Автор Тема: Кевина Маккарти прокатили в Палате представителей Конгресса США  (Прочитано 8044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Це нагадування про те, що ця стара кляча Пелосі і є головною відповідальною за перманентну політичну криазу в США.
Я дивився це шоу. Перша промова Трампа в Конґресі була конкртена і толкова. Але це старе курвисько демонстративно порвало її на шматки на очах усього світу. І головне, що після цього всі медія почали звинувачувати Трампа в нетерпимості та екстремізмі.  :fp2 :fp2



« Останнє редагування: Січня 11, 2023, 10:44:12 22:44 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Я дивився це шоу. Перша промова Трампа в Конґресі була конкртена і толкова.

 :fp2

Трампанзі - це завжди ідіоти. Назвати промову Трампа "толковою" може лише повний довбойоб, хоча "чисто конкретною" її назвати можна.
Трамп - це тупе косноязичне бидло, типу Януковича.  І прихильники у них однакові.
І не дивно, що прихильники і Трампа і Януковича за кацапів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
:fp2

Трампанзі - це завжди ідіоти. Назвати промову Трампа "толковою" може лише повний довбойоб, хоча "чисто конкретною" її назвати можна.
Трамп - це тупе косноязичне бидло, типу Януковича.  І прихильники у них однакові.
І не дивно, що прихильники і Трампа і Януковича за кацапів.

Проффффесоре, до психіатра не пробував звернутися? Вже давно пора.  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Проффффесоре, до психіатра не пробував звернутися? Вже давно пора.  :laugh:

Трампанзів таки треба перевіряти, бо то або ідіоти або проплачені кацапські пропагандони.
Ти до якої категорії відносишся?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Трампанзів таки треба перевіряти, бо то або ідіоти або проплачені кацапські пропагандони.
Ти до якої категорії відносишся?

Фас, цуцику!   :lol:

If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Щось зовсім скис кацапський пропагандончик-трампанзі.  :weep:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33405
  • Стать: Чоловіча
Бидлан базаріл чіста канкрєтна  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Я вважаю, що Вікторія Шпарц має рацію - аудит використання зеленню американських грошей має бути.
Так само має бути аудит того як американським урядом викорисовуються гроші, призначені на допомогу Україні.
Бо “за туманом нічого не видно“...  :smilie2: :weep:
« Останнє редагування: Січня 12, 2023, 04:12:49 16:12 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
Я вважаю, що Вікторія Шпарц має рацію - аудит використання зеленню американських грошей має бути.

Ти озвучуєш, а не вважаєш  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Ти озвучуєш, а не вважаєш  :fp2

Ппрофффесоре,
Я вважаю, що аудит має бути.

І ось чому:

ЮАР:

Навіть така річ як маскувальні сітки.
Наші дівчата роблять їх тисячами метрів.
Але навіть основу нам не можуть забезпечити, ми її купуємо. Збираємо гроші з пенсів, і купуємо.
Парафін на свічки ми купуємо.
Тканину купуємо, бо мотлоху вже не залишилось.

Нещодавно йдемо з хлопцем з Просвіти, він обриває розмову і лізе у сміттярку. Хтось викинув штанці кольору хакі.
Людина викладач вишу, радіє штанцям зі сміттярки. Його студентки теж плетуть сітки.
:


Бо вже заїбало чути на всіх каналах ппро "billions for Ukraine".  :smilie9:
I Пентагон має теж потрапити під відповідний аудит, бо у Walmart молоток коштує $5.44,  а у кошторисі Пентагону - $80.00.
« Останнє редагування: Січня 12, 2023, 05:43:03 17:43 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
Ппрофффесоре,
Я вважаю, що аудит має бути.

І ось чому:

ЮАР:

Навіть така річ як маскувальні сітки.
Наші дівчата роблять їх тисячами метрів.
Але навіть основу нам не можуть забезпечити, ми її купуємо. Збираємо гроші з пенсів, і купуємо.
Парафін на свічки ми купуємо.
Тканину купуємо, бо мотлоху вже не залишилось.

Нещодавно йдемо з хлопцем з Просвіти, він обриває розмову і лізе у сміттярку. Хтось викинув штанці кольору хакі.
Людина викладач вишу, радіє штанцям зі сміттярки. Його студентки теж плетуть сітки.
:


Бо вже заїбало чути на всіх каналах ппро "billions for Ukraine".  :smilie9:
I Пентагон має теж потрапити під відповідний аудит, бо у Walmart молоток коштує $5.44,  а у кошторисі Пентагону - $80.00.

Чим воювати до завершення аудиту?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Чим воювати до завершення аудиту?

This is an irrelevant question.

Бо у цих ось нічого не змінилося...

« Останнє редагування: Січня 12, 2023, 05:51:05 17:51 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
This is an irrelevant question.

Бо у цих ось нічого не змінилося...


Тобто ти пропонуєш ЗСУ скласти зброю бо "у цих ось нічого не змінилося"?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Тобто ти пропонуєш ЗСУ скласти зброю бо "у цих ось нічого не змінилося"?

Ти аутист?
Оті підори на фото із Pohuy не мають жодного стосунку до ЗСУ.
Але я певен, що гроші для ЗСУ вони крадуть. Тому вони мають відповідати на питання, як тратяться гроші, які вони отримують. Я не вимагаю викладення тієї інформації в інтернет. Аудит із залученням американської сторони може бути й закритим але він має бути.

БО Я НЕ ВІРЮ ЖОДНОМУ СЛОВУ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО І ЄРМАКА І РЕШТИ ТИХ ПОКИДЬКІВ. БО ВОНИ БРЕХЛИВІ ПОКИДЬКИ.

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
Ти аутист?
Оті підори на фото із Pohuy не мають жодного стосунку до ЗСУ.


Основна частка виділеного США для України бабла іде на зброю для ЗСУ..... Без цього бабла не буде і зброї...
так що це ти аутист якщо одночасно підтримуєш тих хто вимагає зупинити бабло з якого оплачуються поставки зброї і при цьому стверджуєш що це не має жодного стосунку до ЗСУ

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Основна частка виділеного США для України бабла іде на зброю для ЗСУ..... Без цього бабла не буде і зброї...
так що це ти аутист якщо одночасно підтримуєш тих хто вимагає зупинити бабло з якого оплачуються поставки зброї і при цьому стверджуєш що це не має жодного стосунку до ЗСУ

Де я сказав, що я вимагаю зупинити надходження допомоги?
Ти з перепою мариш?
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
Де я сказав, що я вимагаю зупинити надходження допомоги?

так а хто фінансуватиме це надходження якщо виділення коштів буде призупинено до проведення аудиту, як це вимагають всякі вікторії шпарц?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
так а хто фінансуватиме це надходження якщо виділення коштів буде призупинено до проведення аудиту, як це вимагають всякі вікторії шпарц?

Шпарц не вимагає припинення допомоги. Вона вимагає перевірки.
Вона, на відміну від тебе, розуміє, що Зеленському і його зграї не можна довіряти на слово. І для того є маса конкретних фактів.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33405
  • Стать: Чоловіча
А бидланівка Шпарц не хоче, наприклад, спочатку вимагати для України більше танків, бронетранспортерів, ракет і т.д. ? Тоді й той її пиздіж про контроль-аудит можна би було хоч якось зрозуміти і ув'язати в логічну схему.

Про бидланівську шоблу я навіть не кажу, це підарасня кінчена. Але вона типу вся така українка-патріотка, що пиздець. Десь так само, як ти  :weep:   

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33405
  • Стать: Чоловіча
Тим більше, що конкретну зброю опариші-каломойші аж ніяк не розкрадуть і на метал не попиляють :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27007
К поставкам Украине оружия зеленая шобла не имеет никакого отношения. Оно передается американскими военными непосредственно нашим военным.
И там кстати контроль присутствует потому как американцы в курсе потерь

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ти аутист?
Оті підори на фото із Pohuy не мають жодного стосунку до ЗСУ.
Але я певен, що гроші для ЗСУ вони крадуть. Тому вони мають відповідати на питання, як тратяться гроші, які вони отримують. Я не вимагаю викладення тієї інформації в інтернет. Аудит із залученням американської сторони може бути й закритим але він має бути.

БО Я НЕ ВІРЮ ЖОДНОМУ СЛОВУ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО І ЄРМАКА І РЕШТИ ТИХ ПОКИДЬКІВ. БО ВОНИ БРЕХЛИВІ ПОКИДЬКИ.
Я б тебе уйобка пристрелив би. Без будь-яких ваганнь. Бо я ще можу зрозуміти американців, ніяк не пов'язаних з Україною (і політиків, і звичайних) коли вони тулять цю чепухню про аудит (який уже до речі реально неодноразово проводився і ніяких зловживань не виявив). Бо для них та Україна, це щось дуже далеке  незрозуміле, як для середньостатистичного українця Еритрея. А зайві пару відсотків на виборах, чи уявне подешевшання на пару центів бензину це навпаки щось близьке і зрозуміле.
Але яким же треба бути виблядком, щоб будучи етнічним українцем, і чудово розуміючи що під цим аудитом прохуйлівські шавки проштовхують припинення будь-якої допомоги Україні, насамперед військової, все одно цю йухню підтримувати і тиражувати. Намагаючись нашкодити не Єрмаку, не Зеленському. А саме українцям. Військовим. Моїм побратимам, яких я уже задовбався ховати кожен тиждень. Виблядок ти. Звичайний виблядок. :smilie9:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33405
  • Стать: Чоловіча
Він такий українець, як і та тупорила Спартциха   :fp2

Іудушка, давай її заяви про збільшення допомоги Україні. Ти ж любиш сюди всіляке лайно тягнути 

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10203
Шпарц не вимагає припинення допомоги. Вона вимагає перевірки.
Вона, на відміну від тебе, розуміє, що Зеленському і його зграї не можна довіряти на слово. І для того є маса конкретних фактів.

Вона якраз вимагає зупинку допомоги, голосуючи проти усих законів, в яких є допомога Україні, і не пропонуючи ніяких альтернатив.......
Ти вертися як вуж на пательні, намагаючись прикрасити те гівно, яке ті за кого ти рвеш дупу, намагаються підсунути Україні....
Давай хоча б якийсь факт, який би свідчив що звинувачення трампонавтів включно зі шпарц у спробах зупинити допомогу Україні - це неправда. Якщо не надаси, то подальше пропихання цієї брехливої тези буде вважатись прохуйловською пропагандою

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Вона якраз вимагає зупинку допомоги, голосуючи проти усих законів, в яких є допомога Україні, і не пропонуючи ніяких альтернатив.......
Ти вертися як вуж на пательні, намагаючись прикрасити те гівно, яке ті за кого ти рвеш дупу, намагаються підсунути Україні....
Давай хоча б якийсь факт, який би свідчив що звинувачення трампонавтів включно зі шпарц у спробах зупинити допомогу Україні - це неправда. Якщо не надаси, то подальше пропихання цієї брехливої тези буде вважатись прохуйловською пропагандою

Гівно є твоя Пелосі, яка ніколи не ставило закон про допомогу Україні окремо, а підписувала його до хотєлок ваших сраних комуняк і в той спосіб намагался викрутити руки республіканцям. Тому зрозуміло, що багато з них не хотіли за те гівно голосувати.


Support group for the Ukrainian people.
Lucien Meert  ·
  ·
We must help Ukraine win this war, — Congresswoman Victoria Spartz
“We need to make sure that the Ukrainian military gets maximum support so that we can bring the Russians to the negotiating table and discuss next steps. We need to help the Ukrainian military and the courageous people of Ukraine who are waging this war in order to bring it to a victorious end.” Spartz stated this in an interview with Voice of America.
The representative of the Congress also added that after the war, Ukraine could become an interactive platform for investors, but this would directly depend on the actions of the Ukrainian government.

Representative Victoria Spartz
  ·
This is a step in a very wrong direction by Zelenskyy

https://thehill.com/homenews/3795160-zelensky-signs-controversial-law-expanding-government-power-to-regulate-media/


If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
This is an irrelevant question.

От же ж сука кацапська.  :smilie9:

Ця блядь трампанзівська тут заломувала руки "мало зброї дають, зажимають", а насправді воно лайно хуйловське виступає за повне припинення поставок зброї Україні.
Оце все що трабе знати про кацапо-трампанзівських пропагандонів.

Це наволоч ще гірша за кацапів, ті хоч відкриті вороги, а це лайно сере з підтишка і ще й робить вигляд, що його хвилює доля України.
 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
От же ж сука кацапська.  :smilie9:

Ця блядь трампанзівська тут заломувала руки "мало зброї дають, зажимають", а насправді воно лайно хуйловське виступає за повне припинення поставок зброї Україні.
Оце все що трабе знати про кацапо-трампанзівських пропагандонів.

Це наволоч ще гірша за кацапів, ті хоч відкриті вороги, а це лайно сере з підтишка і ще й робить вигляд, що його хвилює доля України.

Шо тебе так штирить?
Ти в Бахмуті воюєш? Чи біля Кремінної?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Шо тебе так штирить?
Ти в Бахмуті воюєш? Чи біля Кремінної?  :gigi:

Вас, трампанзівсько-кацапську наволоч, треба знищувати як акацапів.
Ви виродки на підсосі у хуйла. :smiley14:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33405
  • Стать: Чоловіча
Іудушка від Пригожина довольствіє отримує   :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46723
  • Never give in!
Вас, трампанзівсько-кацапську наволоч, треба знищувати як акацапів.
Ви виродки на підсосі у хуйла. :smiley14:

То ти на фронті чи як?
If you are going through hell, keep going.