого человека есть "свой вес" для изменения которого ему прийдется сильно постараться. Этот вес отличается в зависимости от возраста и условий жизни и питания
Во вторых каждый имеет разную склонность к набору веса. Одного лишние полкило колбасы раздует как шар, а другой этого просто не заметит
В третьих, очень сильно вес зависит от детских привычек, особенно привычного рациона
Четвертое. Для женщин еще очень роды важны, после них изменяется гормональный фон и очень часто изменяется конституция, подчас радикально
В пятых это различные заболевания
И еще наверное можно массу факторов найти среди которых собственно переедание будет далеко не первым

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Sexy World
« Reply #83 : Серпня 07, 2018, 12:17:21 00:17 »

Для чого спорт, якщо можна менше жерти і жерти наприклад пюрешки і тут вступають закони фізики в дію...

Жертва телебачення, красів на лице і гарний голос стало можливо з появою міст, це генетичні мутанти . Щоб привлікти для спарювання треба найти спосіб виділитись у місті де не можна впізнати потрібну пару за запахом , через що багато хворих народжуються...

Жертва телебачення))))

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Sexy World
« Reply #84 : Серпня 07, 2018, 10:41:06 22:41 »
Не було в бабусі ніякого діабету, здорове серце було, та й попоїсти вона любила.
Тому кореляцію провести не можу :smilie1: Чи то кореляція дорівнює нулю? :smilie11:

Я радий за Вашу бабцю, і дискутувати не бачу сенсу

Просто надіньте рюкзак вагою 30 кг і походіть з ним день

Рюкзак це теж не аргумент. Тому що тут навантаження має місцевий вплив. Взагалі, оці 30 кг у повних людей просто розподілені по всьому тілу, а не давлять тільки на спину. Й мабуть не стільки шкодять, як 30 кг посередині спини.
Якщо комусь не одобаются повні жіночки з округлими формами, то так і говоріть. :smilie8: Я й сама вважаю, що занадто, то не те, що не здраво, але негарно.   Крайні випадки як ожиріння, так і анорексії звичайно нездорові, але все інше під великим запитанням. І я не розумію, чому це повним людям влаштовують всілякі обструкції.  Мабуть, це пішло від лікарів, які прикривають свою безпорадність казна чим.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Sexy World
« Reply #85 : Серпня 07, 2018, 11:02:16 23:02 »
Не було в бабусі ніякого діабету, здорове серце було, та й попоїсти вона любила.
Тому кореляцію провести не можу :smilie1: Чи то кореляція дорівнює нулю? :smilie11:

Я радий за Вашу бабцю, і дискутувати не бачу сенсу

Просто надіньте рюкзак вагою 30 кг і походіть з ним день

Рюкзак це теж не аргумент. Тому що тут навантаження має місцевий вплив. Взагалі, оці 30 кг у повних людей просто розподілені по всьому тілу, а не давлять тільки на спину. Й мабуть не стільки шкодять, як 30 кг посередині спини.
Якщо комусь не одобаются повні жіночки з округлими формами, то так і говоріть. :smilie8: Я й сама вважаю, що занадто, то не те, що не здраво, але негарно.   Крайні випадки як ожиріння, так і анорексії звичайно нездорові, але все інше під великим запитанням. І я не розумію, чому це повним людям влаштовують всілякі обструкції.  Мабуть, це пішло від лікарів, які прикривають свою безпорадність казна чим.

Коли моїй малій було десь рочків 3, у неї було запалення легень. Ну, сидимо ми у лікаря, він обстежує малу, а моя мама - спитай у лікаря, чого вона така худа і нічого не їсть!! я переклала лікарю її запитання, а він у сміх і каже - ці бабусі із Східної Європи! Якщо вони не розгодують дитину до розміру кабанчика, то вона у них худа. Ваша дитина нормальна і не забивайте собі голову.

От так у декого і починається. А потім у дітей і молоді проблеми.

« Останнє редагування: Серпня 07, 2018, 11:14:04 23:14 від Ad Astra »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Sexy World
« Reply #86 : Серпня 07, 2018, 11:03:08 23:03 »
Не було в бабусі ніякого діабету, здорове серце було, та й попоїсти вона любила.
Тому кореляцію провести не можу :smilie1: Чи то кореляція дорівнює нулю? :smilie11:

Я радий за Вашу бабцю, і дискутувати не бачу сенсу

Просто надіньте рюкзак вагою 30 кг і походіть з ним день

Рюкзак це теж не аргумент. Тому що тут навантаження має місцевий вплив. Взагалі, оці 30 кг у повних людей просто розподілені по всьому тілу, а не давлять тільки на спину. Й мабуть не стільки шкодять, як 30 кг посередині спини.
Якщо комусь не одобаются повні жіночки з округлими формами, то так і говоріть. :smilie8: Я й сама вважаю, що занадто, то не те, що не здраво, але негарно.   Крайні випадки як ожиріння, так і анорексії звичайно нездорові, але все інше під великим запитанням. І я не розумію, чому це повним людям влаштовують всілякі обструкції.  Мабуть, це пішло від лікарів, які прикривають свою безпорадність казна чим.

В тому і справа, що навіть якщо мені подобаються зайві кілограми, я все одно буду вважати, що краще їх скинути

А про рюкзак- 30 кг це по-любому треш, як їх не носи

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Sexy World
« Reply #87 : Серпня 07, 2018, 11:38:03 23:38 »
Та ну...поки товстий усохне, худий здохне. :pooh_lol: