Сторінок:
Actions
  • #391 від Старий 30 Nov 2018
  • Этот талантливый наркоман сам себя убил. Звезда вспыхнула ярко-ярко..и...погасла...Наркота...

    Потом Сид Баррет просто скатился в говно...И тихо умер никем...В почтенном возрасте...

    А был ТАЛАНТЛИВЫМ музыкантом, художником и поэтом...пока ему с  1976 года не сожрала мозг наркота. Убил талант сам себе...

    Как грустно!!!!!

    А быдло живет до 100 лет...
    Ну хіба так можна про президента НАНУ? :smilie1:
  • #392 від Geo 30 Nov 2018
  • Этот талантливый наркоман сам себя убил. Звезда вспыхнула ярко-ярко..и...погасла...Наркота...

    Потом Сид Баррет просто скатился в говно...И тихо умер никем...В почтенном возрасте...

    А был ТАЛАНТЛИВЫМ музыкантом, художником и поэтом...пока ему с  1976 года не сожрала мозг наркота. Убил талант сам себе...

    Как грустно!!!!!

    А быдло живет до 100 лет...
    Ну хіба так можна про президента НАНУ? :smilie1:

    Патон - вєчєн. Як весь совок.

    Вмирають інші.  :smilie2:
  • #393 від Geo 30 Nov 2018
  • А це - Я!

    SORROW -  це я! Моє нутро. Моя душа. Оце і є Я....в "музиці".

    Пінк Флойд. SORROW.

    Тільки вживу. Там вся екзистенція  :super:




    Відчуй різницю...

    Гілмор - 2016...

    Роки і досвід....Обожнюю старих музик...Вони круче, ніж молоді.

    Шелуха спала...

    Я ж кажу..Гілмор, ц е я к коньяк...він тільки кращий с роками...

    Слухай, воно...типу те ж....але не те! Крутіше, лаконічніше...сама СУТЬ:

  • #394 від Geo 30 Nov 2018
  • Справа в тому, що Гілмор і Уотерс - дві Глиби Пінк Флойда. Вони конкурували, сварилися і не долюблювали один одного...хоча на концертах до цього не доводили...

    Уотерс був чистий ДИКТАТОР у групі. Я маю на увазі Пінк Флойд після "раннього Сіда_Баретівського". Уотерс , як і Гілмор теж писав музику і тексти. Але він був "бунтарський, більш грубий". Гілмор, як на мене...саме він..написав найбільш...витончену, витриману, продуману...до дрібниць музику...КРАСИВУ.

    Коли вони розбіглися...я саме став слухати саме Гілмора. Він почав грати ТЕ, ЩО ВІН ХОТІВ ГРАТИ.
  • #395 від Geo 30 Nov 2018
  • Сід Баретт...до речі не був з початку наріком. Він...був самий найосвіченіший в групі серед всіх. Він народжував пісні та альбоми в чистій "психоделиці"...до нього взагалі цього не було в музиці...зі швидкістю, що нормальна людина такий темп не витримає. Весь Пінк Флойд (ця назва народилася за пів-години до концерту, до речі...кому цікаво, знайдете...де, коли і чому :)...МОЛИВСЯ на Сіда. Бо всі пінкфлойдівці і ДОСІ вважають його ГЕНІЄМ. (Я чисту психоделіку Баретта досі не зрозумів...не доріс). Бітли і всі , хто був до Флойда...близько не були схожі на цю групу. ВЗАГАЛІ. Флойд був першим і залишився останнім до сьогодні. Сід почав вживати ЛСД...для "підтримки" темпу своїх креативів...І...ВСЕ.

    Потім настав час... він зривав концерти...став повністю "нєвмєняємий"...уходив посеред концерту, або починав грати взагалі щось..."не в тему"...що в голову стрельнуло...Хлопці довго його жаліли, а потім....таки...ТРАГІЧНО..."попросили" з групи. Хоча Сід був і композитором, і художником і поетом...і "Пінк Флойд" створив...як психоделічну групу саме ВІН.

    Помер він тихенько...нікого до себе не підпускав..був "затворніком"...З наркотою зав'язав, але здоров'я скалічив назавжди. Помер глибоко хворою людиною...сам на сам...у 60 років...

    так таланти вбивють самі себе.

    А "сєрость" прьот...Таке життя.
  • #396 від RG 30 Nov 2018
  • Справа в тому, що Гілмор і Уотерс - дві Глиби Пінк Флойда. Вони конкурували, сварилися і не долюблювали один одного...хоча на концертах до цього не доводили...

