Автор Тема: "Ларьок" - онлайн.  (Прочитано 109050 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #60 : Січня 15, 2015, 09:24:23 21:24 »
Feral Cat, ну от зараз ми на німецькій стороні) І цього раз Москву таки спалять.

Трумен хєрню з тими бомбами зробив... Одну явно не туди скинув.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #61 : Січня 15, 2015, 09:27:12 21:27 »
Щодо ствольної артилерії, то точка несе 500кг боєкомплекту. Піон кожен вистріл по 50. Тобто батарея з трьох піонів нанесе навіть більше пошкоджень ніж одна точка вже після 3-4-х вистрілів. Це по часу буде до 5-ти хвилин. Снаряди ще не встигнуть долетіти до цілі, як піони можу пакуватись і передислоковуватись.

Угу. Точка-У - хорошая штука, когда для нее есть четко на 110% разведанная подходящая цель, ну там, штабной комплекс противника или плотное сосредоточение его же техники, или там склад гсм...


А по площадям оно бесполезно. Разве что с ядерной боеголовкой :)

А разве такого нет?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #62 : Січня 15, 2015, 09:28:19 21:28 »

Угу. Точка-У - хорошая штука, когда для нее есть четко на 110% разведанная подходящая цель, ну там, штабной комплекс противника или плотное сосредоточение его же техники, или там склад гсм...
с этим заданием справится Квітник

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #63 : Січня 15, 2015, 09:28:26 21:28 »
Є але в жилих кварталах. По них поки не стріляють.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #64 : Січня 15, 2015, 09:28:27 21:28 »
Кіт та Резидент, хо за маячня!  :fp  Ми на свойому боці, і це найголовніше. Багато з тих німців вважало моїх з вашими батьків-дідів-прадідів тими, за кого ми зараз маємо кацапів. Не верзіть дурниць про нацистів, навіть якщо тягне.

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #65 : Січня 15, 2015, 09:29:50 21:29 »
обороняти 2-й поверх розбитого терміналу - це повне безглуздя! За осінь можна було побудувати там дзоти і вирити катакомби якшо є потреба в позиційній війні.
Чим ты їх там побудував би - саперними лопатками? Туди боєприпаси з боєм провозять. В повний зріст ніхто не ходить а тобі дзоти будувати. Хлопці ну виж трошки запал збавте - язиком все просто і точки -у випускати і дзоти будувати.

все потихоньку роется.
http://rufort.info/library/gerbanovski/gerbanovski.html

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #66 : Січня 15, 2015, 09:30:25 21:30 »
З Ларьком як і з Сталінградом - жодного стратегічного значення, лише психологічно-символічне.
Лише люди полягли.
(Брат мого діда загинув під Сталінградом, місце поховання невстановлене. Він був командиром стрілецького взводу. Шкода, що не з німецького боку воював - мав би кращі шанси вижити.)

Только что Турция и Япония обусловили вступление в войну против СССР именно полным взятием Сталинграда.

И, когда мероприятие провалилось, от своих планов отказались, хоть Гитлер и бесился.

А так, да,  никакого стратегического значения.

Значение ДАП вы тоже знаете - если он фактически за ВСУ, то при любом перемирии "норманского формата", честном, противная сторона обязана демилиторизовать практически 60% Донецка...

Да и военную психологию никто еще не отменял. То, что мордор не может полгода взять одно здание, очень красочно характеризует его способность "куда то там наступать"....

Да им любой цех любого завода прийдется брать по полгода, теперь это многие понимают.


Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #67 : Січня 15, 2015, 09:30:26 21:30 »
я не про тоді, я про зараз) чисто технічно німці на тій самі стороні, що і Україна.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #68 : Січня 15, 2015, 09:35:10 21:35 »
Бій в донецькому аеропорту затих, чути поодинокі постріли, - штаб АТО

Сили антитерористичної операції відбили атаку бойовиків в донецькому аеропорту, на даний момент в районі аеропорту чути поодинокі постріли. Про це заявив прес-офіцер АТО Леонід Матюхін.
"На даний момент в донецькому аеропорту тихо, є тільки поодинокі постріли. Наші відбили атаки терористів, на даний момент ситуація під контролем наших військових. До вечора терористи розгорнули артилерійські засоби, з яких вели вогонь по українським військовим у районі донецького аеропорту. Вони розгорнули всю ствольну артилерію і почали бити по житлових кварталах Донецька. Серед мирних громадян є загиблі", - сказав Матюхін.
Він зазначив, що за день бойовики 47 раз обстріляли позиції сил АТО. Близько 20:00 бойовики з мінометів обстріляли метеовишку донецького аеропорту.
Ввечері в ЗМІ з'явилася інформація про двох загиблих серед захисників донецького аеропорту. Однак в. о. спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов в коментарі РБК-Україна підкреслив, що мова йде про загиблих, про яких вже повідомлялося раніше.
Нагадаємо, весь день в донецькому аеропорті тривав бій, сили АТО відправили підкріплення українським військовим.
http://www.rbc.ua/ukr/news/accidents/boy-v-donetskom-aeroportu-utih-slyshny-odinochnye-vystrely--15012015220700

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #69 : Січня 15, 2015, 09:39:25 21:39 »
я не про тоді, я про зараз) чисто технічно німці на тій самі стороні, що і Україна.
Мені якось у цій ситуації ближчі британці з американцями, наші союзники у тій війні. Позиція німців щодо України дуже довго була непереконливою, як на мене.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #70 : Січня 15, 2015, 09:45:45 21:45 »
Наші хлопці після сьогоднішнього бою в аеропорту залишились з трофеями! :super:

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #71 : Січня 15, 2015, 09:47:13 21:47 »

Ты так выспрашиваешь аж подозрительно. Кто ж тебе правду скажет? Это ж военная тайна.
Ну да 50 ракет в 2011, остальное видимо растащили. Кстати их срок годности до 2015 :smilie1: 12 комплексов.
Последний Скад, были такие ракеты уничтожили в 2011, кстати получили в качестве бонуса контракт на поставку оружия в Ирак. А вот Сапсан зарубили, хотя военные орали, что нам нужен комплекс в 2012, но Витя и Co постарались сделать все, чтобы отодвинуть на 2015.
Причем внимание -  Так что реального сдерживающего компонента в украинской армии сегодня просто нет. А если посмотреть на круто изменившуюся геополитическую обстановку, Украине такая ракета нужна не к 2015-у, а к 2012 г.(с) в 2009 году писали украинские источники.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #72 : Січня 15, 2015, 09:50:50 21:50 »
я не про тоді, я про зараз) чисто технічно німці на тій самі стороні, що і Україна.
Мені якось у цій ситуації ближчі британці з американцями, наші союзники у тій війні. Позиція німців щодо України дуже довго була непереконливою, як на мене.

Про канадцев забыл.
Фрицы - паскуды.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #73 : Січня 15, 2015, 09:51:56 21:51 »
Макеевская
@teena_gersy

Завтра Захарченко наградит всех ополченцев, которые брали Донецкий аэропорт!
https://twitter.com/teena_gersy/status/555820187979898880
« Останнє редагування: Січня 15, 2015, 10:05:18 22:05 від Ocean »

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #74 : Січня 15, 2015, 09:52:21 21:52 »
Народ, то взагалі-то була відповідь на комент Кота, а не опитування хто більший патріот.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #75 : Січня 15, 2015, 09:53:35 21:53 »
Згоден. Німці таки мудаки були із своїми расовими теоріями та маячнею щодо світового панування.
Але діди загинули не через них - а через СССР.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #76 : Січня 15, 2015, 09:54:10 21:54 »
Макеевская
@teena_gersy

Завтра Захарченко наградит всех ополченцев, которые брали Донецкий аэропорт!



Зачотна мєдалька... :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #77 : Січня 15, 2015, 09:59:22 21:59 »
я не про тоді, я про зараз) чисто технічно німці на тій самі стороні, що і Україна.
Мені якось у цій ситуації ближчі британці з американцями, наші союзники у тій війні. Позиція німців щодо України дуже довго була непереконливою, як на мене.

Про канадцев забыл.
Фрицы - паскуды.
Винен, забув. Вони навіть у Нормандії окремо висаджувались   :smiley24:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #78 : Січня 15, 2015, 10:01:30 22:01 »

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #79 : Січня 15, 2015, 10:21:39 22:21 »

Ты так выспрашиваешь аж подозрительно. Кто ж тебе правду скажет? Это ж военная тайна.
Ну да 50 ракет в 2011, остальное видимо растащили. Кстати их срок годности до 2015 :smilie1: 12 комплексов.
Последний Скад, были такие ракеты уничтожили в 2011, кстати получили в качестве бонуса контракт на поставку оружия в Ирак. А вот Сапсан зарубили, хотя военные орали, что нам нужен комплекс в 2012, но Витя и Co постарались сделать все, чтобы отодвинуть на 2015.
Причем внимание -  Так что реального сдерживающего компонента в украинской армии сегодня просто нет. А если посмотреть на круто изменившуюся геополитическую обстановку, Украине такая ракета нужна не к 2015-у, а к 2012 г.(с) в 2009 году писали украинские источники.

