Автор Тема: А где Дрейк?  (Прочитано 8667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: А где Дрейк?
« Reply #90 : Листопада 16, 2014, 06:04:43 18:04 »
Дєвушка злата, не там ворогів шукаєте. :smilie5: Я допомагаю форумчанам запрошуючи нарід до дискусій на різні теми. Я в украінському націоналістичному русі з 1988 року, і на відміну від деяких палких патріотів, не вважаю критику дєйствующєго прізідєнта (а всі його папєрєднікі були лайном) національним злочином. Тим паче, що враховуючи нашу традицію, президенти явно не надихають. :weep:

Ваші матючки в бік українського наріду більш красномовні, ніж усі дискусії...Немає в усьому світі українського патріота, який би образив свою націю і свій нарід,  як це робите ви. Може ви і в націоналістичному русі з 1988 року, але не в українському. Портяночний ваш рух, пуйло вам усім хазяїн.  :smilie7:


 :smiley24:

зы: Дрейк, возвращайтесь! Пожалуйста!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #91 : Листопада 16, 2014, 06:08:28 18:08 »
За шо ми любимо котів?  :smilie11:

За те шо вони умні, красіві, самостоятєльні, і дозволяють людям жить із собою. А собаки дурні, бо хвостом виляють... :smilie5:
А  вы и не кот вовсе. Кота освежевали и шкуркой бедного животного прикрылись. А хвостом виляете перед своим хозяином пуйлом, аж свист идёт. По всему форуму. :smilie5:
кладу на депонент много + в карму
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #92 : Листопада 16, 2014, 06:10:23 18:10 »
Ну так нарід завжди неправий. Тому й докотився до такого життя. Бо увесь час зраджував тих, хто клав своі голови заради нього. Наведіть мені приклади зворотнього. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #93 : Листопада 16, 2014, 06:11:53 18:11 »
Ну так нарід завжди неправий. Тому й докотився до такого життя. Бо увесь час зраджував тих, хто клав своі голови заради нього. Наведіть мені приклади зворотнього. :smilie7:
это вы, что ли голову сложили?
вы скорее на свою страну положили... ну все понимают что
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #94 : Листопада 16, 2014, 06:16:18 18:16 »
Угу, мене адєссіткі задовбали, бо я до них звертався на тєлячьєй мовє.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Re: А где Дрейк?
« Reply #95 : Листопада 16, 2014, 06:16:34 18:16 »
Ну так нарід завжди неправий. Тому й докотився до такого життя. Бо увесь час зраджував тих, хто клав своі голови заради нього. Наведіть мені приклади зворотнього. :smilie7:
это вы, что ли голову сложили?
вы скорее на свою страну положили... ну все понимают что
  :smiley24:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: А где Дрейк?
« Reply #96 : Листопада 16, 2014, 06:18:21 18:18 »
Дєвушка злата, не там ворогів шукаєте. :smilie5: Я допомагаю форумчанам запрошуючи нарід до дискусій на різні теми. Я в украінському націоналістичному русі з 1988 року, і на відміну від деяких палких патріотів, не вважаю критику дєйствующєго прізідєнта (а всі його папєрєднікі були лайном) національним злочином. Тим паче, що враховуючи нашу традицію, президенти явно не надихають. :weep:

Ваші матючки в бік українського наріду більш красномовні, ніж усі дискусії...Немає в усьому світі українського патріота, який би образив свою націю і свій нарід,  як це робите ви. Може ви і в націоналістичному русі з 1988 року, але не в українському. Портяночний ваш рух, пуйло вам усім хазяїн.  :smilie7:
Злата, я не думаю, що Ферал Кет справді кремлебот.
ІМХО він щиро вважає себе патріотом, а своє троллення - вельми розумною та корисною справою.
Інша справа, що він себе цінує занадто дорого, ну та це дуже поширене явище.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #97 : Листопада 16, 2014, 06:23:03 18:23 »
Чи не бажають палкі захисники Адєсси та народу навести список політ партій, які перемагали на Виборах до ВР впродовж двадцяти років?  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #98 : Листопада 16, 2014, 06:23:54 18:23 »
Угу, мене адєссіткі задовбали, бо я до них звертався на тєлячьєй мовє.  :smilie5:
Бажаєте українською? Будь ласка, але я володію тільки літературною українською мовою, а не тим суржиком, яким ви пишите, так, що ви скоріше за все мене не зрозумієте.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #99 : Листопада 16, 2014, 06:57:23 18:57 »
Чи не бажають палкі захисники Адєсси та народу навести список політ партій, які перемагали на Виборах до ВР впродовж двадцяти років?  :lol:
ну вот что, дятел, быстро убрал свои лапы от ОДЕССЫ! Это в ОДЕССЕ безоружная молодежь не побоялась дать отпор вооруженным бандитам, это одесский "ШТОРМ" первым захватил в плен и дал Украине возможность продемонстрировать всему миру, что война идет именно с рашей. Это в одесском военном госпитале, куда одесские бизнесмены накупили кучу самого современного оборудования, лечат раненных, а специалисты этого госпиталя работают в полевых госпиталях на передовой. Это одесские волонтеры уже 3 месяца в плену в донецке. Это мы с Дрейк с первого дня были на одесском Майдане. А ты только и можешь, что долбить клювом клаву и оскорблять людей.
И еще мой город называется Одесса, а так как ты его называют только хуйловские подданные.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #100 : Листопада 16, 2014, 07:00:02 19:00 »
Чи не бажають палкі захисники Адєсси та народу навести список політ партій, які перемагали на Виборах до ВР впродовж двадцяти років?  :lol:
ну вот что, дятел, быстро убрал свои лапы от ОДЕССЫ! Это в ОДЕССЕ безоружная молодежь не побоялась дать отпор вооруженным бандитам, это одесский "ШТОРМ" первым захватил в плен и дал Украине возможность продемонстрировать всему миру, что война идет именно с рашей. Это в одесском военном госпитале, куда одесские бизнесмены накупили кучу самого современного оборудования, лечат раненных, а специалисты этого госпиталя работают в полевых госпиталях на передовой. Это одесские волонтеры уже 3 месяца в плену в донецке. Это мы с Дрейк с первого дня были на одесском Майдане. А ты только и можешь, что долбить клювом клаву и оскорблять людей.
И еще мой город называется Одесса, а так как ты его называют только хуйловские подданные.
:upa :smiley14: :smiley15:
СЛАВА ГОРОДУ-ГЕРОЮ ОДЕССЕ! :super: :Razom: :smiley15: :smiley24:

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #101 : Листопада 16, 2014, 07:10:35 19:10 »
Бажаєте українською? Будь ласка, але я володію тільки літературною українською мовою, а не тим суржиком, яким ви пишите, так, що ви скоріше за все мене не зрозумієте.

это вы, что ли голову сложили?
вы скорее на свою страну положили... ну все понимают что

А мені здається, що Ви російською володієте краще ...
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: А где Дрейк?
« Reply #102 : Листопада 16, 2014, 07:14:12 19:14 »
та все понятно, что тут не институт благородных девиц, но кот реально хам.
2 Дрейк: возвращайтесь, нафиг та кнопка, только одна головная боль.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #103 : Листопада 16, 2014, 07:24:37 19:24 »
Чи не бажають палкі захисники Адєсси та народу навести список політ партій, які перемагали на Виборах до ВР впродовж двадцяти років?  :lol:
ну вот что, дятел, быстро убрал свои лапы от ОДЕССЫ! Это в ОДЕССЕ безоружная молодежь не побоялась дать отпор вооруженным бандитам, это одесский "ШТОРМ" первым захватил в плен и дал Украине возможность продемонстрировать всему миру, что война идет именно с рашей. Это в одесском военном госпитале, куда одесские бизнесмены накупили кучу самого современного оборудования, лечат раненных, а специалисты этого госпиталя работают в полевых госпиталях на передовой. Это одесские волонтеры уже 3 месяца в плену в донецке. Это мы с Дрейк с первого дня были на одесском Майдане. А ты только и можешь, что долбить клювом клаву и оскорблять людей.
И еще мой город называется Одесса, а так как ты его называют только хуйловские подданные.

 :smiley24:  :upa :Razom: :Prapor2:

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: А где Дрейк?
« Reply #104 : Листопада 16, 2014, 07:26:25 19:26 »
дєцкій сат
якого біса модери не закриють цю бабську тему?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #105 : Листопада 16, 2014, 07:57:56 19:57 »
Бажаєте українською? Будь ласка, але я володію тільки літературною українською мовою, а не тим суржиком, яким ви пишите, так, що ви скоріше за все мене не зрозумієте.

это вы, что ли голову сложили?
вы скорее на свою страну положили... ну все понимают что

А мені здається, що Ви російською володієте краще ...
I also can speak English
Що до української, то я навчалась в українсько-англійській школі в ОДЕСІ, а там були дуже фахові вчителі, а я була хорошою ученицею
« Останнє редагування: Листопада 16, 2014, 08:02:16 20:02 від Противная одесситка »
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #106 : Листопада 16, 2014, 08:07:00 20:07 »
СпиСк?
о то я уж испугался насчет  С
:ah
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #107 : Листопада 16, 2014, 08:12:24 20:12 »
Так як там нащот дєпутатов у ВР від города-хєроя? Щодо молоді, яка голіруч ішла проти ворога, то до цього іі змусили ті, хто регулярно обирав злочинців у владу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #108 : Листопада 16, 2014, 08:50:21 20:50 »
Так як там нащот дєпутатов у ВР від города-хєроя? Щодо молоді, яка голіруч ішла проти ворога, то до цього іі змусили ті, хто регулярно обирав злочинців у владу.

Лишайным ватникам слова не давали
Далее  :Ignor:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: А где Дрейк?
« Reply #109 : Листопада 16, 2014, 09:04:40 21:04 »
Кот, не могли бы Вы объяснить, что дает Вам право
так отзываться об одесситах и украинском народе вообще?
Расскажите о Вашей деятельности в национальном движении  :smiley24:
ну и ладно...

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: А где Дрейк?
« Reply #110 : Листопада 16, 2014, 09:08:19 21:08 »
За шо ми любимо котів?  :smilie11:

За те шо вони умні, красіві, самостоятєльні, і дозволяють людям жить із собою. А собаки дурні, бо хвостом виляють... :smilie5:

Я вибачаюсь але давайте будемо старатись писати або українською або російською, але без суржика.  Якщо ви Коте заохочуєте форумчан спілкуватись українською то і вам слід цього дотримуватись. Я не скажу, що моя українська ідеальна але я стараюсь. 

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: А где Дрейк?
« Reply #111 : Листопада 16, 2014, 09:20:45 21:20 »
Господа лингвисты, пните меня пожалуйста в сторону разъяснений в чем разница между суржиком и диалектом.
А то я такое нашел и сижу в просрации :smilie1: :
Цитувати
Всі сучасні літературні мови є сумішшю тих чи інших стародавніх мов, оскільки включають певні елементи лексики і граматики цих мов. Тобто сучасні літературні мови — це колишні суржики.
А в Одессе говорят суржиком или диалектом?
Цитувати
Существует ли одесский язык? Ша, перестаньте мне сказать, что за шмоковский вопрос, тянущий на пару лишних геморроев среди моей и без вас давно беременной головы.
Ник зарезервирован

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: А где Дрейк?
« Reply #112 : Листопада 16, 2014, 09:39:50 21:39 »
Господа лингвисты, пните меня пожалуйста в сторону разъяснений в чем разница между суржиком и диалектом.
А то я такое нашел и сижу в просрации :smilie1: :
Цитувати
Всі сучасні літературні мови є сумішшю тих чи інших стародавніх мов, оскільки включають певні елементи лексики і граматики цих мов. Тобто сучасні літературні мови — це колишні суржики.
А в Одессе говорят суржиком или диалектом?
Цитувати
Существует ли одесский язык? Ша, перестаньте мне сказать, что за шмоковский вопрос, тянущий на пару лишних геморроев среди моей и без вас давно беременной головы.


Я не лінгвіст але коли читаю форум то інколи не можу зрозуміти чи то справді так розмовляють чи просто насміхаються або приколюються.  А я от якось на  youtube  дивилась інструкцію одного дядечки з Дніпропетровська. Розмовляв він ніби українською  але російськими словами.  Чуєш російські слова але якось вимова українська. І ще він додавав "ить" та "ать" чого в українській нема. А українська з російською схожі то лише на 65 чи 67% тоді коли з білоруською здається на 83%.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #113 : Листопада 16, 2014, 09:40:14 21:40 »
Кот, не могли бы Вы объяснить, что дает Вам право
так отзываться об одесситах и украинском народе вообще?
Расскажите о Вашей деятельности в национальном движении  :smiley24:

Ну це дуже просто. Таке право має кожна людина, яка хоч трошки замислювалася над питанням, чому в Украіні за умови демократичного вибору (а він таки був, панове, був!) у владі на всіх рівнях опинялися колективні янковичі-тімашенкі-сіманєнкі-костусєви-труханови.

Щодр суржика. Я не бачу, щоб Свирид Опанасович викликав велике обурення.
Особисто у мене більшу повагу в Украіні викликає особа з суржиком, ніж з УКРАІНСЬКИМ АКСЕНТОМ. Сподіваюся, ви зрозуміли.

Не обдурюйте себе та інших і все буде добре.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: А где Дрейк?
« Reply #114 : Листопада 16, 2014, 09:44:52 21:44 »
разницу в семантике и фонетике различаешь?  :smilie7:
Смутно. Но я всегда считал, что быту важно что ты говоришь, а в искусстве как.
Ник зарезервирован

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: А где Дрейк?
« Reply #115 : Листопада 16, 2014, 10:07:34 22:07 »
Кот, не могли бы Вы объяснить, что дает Вам право
так отзываться об одесситах и украинском народе вообще?
Расскажите о Вашей деятельности в национальном движении  :smiley24:

Ну це дуже просто. Таке право має кожна людина, яка хоч трошки замислювалася над питанням, чому в Украіні за умови демократичного вибору (а він таки був, панове, був!) у владі на всіх рівнях опинялися колективні янковичі-тімашенкі-сіманєнкі-костусєви-труханови.

народ-предатель, "хохлы сраные"...
это Вы о своем народе пишите?
Видимо, есть с чем сравнить нас, унтерменшей?
Давайте поговорим о "правильных" народах.
Юберменшах.
Кто они?
Русские?
Японцы?
Поляки?
Немцы?
или, таки, американцы?
ну и ладно...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #116 : Листопада 16, 2014, 10:08:34 22:08 »
Суржик - типово креольське явище і з діалектом нічого спільного не має. Але це тема для фахівців, а не для випускників англо-украінських гімназій імені Катерини ІІ.  :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: А где Дрейк?
« Reply #117 : Листопада 16, 2014, 10:30:13 22:30 »
Кот, я поднимаю тему, чтобы Вы ответили на мой вопрос.
Это важно.
В первую очередь, для Вас.
ну и ладно...