    Уотерс був чистий ДИКТАТОР у групі. Я маю на увазі Пінк Флойд після "раннього Сіда_Баретівського". Уотерс , як і Гілмор теж писав музику і тексти. Але він був "бунтарський, більш грубий". Гілмор, як на мене...саме він..написав найбільш...витончену, витриману, продуману...до дрібниць музику...КРАСИВУ.

    Коли вони розбіглися...я саме став слухати саме Гілмора. Він почав грати ТЕ, ЩО ВІН ХОТІВ ГРАТИ.

    Гілмор, як на мене, завжди мав відчуття вини перед Барретом   :smilie2:

  • #397 від Geo 30 Nov 2018
  • Справа в тому, що Гілмор і Уотерс - дві Глиби Пінк Флойда. Вони конкурували, сварилися і не долюблювали один одного...хоча на концертах до цього не доводили...

    Уотерс був чистий ДИКТАТОР у групі. Я маю на увазі Пінк Флойд після "раннього Сіда_Баретівського". Уотерс , як і Гілмор теж писав музику і тексти. Але він був "бунтарський, більш грубий". Гілмор, як на мене...саме він..написав найбільш...витончену, витриману, продуману...до дрібниць музику...КРАСИВУ.

    Коли вони розбіглися...я саме став слухати саме Гілмора. Він почав грати ТЕ, ЩО ВІН ХОТІВ ГРАТИ.

    Гілмор, як на мене, завжди мав відчуття вини перед Барретом   :smilie2:



    Та ну...Гілмор був "наймолодший"...Баретт і Уотерс були СПОЧАТКУ всього Пінк Флойду...

    Вини Гілмора ніякої нема. Баретт сам собі ворог був. Чисто САМ СОБІ ВОРОГ. Він сам себе породив, сам себе і вбив.
  • #398 від RG 01 Dec 2018
  • ...
    Вини Гілмора ніякої нема. Баретт сам собі ворог був. Чисто САМ СОБІ ВОРОГ. Він сам себе породив, сам себе і вбив.

    Мабуть так, але він все таки взяв на себе відповідальність за Баррета.



     
  • #399 від Geo 01 Dec 2018
  • ...
    Вини Гілмора ніякої нема. Баретт сам собі ворог був. Чисто САМ СОБІ ВОРОГ. Він сам себе породив, сам себе і вбив.

    Мабуть так, але він все таки взяв на себе відповідальність за Баррета.
    Бо у Гілмора  - велика душа. Вони всі дуже себе винили за "падіння" Сіда. ВСІ! Хоча...вони скільки з ним розмовляли...вмовляли...ледь не плакали...Але Баретт бу саме той "КРЕЙЗІ ДАЙМОНД"....Він жер той ЛСД і нікого не чув.

    дядькі вже старі..аде ДОСІ для них це ТРАГЕДІЯ. Вони ОБОЖНЮВАЛИ Баретта...Він був - КЛАСНИЙ. Чудо. Талант. Умнічка. Дурень.
  • #400 від svit 01 Dec 2018
  • #401 від svit 01 Dec 2018
  • #402 від RG 01 Dec 2018
  • Фігня, якісь дохлятини.

    Ось тут є на що подивитись  :smilie5:



  • #403 від RG 06 Dec 2018
  • Ньювейв знову

  • #404 від RG 06 Dec 2018
  • #405 від ruthene 06 Dec 2018
  • #406 від ruthene 06 Dec 2018
  • Тріо Маренич

  • #407 від ruthene 06 Dec 2018
  • #408 від ruthene 06 Dec 2018
  • The Ukrainian group "Ne Zhurys" "Не журись!" (Don't worry) at their concert in Sydney in September 1990. Performers included Victor Morozov.

  • #409 від Бувалий 16 Dec 2018
  • Що б не казали про цю спiвачку, але У. Хьюстон... це, наче кохання з першого погляду.
     

     :)
  • #410 від RG 22 Dec 2018
  • #411 від RG 22 Dec 2018
  • Ютуб мені активно свій музичний сервіс тулить  :smilie5:

    Ану спробуємо

     
  • #412 від RG 22 Dec 2018
  • І знову ньювейв   :smilie7:

  • #413 від RG 22 Dec 2018
  • #414 від RG 22 Dec 2018
  • От що таке стара школа  :super:

  • #415 від RG 22 Dec 2018
  • #416 від RG 22 Dec 2018
  • #417 від RG 22 Dec 2018
  • #418 від RG 23 Dec 2018
  • Деякі дідки під 70 неслабо так смалять   :smilie5:

    А дівчата то взагалі, тільки молодіють   :aj
  • #419 від RG 31 Dec 2019
  •  :smilie2:

  • #420 від Feral Cat 31 Dec 2019
Сторінок:
Actions