уйобку,основний компонент,це наші бійці і наші люди,а ти гнида заткни єбальник і йди хуйлу вилизуй жопу.Вибачте мене всі за матюки,але це ублюдочне чмо таки дістало.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #80 : Січня 15, 2015, 10:25:26 22:25 »
Україна зараз не має готового проекту і підготованого виробництва для ракети класу Точка.

Дякуючи янику і його банді були зупинені всі роботи по перспективному ОТРК (оперативно-тактичному ракетному комплексі) в Дніпропетровську. Остання інформація була по проекту КР (крилата ракета) КОРШУН. Але про виробництво мова ще не йшла.
 По ОТРК повна тиша. Тобто або нічого не робиться, або все дуже засекречено ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #81 : Січня 15, 2015, 10:36:00 22:36 »
Новости Украины ‏@Dbnmjr 59s59 seconds ago

Моніторингова місія #ОБСЄ вимагає, щоб сторони конфлікту на Донбасі залишили ДАП і вивезли звідти важке озброєння. Порох, не ведись!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #82 : Січня 15, 2015, 10:37:16 22:37 »
РадиоБабай ‏@radiobabay  40 мин.40 минут назад

Вопрос знатокам. Если ватники есть по всему новому терминалу, но мертвые. Это считается что захватил или нет?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #83 : Січня 15, 2015, 10:38:16 22:38 »
Ирина Орлова ‏@Irina__Orlova 53m53 minutes ago

Бойня в аэропорту:после минного поля десантники попали под удар артиллерии АТО http://glavred.info/proisshestvija/boynya-v-aeroportu-posle-minnogo-polya-desantniki-popali-pod-udar-artillerii-ato-socseti-300447.html …Россияне потеряли 134 человека убитыми
If you are going through hell, keep going.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #84 : Січня 15, 2015, 10:44:42 22:44 »
Новости Украины ‏@Dbnmjr 59s59 seconds ago

Моніторингова місія #ОБСЄ вимагає, щоб сторони конфлікту на Донбасі залишили ДАП і вивезли звідти важке озброєння. Порох, не ведись!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Так в самому ДАП важкого озброєння нема. Воно навколо нього. Ну неможна ж так під довбойобів косити!

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #85 : Січня 15, 2015, 10:45:45 22:45 »
Новости Украины ‏@Dbnmjr 59s59 seconds ago

Моніторингова місія #ОБСЄ вимагає, щоб сторони конфлікту на Донбасі залишили ДАП і вивезли звідти важке озброєння. Порох, не ведись!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Так в самому ДАП важкого озброєння нема. Воно навколо нього. Ну неможна ж так під довбойобів косити!

А вони не косять. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #86 : Січня 15, 2015, 10:50:36 22:50 »
уйобку,основний компонент,це наші бійці і наші люди,а ти гнида заткни єбальник і йди хуйлу вилизуй жопу.Вибачте мене всі за матюки,але це ублюдочне чмо таки дістало.
а можна не цитувати ідіотські коменти ідіотів? У мене вони всі в інор листі, а завдяки цитатам таки приходиться читати.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #87 : Січня 15, 2015, 10:52:57 22:52 »
Новости Украины ‏@Dbnmjr 59s59 seconds ago

Моніторингова місія #ОБСЄ вимагає, щоб сторони конфлікту на Донбасі залишили ДАП і вивезли звідти важке озброєння. Порох, не ведись!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Эту злоебучую и сцыкливую ОБСЕ, катающуюся с кацапофашистами надо вообще выставить в игнор.
Дыбилы.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #88 : Січня 15, 2015, 10:55:18 22:55 »
уйобку,основний компонент,це наші бійці і наші люди,а ти гнида заткни єбальник і йди хуйлу вилизуй жопу.Вибачте мене всі за матюки,але це ублюдочне чмо таки дістало.
а можна не цитувати ідіотські коменти ідіотів? У мене вони всі в інор листі, а завдяки цитатам таки приходиться читати.

Вибачте ще раз,не втримався.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: "Ларьок" - онлайн.
« Reply #89 : Січня 15, 2015, 10:56:03 22:56 »
Новости Украины ‏@Dbnmjr 59s59 seconds ago

Моніторингова місія #ОБСЄ вимагає, щоб сторони конфлікту на Донбасі залишили ДАП і вивезли звідти важке озброєння. Порох, не ведись!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Эту злоебучую и сцыкливую ОБСЕ, катающуюся с кацапофашистами надо вообще выставить в игнор.
Дыбилы.
Надо "наблюдателей" через штаб-квартиру всерьез подгрузить вопросом, откуда у членцефф бронетехника? А те потом пусть "зависают" на этом оригинальном вопросе.  :smilie5: